Писта Стара Загора-снимки

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Писта Стара Загора-снимки

Мнениеот roadracer » Нед Сеп 25, 2005 17:01

Пичове,който иска може да разгледа снимките в личната ми директория.Наслаждавайте се ! 8)
Honda - Power
Аватар
roadracer
 
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 15:48
Местоположение: SZ

Мнениеот КОКО » Нед Сеп 25, 2005 17:10

А резултати?
КОКО
 
Мнения: 179
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 20:58
Местоположение: Хасково
Име: Христо Христозов

Мнениеот txl » Нед Сеп 25, 2005 17:22

Вече има категория за писта Стара Загора в албума, слагайте там ;)
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот roadracer » Нед Сеп 25, 2005 17:35

Пич,не съм много в час със групите....така че квото мога ше дам info...
група N..където са Хондите/rType/...N1-зеленочерния rType,ako не се лъжа го кара Ц.Мезинов
В класа където кара Царски....N1-Ц.Илиев с CIVIC 6-та
...и в следващия клас..където са Lancia-те...N1-Панчугов с Ford
Янакиев катастрофира !
Царски изобщо не кара!
и т н
Имам още яки снимки,обаче няма място в директориятя !!!
Honda - Power
Аватар
roadracer
 
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 15:48
Местоположение: SZ

Мнениеот txl » Нед Сеп 25, 2005 17:37

Слагай тук.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот krastev_rallysport » Нед Сеп 25, 2005 17:57

И аз ви качих това онова.Иначе за самото състезание мисля че Янакиев направи голяма глупост,аз бях много близо и просто от скоростта с която той влезе в завоя се подразбра че няма да успее да изпревари Румен по начина по който искаше,т.е с по късно спиране.Много добро представяне за Панчугов с новата за него кола,изклячително слабо каране за момчето което караше Ланчата на Царски.Според мен Мезинов отново показа класа,и доказа за пореден път че е един от най-добрите пилоти в Н3.Също много добро впечатление ми направи варненеца с новото Саксо в А6-поздрававам го!!!Изобщо доста силно състезание се получи,надявам се да се получи по силно и в София и разбира се ще чакаме целия елит в Шумен :D
krastev_rallysport
 
Мнения: 141
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 07:50
Име: Красимир Кръстев

Мнениеот damon » Нед Сеп 25, 2005 18:17

Най-зрелищния момент беше, когато в опита си да не допусне Румен Дунев да го изпревари се удариха с Янакиев, който се преобърна... Вследствие на удара Румен е получил повреда в скоростите и след това е карал само на 3-та и 4-та. Иначе резултати и аз не знам, участниците бяха разделени на три групи...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот krastev_rallysport » Нед Сеп 25, 2005 19:15

Ами аз получих информация че повредата в скоростите е от нещо което се е откачило по скоростите(чух за някаква прожина но не съм сигурен точно) и е можел да кара само на 4,5 и 6.А и така си беше,Румен припомпваше съединителя защото колата не можеше да се ускори добре на излизане от обратния!!!
krastev_rallysport
 
Мнения: 141
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 07:50
Име: Красимир Кръстев

Мнениеот beta_racing » Пон Сеп 26, 2005 18:54

Качил съм снимки! Можете да видите точно как се "зачекнаха" Жоро Янакиев и Румен Дунев на една от тях :wink:
Също така се извинявам за качеството на някои от тях, но не бях с апарата си и доста от снимките са приближени дигитално и са малко размазани :? но всичко се вижда все пак, което е по-важното 8) :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот littleredaudi » Пон Сеп 26, 2005 19:38

Мерси!!! Снимките са страхотни! Я дайте малко инфо за черното ладе дето го изличат с рапатрак . Нещо ми е напозната тая кола или нещо бъркам!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот beta_racing » Пон Сеп 26, 2005 19:45

Пилота е гологлав, но за съжаление не му запомних името. Някои от механиците ни говориха с него в събота вечерта и каза, че кара за първи път. Не точно за първи, защото миналата година е карал съвсем малко, но така и не стигнал до същинското състезание. Не разбрах за кое състезание говореше... :wink:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот littleredaudi » Пон Сеп 26, 2005 19:49

Е значи все пак уцелех! Че повечето коли ги познамвам поне визуално :lol: :lol: :lol: А тая верно се е появила за сефте!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот alex_matrix » Вто Сеп 27, 2005 01:14

жалко за пилота на черната лада, просто лош късмет

точно там да се разлее маслото от Мичкиновата лада беше гадно
той беше първия след мичкин

след това се завъртя и една ланча и замалко да се увие около 1 дърво на мм спря

иначе добре си караше момчето и колата си вървеше
Изображение
alex_matrix
 
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 00:32
Име: Александър Язов

Мнениеот Иван Шопов » Вто Сеп 27, 2005 09:27

Пилота се казва Щерю Тодоров.Това НЕ му е първо състезание,което мисля,че си личи и от постиженията и от карането му.:-)
На писта "Кюстендил" удари Ладата при слизането от моста и за съжаление не успя да завърши.Жалко за изпънатия автомобил,който наистина е "Made by friends" и е събиран трудно и с общи усилия.
Надявам се,че ще успее да се справи за писта "София" и ще успее да завърши пистовия шампионат.:-)
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот BradurS » Вто Сеп 27, 2005 16:56

Същотото каквото стана с Янакиев и Дунев, стана и с Парашкевов и Апостолов, само че на другия обратен завой. Въобще не съм очуден от гадната и неспортсменска постъпка на Стоян, не че Ичо не е виновен, амааа можеше без проблем да го пусне да мине. Той и дуг път си е правил такива номерца, ама просто нямаше смисъл заради едно глупаво нещо, Палиото да мине по таван... :cry: :cry: :cry:
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов


Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта

cron