Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот jolian » Нед Юни 21, 2009 00:51

Щом става дума за мен да ти отговоря и аз.
Следя този спорт от доста време почти 25 години и мисля че имам доста добро виждане по него. За разлика от теб аз гледам нещата реално и не мога да кажа, че нещо е така защото ми се иска да бъде такова.
Истината е , че Крум не е най-добрия български пилот , а едва ли някога ще може да се мери с добрите световни пилоти.
И ако теб те радва ,че е закарал някак си пежото до финала мен не ме радва. Не ме радва и това , че само чужденци печелят и няма класен български пилот поне за сега.
Аватар
jolian
 
Мнения: 81
Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 10:59
Местоположение: G.Oriahovica

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот BOXER » Нед Юни 21, 2009 03:07

jolian написа:И ако теб те радва ,че е закарал някак си пежото до финала мен не ме радва. Не ме радва и това , че само чужденци печелят и няма класен български пилот поне за сега.

Има класни пилоти дето,ако се доберат до С2000 могат да покажат по-добри резултати,но за съжаление нямат финанси.Да се надяваме за напред да имат възможност тези хора да намерят пари за тези коли.
Иначе Крум си кара,но на средно ниво за С2000.не може да ме убедите,че не върви това Пежо сравнено с другите.Не се изненадах когато победи в Хърватска,защото според мен ралито е известно на пилота и донякъде това му помага,както например си знам че когато и да има рали Елпа в ЕРШ и участва някой от първите ни пилоти ще го вземе на 90%.Лошото е,че отиват на някое по-специфично рали и ги бият с много.Не мисля че проблема идва от това че за първи път кара на Ипър,защото като гледам има хора пред него който също са за първи път,но показват по-добри резултати.
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот cecko » Нед Юни 21, 2009 11:40

Момчета не пропускаме ли нещо със скоростта :idea:
В другата тема има едни неща за едни скоростни кутий....
cecko
 
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 15:46
Местоположение: София
Име: Цветан Кръстев

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот BOXER » Нед Юни 21, 2009 12:07

Еми добре,ама всички други коли ли са с по-дълги скорости ако има 4-5-6 дето са с нормалните скоростни и защо мислиш,че е бавен на правите,а не по кръстовищата?
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот bat_jori » Нед Юни 21, 2009 13:29

cecko написа:Момчета не пропускаме ли нещо със скоростта :idea:
В другата тема има едни неща за едни скоростни кутий....

добре не се мерим с кронос ,но лавио,бети и фонтана му правеха разлики нонстпо,соловов в канавки дрема ,гуми пука и пак пред него .просто не беше това състезанието на крум,а и след толко победи май си повярваха прекалено много.всичко ще оправи на рали България,само да не вземе да дойде БАСО :D
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот cecko » Нед Юни 21, 2009 14:19

Май водиме безсмислен разговор.
А за вас незнам ама на мен много ми се гледа Басо - и не само него - колкото повече - толкова повече.
И найстина сериозно си мисля, че разликата е от дългите прави. И се и сещам за съндъците с кутийте на полския отбор - в долна баня...... Примерно.
cecko
 
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 15:46
Местоположение: София
Име: Цветан Кръстев

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот P.Solberg » Нед Юни 21, 2009 15:17

Че какво ако дойде Басо? Нали сега има пилот със супер 2000, трябва да го бие. Познаваме трасетата отлично, имаме автомобила - победата трябва да е българска. И стига с тези прави и глупости, влезте и разгледайте разултатите - разликата между автомобил С2000 и Н4 е около половин секунда на километър при идеални условия, между С2000 и Р3 между 1,5 и 2 секунди, между С2000 и Р2 между 2,5 и 3.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот bat_jori » Нед Юни 21, 2009 15:38

идва човека с абарта наплясква ни на домашна сцена и това е .

http://www.youtube.com/watch?v=2RH44ws0EJA&feature=channel_page34 завършиха ,34 отпаднаха егати чудото
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот P.Solberg » Нед Юни 21, 2009 15:42

И защо трябва да ни напляска, преди пречината беше, че нямаме аналогичен автомобил. Сега имаме по-добър - пежото е по-добро от абарта, Басо да не е извънземен. Видяхме го на Белгия, че и той ядеше шамарите.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот BOXER » Нед Юни 21, 2009 15:45

Владо то хубаво,яде там шамари,но от пилоти дето са класа над Крум.Се си мисля,че при едно силно международно участие няма много много пежото да ни помогне.Дано да греша!
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот P.Solberg » Нед Юни 21, 2009 15:50

А защо са с класи над Крум - щото карат постоянно навън. Чехия има национален отбор, за когото кара 27 годишен пилот, който не може да бие Тодор дори с неработеща кола за българина. Защо ние нямаме национален отбор, който да праща млади пилоти навън да карат и да се бият с истинската конкуренция - тази година да е Тодор, догодина да е Пепи Гьошев, следващата година Стайков, Катя Стратиева, Иван Ганчев, Кирето. Защото всички пари отиват за едно състезание, а не да подпомогнат развитието на пилотите ни, които са много по-голяма реклама отколкото едно рали.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот BOXER » Нед Юни 21, 2009 15:53

Прав си,миналата година и Холандия имаше такъв отбор,както Франция и Великобритания с Мийк.
Това е една от главните причини да са по-добри пилоти.
Преди години Илиев и Гераджиев опитаха в световния шампионат и ако тогава тъпата държава беше помогнала,сега можеше да имаме много добър пилот от световна класа.
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот P.Solberg » Нед Юни 21, 2009 15:55

Ама не е виновна само държавата. Защото се дават пари за мотокроса, като изключим едната причина, че се краде яко покрай тези писти. Там имат един куп европейски шампиони, подпомагани от федерацията им и ДАМС иска не иска дава пари, защото имат шампиони. Тази година, дори Крум да стане шампион или Тодор, те са станали шампиони като частни пилоти, а не като представители на България. Така федерацията ни отново нява да получи един лев.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот BOXER » Нед Юни 21, 2009 16:05

Нека да краднат от мотопистите,но като са най-добрите писти в категорията няма кой да ги вини хората.Аз съм сигурен и че на другите места за Ф1 и тн се крадът пари,това не е само в България.
Важното е хората дето грабят да вземат и да дават,тогава нещата малко от малко ще са по-добре във всички сфери на спорта,бизнес и тн.
Ако от БФАС вземат да инвестират в нещо а не сам ода прибират,нещата ще тръгнат бързо нагоре,защото имаме страшни таланти в автомобилните спортове,вижда се дори с Кралев-този човек ако беше започнал по-отрано съзтезателната си кариер по пистовите първенста,да е шампион на много престижни серий.
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот trouble » Нед Юни 21, 2009 17:04

Ей няма друга държава в която да се плюят собствените пилоти.....Мненията в начаолото на страницата са смешни....Трезва била преценката. Ей големи сте трезвеници бе, спипете си по една биричка...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта

cron