Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот cecko » Съб Юни 20, 2009 18:39

Че го знаят знаят го - неизбежно е - както Фреди знае Ипър.
А тия дето разчитат на "на изуст" обикновено не стигат далеч!
cecko
 
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 15:46
Местоположение: София
Име: Цветан Кръстев

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот Niki Cvetkov » Съб Юни 20, 2009 18:43

В рали спорта доколкото знам за това е навигатора! По-скоро типа отсечки, че не му допадат може да е по-подходящо обяснение от това, че кара за първи път там :roll: Ипър е специфично рали много.
MC1 100 KL2 100 KR2 200 SQL 100 KR4 50Y!->R2+ (D/C!) 100 +SQR 400 F->CR->KL4 100 MC2

THЕ NORMAL DON'T SURVIVE
Аватар
Niki Cvetkov
 
Мнения: 475
Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 14:41
Местоположение: София/Плевен/
Име: Николай Цветков

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот jolian » Съб Юни 20, 2009 18:55

То Ипър не му допада, макадама не му допада, та аз вече не се сещам какво му допада, май само нашите ралита и добре ,че е с пежото за да ги печели. Ако беше с някоя кола от Н4, не виждам как ще влиза в петицата.
Защо не погледнете безпристрасто на нещата , нима не се вижда ,че е слаб пилот, или да се самозалъгваме колко е велик и добър. По-добре е да му се каже не караш добре правиш грешки изчисти ги и си подобрии резултатите и времената , от колко ах колко е велик.
Аватар
jolian
 
Мнения: 81
Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 10:59
Местоположение: G.Oriahovica

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот stanislav1 » Съб Юни 20, 2009 19:03

jolian написа:То Ипър не му допада, макадама не му допада, та аз вече не се сещам какво му допада, май само нашите ралита и добре ,че е с пежото за да ги печели. Ако беше с някоя кола от Н4, не виждам как ще влиза в петицата.
Защо не погледнете безпристрасто на нещата , нима не се вижда ,че е слаб пилот, или да се самозалъгваме колко е велик и добър. По-добре е да му се каже не караш добре правиш грешки изчисти ги и си подобрии резултатите и времената , от колко ах колко е велик.

как разбра,че е слаб пилот ве колега?що говориш глупости.Погледни класирането в ерш-там е показателно.
stanislav1
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Апр 29, 2009 23:42
Местоположение: Варна
Име: Станислав Узунов

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот jolian » Съб Юни 20, 2009 19:06

А ти как разбра, че е силен пилот? По класирането ли ?
Аватар
jolian
 
Мнения: 81
Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 10:59
Местоположение: G.Oriahovica

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот Niki Cvetkov » Съб Юни 20, 2009 19:08

Аз не искам да коментирам, кой колко може да кара, но за Европейския шампионат мога да кажа, че е слаб :!: Двама посредствени италианци, които в Италия не карат, защото не могат да се класират в десетката и един милиардер, който кара за кеф :roll: Истинските карачи на тези коли са в IRC и това е факт :!: В прочем много ми се иска всички да бяхте видяли как гръка караше Шкодата С2000 на Акрополис, просто няма да го забравя (малко се отклоних от темата :roll: )
MC1 100 KL2 100 KR2 200 SQL 100 KR4 50Y!->R2+ (D/C!) 100 +SQR 400 F->CR->KL4 100 MC2

THЕ NORMAL DON'T SURVIVE
Аватар
Niki Cvetkov
 
Мнения: 475
Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 14:41
Местоположение: София/Плевен/
Име: Николай Цветков

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот cecko » Съб Юни 20, 2009 19:15

Е, къде пише, че крум е велик? :mrgreen:
Все едно аз да ти кажа, че си долен и мизерен чуждопоклонник - ама не ти казвам, нали?
Ти откога следиш тоя спорт? Прочети малко резултати! И от минали години. Виж какви може да бъдат разликите от пежо 207 до пежо 207, проследи и класирането от "стари столици" по отсечки - виж и вида на отсечките! :wink:
И ела да коминтираме. :wink:
А, ако за тебе Крум наистина е слаб пилот.... То ти обещавам за догодина Льоб - дано да ти хареса.

Всъшност на всяко състезание има живот извън тройката, за който го вижда........
cecko
 
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 15:46
Местоположение: София
Име: Цветан Кръстев

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот Niki Cvetkov » Съб Юни 20, 2009 19:26

cecko написа:Е, къде пише, че крум е велик? :mrgreen:
Все едно аз да ти кажа, че си долен и мизерен чуждопоклонник - ама не ти казвам, нали?
Ти откога следиш тоя спорт? Прочети малко резултати! И от минали години. Виж какви може да бъдат разликите от пежо 207 до пежо 207, проследи и класирането от "стари столици" по отсечки - виж и вида на отсечките! :wink:
И ела да коминтираме. :wink:
А, ако за тебе Крум наистина е слаб пилот.... То ти обещавам за догодина Льоб - дано да ти хареса.

Всъшност на всяко състезание има живот извън тройката, за който го вижда........


Тва към мен ли беше насочено ? Ако е към мен ще ти отговоря, най-културно.
1. Нямаш си на представа какъв националист съм и колко уважавам всеки един от нашите пилоти, ама всеки... тъй като е постигнал повече от мен и е успял да намери начин да участва, нещо с което аз все още не мога да се похваля.
2. Следя този спорт от достатъчно дълго време и си нямаш представа колко пъти съм сравнявал времена от предни години и т.н. Не знам какви части в кое пежо има, едва ли и ти знаеш, но по отношение на отсечките С2000 е в състояние да спечели всякакъв тип отсечка ДНЕС, както на асвалт, така и на макадам :!:
3. Не съм казал по никакъв начин, че Крум е слаб пилот, но си личи че не взима максимума от колата просто :!:
MC1 100 KL2 100 KR2 200 SQL 100 KR4 50Y!->R2+ (D/C!) 100 +SQR 400 F->CR->KL4 100 MC2

THЕ NORMAL DON'T SURVIVE
Аватар
Niki Cvetkov
 
Мнения: 475
Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 14:41
Местоположение: София/Плевен/
Име: Николай Цветков

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот trouble » Съб Юни 20, 2009 19:48

Тая тема сме я дъвкали вече, по отношение кой колко е добър и докъде му се простира кръгозора според страната в която живее и се труди. Надявам се че в това изречение разбрахте за какво става дума. Дайте да се придържаме към рали Ипър!
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот bat_jori » Съб Юни 20, 2009 19:50

лошият момент за крум е че бети,фонтана ,соловов и лавио постоянно дават по добри времена и крум е последмият супер във всеки етап ,ако има проблеми значи са от вчера.поне положителното че иам страшно много отпаднали и е на приличното 14 място.

до края ще има драма мийк е на начело ,как ли ще отговори фреди.иначе десетката натам е ясно -ако някой не изхвърчи
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот Loeb » Съб Юни 20, 2009 20:29

нещо е станало с Фреди и минава 4-ти
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот bat_jori » Съб Юни 20, 2009 20:32

спукал е гума за съжаление
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот cecko » Съб Юни 20, 2009 21:21

Цветков - не беше за тебе.
На тебе ти личи - не си от вчера. :wink:

Стискам палци зауспешен финал.
cecko
 
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 15:46
Местоположение: София
Име: Цветан Кръстев

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот trouble » Съб Юни 20, 2009 23:17

Поздравления за Крум, макар че всички негови конкуренти финишираха пред него. Все пак взима важни точки за шампионата. А относно пилотирането му не зная дали има някой който се съмнява в неговите качества. Успех и на следващото рали, а именно България!
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Безпрецедентно Излъчване На Живо На IRC Ypres!

Мнениеот danstel » Съб Юни 20, 2009 23:25

Браво на Крум,успя да докара Пежото до финала макар че беше видимо по бавен от преките си съперници(незнам поради каква причина).Смятам че с участието в Белгия ,екипажа понатрупа още опит който ще им е нужен ако искат да продължават да се развиват.
"Добрите шофьори имат остатаци от насекоми по страничните прозорци"-Валтер Рьол
Аватар
danstel
 
Мнения: 116
Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 21:16
Местоположение: Исперих
Име: Hristo Hristov

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта

cron