За група Б....с носталгия

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: За група Б....с носталгия

Мнениеот lancia_hf » Нед Мар 22, 2009 06:35

maxtanev написа:Вероятно за това говориш!

http://www.youtube.com/watch?v=pOy_RQ7DetU

ЧОВЕЧЕ!!! :shock: :shock: :shock:
Колата ми е черна Ланча Делта Интеграле, СА 44 77 АХ. Ако ме видиш някъде , ако трябва легни на пътя пред колата, но МЕ СПРИ!!!
ГОЛЯМА почерпка имаш, заклевам се!!!
П.П. Еми така е. Аз пиша Тимо Салонен,Пежо това онова, а то съвсем друго било заглавието :evil: :evil: :twisted: :evil:
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: За група Б....с носталгия

Мнениеот KABEL » Нед Мар 22, 2009 13:11

Не знам дали знаете но в едно интервю главния инженер по двигатели в ланчия казва че от аеродинамика се интересуват тези които не могат да правят двигатели.
KABEL
 

Re: За група Б....с носталгия

Мнениеот vikikos » Нед Мар 22, 2009 14:09

KABEL написа:Не знам дали знаете но в едно интервю главния инженер по двигатели в ланчия казва че от аеродинамика се интересуват тези които не могат да правят двигатели.

Един вид е посочил дръпнатите очички с малките ръчички.... :mrgreen:
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: За група Б....с носталгия

Мнениеот popodopolo » Вто Мар 24, 2009 21:33

С риск да се изложа но предпочитам да гледам това:
http://www.youtube.com/watch?v=vky1uh_kCf0
отколкото гаврата в днешния рали шампионат :cry:

Луди са били,ей.....луди.... :shock:
Особенно на асфалта са невероятни!Скорост,гърмежи,свистене на турбини,публика и какво ли още не!
Нека всеки сложи ръка на сърцето си и каже /ако не тук то пред себе си/ какво би предпочел....1986г. или 2008г.!
Аз избирам старото :oops: Пък нека ми се смеят!
А за времената...Ами на етап сигурно само от смяната на скорости Гр.б сигурно губят 15-20 сек...Да не говорим че в 50% от отсечката пилотите държат волана с една ръка!
А Себ /любимец ми е,жалко че го няма хич с колелото :lol: / в онова състезание като караше с контузена ръка знаете къде беше в класирането :wink:
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: За група Б....с носталгия

Мнениеот racing service » Сря Мар 25, 2009 09:25

Аватар
racing service
 
Мнения: 151
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 22:31
Местоположение: Севлиево
Име: Иван Кушлев

Re: За група Б....с носталгия

Мнениеот racing service » Сря Мар 25, 2009 09:27

Вижте реакцията в първите кадри на този фен :D
Аватар
racing service
 
Мнения: 151
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 22:31
Местоположение: Севлиево
Име: Иван Кушлев

Re: За група Б....с носталгия

Мнениеот andrey kokalov » Сря Мар 25, 2009 18:48

Гледам качвате кадри.Свалете си от Замунда филма ,,The best of WRC" - 1 час кадри от 84 до 86 години.Всички кадри,които се намират в нета,събрани в един филм.Започва с интервю на Реньоти................Класика.Няма ги само катастрофите(за радост).Сваляйте и се радвайте.Никога няма да бъде същото...........................
Особено момента с Ауди то на Акрополис.Такива моменти се помнят цял живот,въпреки,че не съм бил там!!!!!!!!!!!!
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: За група Б....с носталгия

Мнениеот rally-mania » Сря Мар 25, 2009 21:45

andrey kokalov написа:Свалете си от Замунда филма ,,The best of WRC" - 1 час кадри от 84 до 86 години.

Потърсих го този филм но не ми излиза, но има друго за което може би става дума.http://www.zamunda.net/details.php?id=117459&hit=1
rally-mania
 
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Юни 15, 2006 22:10
Местоположение: Добрич
Име: Милен Желев

Re: За група Б....с носталгия

Мнениеот yozo » Сря Мар 25, 2009 22:31

Като заговорихте за Льоб,я си го представете в 205Т16 или Audi S1 или Lanchia rally 037. :lol:
Лудите сме на изчезване!!!

МОМЧЕТА БЕЗ РАБОТА
Аватар
yozo
 
Мнения: 526
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 20:23
Име: Ивайло Василев

Re: За група Б....с носталгия

Мнениеот vikikos » Чет Мар 26, 2009 01:40

yozo написа:Като заговорихте за Льоб,я си го представете в 205Т16 или Audi S1 или Lanchia rally 037. :lol:

Що,да не мислиш,че ще му е трудно?
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: За група Б....с носталгия

Мнениеот beta_racing » Чет Мар 26, 2009 08:39

И аз не знам защо толкова го подценявате това момче Льоб :mrgreen: :mrgreen: Той е талант от където и да се погледне - от каране до тактика (под тактика разбирайте избор на гуми в критичен момент, настройки и т.н, а не изгъзиците на Форд). Запомнете го това веднъж завинаги и недейте да си мислите, че Льоб е "маминото детенце", което друго освен WRC друго не може да кара. Той пак щеше "кърти" във всеки един момент от рали историята! Това е феномен, който досега не е раждан. Поклон и уважение пред към всички, но просто Льоб е най-добрият! Независимо кой е най-известният, най-зрелищният, и други най-......."оставете" за Льоб "най-добрият" :D Моменти, като този на пресконференцията след края на Рали Кипър за показателни!
И сега за тези, които винаги са говорили, че Льоб е попаднал в неконкурентни години ще им припомня Рали Сан Ремо 2001 година: единственото рали в онази година, когато Льоб кара Ксара WRC и завърши..........скромно втори :D А тогава караха всички :( Никога няма да забравя момента, когато Льоб преминаваше до камерата и коментаторът по Евроспорт каза: "And here comes the superstar of the future - Sebastien Loeb" :D Колко е бил прав, а? :D А тук --> http://www.youtube.com/watch?v=Y15L6XITS5M <-- на 9:50 минута има едно много интересно интервю :D

И да...представям си го в колите от група Б, защо да не си го представям? :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: За група Б....с носталгия

Мнениеот vikikos » Чет Мар 26, 2009 09:39

:D Е те всички се бяха събрали..има поне топ 10 имена.А някога WRC също беше интересен шампионат.Нашия обаче къв е скромен :lol: ,сякаш му е неудобно,че е "пребил" Сайнц,Макинен,Ориол,Макрий,Бърнс,Солберг,Бугалски,Грьонхолм... :lol: :lol: смешно ми стана като го гледах клипа.А аз не бих си представил много други пилоти с кола гр.Б,Гали например...със сигурност рядко ще има завършено състезание,Колю (лека му пръс) и той ми е труден в такава машина :?
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: За група Б....с носталгия

Мнениеот popodopolo » Чет Мар 26, 2009 20:13

Льоб е най-великият!Веднага след него Сайнц!Никога не съм бил за друг....Опаааааа,едно време като дете бях за Хану Микола/Особенно когато скъса колелото на Ауди-то и навигатора се возеше в диагонала на откъснатото колело за да балансира тежестта :shock: :shock: :shock: !
Но говорим за гр.Б като зрелище....
И колкото и да си говорим те са №1 за мен.../да ме извиняват днешните инжинери ама много лесни ги направиха тея WRC-та :lol: /
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: За група Б....с носталгия

Мнениеот cecko » Чет Мар 26, 2009 20:17

Този клип, не го бях гледал. :shock: мога да кажа само едно - Лелеееее........
особено за интервюто на края.... :mrgreen:
cecko
 
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 15:46
Местоположение: София
Име: Цветан Кръстев

Re: За група Б....с носталгия

Мнениеот todor hristov » Чет Мар 26, 2009 20:49

Смъртта на Колин е най-голямата загуба за глобалния рали спорт.Едно от последните му участия беше с Метро.Видя се,че само карането на въртолет не му е ясно.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта

cron