Рали Барум 2008

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: Рали Барум 2008

Мнениеот Aaltonen » Сря Сеп 03, 2008 21:25

За Корсика 2003г е. P.Solberg е прав. Даже на репортажите по Евроспорт даваха колонката на покрива отзад , че беше намачкана. За Германия Солберг не го спечели, но наистина му оправиха колата.
Aaltonen
 
Мнения: 52
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 09:16
Местоположение: Varna
Име: Свилен Маринов

Re: Рали Барум 2008

Мнениеот beta_racing » Чет Сеп 04, 2008 08:24

bai_bradur_ivo написа:Мисля че става дума за Германия 2006. Тогава Петер бракува СУбито на шейкдауна и...за СЕ 1 автомобила е чисто нов :)

Не, не става въпрос за 2006-та, а точно за Корсика'03, какво каза Владо :wink:
Но там измеренията са други........парите също 8)


Edit: Извинявам се, не видях, че има 8-ма страница и съответно не видях това, което Aaltonen е написал,.......та затова и аз го повторих :lol:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Барум 2008

Мнениеот plm » Сря Сеп 17, 2008 21:07

http://www.barum.rally.cz/2008/gal_vide ... c=5&lng=cz
Сега видях това. Плуто го е избрал, харесал и качил. Автора разполага с много кадри, знае силата на монтажа, но...аз знам, че Вальо може да направи нещо мноооого по-добро.
Остава ни само през 2009 Вальо да е там.
После той си знае, а и Плуто си знае.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали Барум 2008

Мнениеот OgyWRC » Пет Сеп 19, 2008 16:32

Ей много добър клип, а като си спомня, че девойките със синьо-жълтия бодипейнт ме изненадаха в хотела и за малко да падна по гръб :lol: Пропуснал оператора е нашите девойки с БГ- знамето, но ще му простим :-)

Страхотно рали беше ... аз също имам много кадри, трабва да сглобя едно клипче някой ден!!!
To finish first, first you have to finish!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Предишна

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта

cron