Рали Русия

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Рали Русия

Мнениеот madGRaF » Нед Юли 13, 2008 17:58

Малко встрани от нашия интерес мина Рали Русия кръг от IRC шампионата. Състезанието завърши с победа за Юхо Ханинен и то при първото му качване на Пежо 207 S2000, на второ място завърши Антон Ален а трети е Дажандоменико Басо след тях са Фреди Лоа, Никола Вуйо, Ян Копецки и т.н. Жалко, че Росети не кара с неговата компания щеше да е интересно :wink: Така в шампионата с по 26 точки са Росети и Вуйо а трети е Фреди Лоа с 16 точки.
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

Re: Рали Русия

Мнениеот DAKATA_RACING » Нед Юли 13, 2008 18:03

Изобщо не искам да чувам за рали "Русия" заради това ,че съвпаднаха датите много пилоти може би щяха да са тук този уикенд :lol: :lol: :lol: (бъзикам се) ! Едно е сигурно получило се е яко шоу :)
-=RACING FOR KOSTENETZ=-
Аватар
DAKATA_RACING
 
Мнения: 290
Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 10:24
Местоположение: КОСТЕНЕЦ
Име: Йордан Копаранов

Re: Рали Русия

Мнениеот madGRaF » Нед Юли 13, 2008 18:08

И да се базикаш и да не се базикаш няма значение така си е :wink: но нищо неможем да направим :|
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

Re: Рали Русия

Мнениеот Chavo » Нед Юли 13, 2008 23:53

За съжаление не можах да гледам нищо от това рали, а това е състезание което ми допадна още от миналата година. Чак сега гледам че са качали някакъв запис от първия ден и го тегля едвам-едвам. След като не съм гледал нищо , не мога и да коментирам самото състезание, въпреки че имам желание. Някъде четох че тази година е имало нови етапи. Иначе отново много силно представяне за Антон Ален ,който миналата година бе победител, сега е втори. Явно руските трасета му допадат. Изненадан съм от победителя, аз лично не очаквах Ханинен да спечели.
Очаквах силно представяне от Никола Вуйо, който този сезон въпреки че е добре като точки, наравно с Росети на върха, като каране не е убедителен.
Той е моят фаворит в IRC, въпреки че като цяло не ми харесват особено подбраните състезания и случващото се в тях, но заради пилоти като Вуйо ги следя.
А за Росети жалко, нито в Русия, нито у нас. Поне у нас да беше дошъл, да ни зарадва.
Chavo
 
Мнения: 270
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 16:20
Име: няма такова


Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта

cron