23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот GH Power » Сря Апр 16, 2008 21:40

Еми който може да влиза хубаво в завои,да хварчат през прозореца-господине :D
Аватар
GH Power
 
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 01:28
Местоположение: Varna,Razgrad
Име: Galina Hristova

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот RS_TURBO » Сря Апр 16, 2008 22:23

да да има такова нещо.......
P.S. 14 номер бях аз с бялото пежо 205 гти ако си спомняш......;)
No Boost, No Bottle, Just Pure THROTTLE!!!!!
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот GH Power » Сря Апр 16, 2008 22:25

Спомням си всички :wink:
Аватар
GH Power
 
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 01:28
Местоположение: Varna,Razgrad
Име: Galina Hristova

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот CrazyIvan » Чет Апр 17, 2008 00:56

saeyesysfrgyshmsrfhj
Последна промяна CrazyIvan на Чет Апр 24, 2008 00:47, променена общо 1 път
CrazyIvan
 
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Апр 13, 2008 17:13
Местоположение: Varna

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот sexsoalen » Чет Апр 17, 2008 07:55

ас сега искам да попитам (боби и др момчета)дето на нападаха што не са караше долиште
Аватар
sexsoalen
 
Мнения: 59
Регистриран на: Чет Май 03, 2007 22:01
Местоположение: варна
Име: Атанас Николов

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот bobbi » Чет Апр 17, 2008 11:35

sexsoalen написа:ас сега искам да попитам (боби и др момчета)дето на нападаха што не са караше долиште


Долище - Новаково отпадна поради една единствена причина:
полицията беше обещала да го пази , но в последният момент, мисля четвъртък реши че трябва да поиска 2000лв хонорар, защото било много опасно за зрителите и трябвало да има полицаи повече от публиката.
Не съм нападал никой. Аз пускам темата всяка година за да могат да участват повече и повече автомобили в състезанието и мисля че и тази година това стана. От форума за ралито разбраха много хора и участваха около 15екипажа.
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот Pachev_D » Чет Апр 17, 2008 20:48

Bobi миналата година стана много добро рали но тази се изложихте.Хубаво рали винаги се прави с пари,а не с оговорки.
Аватар
Pachev_D
 
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Мар 26, 2007 19:17
Местоположение: burgas
Име: Dimitar Stoianov Draganov

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот vladi_racing » Чет Апр 17, 2008 22:03

Миналата година наистина беше много хубав, ама таз година пълна дрисня.


P.S. Aaltonen виж сега какво ще ти кажа, аз на колкото състезания съм очаствал и колко съм гледал
ти сигурно няма да имаш тази възможност, така че не ми задавай тъпи въпроси. И другото което, че
мене не ме интересува ти за какво си влизаш в Форума и никой неможе да ми казва какво ще пиша тука.
www.bmw-motorsport.com
Аватар
vladi_racing
 
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 21:25
Местоположение: Варна
Име: BMW M3 Power

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот sparco_racing » Пет Апр 18, 2008 10:30

Аз също съм много разочарован от така нареченото "рали".Сумати и пари за 3/4 километра където се кара както трябва, а да не говорим за тези екипажи които дойдоха от по далече. И това с времената беше голяма глупост, как може да се измерва до секунда,, никаде не видях да има секунди а камоли стотни. Разбирам да е някоя 20км отсечка, ама не беше. Дано следващото да не стане пак така защото доста по малко екипажи ще учавстват според мен.
Аватар
sparco_racing
 
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Мар 14, 2007 23:09
Местоположение: Провадия
Име: Виктор Боев

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот Astra_26 » Пет Апр 18, 2008 10:47

На мен лично, да Ви кажа ми хареса. Е, не беше толкова динамично, като миналата година, но все пак. Аз никога не съжалявам за участието си в такива прояви, каквито и да са условията. Важното е да се кара, защото още няма случай някой да е станал пилот, само от приказки на масата и пред PC-то. Поздрави на цялата група от Разград! :D
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот GH Power » Пет Апр 18, 2008 12:35

Групата от Разград ти благодари въреки,че и нашето момче с 26 номер мн гадно го одрязоха,а имаше от първите времена.Това с времената е навсякъде(да си отчитът както искат),небеше само тук!
Аватар
GH Power
 
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 01:28
Местоположение: Varna,Razgrad
Име: Galina Hristova

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот dobaracing » Пет Апр 18, 2008 19:56

Astra_26 написа:На мен лично, да Ви кажа ми хареса. Е, не беше толкова динамично, като миналата година, но все пак. Аз никога не съжалявам за участието си в такива прояви, каквито и да са условията. Важното е да се кара, защото още няма случай някой да е станал пилот, само от приказки на масата и пред PC-то. Поздрави на цялата група от Разград! :D


Колегата поздрави и от другата половина от разградската агитка, с нетърпение чакаме септември месец да се видим на раликроса в Разград, а ако случайно ще бягаш у Русе на писта обади се ние сме там ще се видим и пак ще си полафим.
ИзображениеИзображение
"...Конските сили продават коли, а въртящия момент печели състезания..."
Аватар
dobaracing
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 21:54
Местоположение: Разград

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот probe » Пет Апр 18, 2008 22:02

Мисля, че тука е мястото да попитам дали дали ще има друга подобна проява (като рали Черно море- Варна), където могат да участват и аматьори, до края на годината, на територията на страната разбира се? :)
Аватар
probe
 
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Сеп 07, 2007 01:00
Местоположение: Plovdiv

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот dobaracing » Пет Апр 18, 2008 23:17

probe написа:Мисля, че тука е мястото да попитам дали дали ще има друга подобна проява (като рали Черно море- Варна), където могат да участват и аматьори, до края на годината, на територията на страната разбира се? :)


Говори се, че към края на септември началото на октомври ще има втори кръг от такъв тип рали (ако това въобще можеше да се нарече рали) пак ще е някъде около Варна и може би пак ще има същите привилегии за някои състезатели. Говоря така защото организаторите ще са същите. Това е неофициална имформация излязла лично от устата на Орлин Пенев. Като разговарях с него той това ми каза. Ако ме е излъгал лъжа и аз. Надявам се да видим и някой пловдивски екипаж. УСПЕХ на всички които са се запалили. И още повече емоции. И нека г-н Пенев да помисли другия път да направи някоя галавечеря или нещо такова да благодари на тия хора които са дошли и са си дали париците. Е верно, че имаше и паричен награден фонд, но във Варна спонсори трябва да има. Неискам да съм груб просто искам да кажа на организаторите къде им куцаха нещата, но дали някой от тях чете тоя форум незнам. То не е моя работа те хората са си решили, но има доста екипажи които дойдоха, платиха си таксата, изгориха доста бензин, и накрая с празни ръце си тръгнаха. Е дали тия хора ще дойдат пак. Какво мислите, можеше поне да се направи една лека почерпка да им се замажат малко очите на всички тия които неуспяха да се наредят на първите три места.
ИзображениеИзображение
"...Конските сили продават коли, а въртящия момент печели състезания..."
Аватар
dobaracing
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Мар 14, 2008 21:54
Местоположение: Разград

Re: 23-то рали за аматьори Черно море - Варна

Мнениеот GH Power » Съб Апр 19, 2008 01:04

Попринцип ще правят и на други места не само тук вав Варна,но все още няма точно определени дати и не всичко е на 100%-та:)
Аватар
GH Power
 
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Апр 01, 2008 01:28
Местоположение: Varna,Razgrad
Име: Galina Hristova

ПредишнаСледваща

Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron