Да ви се представя

Всичко извън автомобилния спорт

Мнениеот Freemad » Вто Яну 08, 2008 22:48

Ааамм много ми е неудобно,но........ти чат бот ли си ? :roll:
IMPOSSIBLE IS JUST A BIG WORD THROWN AROUND BY SMALL MEN WHO FIND IT EASIER. IMPOSSIBLE IS NOT A FACT. FOR ME...IMPOSSIBLE IS NOTHING !!!
Аватар
Freemad
 
Мнения: 35
Регистриран на: Съб Ное 03, 2007 15:57
Местоположение: София

Мнениеот rally_girl » Сря Яну 09, 2008 09:35

littleredaudi написа:Май не само в този форум :lol:
Интересно!? Коя скрита сила от перформанса се подвизава тука!? :lol:
Е дай да видиме поне линк към тия дето правят такива кутий де моля!
Знам , че Васко Генчев прави някакви подобни опити ма мненията за творенията му са меко казани различни и крайни и в двете посоки.


..Ееее, ама ние тук няма да се лъжем да безкрайност.
Обяснявам за последен път, че няма да можем да направим скоростна кутия, която да превключваме с пълна газ.
ОСВЕН АКО НЕ ДОКАЖЕМ ОБРАТНОТО
Значи досега направените такива предимно за коли с правозъби или секвенциални скоростни кутии, при които превключваш предавките без да натискаш съединител, при това на пълна газ…
Виж, знам, че знаеш, принципът е следния: При превключването запалването на горивната смес не се прекъсва, а се забавя с около 40 градуса след ГМТ, което ти говори че запалването се случва в изпускателния колектор независимо къде се намира педала на газта, и за целта е осигурен и достъп на въздух освен горивна смес, за да не “клекне” колата при поемането на ново-превключилата скорост.
Всичко това означава че в колекторите се развива огромна температура при която обикновените колектори няма да издържат. Трябва метало-керамика.Трябват и други неща.
Ти от скоростни кутии ме вкара в двигатели. Сега се налага да ти кажа, че вече на става дума за атмосферни , а за турбо…ще се сетиш какви сте турбо-шматки и колко много ме кефите…казах го това май вече... :D
P.S.Много ми е мъчно за дубрутру, жалко, че го изгонихме, а каква тема се получи само…
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот rally_girl » Сря Яну 09, 2008 09:37

Freemad написа:Ааамм много ми е неудобно,но........ти чат бот ли си ? :roll:


Ако питаш мен, не съм, но се уча от него :lol:
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот Freemad » Сря Яну 09, 2008 10:40

Учи се,учи се... :wink: това което дубрутру ( ако визираш него ) предложи на дамите във форума не е за испускане.Все пак световен шампион ще става човека.Колкото до изгонването му мисля,че който каквото си направи сам,никой не може да му го направи.Можеше да се получи разговор с него ама май не уцели подхода...знам ли. :roll: Колкото до уменията ти и познанията ти относно автомобилите и спецялно скоростните кутий ти казвам едно голямо ЕВАЛА и предполагам не само аз се кефя искрено когато чета,че дамите са навътре в спорта и изобщо са наясно с нещата. :wink:
IMPOSSIBLE IS JUST A BIG WORD THROWN AROUND BY SMALL MEN WHO FIND IT EASIER. IMPOSSIBLE IS NOT A FACT. FOR ME...IMPOSSIBLE IS NOTHING !!!
Аватар
Freemad
 
Мнения: 35
Регистриран на: Съб Ное 03, 2007 15:57
Местоположение: София

Мнениеот jujoracing » Сря Яну 09, 2008 10:59

[quote="rally_girl"][quote="Freemad"]Ааамм много ми е неудобно,но........ти чат бот ли си ? :roll:[/quote]

Ако питаш мен, не съм, но се уча от него :lol:[/quote]

На мен ми прилича на болен психопат :D
нищо лично :wink:
Аватар
jujoracing
 
Мнения: 188
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 16:11
Местоположение: Шумен
Име: Жулиян Атанасов

Мнениеот littleredaudi » Сря Яну 09, 2008 12:01

Нема да се лъжеме. Остави начина на държете на оборотите и анти лага на мен. Просто попитах за линк към външна фирма правеща правозъби или секвенцияални кутий :wink:
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот rally_girl » Сря Яну 09, 2008 12:45

Freemad написа:Учи се,учи се... :wink: това което дубрутру ( ако визираш него ) предложи на дамите във форума не е за испускане.Все пак световен шампион ще става човека.Колкото до изгонването му мисля,че който каквото си направи сам,никой не може да му го направи.Можеше да се получи разговор с него ама май не уцели подхода...знам ли. :roll: Колкото до уменията ти и познанията ти относно автомобилите и спецялно скоростните кутий ти казвам едно голямо ЕВАЛА и предполагам не само аз се кефя искрено когато чета,че дамите са навътре в спорта и изобщо са наясно с нещата. :wink:


Дали, не ревнувате малко, че всички дами искахме да тръгнем с дубрутру на рали? :wink: Мисля, че не е обидил никой и на мен мъничко ми липсва, как щях сега да помагам на littleredaudi, ако не беше тази тема?! :lol:
P.S. Благодаря ти за поздравите, стараем се да сме в час! :D
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот littleredaudi » Сря Яну 09, 2008 13:43

Да си кажа честно изобщо не ми липства.
По отношение , че ще тръгвате с него ми то си е въпрос на личен избор и разбиране. Аааа да забравих и на перспективи.
Бе може би ника е малко подвеждащ :wink:
Глей ти са кви таланти ще изкочиме от тука! :lol:
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот Калоян Атанасов » Сря Яну 09, 2008 22:41

Freemad написа:Ааамм много ми е неудобно,но........ти чат бот ли си ? :roll:

Това към мен ли е...
Калоян Атанасов
 
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 22:34

Мнениеот rally_girl » Чет Яну 10, 2008 09:32

littleredaudi написа:Нема да се лъжеме. Остави начина на държете на оборотите и анти лага на мен. Просто попитах за линк към външна фирма правеща правозъби или секвенцияални кутий :wink:


Ама ти си бил страхотен пич, бе..... :evil: да ти се ненагледам и да се кефя ….еми ти просто питаш…а защо, си мислиш, че аз трябва да ти отговоря…а не ти ли отговорих? Какво искаш още от мен, осен линк?
Хубу ве пич, нали съм Слънце с покана към твоя екип, къде е офертата?!Дай линк де?
Майтап да става… наши сме си…:lol:
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот littleredaudi » Чет Яну 10, 2008 09:35

Мухахахахах лаф да става! И това си е личен избор кой на кого ще отговаря :wink: Оправихме се X-trac предлягат подобни :lol:
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот rally_girl » Чет Яну 10, 2008 09:45

Надявам се да съм ти била полезна с нещо! Ако я закъсаш пак се обади :D
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот littleredaudi » Чет Яну 10, 2008 10:30

Честно казано съм доста впечатлен!!!
Ми мислим да не я закъсвам вече освен ако заради атмосферните валове не се наложи "ремапване" на електрониката ма мисля , че няма да е проблем на RS MAD. Доказал е вече че може доста. Стигнали сме вече до връзване на жици и "добутване" на кочинката до "светая светих"! Гаража на Явор :wink:
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот rally_girl » Чет Яну 10, 2008 15:44

На мен ми прилича на болен психопат :D
нищо лично :wink:[/quote]

По какво определяш кой е психопат?! Сигурен ли си, че ти или аз не сме такива?
Нищо лично :wink:
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот tsveti » Чет Яну 10, 2008 21:00

Ама ти си бил страхотен пич, бе..... :evil: да ти се ненагледам и да се кефя ….еми ти просто питаш…а защо, си мислиш, че аз трябва да ти отговоря…а не ти ли отговорих? Какво искаш още от мен, осен линк?
Хубу ве пич, нали съм Слънце с покана към твоя екип, къде е офертата?!Дай линк де?
Майтап да става… наши сме си…:lol:
[/quote]

Ооооо покрай толкова работа нещата взеха да ми убягват...хмм... все си мисля, че прие поканата :twisted: Оферти не са нужни :wink:

ПП Мен също ме е яд, че изгониха дубрутру...беше забавно с него. Ум да му зайде на човек какво толкова попречи на форума?! :roll:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта

cron