Rally Vinho Madeira 2007

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Мнениеот PHSport » Пон Авг 06, 2007 18:29

H.Stolarov написа:
PHSport написа:А ти пък ме подсети за нещо много важно като спомена ФИА. Повреме на рали Хеброс вече официално се носеше мълвата разбира се само сред състезателите,не всички, а само заинтересованите, че "бабата" на Димитър Илиев, тази италианката е казала на висок глас "Не ме интересуват парите, искам да се плати колкото трябва и на който трябва във ФИА и въпросът да се приключва", тъй че решеннието на ФИА може да бъде оправдателно за нашия "голям пилот" и измамник :evil: :evil: :x


А пък ти какво тъпо парче си направо не е истина!!! Я покажи едно доказателство за това, че някой е платил на някого за нещо!!! Ти между другото във ФИА ли работиш, че даваш такива компетентния мниения относно редовността на колата на Митко? Що не казваш нищо за това, че Траваля беше официално дисквалифициран за нередовна кола... и после да обясняваш как и що побеждава Митко с такава голяма разлика!!! И друг път ако обичаш бъди по-внимателен в изказванията си щото и без друго вече си станал за смях в очите на не малко хора! :twisted: :twisted: :twisted:


А ти може би си пък от онези селяндури, които ги набиха полицаите на мечката :twisted: За пръв път се изкефих на полицията, защото беше в правото си, а твоите съселяни бяха от най-простите, които съм виждал по БГ трасетата,некадърнико :twisted: :twisted: :twisted:
Аватар
PHSport
 
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Юли 15, 2007 20:22

Мнениеот damon » Пон Авг 06, 2007 18:30

PHSport написа:
damon написа:
PHSport написа: Точно теб пък не искам да те убеждавам, защото ти си един от най - големитя наивници и нещастници, на които никога няма да им увре мозъка щото са трайно заблудени и заслепени и никога няма да видат по далече от носа си. Едно голямо доказатлство на моите думи е голямата ти наивност по темата за Фиеста Спортинг Трофи. Доста хора се опитаха да ти втълпят в "болния и наивен детски мозък" , че няма да просъществува, ти отново бе сигурен че ще има такава купа. Е има ли? Не няма, затова с тебе не мисля да се занимавам :lol: :lol: :lol:


:D :D
Много хора са се опитвали да ме убеждават какво ли не...


И не са успявали защото си дебил :twisted:


Много се развеселих, наистина! Днес за пръв път се смея от сърце... :D
Сега да те питам сериозно с тия мнения как някой да ти обърне внимание!? Ако дадеш доказателства за моята нещастност и дебилност и митковата фалшивост няма да е зле. Иначе няма смисъл да си говорим.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот PHSport » Пон Авг 06, 2007 18:33

damon написа:
PHSport написа:
damon написа:
PHSport написа: Точно теб пък не искам да те убеждавам, защото ти си един от най - големитя наивници и нещастници, на които никога няма да им увре мозъка щото са трайно заблудени и заслепени и никога няма да видат по далече от носа си. Едно голямо доказатлство на моите думи е голямата ти наивност по темата за Фиеста Спортинг Трофи. Доста хора се опитаха да ти втълпят в "болния и наивен детски мозък" , че няма да просъществува, ти отново бе сигурен че ще има такава купа. Е има ли? Не няма, затова с тебе не мисля да се занимавам :lol: :lol: :lol:


:D :D
Много хора са се опитвали да ме убеждават какво ли не...


И не са успявали защото си дебил :twisted:


Много се развеселих, наистина! Днес за пръв път се смея от сърце... :D
Сега да те питам сериозно с тия мнения как някой да ти обърне внимание!? Ако дадеш доказателства за моята нещастност и дебилност и митковата фалшивост няма да е зле. Иначе няма смисъл да си говорим.


Като му дойде времето, всичко ще си дойде на мястото. А за това, че си нещастник и наивник, доказателство е, че повярва за провеждането на Фиеста Къп. Нещо да кажеш, защити се де :twisted:
Аватар
PHSport
 
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Юли 15, 2007 20:22

Мнениеот damon » Пон Авг 06, 2007 18:38

PHSport написа:
damon написа:
PHSport написа:
damon написа:
PHSport написа: Точно теб пък не искам да те убеждавам, защото ти си един от най - големитя наивници и нещастници, на които никога няма да им увре мозъка щото са трайно заблудени и заслепени и никога няма да видат по далече от носа си. Едно голямо доказатлство на моите думи е голямата ти наивност по темата за Фиеста Спортинг Трофи. Доста хора се опитаха да ти втълпят в "болния и наивен детски мозък" , че няма да просъществува, ти отново бе сигурен че ще има такава купа. Е има ли? Не няма, затова с тебе не мисля да се занимавам :lol: :lol: :lol:


:D :D
Много хора са се опитвали да ме убеждават какво ли не...


И не са успявали защото си дебил :twisted:


Много се развеселих, наистина! Днес за пръв път се смея от сърце... :D
Сега да те питам сериозно с тия мнения как някой да ти обърне внимание!? Ако дадеш доказателства за моята нещастност и дебилност и митковата фалшивост няма да е зле. Иначе няма смисъл да си говорим.


Като му дойде времето, всичко ще си дойде на мястото. А за това, че си нещастник и наивник, доказателство е, че повярва за провеждането на Фиеста Къп. Нещо да кажеш, защити се де :twisted:


Пак се смея! :D

P.S. Съжалявам за разводняването на темата от моя страна. Надявам се да спрем по тоя въпрос, за да не се налага да си трия собствените писания. :wink:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот PHSport » Пон Авг 06, 2007 18:45

Да не се учудвам, нормално е за теб. Сещаш се кои се смеят често и без причина нали :lol:
Аватар
PHSport
 
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Юли 15, 2007 20:22

Мнениеот H.Stolarov » Пон Авг 06, 2007 19:31

PHSport написа:
H.Stolarov написа:
PHSport написа:А ти пък ме подсети за нещо много важно като спомена ФИА. Повреме на рали Хеброс вече официално се носеше мълвата разбира се само сред състезателите,не всички, а само заинтересованите, че "бабата" на Димитър Илиев, тази италианката е казала на висок глас "Не ме интересуват парите, искам да се плати колкото трябва и на който трябва във ФИА и въпросът да се приключва", тъй че решеннието на ФИА може да бъде оправдателно за нашия "голям пилот" и измамник :evil: :evil: :x


А пък ти какво тъпо парче си направо не е истина!!! Я покажи едно доказателство за това, че някой е платил на някого за нещо!!! Ти между другото във ФИА ли работиш, че даваш такива компетентния мниения относно редовността на колата на Митко? Що не казваш нищо за това, че Траваля беше официално дисквалифициран за нередовна кола... и после да обясняваш как и що побеждава Митко с такава голяма разлика!!! И друг път ако обичаш бъди по-внимателен в изказванията си щото и без друго вече си станал за смях в очите на не малко хора! :twisted: :twisted: :twisted:


А ти може би си пък от онези селяндури, които ги набиха полицаите на мечката :twisted: За пръв път се изкефих на полицията, защото беше в правото си, а твоите съселяни бяха от най-простите, които съм виждал по БГ трасетата,некадърнико :twisted: :twisted: :twisted:


Аз какво те питам, а ти какво глупости ми пишеш... предпочитам да си замълча относно писанията ти и да оставя останалите хора от форума да преценят що за стока си. Колкото до това дали съм селянин... принципно съм роден в град и винаги съм живял в град, но това дали някой е селянин или гражданин според мен не се определя по местожителство, а по манталитет, теб целия форум те видя от кои си :idea:
Аз също съжалявам за разводняването на темата :roll:
Някои го могат повече от други!
H.Stolarov
 
Мнения: 25
Регистриран на: Съб Юли 07, 2007 21:26
Местоположение: Троян
Име: Христо Столаров

Мнениеот shper » Пон Авг 06, 2007 19:45

ДЕСЕТТЕ УЖАСА НА ФОРУМИТЕ:

1.Спамерът - за него е въпрос на чест никога да не напише мнение, което е има и най-малък смисъл, по-дълго от едно изречение или пък изобщо има нещо общо с темата. Любимият му препинателен знак (а често и единствения, който ползва) е "#". В повечето случай поства на латиница. Еволюирала разновидност на спамера е мистър Постинг - потребителят, който явно цели да влезе в книгата на Гинес, отговаряйки денонощно и систематично на абсолютно всяко чуждо мнение, а често и на собствените си.
Противодействие - Също както и хлебарките, спамерите и спамът не могат да бъдат премахнати. Смята се, че продуктите на RAID (BAN), могат поне да облекчат проблема (понякога).

2.Тролът - обикновено публикува само едно явно провокативно мнение и след това просто се наслаждава на последвалата верижна реакция. Така например във форум за автолюбители той ще изтъкне колко е полезно ходенето пеша, а във форум за компютърни игри ще обясни, че геймингът е детинско и откровено малоумно занимание.
Противодействие - решението е учудващо просто - игнорирайте го и той ще си тръгне разочарован.

3.Модераторът - подобно на босовете в компютърните игри, той има уникални способности и точно това го право особено страховита заплаха. Твърди, че съблюдава за спазването на правилата на форумите, но реалната му и очевидна за всички цел е да наложи режим на терор и диктатура, в който никой потребител да не смее да поства под страх от смъртно наказание. Обикновено се позовава на общественото мнение.
Противодействие- ако нищо друго не работи, пробвайте да го засипете с постинги. Може да не ви се вярва, но помага понякога ако нервите ви излязат по здрави.

4.Адвокатът (на дявола) - той е замесен във всеки спор и винаги е прав, дори когато твърди, че черното е бяло. Никога не мирясва, аргументите му не се изчерпват и най-голямата радост за него е да си намери друг адвокат, с който да си спорят. Чете чужди мнения избирателно и само по диагонал.
Противодействие - съгласете се с него, че черното е бяло. Това ще го обърка и направи безобиден.

5.Патриотът - това е човекът, който на трети март поства задължителна тема - "DA SE GORDEEM 4E SME BALGARI BRATIA!", през останалата част от годината недоволства от това в колко скапана държава живее и от какви идиоти е заобиколен (обикновенно също на латиница с главни букви).
Проводействие - публикувайте националният химн - той ще изпадне в патриотически екстаз и временно ще спре да се оплаква.

6.Интелектуалецът - за да каже това, което другите изразяват с две-три изречения, той изписва поне страница и половина освен това използва думи, които само той разбира (например - "патина", "ктитор" или "полиандрия"). Това не води до проблеми тъй като и без това никой не чете мненията му. Обича да цитира прочути личности, независимо дали цитатите имат бегла връзка с дискутираната тема.
Противодействие - като цяло е безвреден и няма нуйда от противодействие, само не се опитвайте да четете публикуваните от него мнения.

7.Хлапето - възрастта, описана в профила му, е някъде 12-13, но реално е на 5-6, тъй като е от онези, на които им липсват първите 7 години. Много обича да си общува с други хора и утроява комуникацията при какъвто и да е признак за обратна връзка. Представлява идеална илюстрация за недостатъците на реформите в образователната ни система.
Противодействие - също както Уили Койота, хлапето се завръща с подновени сили, независимо какво ще му причините.

8.Хакерът -най голямата радост за него е да научи или да налучка паролата ви и да направи куп глупости от ваше име. Реалните му познания за компютри са от минимални до никакви.
Противодействие - за щастие има осигурени начини да се предпазите от атаките му.
9.Лъркерът - той се е регистрирал, но стои в сянка, никога нищо не казва и няма как да разберете какво ви крои, преди да е станало твърде късно. Изключително опасен, защото изненадващо може да почне да поства и да се окаже, че принадлежи на някой от другите типове.
Противодействие - не е известно.

10.Сърдитко Петко - този потребител винаги се засяга, приема всичко като лична нападка срещу себе си и периодически си тръгва завинаги от форума. В неговия случай "завинаги" означава период от 2 дни до 6 месеца.
Противодействие - сложете нещо в подписа си подобно на - "Мненията ми нямат за цел да нападат и унижават другите потребители на форума." В никакъв случай не го канете обратно - това ще удължи периода му на сърдене.
Аватар
shper
 
Мнения: 42
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 14:25
Име: Николай Сардовски

Мнениеот RaPiD » Пон Авг 06, 2007 20:31

хахахаха, колко вярно :D :D

Аз викам повече да не се отклонява темата.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот FX7 » Вто Авг 07, 2007 00:05

PHSport написа: А ти може би си пък от онези селяндури, които ги набиха полицаите на мечката :twisted: За пръв път се изкефих на полицията, защото беше в правото си, а твоите съселяни бяха от най-простите, които съм виждал по БГ трасетата,некадърнико :twisted: :twisted: :twisted:


Ти на един шамар ако викаш бой ...? Иначе не бяха баш селендури момчетата , ама така се бяха напили и се заяждаха с полицаите , че чак се чудех колко са търпеливи органите на реда .... опитаха се да направят всичко възможно да не се стига до ексцесии , ама накрая вече нямаше как да стане ... Не ги караха по районни , ами ги вкараха с белезници и затвориха прозоорците на астрите в тая жега после к'во е станало с тях не знам , ама определено за бой си бяха
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот RaPiD » Вто Авг 07, 2007 00:12

АЛКОХОЛА НЕ ПРОЩАВА НА НИКОЙ!

Офф: сигурно всички знаете, че Максим Стависки утрепа едно момче, а едно момиче е в кома, след като ги размаза с подарения му Хамър и в кръвта му е имало над 1 промил алкохол....
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот OgyWRC » Вто Авг 07, 2007 00:21

offtopic
PH Sport!
Моля, да се въздържаш от глуповати изказвания, все пак те се четат от много хора!
Тук се ценят смислените мнения и на тях форумът дължи популярността си, опитай да напишеш тезата си така, че хората да успеят да я дочетат и да я оценят и ако ти е по силите, без да обиждаш всеки, за който се сетиш! Успех!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Мнениеот speedline » Сря Авг 08, 2007 10:10

След рали "Мадейра" Траваля е решил да се раздели с Top Run.
За сега все още не знае с какъв автомобил и подготвен от кого ще продължи в следващите състезания, които му предстоят. По този начин и Top Run губят един от най-силните си пилоти (освен за него, те подготвят коли още и за Хигинс и Рауам в PWRC и Пинто в шампионата на Мадейра).
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот Lubo » Сря Авг 08, 2007 12:09

Има слухове,че Топ Рън ще го използва за "жертвено агне".Идеята е,че Траваля и част от екипа са "изкубали" маркуча на турбото :wink: ,с което са опетнили името на фирмата.Капак на всичко е отказа на пилота да се защити(имал е 99% шанс за успех).........за това ВЪН :wink:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот damon » Сря Авг 08, 2007 12:35

Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Video OnBoard

Мнениеот CricketsFilm » Сря Авг 08, 2007 13:40

New Video OnBoard inseted on:

http://www.cricketsfilm.tv "Ace Racing Online TV" (Tomasz Czopik)
CricketsFilm - Professional Video in the Sports
http://cricketsfilm.com
CricketsFilm
 
Мнения: 124
Регистриран на: Пон Яну 01, 2007 23:26
Местоположение: Italy

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта