Acropolis Rally

Дискусия за Световния рали шампионат

Мнениеот damon » Пон Юни 27, 2005 09:47

plm написа:Льоб определено е най-добър.И си мисля,че и друга кола ще кара отлично.Но,както каза damon,дали ще печели е друг въпрос.
Преди малко се върнах от Гърция като последно гледах награждаването.В събота сутринта тръгнах от София и около обяд бях в Ламиа.
Сега успях да си изясня доста неща в световния шампионат.


Напиши повече подробности да чуем и ние! То има и други, които са ходили и очакваме репортаж. :lol:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот beta_racing » Пон Юни 27, 2005 14:50

Да, ще е хубаво някой рипне едно филмче (ако има такива) :D 8)
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот prodrive » Пон Юни 27, 2005 18:14

Айде да ви помоля , някои ако знае в кой сайт има снимки от Акрополис да каже , защото вече в рали лайв са ограничени снимките , а ми се гледа :)
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Мнениеот roko » Пон Юни 27, 2005 22:28

Здравейте,в четвъртък сутринта в07.00 ч.започна шейкдауна-отсечката е на около 3км. от HQ-Ламиа. Аз бях там 15 мин.преди съдийското време,а гърците вече бяха окупирали площадката пред Ч.К където пилотите чакат ред за стартиране.Първи се появиха СОЛБЕРГ и СУБАРУ компания.После Пежата и Шкодите.Последни от Асовете се появиха Льоб и Сайнц.Имам снимки от шейкдауна ,но незнам как да ги прекрепя като фяил :oops: Около 3 ч.караха топ пилотите,като редом до заводските отбори ,здрава газ даваха и пилотите от частните клубове.Пример за това е блестящото представяне на Мико Хирвонен с двугодишния ФОКУС :shock:
Когато се появиха малките от супер1600 отидох отново в закрития парк -повярвайте ми жестока атмосфера, как работят момчетата в сервизните зони,искам такива механици за моя сервиз :wink: Когато първите коли натоварени потелиха за Атина,тръгнахме и ние.220 км.минаха бързо в очакване на неизвестното-за първи път се провежда на този стадион SSS.Около 17ч.влязох в стадиона,добра работа бяха свършили домакините.Около стадиона бяха разположени шатрите на всички спонсори,които бяха организирали този невероятен празник,След като си напълнихме ръцете с рекламни материали,успях да взема и автограф от Тони Гардемастер,си заехме местата.няма да го забравя сектор19А ред 12 място50.Имаше DJ kойто попя малко,но темата не беше музика ,а рали пилоти и автомобили :)
Първата кола която мина по трасето беше едно цивилно Субару STI-Субару беше един от спонсорите на шоуто.Втората кола беше едно...Ферари с цвят червен и накрая се появиха WRC :shock: бегачките :shock: Ей,ами те всичките много карат,и рядко се движеха на право,много пързаляха,а повярваите ми пистата не е никак широка :shock: Но колминацията настъпи когато на старта застанаха един до друг номер 5 и ном.1 Льоб както винаги абсолютно точен и пестелив на пързаляне,и уникалния Солберг които от трасе дълго2800м.-2750 беше с вратите настрани :shock: 50 м.кара направо само първата обиколка защото СТАРТА е на права !!!
А когато финишира 60000 фенове бяха на крака и викаха,аз виках за двама :oops: Солберг излезе от колата си и хвълрляше шапки по трибуните,а ние феновете прави и викаме като заклещени :D
Е,приятели това се една нищожна част от моите положителни емоции от рали Акрополис! Сега чакам с нетърпение рали България, а по късно живот и здраве-и рали Германия
,,,и в завоя с газ,,,
http://bmwpower-bg.net
Изображение
Аватар
roko
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 10:30
Местоположение: okoло трасетата
Име: Росен Врачански

Мнениеот damon » Пон Юни 27, 2005 22:38

Направих категория във галерията за Рали Акрополис. Качвай снимки там! И давай още коментари, интересно е... Кажи ми какво замисляте за Германия?
Не знам дали ще мога да устискам още една година без да видя световно рали. :cry:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот roko » Пон Юни 27, 2005 22:56

относно устискването,не е хубаво,не е здравословно когато мъж се стиска :wink:
гледал съм F1-има тръпка интересно е! НО WRC -уникално е чувството че си там в голямата игра,близко до АСОВЕТЕ,че докосваш тези HI-TECH автомобили,както се казва ...това виж и умри спокойно... :wink:
А за Германия,гледа ми се ,че останаха много малко асфалтовите ралита,а и там -в Германия се чувствм като у дома си.Така ,че ще се ходи.Ще се опитам да намеря микробус,че транспорта е перото което товари финансово
,,,и в завоя с газ,,,
http://bmwpower-bg.net
Изображение
Аватар
roko
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 10:30
Местоположение: okoло трасетата
Име: Росен Врачански

Мнениеот plm » Пон Юни 27, 2005 23:09

Много добре,roko.Жалко,че се разминахме,но ще се запознаем на Боровец,надявам се.
И аз имам какво да разкажа от Акрополис,но няма да е сега.
Аз пък гледах събота и неделя-финалната част,включително и награждаването.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот prodrive » Пон Юни 27, 2005 23:30

Значи ние бяхме на шейкдауна на финала....там гледахме малко след тва се качихме малко по нагоре в отсечката , взехме си по едно фрапе от Кантината и газ нагоре през маслините :).......бяхме на един бърз десен завой с неравности и нещо като лек скок. Там Солберг , Гали , минаваха все едно гонят време за отсечка. И точно в момента в който съм се замислил че гледам световен шампионат и вероятноста някой от пилотите да се метне на този завой е сравнително малка отколкото другите шампионати...........Кристиан Солберг с субаруто наето от Казас се метна на този завой. Днес като се прибрах гледах от петъчния репортаж който баща ми записа , и даваха Кристиан като се метна точно на тва място на което бяхме ние. Мислех че няма да бъда оцелен от камък , но и тва се случи....Гардемайстер мина и ме оцели с един камък , даже ми направи рана , ее за спомен да има поне :)
Но когато за първи път отидох в сервизната зона , огледах се на около видях организацията и първото нещо което ми дойде на ума бе , че НЯМА ДА ИМА СВЕТОВЕН ШАМПИОНАТ В БГ. дай боже след 10 - 15 години като се пооправим и ако сме живи и здрави да дочакаме такова събитие. Гърците си пазят ралито , дисциплината е голямо нещо. А аз като българин не се съобразявах с ленти и ограждения и си гледах зад тях.....е за тва ме целеха с камъни но няма как :)
Браво на DAMON че е направил секциа за Акрополис , утре ще кача снимките , страшни са повярвайте ми :)
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Мнениеот plm » Пон Юни 27, 2005 23:35

Това,че няма да имаме рали от световния шампионат съм убеден и аз.
Трябва да забравим да се питаме кога ще има,защото никога няма да има.
Ето репортажа на Евроспорт от първия ден
http://store2.data.bg/pipet/Rally/filmi/
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот plm » Вто Юни 28, 2005 11:41

Последна промяна plm на Вто Юни 28, 2005 22:08, променена общо 1 път
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот damon » Вто Юни 28, 2005 15:39

roko написа:Ще се опитам да намеря микробус,че транспорта е перото което товари финансово


Вкарвай тука офертата, че много ми се ходи нещо! :!:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот roko » Вто Юни 28, 2005 22:24

Ще се радвам да се запозная с всички вас :D Мисля ,че рали България е перфектния повод за да се видим и уточним кои с какъв бензин е в кръвта :D
Относно рали Германия-има точно 2 мес.достатъчни за да направим заедно идеалния план ,за да видим много за малко пари :wink:
,,,и в завоя с газ,,,
http://bmwpower-bg.net
Изображение
Аватар
roko
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 10:30
Местоположение: okoло трасетата
Име: Росен Врачански

Мнениеот prodrive » Вто Юни 28, 2005 23:51

Сложил съм снимки в фото галерията , интересни са :)
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Мнениеот dreamtech » Сря Юни 29, 2005 08:31

Вчера имаше страхотен репортаж за Ралито по Евроспорт.
Започнаха с JWRC и цял час WRC. :D
Има от кого да се учат нашите журналисти :) !

Съжалявам, че не можах да го запиша, но имах технически проблеми с
TV Tuner-а.
dreamtech
 
Мнения: 230
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:54
Местоположение: Габрово
Име: Илко Ангелов

Мнениеот damon » Сря Юни 29, 2005 10:11

prodrive написа:Сложил съм снимки в фото галерията , интересни са :)


Направо не мога да гледам. Разхлопва ми се сърцето... :cry: Страшни са ти снимките, сложи още. Интересно е да се видят снимки различни от тези по рали сайтовете.

Между другото чакаме и още снимки от plm, sstan...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта

cron