Rally 1000 Miglia

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Мнениеот MARVI » Сря Апр 25, 2007 23:36

Много те моля плм,приятелю нека да останем в добрия тон на този форум,минахме през различни сътресения и лично аз не желая да повтарям тези неща.Написах това,което видях и пак казвам съжалявам искренно,че Митко не беше на тяхното ниво.Ако след 6 месеца той стане много добър,естествено,че ще се радвам и подкрепям,но за съжаление това ще е края на шампионата и вече всичко ще е ясно.Айде моля те да забравим старите дразги и да гледаме напред,защото има какво да видим все още.Аз видях за три дена много и пожелавам на всички да видят това :D
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот plm » Сря Апр 25, 2007 23:52

MARVI написа:Много те моля плм,приятелю нека да останем в добрия тон на този форум,минахме през различни сътресения и лично аз не желая да повтарям тези неща.Написах това,което видях и пак казвам съжалявам искренно,че Митко не беше на тяхното ниво.Ако след 6 месеца той стане много добър,естествено,че ще се радвам и подкрепям,но за съжаление това ще е края на шампионата и вече всичко ще е ясно.Айде моля те да забравим старите дразги и да гледаме напред,защото има какво да видим все още.Аз видях за три дена много и пожелавам на всички да видят това :D

ОК. Също искам да запазим добрия тон тук.
Но, ти се подиграваш с Митко. Той е добър пилот от ...
Сега пак говориш глупости- ако след 6 месеца Митко стане добър...
Митко е пилот от времето, когато ти си бил на ...4-5 години.
Митко има реални шансове да стане ЕШ. А ти казваш , че е карал слабо в Италия.
Относно някакви стари дразги... за мен това е минало.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот MARVI » Чет Апр 26, 2007 00:03

plm написа:ОК. Също искам да запазим добрия тон тук.
Но, ти се подиграваш с Митко. Той е добър пилот от ...
Сега пак говориш глупости- ако след 6 месеца Митко стане добър...
Митко е пилот от времето, когато ти си бил на ...4-5 години.
Митко има реални шансове да стане ЕШ. А ти казваш , че е карал слабо в Италия.
Относно някакви стари дразги... за мен това е минало.


Виж приятелю,аз бях в "затвора" (на този форум) , събрах се с хора и станах човек :lol: Промених значително държанието си тук и ти предлагам да промениш и ти твоето!Не искам по никакъв начин да отегчаваме останалите и предлагам да говорим само съществени и истински неща.Това,че аз говоря глупости съвсем не е вярно.Аз уважавам Митко и Янаки,видяхме се там,коментирахме и споделяхме.Те самите не са изненадани от своето място в класирането.Трябваше ли според теб да напиша,че Митко е велик,а всеки един който има интернет да види къде е той в классирането.Казвам ти за пореден път,по малък съм от теб,но май почвам да виждам повече и все пак Митко та и Крум не са виновни,че Италианците ги бият с минути.Това трябва да се знае от всички.Те карат на други трасета,тесни,технични и като дойдат тука,нашите трасета им изглеждат магистрали и най-слабия Италианец да дойде ще му е много по-лесно да бие нашите пилоти :wink: И пак те моля забрави лошия тон,бъди реалист.Само така можем да помогнем на Бг спорта като го сравняваме с истинския :wink: :)
Последна промяна MARVI на Чет Апр 26, 2007 00:10, променена общо 1 път
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот Loeb » Чет Апр 26, 2007 00:05

plm - и ти се подиграваш с Траваля, щял да се радва на 10-то място. Относно кой е победителя на Барум 2002 и 2005, това е този същият Траваля, значи една нова победа там няма да е учудваща, а в България този същият пилот, ако дойде и няма проблеми, няма кой да го победи, независимо, че не живее в Боровец.
Митко не е слаб пилот, но не е и от величината от която искате да го изкарате. В момента няма достоен български пилот, който да стане еврошампион. Гледайте реално, а не фенски на нещата.
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Относно представянето на Митко Илиев

Мнениеот ThE_KING^^92^^ » Чет Апр 26, 2007 21:08

Който мисли че Митко не се е представил добре ,ако може по добре да иде и да го видим.Митака нема кой да го стигне в БГ да знаете хора.Тои е номер едно мена по добар и щте видите кои щте стане Европеиски Рали Шампион
ThE_KING^^92^^
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Апр 26, 2007 20:59
Местоположение: Peshtera

Мнениеот madGRaF » Пет Апр 27, 2007 18:48

Ако пишеш грамотно може и да ти повярвам :lol:
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

Мнениеот BradurS » Пет Апр 27, 2007 23:35

Интересна дискусия се оформи.
Според мен участията на Митко зад граница в такива престижни ралита могат само да му донесат плюсове и в точно такава свирепа конкуренция той натрупва супер много опит и се надявам скоро да бере плодове на труда, който хвърля.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот EVOsport » Съб Апр 28, 2007 20:33

Някой да има видео? Аз нищо не намирам :?

Дискусуята беше доста по-добра от обикновените спорове из форума който съм свикнал да виждам. Браво на Маври и Пламен и останалите :wink:

keep on doin` lads!!!
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот Aaltonen » Съб Май 05, 2007 23:02

Иди на http://www.rallypost.com и влез на video 2007. Там има добри кадри , има Митко и Крум и всичките от Европейски елит, както и по класове от 8 СЕ.
Aaltonen
 
Мнения: 52
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 09:16
Местоположение: Varna
Име: Свилен Маринов

Мнениеот EVOsport » Вто Май 08, 2007 14:53

Лел, приятел.... сайта е страхотен 0.х
не го знаех досега! Адски е добър!
Поздрави :D :D :D :D
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот Rally_Eon » Вто Май 08, 2007 15:20

наистина добро саитче, насвалях като за световно. само такива саитове за рали видео даваите :) . то не е точно по темата ам да е разсееме малко.
Изображение
Аватар
Rally_Eon
 
Мнения: 234
Регистриран на: Нед Окт 29, 2006 20:43
Местоположение: Видин/Варна
Име: Радослав Велков

Мнениеот Lanco Rally » Вто Май 08, 2007 18:23

Aaltonen написа:Иди на http://www.rallypost.com и влез на video 2007. Там има добри кадри , има Митко и Крум и всичките от Европейски елит, както и по класове от 8 СЕ.


Благодарско за сайта,страхотен е :wink:
Lancia №1 in Rally Sport Ever!!!
Аватар
Lanco Rally
 
Мнения: 74
Регистриран на: Вто Апр 24, 2007 16:56
Местоположение: Бг
Име: Венко Станчев

Мнениеот plm » Вто Май 08, 2007 23:38

Пак чиновничките в Европа са сбъркали. Като нашите. :D
http://www.fia.com/sport/Championships/ ... _euro.html Дали са само 10 точки на Митко.
Да се надяваме, че няма да объркат класирането за годината. :D
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот EVOsport » Чет Май 10, 2007 15:20

Навигатори и пилоти отделно ли вземат точки?
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Предишна

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта

cron