14 Април - рали за аматьори Черно море-Варна

Мнениеот Loeb » Нед Апр 15, 2007 20:06

приятел прати снимките на резултатите на някой на мейла да ги качи, може и на мен на [email protected]
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

.....

Мнениеот RS_TURBO » Нед Апр 15, 2007 20:15

боби ли си къв си нете знам ама рамбо пак те преби осети ли..... тва че му закъсня навигатора не те прави по бърз от него кажи снесам ли прав.......
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев

Мнениеот Rally_Eon » Нед Апр 15, 2007 20:17

добре, само че ще стане утре щото снимките са ми в квартирата а аз няма да се прибирам тази вечер.
Изображение
Аватар
Rally_Eon
 
Мнения: 234
Регистриран на: Нед Окт 29, 2006 20:43
Местоположение: Видин/Варна
Име: Радослав Велков

Мнениеот Memphys™ » Нед Апр 15, 2007 20:22

Момчета, пуснете малко клипчета от стадиона и картинг пистата да видим каква я свършихме, така от страни, щото ние с Ванката гледахме отвътре състезанието 8)
..:: Tuning Is Not A Crime, It's A Pure Passion ::..
..:: Няма нищо по-СЕКСИ от червено купе Е30 ::..
Аватар
Memphys™
 
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 22:00
Местоположение: Memphys™Ville

Re: .....

Мнениеот Astra_26 » Нед Апр 15, 2007 20:54

RS_TURBO написа:боби ли си къв си нете знам ама рамбо пак те преби осети ли..... тва че му закъсня навигатора не те прави по бърз от него кажи снесам ли прав.......


Това е такъв тип състезание, за което крайното класиране е съвкупност от цялостното представяне на екипажите във всички аспекти. То и ние щяхме да сме трети, ако нямахме наказание 10 сек, но това е положението ... регламента си е регламент.
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Мнениеот paco » Нед Апр 15, 2007 21:15

DeNy написа:
Колко още може таз лада нямаш си и представа,шофера и колата са в пълна кондиция, само таз гума мно кофти се спука, че ходихме да я правим то не можели да я направят,само ядоде 8)

Иначе с тез гуми дрифта е в г.за , номер едно лада е БГ !!!! :!: :!:


Ми явно е номер едно ама само по улиците, щото не разпознават картата на трасетата ми се струва...На стадиона на единия конус имаше да правят оборот и половина а пък те направиха само половинка...де да знам... :?:


Навигаторчето нещо си глутнало граматиката и объркало :)
Като говорих с пилота,ми вика съжалявам че не направил още няколко кръгчета.
Ако си мислиш, че е отишъл да гони времена грешиш,излезе да си "начеше крастата" и успя,беше велик на Виница признавам го.

След Виница нагоре към Орешак е било ралито, по завоите беше лудница :lol:
Изображение
Аватар
paco
 
Мнения: 10
Регистриран на: Съб Апр 14, 2007 22:31
Местоположение: Варна
Име: paco stoqnov

Мнениеот Paula » Нед Апр 15, 2007 22:00

Здравейте и от мен :)
Първо искам да поздравя всички участници в 22-рото рали за аматьори "Черно море". Аз имам класирането, но за съжаление пропуснах да взема времената и за това тях не мога да ви ги кача.
Та класирането е следното:

Генерално:

1. Боян Маринов (bobbi) - Опел Астра - гр. Варна
2. Георги Раев - Опел Астра - гр. Провадия
3. Евгени Динев - Хонда Сивик - гр. Провадия

Туристически до 1600 куб. см:

1. Евгени Динев - Хонда Сивик - гр. Провадия
2. Антон Панайотов - Пежо 205 - гр. Варна
3. Ангел Янков - Ситроен Ксара - гр. Провадия

Туристически над 1600 куб. см:

1. Боян Маринов (bobbi) - Опел Астра - гр. Варна
2. Иван Владимиров - Фолксваген Голф - гр. Провадия
3. Пламен Ташков - Ауди S3 - гр. Варна

Клас хоби:

1. Георги Раев - Опел Астра - гр. Провадия
2. Димитър Димитров - Фолксваген Голф - гр. Варна
3. Ивайло Валентинов - Хонда Сивик - гр. Провадия

Клас състезателни автомобили:

1. Николай Василев - Опел Корса - гр. Варна
2. Иван Станчев - Ваз 2105 - гр. Варна
3. Диян Димов - Ваз 2107 - гр. Варна

Липсва клас ретро - не искам да ги пренебрегна, просто нямам класирането им. Като говорим за резултати не бива да пропусна името и на единствената дама, взела участие в състезанието - Вилияна Дякова, която се представи повече от блестящо :wink:

За тези, които не са присъствали мога да доуточня, че общо на старт застанаха 47 автомобила, от които 16 в клас туристически до 1600 куб. см, 10 - в клас туристически над 1600 куб. см, 13 - в клас хоби, 4 - в клас състезателни автомобили и 4 в клас ретро.
Мисля, че стана едно добро рали. Пожелавам на всички оше по-големи успехи в автомобилния спорт :wink:
Когато тръгнеш по пътя на успеха, не бъди жесток с околните, защото може да ги срещеш на връщане:)
Paula
 
Мнения: 47
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 14:47
Местоположение: Провадия
Име: Пламена Раева

Мнениеот kartkart » Нед Апр 15, 2007 22:14

Аз лично съм много доволен от участието ни в ралито! :-) Може да сме аматьори, но кога и къде другаде човек може да усети какво е да си на истинско рали, с часови контроли, скоростни отсечки с времена и т.н.

Според мене организацията беше на ниво (е, нямам база за сравнение - за първи път ни беше), съдиите обясняваха всичко подробно и внимателно, но имам и две конструктивни забележки:
1. Най-важната: на стадиона имаше публика (деца!?) на "идеалната съзтезателна линия" при пилона до басейна.
2. Пожелателна: на картинг пистата трябваше да има по-добра организация за влизане и излизане на състезателните коли.

Към колегите - честито на победителите и благодарност на всички за спортсменството и за това, че стана истински празник :-) Само не ми хареса движението нагоре по винишкия път - давам само един пример: изпреварване на самото кръстовище за Виница (по посока Вн-Кичево) със заобикаляне отляво (в много насрещното) на опашката, идващи отгоре и чакащи за ляв завой към Виница, 5-6 автомобила и камион?!?!?! Не смятам, че по този начин си помагаме по-често да има такива мероприятия ...

ПП: Снимки ще кача (доколкото сме правили), когато ги взема от ко-драйвъра.
А, и благодарности на Боби за съдействието - едва ли щяхме да сме толкова много без тази тема във форума!
kartkart
 
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Апр 03, 2007 01:05

Мнениеот Memphys™ » Нед Апр 15, 2007 23:39

Paula написа:... общо на старт застанаха 47 автомобила, от които 16 в клас туристически до 1600 куб. см, 10 - в клас туристически над 1600 куб. см, 13 - в клас хоби, 4 - в клас състезателни автомобили и 4 в клас ретро.


4-ти от 16, не е толкова зле като за първи път :wink:
..:: Tuning Is Not A Crime, It's A Pure Passion ::..
..:: Няма нищо по-СЕКСИ от червено купе Е30 ::..
Аватар
Memphys™
 
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 22:00
Местоположение: Memphys™Ville

Мнениеот Mitrii » Пон Апр 16, 2007 00:29

Здравейте и от мен.От много време се чудя дали да се регистрирам и накрая се реших (понеже бях на състезанието и мисля, че трябва да дадем правилна представа на тези, които не са били във Варна и искат да знаят какво е било и как е протекло самото състезание)

Състезанието протече много добре.Имам и критики към организацията но е похвално, че господин Орлин Пенев за 5-та година организира подобна надпревара!!!Все пак надпревара от този вид няма никъде другаде в България затова мисля, че всички трябва да му кажем едно голямо благодаря особено участниците(тези, които имаха възможността да изпитат тръпката какво е да си на рали)

От по-горе написаните резултати се разбира, че трябва да кажем едно голямо ''поздравления, Вие отново се представихте достойно'' на провадийци(по думите на Орлин Пенев ''финландците на североизточна България'')
Първо честито на Боби все пак е първи в генералното(човекът взе три купи:генерелно класиране;клас туристически автомобили;клас туристически автомобили над 1600куб сант. все пак това са си три купи, на които пише номер 1)
После мисля, че не трябва да пренебрегваме провадииската астра тъй като незнам дали другите видяха, но момчето има наказание на часова контрола затова остава 2-ри в генералното(миналата година имаше почти навсякъде най-добри времена но мина със 120 на финала- да уточня финала на това рали е на кантар т.е. финалната линия остава между двете оси и му се размина доброто класиране.
Незнам дали знаете кой е човекът, който спечели това рали 4-тири поредни години(предишните 4-тири) но той кара с един дизел дето заплашително се клатеше по отсечкитеи и стана 4-ти или 5-ти в генералното класиране.Също похвално!!!
Другият който ми направи добро впечетление е момчето със синия трабант(от Варна е казва се Марин)скри им шапката- той е 5-ти в класа си от 16 бегачки(има наказание понеже се опитал да мине със 120 на една змейка на ИК1-"Орешак").Неговото каране е направо за онези стари клипчета с ония Trabant-ти RS-ки.Поздравления също много добро представяне.
Незнам какво стана с провадииската лада дето на ИК2"Писта Виница" така пишеше завоите дорде състезателите си глътнаха езиците!!
Доста разочароващо представяне за състезателите(като погледнеш в техния клас как са с генералното класиране се появяват едни многоцифрени числа(място в генералното класиране) да се оплашиш, че това са състезатели).
Браво и на дамския екипаж направи много добро минаване на ИК1 - с леко приплъзване би половината "състезатели"
Това са хората,които ми направиха най-голямо впечетление!!!Надявам се да чуем и други мнения.
Mitrii
 
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Апр 15, 2007 22:37

Мнениеот golf_1 » Пон Апр 16, 2007 02:50

RS TURBO kаде го преби ве батка,ти нешто сънуваш,купите за първо място са в bobi a не в Рамбото..Нали се сешташ, че и наи малката грешка се наказва,тайче ся разбрахме, че ти е кофти ама недей тука ся да обясняваш на хората,ако туи станело,ако онуй станело..То си пише в генералното кои е първи,нестига че момчето си купи колата преди 4,5 дни и стана първи ами ти ся тука дай да сереж така грозно..Заштото ако бяхте вие първи,штеше тука да хвърчиш в небесата, и да не не се отнасяш така пренебрежително към bobbi с такива селски цитати "боби ли си,къв си.......Първи си е човека и толкоз,апак догодина навигатора ви да е по точен....Ако няма грешки,няма да е интересно,няма безгрешни на този свят....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Мнениеот Loeb » Пон Апр 16, 2007 09:17

Абсолютно правилно, браво на Боби за много доброто каране, подчертавам добро и бързо каране. Евалата батка.
А рамбото като иска да мине с 120 на финала вместо да спре ще има наказание много ясно и, че времето ще му е по-добро без да спре, все пак нали трябва да натиснеш педала на спирачката 20-30 метра преди финала, друго си е с летящ финал. Едно е бързо каране- друго бързо и майсторско.
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Мнениеот Aaltonen » Пон Апр 16, 2007 09:31

Поздравявам всички ,които участваха в Рали "Черно море" 07 - организатории , състезатели и съдии.Всичко според мен беше перфектно, за разлика от друг път.Можеше да има още една бегачка от Бургас , но можеби догодина. Моного силно каране както винаги и на номер 42 Антон Панайотов с Пежо 205 - 5ти в генералното. Той е победител неколкократен в Ретро рали "Нептун" , а сега се качва нагоре. Успех Антъни!
Aaltonen
 
Мнения: 52
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 09:16
Местоположение: Varna
Име: Свилен Маринов

Мнениеот Rally_Eon » Пон Апр 16, 2007 10:51

Loeb пратил сам ти ЛС, относно снимките.
Изображение
Аватар
Rally_Eon
 
Мнения: 234
Регистриран на: Нед Окт 29, 2006 20:43
Местоположение: Видин/Варна
Име: Радослав Велков

Мнениеот sparco_racing » Пон Апр 16, 2007 16:21

Искам първо да поздравя Боби за победата и за отличното му представяне. Аз нямах възможност да го гледам, но така казват всички.
Самото рали за мен беше наистина добре организирано, с много малки забележки без които неможе. Забелязва се все по голям интерес от към публика и участници.
А за спорът за Рамбо, моето мнение е че може и да е по-добър от Боби, но си е на второ място.... грешката си е факт и се наказва.
Според мен и двамата са показали едно добро пилотиране, като гледам времената. Аз също шях да имам добро класиране (2 в Хоби, и 4 в герал.) ако не бях отпаднал на второто минаване на Орешак,,,, но трябва да има и такива, трябва да има и губещи.
(Да поясня за повредата: строших диференциала след обратния на 20м от финала и не ми позволиха да финиширам на бутане).
Аватар
sparco_racing
 
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Мар 14, 2007 23:09
Местоположение: Провадия
Име: Виктор Боев

ПредишнаСледваща

Назад към Други Български Шампионати и Състезания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron