Раликрос "Криводол" 24-25.II.2007

Дискусия за Българския Шампионат по Рали-Крос

Мнениеот Frysco » Вто Фев 27, 2007 00:45

Кара, да.Този път беше опериран от херния и не му даваха да кара.Спонсора му Гетов кара на тренировките неговата бегачка с номер 4, заедно със сина си Боян, който кара същата лада с номер 74.Представи се добре, но счупиха носач и скъсаха една джанта от болтовете, която премина през публиката (а тя набързо изчезна от пътя на гумата) и се фрасна във паркирана кола, като и направи муцуната W образна.
На другия ден обаче видяхме че Цецко е облякъл екипа и каската и отиде на финала.Мина една квалификация, на втората обаче го изпъдиха.Не знам отбора му как е реагирал... но ми направи впечатление че след състезанието Цецко си тръгна със бегачката на самоход.Дали не са го наказали и не са го оставили да кара щом иска :)
Frysco
 
Мнения: 144
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 17:32
Име: Радослав Желев

Мнениеот Ferjancz » Вто Фев 27, 2007 10:04

Frysco написа:Кара, да.Този път беше опериран от херния и не му даваха да кара.Спонсора му Гетов кара на тренировките неговата бегачка с номер 4, заедно със сина си Боян, който кара същата лада с номер 74.Представи се добре, но счупиха носач и скъсаха една джанта от болтовете, която премина през публиката (а тя набързо изчезна от пътя на гумата) и се фрасна във паркирана кола, като и направи муцуната W образна.
На другия ден обаче видяхме че Цецко е облякъл екипа и каската и отиде на финала.Мина една квалификация, на втората обаче го изпъдиха.Не знам отбора му как е реагирал... но ми направи впечатление че след състезанието Цецко си тръгна със бегачката на самоход.Дали не са го наказали и не са го оставили да кара щом иска :)


Както каза колата на Цачев я караше Гетов, но нали не може да мине без да направи някой тарикатлък Цачев явно си помисли, че няма да го познаят и реши да докара добро време на истинския състезател ! Е да ама не! Г-н Казаков не веднъж се е срещал с Цачев и видиш ли го позна:) :lol: Относно Сашо Иванов и Боби Григоров , аз също не одобрявам стклите се обстоятелсва по между им , но пък втория удар на Иванов си беше нарочен и цялата пукблика, която беше на завоя видя за какво става въпрос . Но пък в кроса е така ! Предполагам ( не твърдя ) , че Боби като млад пилот адски много се е изнервил от случката и си изпусна нервите! Имайки предвид , че до края на състезанието между тях не беше точно състезание , а вид бъскащи се колички !
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот Frysco » Вто Фев 27, 2007 12:11

Цецко Цачев постъпи некоректно единствено спрямо своя отбор.Лиши възрастния Гетов от участие и шанс за негово постижение в спорта, както и от шанс за отборна награда.Боян се представи достойно и се качи на стълбичката.
Между другото сега се сетих като говоря за ловешкия тим, че не Катето е първата участвала дама в дисциплината... миналата година есента учавства именно от техния тим Величка и също кара добре :)
Както и да е, това е само за статистиката.

С.Иванов не удари нарочно Боби първия път, двамата се подпряха в борба за място.Втория път пък аз не видях какво стана, но и двамата си изпуснаха нервите, а може би и се настървиха още повече за мястото... такива битки ламарини в ламарини не са обаче повод за бой.А поведението на публиката беше грозно и нелепо, тъй като на ладата на С.Иванов имаше лепенки с герба на Криводол-тоест той беше официален техен представител... не знам как е възможно това.Всъщност изобщо не стана ясно публиката кого подгони с тези сопи, дали Сашо или Боби.Факт беше че Боби се ступа с човек от публиката, някои казаха че онзи го е спънал.Но че Сашо се уплаши от тълпата и отчаяно бягаше с ладата по трасето, също беше вярно.
Моят коментар е-добри намерения на организаторите, но не среща разбиране от местните, а може би и те не са много запознати със дисциплината.Трасето трябва да се обработи... за есента ще се полагат необходимите 30% от общата дължина асфалт, силно се надявам пръста да бъде разчистена от камъни, трамбована и изгладена.Огражденията трябва да са двойни и трябва по силна охрана-тук публиката беше до първите ленти, непосредствено до трасето, от външните страни на завоите и бегачките минаваха на метри от тях.Десетки пъти наблюдавах как бягат като кокошки щом някой занесе.В крайна сметка Стойно като строши шенкела, кой можеше да им гарантира че тази неуправляема вече кола ще спре на лентата, а не върху децата им?И дори тогава не се стреснаха и дръпнаха.
Не успяха да разяснат и идеята на скока достатъчно ясно.Сега се получи избор между шикан и скок.Май стана добре така, щото имаше елемент на изненада, когато някой минеше през скока и публиката много му се кефеше.
Най доброто на това състезание беше силната конкуренция и участието на доста нови и стари състезатели като за открито състезание, малко тип кушия... Което компенсира отсъствието на чуждестранни състезатели и някои силни наши.
Успешен дебютв дисциплината направи и Кирил Тодоров със синия голф, доста добре се представи.Ани Ванков и Жико бяха възпрепятствани от повреди иначе бяха сигурни участници във финала.
Frysco
 
Мнения: 144
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 17:32
Име: Радослав Желев

Мнениеот Ferjancz » Вто Фев 27, 2007 13:02

Frysco написа:Цецко Цачев постъпи некоректно единствено спрямо своя отбор.Лиши възрастния Гетов от участие и шанс за негово постижение в спорта, както и от шанс за отборна награда.Боян се представи достойно и се качи на стълбичката.
Между другото сега се сетих като говоря за ловешкия тим, че не Катето е първата участвала дама в дисциплината... миналата година есента учавства именно от техния тим Величка и също кара добре :)
Както и да е, това е само за статистиката.


Не съм сигурен дали Цачев е поискал да кара или е бил "помолен" да кара за постигането на по-добри резултати от квалификациите! Защото от ловешкия тим сме виждали магарии не веднъж по състезанията! Като почнем от фалшиви мотори , та до ей такива изпълнения!
А що се отнася до дами на крос ,преди около 4-5 години съм гледал на крос една дама - Петя Чакъларова ( предварително се извинявам ако съм сбъркал фамилията ) с ВАЗ 2105:) За по-предишни участия не знам дали е имало , но е твърде вероятно !
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот Ko6mara » Вто Фев 27, 2007 18:47

a vidiahte li sinioto golf4e kak dobre go kara6e edno mlado mom4e be6e v boksa pri micubi6ito
Ko6mara
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 15:56
Местоположение: Sofia

Мнениеот vader » Вто Фев 27, 2007 19:25

Има много надежда в Боби Гетов..познавам го от мн време..дори сме комший ;Р само че няма късмет...и колата му нещо не върви с тоя мотор...а малко преди да отпадне един камък сцепи зверски предното стъкло...пак добре се размина в сравнение с многото пилоти без стъкла :) .... а относно рокадото Гетов/Цачев .... опитаха но не стана :)
Аватар
vader
 
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 17, 2006 12:24

Предишна

Назад към Български Шампионат по Рали-Крос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта

cron