Раликрос "Криводол" 24-25.II.2007

Дискусия за Българския Шампионат по Рали-Крос

Мнениеот txl » Нед Фев 25, 2007 22:52

Снимки може да слагате тук: http://forum.rally-club.net/album_cat.php?cat_id=229

Колкото до състезанието - хубаво състезание наистина, имаше атракция и добро каране. Жалко че накрая се стигна то такива грозни сцени, нищо ново за нашите трасета за съжаление. Такива индивиди (въпросните двама "състезатели") изобщо не трябва да се допускат в състезанията.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот roko » Нед Фев 25, 2007 22:54

мнения много :? всеки прав за себе си :roll:
аз няма да коментирам 8) от мен това :arrow: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=108702
,,,и в завоя с газ,,,
http://bmwpower-bg.net
Изображение
Аватар
roko
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 10:30
Местоположение: okoло трасетата
Име: Росен Врачански

Мнениеот PlamenVFTS » Нед Фев 25, 2007 23:31

Качих малко снимки в галерията http://forum.rally-club.net/album_cat.php?cat_id=229.
PlamenVFTS
 
Мнения: 90
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:40
Местоположение: София
Име: Пламен Пунов

Мнениеот Spike » Пон Фев 26, 2007 11:03

а това зелено-бялото митсубиши кой го е карал? че от снимките не можах да видя името на прозореца :)
Spike
 
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:40
Местоположение: София/Пловдив
Име: Александър Спиров

Мнениеот vader » Пон Фев 26, 2007 16:12

мм...аз имам цялото рали даже и екшъна накрая :lol: :lol: :lol: само че няям никаква представа как да го смаля и да го кача някаде ;) ... а според вас кой бе по-виновен ладата или шкодата ? :) незнам ама Боби от Видин не е от най-умните :)... само ще ви разкажа следната картина ... шкодата препречва пътя на ладата, тя си минава през него без никакъв проблем от там около 50тина човека с камани КАСКИ :lol: и кой какво има почнаха да замерят ладата...а той пича с мръсна газ през всички хахахахахахахаххахахахахахаххаха е нямаше такава простотия :) ..... на пича със зелената жига (тоя с белия гащеризон :lol: ) му течеше радиатора през цялото време и накрая караше май без водичка ;) е то и толкова изкара ...

като цяло беше добре мацката с кадета мноо ме израдва...на една обиколка за малко да се обърне в публиката а те всички си седат и никаква реакциа :lol: :lol: :lol: няям думи....а студа беше повече от студ :)
Аватар
vader
 
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 17, 2006 12:24

Мнениеот RaPiD » Пон Фев 26, 2007 16:18

Откъде си Vader, ако си от София, може ли да ми дадеш видеото, а аз след това може да го кача. Ако не, некви инстркции мога да ти дам. С каква камера снимаш(с MiniDVкасетка, ДВД или ХДД), с кое имаш проблем, със свалянето или с компресирането? Пиши ми на ЛС.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Frysco » Пон Фев 26, 2007 17:37

vader написа:като цяло беше добре мацката с кадета мноо ме израдва...на една обиколка за малко да се обърне в публиката а те всички си седат и никаква реакциа


Щото предишната обиколка Стойно по същия начин, на същото място, се понесе към публиката и те бягаха, обаче спря на лентата.Втори път няма да се вържат я...
Frysco
 
Мнения: 144
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 17:32
Име: Радослав Желев

Мнениеот mincho_bs » Пон Фев 26, 2007 18:33

vader качи видеото в торентите на форума!!!
Аватар
mincho_bs
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Мар 03, 2006 16:58
Местоположение: Бургас
Име: Минчо Стоянов

Мнениеот DVDidko.FCE » Пон Фев 26, 2007 20:40

Доста добро състезание,като изключим случката в края...Нищо чудно,че чужденците не дойдоха-и пак добре,че не дойдоха да ни гледат сеира...
Чудесно представяне на всички отбори,особено на местните-ДАП тунинг най-вече!
Мицубишито се оказа доста силен противник,макар че не беше карано както трябва да бъде карана една такава кола,Форда-също...За жалост,имаше и доста технически проблеми,но какво да се прави!Чудесно представяне и на Крум,който демонстрира перфектно и "атрактивно" шофиране-би мицубишито с една секунда на една от квалификацийте!Поздравления и на организаторите-табуретките предоставени от хотела,който ни бяха осигурили,бяха идеални,само от шкафчето не съм доволен :lol:
DVDidko.FCE
 
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 12:47
Местоположение: Плевен

Мнениеот shishko » Пон Фев 26, 2007 20:41

spored men dobro sastezanie stana
kato iskliu4im mnogoto potrosheni stakla
i iskam da blagodaria na mexanicite priatelite i na xorata koito mi pomagaxa po vreme na sastezanieto
kupata koiato vzex e tiaxna a nemoia ............
Аватар
shishko
 
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 22:49
Име: Крум Георгиев

Мнениеот sedicivalvole » Пон Фев 26, 2007 21:00

бургазлии как се представихме, има ли някой класирането от състезанието и квалификациите ???

:D
/////
pedal to the metal...
Аватар
sedicivalvole
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Сеп 25, 2006 14:29
Местоположение: Бургас
Име: Д.Марков

Мнениеот DVDidko.FCE » Пон Фев 26, 2007 21:54

Евала,Круме!!!Мисля,че говоря от името на всички механици,като казвам,че за нас беше удоволствие и лежането под колата си струваше...Нищо,че я събирахме на части из пистата :) Нали трябва да има повод да са събираме всяка събота и неделя :)
DVDidko.FCE
 
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 12:47
Местоположение: Плевен

Мнениеот Frysco » Пон Фев 26, 2007 22:05

Еее, Круме, че как ще те оставиме да не спечелиш, ние за кво сме?Ако трябва, отваряме матора, слагаме квадратни бутала, триъгълни колела и газ колкото може.Едно е сигурно-педала на спирачките в тая кола е вечен :)Никога няма да се счупи нещо дето не се използва.

Няколко думи и от мене за състезанието: камъните по пистата бяха опасно нещо.Някои състезател можеше да пострада лошо, но се учудвам колко хора карат с предно стъкло секурит.Е мисля, че повечето надали пак ще сложат такова.Дано за есенес поне тях изгребат, а ако го трамбоват вкарат и някой валяк на трасето-супер.Гредера го реса цяла нощ и пак се изрови за нула време, почвата е много мека, речна е...
Стана много силно състезание, надявам се че разпали интереса към дисциплината на много хора.

Случката с Боби Григоров няма да я коментирам.Мисля че трябва да види клипове от европейския раликрос шампионат и да види за какви подпирания, карания 2 в 1 и удряния става дума...

Das ist Rallycross
Frysco
 
Мнения: 144
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 17:32
Име: Радослав Желев

Мнениеот PlamenVFTS » Пон Фев 26, 2007 22:50

Наистина се получи хубаво състезание, но с малко повече напрежение от колкото би трябвало да има едно открито състезание.
Понеже виждам, че повечето се въздържат да коментират инцидентите ще позволя да напиша нещо. Да наистина това е раликроса, но всичко тръгна от крайно неспортменското поведение на Сашо Иванов спрямо Боби като в борба за позиция той почти го избута ивън трасето. В никакъв случай не оправдавам Боби за действията му след финала, но можем да отбележим поведението на баща му който не допусна разрастването на инцидента.
По време на квалификационните турове имаше отново някакви номера от Цецко Цачев, който караше от името на друг състезател, но Казаков се усети навреме и го спря от квалификацията.
PlamenVFTS
 
Мнения: 90
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:40
Местоположение: София
Име: Пламен Пунов

Мнениеот plm » Пон Фев 26, 2007 22:59

Този Цецко Цачев още ли кара?
Той е стар измамник.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Рали-Крос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron