otnosno rally-cross Lovech

Дискусия за Българския Шампионат по Рали-Крос

Мнениеот plm » Пон Юни 06, 2005 22:48

Без коментар.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот KRASI » Вто Юни 07, 2005 01:23

ей хора не си мислете че само ние съдиите по трасето сме виновни за тези работи. над нас има прецедател на спортните комисари и директор на ралито които казва кой да бъде дисквалифициран за едно или друго нарушение. ние докладваме какво сме видели
а това дали са взети някакви мерки по нататък не е наша отговорност. Спецялно за рали кроса в ловеч след края на състезанието аз лично уведомих прецедателя на спортните комисари и директора на ралито за случая със Цецко Цачев и Ивелин Йончев и
удара на Янко Якимов срещу Станилслав Цанков(масура). НО никакви мерки
не бяха взети. излизат с някакви ефтини номера че, цитирам: \"всичко е било в камките на правилата и не е имало умисъл в дествията си\" ама не отидат в закрития парк и да видят че колата е потрошена и че този удар изобщо не е бил в рамките на правилата. тях ги интересува всичко да мине гладко да няма усложнения да не се напрягат много много. а това че толерират определени състезатели е пределно ясно.то сляп да си ще го видиш.ами се моля по скоро тези хора да напуснат БФАС и дано всичко да се оправи защото това е спорт които заслужава да го има а тези хора го погребват
.
KRASI
 
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 22:25

Мнениеот дьлгия » Вто Юни 07, 2005 18:04

искам да благодаря на Малкия . ида му кажа 4е е много прав за безсънните но6ти и вси4ко останало и си мисля 4е ц.ца4ев се блъска посоянно за6тото не си прави колата сам и дори не пла6та от джоб като нас . спонсора му ли4но ми каза 4е му дава по 1000 лв на сьстсзание.мисля си 4е това е една от при4ините да е такъв ръга4, той просто не знае истинската цена на спорта! Стефан Стоев
дьлгия
 

Мнениеот plm » Вто Юни 07, 2005 18:31

Чета вашите мнения и се чудя след като има такива нарушения защо не направите нещо?Още повече сте вътре в нещата!А,Казаков,например е само говорител,но може да влияе!
Пък и в писанията имаше нещо в смисъл:когато/НЯКОЙ/ги смени тези...
Борете се за правата си!Не чакайте някой да ви свърши работата.
Преди години на планинско Кюстендил стачкуваха с нестартиране всички състезатели!Само двама стартираха.
Просто,трябва да се борите.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот roko » Пет Юни 10, 2005 18:29

Здравейте, аз съм новобранец в този форум ,но се радвам ,че вече съм сред вас :D Това е вторият стойностен форум в който попадам
:!: http://www.BMWPower-bg.net
:!: http://www.Rally-Club.net
Сега по темата :evil:
1/още в четвъртък на сбирката вСБА един човек предопреди съдийте,че този път няма да има никакви компромиси,цитирам"...няма приятел,няма познат...които закъснее за старт-не се допуска,който умишлено се БЛЪСКА-дисквалификация!!!"
2/в събота след тех.преглед,на брифинга със състезателите беше наблегнато отново на факта,че този път стриктно ще се спазват разпоредбите от правилника за провеждане на РАЛИ_КРОС :shock:
3/И КВО? ами нищо!!!
неделя-първа квалификация.Ст.Апостолов закъснява за старт.Старта се забавя,отново всички чакат Апостолов,но той не идва към старта.Апостолов не стартирва в първата квалификация,която е задължителна за всички.Което означава ,че СТ.А.трябва да стяга багажа и ...хайде за Бургас.Но някой взе решение,въпреки правилника и СТ.А.беше допуснат до старта на 2 квалификация :evil:
През това време ЦЕЦКО ЦАчЕВ мачкаше ,но не времената на КРУМЧО и СТанислав,а ламарините на БОБИ БОРИСОВ,като втора серия след СЕВЛИЕВО
:arrow: Според правилника и двамата съотборника трябваше да свалят каските окончателно,но нали си имат РАДИ,те продължиха,особено П*Р*А-Ц.ЦАчЕВ да мачка!СИЕРАТА на ЙОНчЕВ вярно не е много нова,но беше много здрава.Не могъл да спре и хоп ... 'трите точки са броя на ударите в СИЕРАТА"
4/ударил,ударил-нали е рали-крос,не балет! О.к правим протокол,че поне да има за бронята,стопа и за боя .ДА ама НЕ нали си е П*Рч и е тарикат-кара на състезание с обикновена застраховка за 22лв. :shock: -серокопието от същата е при мен 8)
Е ,ТОВА Е ОТ МЕН :D МОМчЕТА ,БЛЪСКАЙТЕ В СЕРВИЗИТЕ,ПРАВЕТЕ СИ КОЛИТЕ И НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ-Ц.Ц щЕ ВИ УВАЖИ И щЕ ВИ НАМЕРИ РАБОТА,ДОБРЕ Е,чЕ ОСТАНА САМО 1 КРЪГ
А ,И ДА НЕ ПРАВИТЕ ЕВТИНИ ЗАСТРАХОВКИ-НЕ ВСЕКИ ИМА ПРАВО :shock:
И ТЕЗИ КОИТО НЯМАТ НАСТРОЕНИЕ ,МОГАТ ДА НЕ СТАРТИРВАТ В 1 КВАЛИФИКАЦИЯ,КАК СТАВА ТОВА ИНФО ОТ СТ.А.
,,,и в завоя с газ,,,
http://bmwpower-bg.net
Изображение
Аватар
roko
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 10:30
Местоположение: okoло трасетата
Име: Росен Врачански

Мнениеот shishko » Пет Юни 10, 2005 20:26

roko ti Rosen ot Lovech li si ??? :wink: :wink: :wink:
Аватар
shishko
 
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 22:49
Име: Крум Георгиев

Мнениеот roko » Пет Юни 10, 2005 20:43

:wink:
,,,и в завоя с газ,,,
http://bmwpower-bg.net
Изображение
Аватар
roko
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 10:30
Местоположение: okoло трасетата
Име: Росен Врачански

Мнениеот shishko » Пет Юни 10, 2005 20:45

bravo roko
i sea kav e reda da se opraviat ne6tata
i stiga si pisal v zavoia s gaz
za6toto pomnish li kakvo mi kaza da pusna gasta stiga sam bil na centara na lovech !!! :wink:
Аватар
shishko
 
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 22:49
Име: Крум Георгиев

Мнениеот roko » Пет Юни 10, 2005 21:07

затова,че даваше много газ :evil: ще се разберем допълнително :wink:
А реда за оправянето на тези аномалий е следния:някой трябва да си прижали колата,да и сложи брони от ЛАДА НИВА,а не като СТ.А.да кара без задна броня :shock: ,да сложи надписи ВИЛАР и да се падне в една група с Ц.Ц :D
,,,и в завоя с газ,,,
http://bmwpower-bg.net
Изображение
Аватар
roko
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 10:30
Местоположение: okoло трасетата
Име: Росен Врачански

otgovor

Мнениеот Ivelin Ionchev » Пет Юни 10, 2005 21:16

Да Ви обясня какво стана с протокола,които Ради писа в понеделник до обяд.Първо Ради ми се накара че съм го бил напраил за смях пред публиката за това че сме ходили да се разправяме с Цецко Цачев.Когато занесох протокола за удара които беше направил С.Цечев с/й мен в неговата застрахователната компания,там ми обясниха,че неговата застраховка от 22лв. не може да ми изплати никакви щети!Та...искам да Ви обясня че освен ударите които прави към колегите си,е нередовен и от към документи!Да не говорим че има прекарани два инфаркта,и незнам кой си слага главата в торбата за да го допусне да участва в тези състезания!!!
Ivelin Ionchev
 

Мнениеот shishko » Пет Юни 10, 2005 21:17

как ли С.Цачев е карал със застраховка от 22 лв.
няма ли кой от БФАС да прочете какво изобщо се пише във този форум
и какви гадости се правят по състезанията
и ако някои го прочете нека вземе въпросса малко присърце
Аватар
shishko
 
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 22:49
Име: Крум Георгиев

Мнениеот Ivelin Ionchev » Пет Юни 10, 2005 21:38

:lol: Krymcho.nemoje li nie da se organizirame i da postavim tezi vuprosi v BFAS :!: Sushto da postavim vuprosa kak moje C.Cachev (purcha) da bude otvoren i diskvalificiran dve godini pod red i da niama nikakvi nakazania(lishavane ot sustezatelni prava) :!:
Ivelin Ionchev
 

Мнениеот shishko » Пет Юни 10, 2005 21:44

явно точно така трябва да направим
и да направим подписка до БФАС
но как да се организираме
какъв е реда , мноо не ми е ясно ....................
Аватар
shishko
 
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 22:49
Име: Крум Георгиев

Мнениеот P.Solberg » Пет Юни 10, 2005 22:49

Момчета, ако вие не се организирате - няма кой да ви помогне. Покажете на федерацията, че ще силни и такива дето привидно минават покрай капките, могат да бъдат наказвани, а не редовно да си показват мръсните номера.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Идея: След миналогодишните цигании на Разград...

Мнениеот Nil SaTiS » Чет Юни 16, 2005 17:42

Идея: След миналогодишните цигании на Разград бай ти Живко Каспаров може да си пусне и лекоатлети по трасето на кроса...
Защото въпреки че спечели обжалването в трибунала, на Стефан Стоев още не са му върнати отнетите награди за класирането му в Разград, и то не само паричната премия...
Е, въпросът е - защо не го бойкотирате? ТопТВ ще са там да отразят скандала, а Страшимир ще го тиражира в национален мащаб...
Вярно, че те май друго не заслужават...
Или за кеф на публиката направете първата свободна тренировка карайки на заден... :)
Nil SaTiS... nisi optimum!
Nil SaTiS
 
Мнения: 117
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 15:48
Местоположение: вече Варна
Име: Ивайло Цонев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Рали-Крос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта

cron