Elpa Rally

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Мнениеот OgyWRC » Пон Сеп 18, 2006 13:33

Браво момчета, заслужен успех!!! Още от България го чакаме и щеше да е факт ако нямаше супер 2000 в Н4 и генералното.
МИТКО И ЯНАКИ СА НЕВЕРОЯТНИ ТОЗИ СЕЗОН! Крум също кара много силно, но явно Митака е уцелил най-добре настройките на задкормилното устройство :D
Още по-интересно става и от факта, че двамата са с различни коли.
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Мнениеот RallyBase » Пон Сеп 18, 2006 15:59

Браво и от мен!

Страхотен резултат и за Митко и за Крум. Такава невероятна битка направиха, че дълго ще се говори за това рали. Митко пак победи и то в последната отсечка, но това явно е част от играта. Тази година първият и вторият в българския рали шампионат са ясно откроени. Щеше да е интересно ако и Танев беше карал, но не мисля, че можеше да се бори с тях.....

Предстои едно много интересно Ю рали, но този път залагам на Крум Дончев :lol:
RallyBase
 
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 13:08

Мнениеот tsveti » Пон Сеп 18, 2006 18:20

RaPiD написа:Супер представяне на нашите момчета, голяма гордост, дано все по често ни представят из Европата с такива постижения. Ех тоя Митко не го оставя Крум да победи 1 път ама... Тая година е безпощаден. :lol: :lol: Поне за първи път тая година Крум през повечето време водеше, ама що така баш на последния СЕ е изостанал.... :? :(


На 25км баир-там прави Митко разликата. Иначе.... хапва шамарчета... :wink:
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот plm » Пон Сеп 18, 2006 20:36

Мога само да кажа БРАВО на Митко и Крум!
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот Peugeot-sport » Пон Сеп 18, 2006 20:52

До няколко дена ще дам на един приятел да качи едно малко клипче от ЕЛПА-РАЛИ. Трябва да ви кажа, че това което видях и чух ме накара да се чуствам горд, че съм БЪЛГАРИН. Представете си какво е чуството да слушаш Българскят химн на Гръцка земя. Ще кача и някоя друга снимка, но ще помоля да направите една галерия

Предварително Благодаря
Аватар
Peugeot-sport
 
Мнения: 11
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 21:26
Име: ivan ivanov

Мнениеот plm » Пон Сеп 18, 2006 21:04

plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот plm » Вто Сеп 19, 2006 20:34

P.Solberg написа:Odlozilik (Renault Clio S1600) was arrested reputedly for financial confidence tricks. He attempted nobble to policemen by 1 milion czech crown (33000 EUR).

Мисля, че полечето разбират за какво става дума. За другите - Одложилик е бил арестуван заради опит за подкуп на чешки полицай.

Основното обвинение към Одложилик е за документни измами.
Когато са го запознали с ревизионните документи е предложил подкуп, за да махнат документите от прокуратурата. Това е утежнило положението му. И вместо да разпише протокола се е опитал да избяга, като е скочил от 3 етаж! Не е успял да се хване за клоните на дървото и при падането се е контузил. Направена му е тежка операция, сега се лекува и го очаква 12 години затвор!
Всъщност тази година той караше всички ралита от ЕШ и се готвеше усилено за 2007 като казваше, че ще бъде с по-добър автомобил/на Боровец не каза какъв, но по-късно се разбра за С2000/.
И явно е събирал пари за колата.
Ако знаете какви "дребни" за България измами е правил и то не за да кара Ферари/например/ по улиците, а за да се състезава на ниво.
Тази година в Чехия това е втори осъден/следствен състезател.
На цял свят е ясно, че от финансирането в спорта може да се облагодетелстват отделни хора лично. Така е и във футбола.
Но...
Как да убедим данъчните, че Пунто С2000 струва 250 000 евро?
Или ВРЦ кола - 500 000 евро? Или за бензин с цена 10 Е литъра като официално е 1Е, например?
Убеден съм, че в тази насока всички състезатели за уязвими.
За мен е жалко, защото беше добър състезател, амбициозен/първия чех, който каза, че е време суперите да бият Н4 и го направи/,постигнал е всичко без таткото,...
Не знам. Като гледам у нас за последните 20 години няма никой осъден...
Ако Роман се беше родил в България сигурно догодина щеше да си кара С2000... :D Защото никой нямаше да обърне внимание на "кокошкарските" му далавери с нашето разбиране.
Искам и друго да кажа. Обществеността в Чехия/ и феновете/ са срещу него, защото той е крал от държавата, т.е. от тях. Там има общество от мислещи хора.
То може много да се говори по това, но...
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот Niki Cvetkov » Пет Сеп 22, 2006 19:35

Някакво развитие по въпроса със снимките и клипчето има ли???;)
Аватар
Niki Cvetkov
 
Мнения: 475
Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 14:41
Местоположение: София/Плевен/
Име: Николай Цветков

Мнениеот txl » Пон Окт 23, 2006 23:24

Едно едно видео от Елпа, обаче нещо лошо е кодирано май и аз поне не можах да го гледам. Ако някой може да каже как да се гледа, нека сподели :)
http://pipet.data.bg/Tele5-autoklub-pl--31_Elpa_Rally_2006--PL--x264.avi
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот RaPiD » Вто Окт 24, 2006 00:53

Еййй браво Тодоре, супер репортаж, аз не можах да намеря нищо. Жалко че е на полски и не разбирам нищо, и интеврюират само Чопик и Соловов. Много добри кадри, добре заснети. Нещо като на ГТВ репортажите е. При мен просто тръгна, нищо особено не съм правил.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Niki Cvetkov » Вто Окт 24, 2006 16:30

И аз немога да го отворя това клипче..!!!!!!!!Кажи с какъв плейър ти го отваря????????????????? :?:
Аватар
Niki Cvetkov
 
Мнения: 475
Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 14:41
Местоположение: София/Плевен/
Име: Николай Цветков

Мнениеот P.Solberg » Вто Окт 24, 2006 19:41

Репортажа е супер. Сега тегля такъв от рали "България" 2006. Като го дръпна ще го кача.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот RaPiD » Вто Окт 24, 2006 20:32

Ми с BS Player ама едва ли е от плеъра, липсват ти кодеци 98%
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Lubo » Вто Окт 24, 2006 20:42

http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=32677

Плеарче дето отваря всичко.Няма инсталация,няма товарене на рам,има само едно ЕКС-е в ЗИП-а-биеш му шута и всичко е ОК :wink:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Предишна

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта

cron