от speedline » Пет Сеп 08, 2006 10:37
Другата седмица предстой легендарното...Санремо. Застъпва се с ЕЛПА но ще бъде също доста интересно. Паници ще кара като 0 с Фиат.
Басо няма да стартира там защото ще кара в Турският кръг от WRC - с неговото С2000! За мен лично ще е много интересно представянето му там дори и да няма кой знае каква конкуренция, но си мисля, че няма да е първи в РWRC. На Санремо ще има три автомобила С2000 - Андреучи, Навара и може би Скандола.
Много интересен ентри лист:
1 - Jean-Joseph Simon/Boyere Jack (F/F) Renault Clio S1600 A6
2 - Andreucci Paolo/Andreussi Anna (I/I) Fiat Punto S2000 N4
3 - Longhi Piero/Imerito Maurizio (I/I) Subaru Impreza Spec C N4
4 - Navarra Andrea/D'Amore Guido (I/I) Fiat Punto S2000 N4
5 - Travaglia Renato/Granai Lorenzo (I/I) Mitsubishi Lancer EvoIX N4
6 - Dallavilla Andrea/Vernuccio Daniele (I/I) Mitsubishi Lancer EvoIX N4
8 - Aghini Andrea/D'Esposito Dario (I/I) Subaru Impreza Spec C N4
9 - Cantamessa Luca/Bollito Lisa (I/I) Mitsubishi Lancer EvoIX N4
10 - Sottile Sandro/Nari Marco (I/I) Mitsubishi Lancer EvoIX N4
11 - Cunico Gianfranco/Pollet Rudy (I/I) Mitsubishi Lancer EvoIX N4
12 - Bizzarri Stefano/Bosi Massimiliano (I/I) Renault Clio S1600 A6
14 - Ratiglia Fabrizio/Biondi Cristiana (I/I) Mitsubishi Lancer EvoIX N4
15 - Rossetti Luca/Chiarcossi Matteo (I/I) Peugeot 206 S1600 A6
16 - Perego Andrea/De Luis Daniele (I/I) Subaru Impreza N4
18 - Colombini Denis/Guglielmini Flavio (RSM/I) Subaru Impreza Spec C N4
19 - Perico Alessandro/Carrara Fabrizio (I/I) Subaru Impreza Spec C N4
20 - Ricci Luigi/Baruffa Albrecht (I/I) Subaru Impreza Spec C N4
21 - Scandola Umberto/Pirollo Luigi (I/I) Fiat Punto S2000 N4
22 - Sciascia Patrizia/De Colle Samantha (I/I) Subaru Sti Spec C N4
23 - Chentre Elwis/Canton Tania (I/I) Citroen C2 S1600 A6
24 - Gatti Davide/Dieci Alberto (I/I) Fiat Punto S1600 A6
25 - Vagnini Jader/Piovano Franco (RSM/I) Fiat Punto S1600 A6
26 - Caldani Nicola/Caliro Raffaele (I/I) Fiat Punto S1600 A6
27 - Biasiotto Andrea/Tomasi Anna (I/I) Fiat Punto S1600 A6
28 - Alessi Michelangelo/Frello Andrea (I/I) Fiat Punto S1600 A6
29 - Signor Marco/Lamonato Dino (I/I) Renault Clio S1600 A6
30 - Garcia-Ojeda Enrique/Barrabes-Costa Jordi (E/E) Peugeot 206 S1600 A6
31 - Bouffier Bryan/Panseri Xavier (F/F) Peugeot 206 S1600 A6
32 - Maselli Andrea/Boero Patrizia (I/I) Renault Clio S1600 A6
33 - Perez-Donosti Sergio/Marcos-Secades Pablo (E/E) Renault Clio S1600 A6
34 - Rossi Roberto/Morelli Angelo (I/I) Peugeot 206 S1600 A6
35 - Bocchio Alessandro/Mancini Corrado (I/I) Peugeot 206 S1600 A6
36 - Medici Davide/Cicognini Monica (I/I) Mitsubishi Lancer EvoIX N4
37 - Bertolotti Simone/Lanteri Fabrizio (I/I) Mitsubishi Lancer EvoIX N4
38 - Guerra Fabrizio/Barreca Giovanni (I/I) Mitsubishi Lancer Evo8 N4
39 - Parli Francesco/Zumella Luca (MC/I) Subaru STI N4
40 - Gizzi Davide/Lio Federica (I/I) Mitsubishi Lancer Evo6 N4
41 - Calzi Stefano/Tarantola Luca (I/I) Subaru STI N4
42 - Calvini Giuliano/Ponti Massimo (I/I) Renault Clio RS A7
43 - Tortone Enrico/Gianotto Fabrizio (I/I) Renault Clio Williams A7
44 - Cavriani Enrico/Ferrara Michele (I/I) Seat Ibiza TDi-Diesel A7
45 - Pelassa Federico/Marchesini Andrea (I/I) Peugeot 206 RC N3
46 - Ghegin Luca/Zulian Francesco (I/I) Honda Civic Type N3
47 - Michelini Rudy/Milli Manuela (I/I) Peugeot 206 RC N3
48 - Dal Ben Massimo/Marzotto Oscar (I/I) Peugeot 206 RC N3
49 - Lunardi Umberto/Ranno Anna (I/I) Peugeot 206 RC N3
50 - Cogo Gianluigi/Pedrazzoli Omar (I/I) Peugeot 206 RC N3
51 - Gubertini Claudio/De Rocco Nicole (I/I) Peugeot 206 RC N3
52 - Vallino Claudio/Armellino Mauro (I/I) Peugeot 206 RC N3
53 - Sordi Roberto/Ferracin Silvy (I/I) Peugeot 206 RC N3
54 - Rovatti Michele/Michi Daniele (I/I) Peugeot 206 RC N3
55 - Paire Ivan/Brusati Alberto (I/I) Renault Clio RS N3
57 - Benza Ivano/Garello Anna (I/I) Renault Clio N3
58 - Fantini Marco/Ceci Livio (RSM/RSM) Opel Astra OPC N3
59 - Uliana Alessandro/Adriomi Stefano (I/I) Opel Astra OPC N3
70 - Leporace Francesco/Russo Antonello (I/I) Renault Clio RS N3
71 - Griotti Luca/Guzzi Giancarla (I/I) Renault Clio RS Light N3
72 - Cortese Elio/Verbicara Domenico (F/F) Renault Clio RS N3
73 - Ciovacco Luca/Martini Erica (I/I) Peugeot 206 N3
74 - Annovi Roberto/Rolandi Giampaolo (I/I) Renault Clio Sport N3
75 - Macalli Marcello/Culasso Luca (I/I) Renault Clio N3
76 - Gambarino Fabio/Gasperoni Nicola (I/I) Renault Clio RS N3
77 - Camera Ivan/Maschietto Mirco (I/I) Peugeot RC N3
78 - Lavio Brian/Bianchi Nicola (CH/CH) Renaul Clio Light N3
79 - Bonollo Marco/Cavagnetto Mauro (I/I) Peugeot 206 RC N3
80 - Pierotti Giuseppe/Segir Andrea (I/I) Peugeot 206 N3
81 - Ongaro Germano/Brunello Elena Clelia (I/I) Opel Astra GTC Diesel N3
82 - Scotto Mauro/Molinelli Nicola (I/I) Opel Astra OPC N3
83 - Matricardi Alessandro/Silvestri Luca (I/I) Citroen C2 A6
84 - Maffessoli Marco/Mazzoli Pietro Giovanni (I/I) Citroen C2 A6
85 - Mezzogori Andrea/Baldini Roberta (I/I) Citroen Saxo VTS A6
86 - Barbati Gianni/Cadore Fabio (I/I) Fiat Panda Kit A5
87 - Pisi Alessio/Lipari Carmelo (I/I) Fiat Panda Kit A5
88 - Matteucci Cristiano/Perna Michele (I/I) Fiat Panda Kit A5
89 - Fornaciari Diego/Castiglioni David (I/I) Fiat Panda Kit A5
90 - Araldo Jacopo/Farea Michela (I/I) Fiat Panda Kit A5
91 - Vallivero Paolo/Aresca Roberto (I/I) Fiat Panda Kit A5
92 - Pirola Alberto/Corsi Chiara (I/I) Fiat Panda Kit A5
93 - Bacco Giorgio/Rossetto Marika (I/I) Fiat Panda Kit A5
94 - Verney Alberto/Savant Andrea (I/I) Fiat Panda Kit A5
95 - Angeli Alessandro/Saracino Lorenzo (I/I) Fiat Panda Kit A5
96 - Maiga Mattia/Ghiringhelli Emanuele (I/I) Fiat Panda Kit A5
97 - Maselli Roberto/Costantini Luca (I/I) Fiat Panda Kit A5
98 - Pisi Maurizio/Brunello Fabrizio (I/I) Fiat Panda Kit A5
99 - Rossi Diego/Matassa Angelo (I/I) Peugeot 106 Rally A5
100 - Anassarette Gianni/Ballardini Marco (I/I) Peugeot 106 Rally A5
101 - Multari Alessandro/Baruzzi Erika (I/I) Peugeot 106 GTI N2
102 - Ramoino Davide/Siri Davide (I/I) Peugeot 106 S16 N2
103 - Fidale Luca/Landolfi Andrea (I/I) Peugeot 106 S16 N2
104 - Crepaldi Ermanno/De Barbieri Stefano (I/I) Peugeot 106 N2
105 - Gaiaudo Franco/Cirulli Adriano (I/I) Peugeot 106 Rally N2
106 - Paolucci Alfredo/Rocco Simone (I/I) Citroen Saxo VTS N2
107 - Pontarollo Michele/Pontarollo Massimo (I/I) Peugeot 106 S16 N2
108 - Scarani Simone/Mangiarotti Daniele (I/I) Fiat Seicento Sporting A0
109 - Sartori Ilenia/Mischinelli Yari (I/I) Fiat Seicento Sporting A0
110 - Forato Adriano/Rubiola Manlio (I/I) Peugeot 106 Rallye N1
111 - Bianco Gian Antonio/Di Maio Daniele (I/I) Peugeot 106 XSI N1