Barum Rally Zlin

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Мнениеот BOXER » Нед Авг 27, 2006 17:12

браво на момчетата добре се справиха!!!
Тъжно ми е за Митко но това са рали съзтезанията :cry:
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Мнениеот txl » Нед Авг 27, 2006 17:12

Rally Fan написа:George Tanev byl mimo trať.
Enrique García Ojeda byl mimo trať.



Означава, че са били извън пътя. Вече няма значание, де :) Поздравления за Танев, хубаво състезание направи.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот damon » Нед Авг 27, 2006 19:14

Сега четох че Митко май е имал проблеми с турбото...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот Rally Fan » Нед Авг 27, 2006 21:17

Rally Fan написа:От сигурен източник в Чехия имам информация, че Митко е счупил турбо още на СС2.... и от там... това закъснение което видяхме днес. :cry:
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот txl » Пон Авг 28, 2006 08:44

K_Power написа:Но погледнете какво става и в по-малките класове! Вижте тея с Н2-ките някакви Цвикове как цепят Н3, вижте, че има и Н1 дето цепят Н3, и то в Н3 пак Цвикове, ама си Тайп Р и 206-ци РЦ-та! Много ми стана странно като погледнах и тов вижте, че не са малки разликите с които бият!


Дам, Н2 пред Н3, А5 пред А6 и А7... А какво става, ако в наше рали има подобни резултати? Тук за подобни класирания има само едно обяснение - измами и фалшивикации.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот K_Power » Пон Авг 28, 2006 10:00

Незнам какво е това нещо, но сега и ти например една Корса Н2 да е пред Данчо Атанасов с неговата Хонда, няма ли да се позмаислиш малко дали няма измама :wink: Но като цяло хубаво рали, много тежко, много силно! Добро участие, много отпаднали и тези, които стигнаха до финала са направо герои!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот chefo » Пон Авг 28, 2006 12:11

txl написа:
K_Power написа:Но погледнете какво става и в по-малките класове! Вижте тея с Н2-ките някакви Цвикове как цепят Н3, вижте, че има и Н1 дето цепят Н3, и то в Н3 пак Цвикове, ама си Тайп Р и 206-ци РЦ-та! Много ми стана странно като погледнах и тов вижте, че не са малки разликите с които бият!


Дам, Н2 пред Н3, А5 пред А6 и А7... А какво става, ако в наше рали има подобни резултати? Тук за подобни класирания има само едно обяснение - измами и фалшивикации.


и ще последват контестации и отваряния на коли...
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот speedline » Пон Авг 28, 2006 18:21

В галерията за Международни изяви качвам снимки на Митко и Гого Танев от Барум. В момента ъплоудвам клипа за ралито на Eurosport - много добре направен и като съм готов ще пусна линк. Иначе на няколко снимки се вижда нещо интересно - че Танев кара с рекламни лепенки на Барум. Мисля, че кара с рекламни лепенки на организатора за по - ниска такса..

Edit: Клипа http://speedline.data.bg/Barum.Rally.20 ... t.divx.avi
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот txl » Пон Авг 28, 2006 22:44

Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот beta_racing » Вто Авг 29, 2006 09:25

За мое съжаление не успях да следя ралито, но виждам, че Жоро се е представил много добре! Жалко за проблемите, които е имал, можеше да е и по-напред, но да върви зад Креста и Пех в началото си е направо постижение!
Жалко за Митко, но, както се каза по-горе, това е част от спорта... Сега запазва ли си второто място в класирането, че не съм много наясно кой колко точки има... :roll:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот P.Solberg » Вто Авг 29, 2006 13:48

Митко си запазва второто място, защото и Соловов отпадна.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот plm » Съб Сеп 02, 2006 12:34

Rally Fan написа:Танев е имал мисля някакви проблеми както и същото се отнася за Енрике Гарсия... ето какво пише точно на чешки:
George Tanev byl mimo trať.
Enrique García Ojeda byl mimo trať.


plm ако можеш поясни...

А иначе Йозеф Береш отапда на СС13 - счупил е мотор !

Много късно, но пояснавам инфото- Георги Танев е бил извън трасето,
извън пътя.
Сега набързо попрочетох написаното тук и усещам твърдения от типа -силната кола , та силната кола. Това е необходимо условие за успех, но не решаващо.
Отсечките там са такива, че не може да се твърди , че силна кола ще има по-добро време. Или, там решаващ фактор е умението и познаването на трасето /огромно предимство за домакините/.
На такива трасета за мен е обяснимо Н2 да бие Н3. Решаващ е човешкият фактор, а не колата.
Е, на нашата Ичера , например, колата е от по- голямо значение.
Но, нека припомня какво каза Тлустяк на България- едва ли на друго състезание ще се кефя така- 18 км. спускане на пълна газ.
Трасетата Мухово, Сестримо, Белмекен ...оформиха представата ни за рали.
Преди години беше Стара Река в двете посоки, Върбица -Бероново...
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот Lubo » Нед Сеп 03, 2006 23:17

Значи Танев направи едно доста бързо каране.Прави ми впечатление,че на вън определено се чувства по-добре от колкото в България.Миналата година във Франция караше доста силно,тая година на Барум също.Определено не се шашна от излизанията от пътя(за негов късмет без последствия) и си направи карането.Показа доста зрялост.Показа и прогрес в техниката си на каране.Дано да продължи все така,защото редом до Митко и Крум,все по-често се чува и неговото име в чужбина.
Митко беше един от фаворитите преди ралито.Доста хора очакваха да победи Пех,но явно напрежението си каза думата-грешка на супер специалния,на втория етап мощно каране в началото,но към края на етапа следва завъртане.На следващия етап се получи проблема с турбото и .... необяснимо за чехите той приключи.Аз лично си мисля,че като се "опънат" нещата Митко просто не знае кво да прави,но тва си е мое мнение.

Иначе ралито..... очаквах повече.Но като се замисля доста бавни са трасетата,повече се показват пилотските умения,а не силата на колите.Пилотите определено не са кой знае какво.За челото няма да говоря-всички са чували за тея имена.По-назад пилотите бяха голями "гамени"-яко газ,а кво ще стане ще се види в завоя.Направи ми впечатление,че доста коли отпаднаха,а и доста се поизкривиха.Май това си е нещо нормално за тамошните разбирания.
Феновете ми най-харесаха-доста емоционални.Откровенно безцеремонни в критиката и доста радостни като видят нещо добро.Е,естествено при такива трасета доста от нещата могат да се видят.
Организацията на ралито беше ......... добра.Малко по-различна от тази на рали България,но на мен ми допадна.Кординацията между ченгета и организатори беше "по конец".30 мин преди етапа се затватя трасето,20 минути преди първата кола се спират всички коли които са вътре в трасето.След последната кола(буквално) всички си палят таралясниците и ареее.Малко не ме кефеше,че нямаше никакво инфо по трасето,но то пък къде ли го и има.Направи ми впечатление,че доста народ влачеше някакви станции и взимаха инфо от там.
Колите:ми какво да ви кажа-най-добрите бяха българските.Много силно ми се стори Ц2 на Прокоп,доста се накефих и на една Фиестичка.Естествено Шкодите бяха като ВРЦ-та,ама пък си ги и газат.

Като цяло:за едното рали не си заслужава да се ходи до там.Ако се направи някаква комбинация с екскурзия-да.То природа нямат там като нашата,ама поне разните му глезотии колко щеш.Може би бях и карък,че гледах едно от слабите Баруми(по думите на местните),но.....
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот plm » Вто Сеп 05, 2006 20:56

Един приятел чех ми прати малко снимки от състезанието. Качих няколко /с негово разрешение/, но другите нещо не мога. Но , и тези са достатъчни.
Още ме чопли защо Митко там не успя.
Този приятел чех ми каза, че като го е питал защо така и отговора е бил, че няма подходящо окачване за колата, което не е оправдание.
Не знам.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот chefo » Сря Сеп 06, 2006 15:18

Някъде прочетох че Танев и още четирима състезатели са се снимали като хокеисти-някой знае ли я тая снимка... :?:
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта

cron