Национален планински шампионат 2014-календар, новини,слухове

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Национален планински шампионат 2014-календар, новини,слу

Мнениеот GT 51 » Чет Ное 14, 2013 14:00

Онзи ден някъде в пространството се натъкнах на едно изказване от Ива Русинова, че щяла да кара планински и много хора щели да ядат бой,в смисъл спортен, не по Пернишки.Тогава щяло да си проличи кой имал гащи, кой нямал, кой бил с памперси и т.н. От всичко писано и четено,само неразбрах къде ще се кара ...на Витоша ли или в Планинския шампионат.....Аз разбирам понякога от майтап.....но пък може и да се окаже истина. :shock:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Национален планински шампионат 2014-календар, новини,слу

Мнениеот golf_1 » Чет Ное 14, 2013 18:11

GT 51 написа:Онзи ден някъде в пространството се натъкнах на едно изказване от Ива Русинова, че щяла да кара планински и много хора щели да ядат бой,в смисъл спортен, не по Пернишки.Тогава щяло да си проличи кой имал гащи, кой нямал, кой бил с памперси и т.н. От всичко писано и четено,само неразбрах къде ще се кара ...на Витоша ли или в Планинския шампионат.....Аз разбирам понякога от майтап.....но пък може и да се окаже истина. :shock:

Хахахах като гледам този клип работата е много сериозна,да му мисли шампиона в Е-макс бхахахах.......http://www.youtube.com/watch?v=NiUaKRhTonE
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Национален планински шампионат 2014-календар, новини,слу

Мнениеот Ferjancz » Пет Ное 15, 2013 14:01

GT 51 написа:Онзи ден някъде в пространството се натъкнах на едно изказване от Ива Русинова, че щяла да кара планински и много хора щели да ядат бой,в смисъл спортен, не по Пернишки.Тогава щяло да си проличи кой имал гащи, кой нямал, кой бил с памперси и т.н. От всичко писано и четено,само неразбрах къде ще се кара ...на Витоша ли или в Планинския шампионат.....Аз разбирам понякога от майтап.....но пък може и да се окаже истина. :shock:


.....цъ Владе, става дума за "зимния шампионат" :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Национален планински шампионат 2014-календар, новини,слу

Мнениеот GT 51 » Пет Ное 15, 2013 14:37

Яснооооооо, еми ще ходим да гледаме... 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Национален планински шампионат 2014-календар, новини,слу

Мнениеот Л. Мечков » Съб Ное 16, 2013 08:37

GT 51 написа: И много хора щели да ядат бой,в смисъл спортен, не по Пернишки...
:D Пълна лудница :D
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Национален планински шампионат 2014-календар, новини,слу

Мнениеот rudolf » Нед Ное 17, 2013 12:05

GT 51 написа:Онзи ден някъде в пространството се натъкнах на едно изказване от Ива Русинова, че щяла да кара планински и много хора щели да ядат бой,в смисъл спортен, не по Пернишки.Тогава щяло да си проличи кой имал гащи, кой нямал, кой бил с памперси и т.н. От всичко писано и четено,само неразбрах къде ще се кара ...на Витоша ли или в Планинския шампионат.....Аз разбирам понякога от майтап.....но пък може и да се окаже истина. :shock:


впечатлил си се от нередовно натъкване,,,през 1-2 месеца има ексклузивни новини,,,а приятеля и е в немския шамионат и има единствената 53 секунда обиколка с почти серийна кола и скорости в на ЗМ на дракон2 в х4 групата...-любчо да побърза да се подтисне:)
rudolf
 
Мнения: 204
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 16:15
Име: Иван Иванов

Re: Национален планински шампионат 2014-календар, новини,слу

Мнениеот Л. Мечков » Нед Ное 17, 2013 14:00

Напрегнах се силно, но няма такова време на субару бе, може би не е на състезание, тук съм сериозен :) На състезание Калин имаше нещо от рода на 55.2, или нещо приблизително, не съм следил стриктно тези неща. Тогава и аз участвах, помня, че имаше някакви ядове Бенчев със субаруто. Въпреки това смятам, че откритото възмущение от феновете и колеги на една дама, не трябва да бъдат пренасяни в полето на нейния любим :) Калин е пич!
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Национален планински шампионат 2014-календар, новини,слу

Мнениеот rudolf » Нед Ное 17, 2013 17:25

Л. Мечков написа: смятам, че откритото възмущение от феновете и колеги на една дама, не трябва да бъдат пренасяни в полето на нейния любим

прав си:)...
+vote
rudolf
 
Мнения: 204
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 16:15
Име: Иван Иванов

Re: Национален планински шампионат 2014-календар, новини,слу

Мнениеот emoangeliyn » Пон Ное 18, 2013 17:26

Планинско "Орешец" 2014 няма да се проведе....Боби май наистина се е ядосал....

http://bgnrc.info/rally/novinite-rally/ ... %B0-2.html
Аватар
emoangeliyn
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 12:00
Местоположение: Белоградчик
Име: Емо Ангелийн

Re: Национален планински шампионат 2014-календар, новини,слу

Мнениеот trouble » Съб Дек 21, 2013 17:43

Планинския календар:

Планинско Благоевград - 17-18 май 2014
Планинско Българка - 7-8 юни 2014
Планинско Панагюрище - 5-6 юли 2014
Планинско Раховец - 2-3 август 2014
Планинско Шипка 30-31 август 2014
Планинско Осогово - 13-14 септември 2014

Планинско Узана е открито с дата 12-13 юли 2014

Календара за 2014 е доста добре разпределен във всички дисциплини.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Национален планински шампионат 2014-календар, новини,слу

Мнениеот sparco2000 » Съб Дек 21, 2013 18:27

Само дето липсва Планинско Варна
Аватар
sparco2000
 
Мнения: 327
Регистриран на: Сря Юни 19, 2013 19:46
Местоположение: Варна
Име: Димитър Росенов

Re: Национален планински шампионат 2014-календар, новини,слу

Мнениеот Иван Шопов » Съб Дек 21, 2013 18:33

Ще се проведе "Рали-спринт" с дата 26-27.04.2014г.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Национален планински шампионат 2014-календар, новини,слу

Мнениеот trouble » Съб Дек 21, 2013 18:34

Превърнато е в рали-спринт
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Национален планински шампионат 2014-календар, новини,слу

Мнениеот autotzarRT » Съб Дек 21, 2013 20:02

Според мен трябваше да си остане кръг от Планиснкия шампионат :) ... Надали ще има толкова участници колко в планинското
Аватар
autotzarRT
 
Мнения: 22
Регистриран на: Сря Ное 06, 2013 11:28
Име: Георги Цонев

Re: Национален планински шампионат 2014-календар, новини,слу

Мнениеот Л. Мечков » Съб Дек 21, 2013 20:43

Някой ще ме просветли ли мен невежия как и какво е накарало управляващият слухов апарат да направи такива непонятни, поне за мен, класове ли са, групи ли са, степени ли са ???

Искам да карам планинско и съм бил Х4, (според някой лошо бити съм бил 2.3, а реално бях 2.8 ) , както и да е, та интересува ме в планинския шампионат как трябва да се заявя, с какви гуми трябва да карам и на кой да се кланям ?

Също така, ако моите бегли наблюдения над новия правилник са верни, мисля е редно да се преброим колко от нас ще карат. Аз повече лайно над 500 коня не искам да правя и да се чупи още на ремаркето. Както и няма да направя "силует" ли е, кашон ли е, формула ли е... Аз си обичам живота както и парите си, нямам излишни пари да набивам за подобие на кола с плазмен двигател и ресурс 5 минути... Имам готова кола, смея да твърдя една от най-добрите в България по изискванията на ФИА, сега какво да я правя ??? Вместо да карам цял сезон с един двигател и да си правим състезание с простосмъртните, трябва да я превърна в боклук ли ??? Така ли се процедира по време на "криза", при мене криза няма, ама не искам да си я създавам, като правя конкурентна орязана кошница с безумно форсиран мотор на ръба .... То нали не съм само аз на този принцип. Не напразно спрях със силните коли, не е да не знам как се правят и карат, но си мислех, че един ден ще сме по ФИА, а не по "цигания". Какви са тези групи, какви са тези правила, кви са тия гуми, тия хора как ги мислят тези неща ? Било имало много купи за всички... Ама махайте купите бе, ама не махайте класовете! Утре ще кажеш, че си 8-ми и трябва да се обясняваш като кир половин час, че това е, защото пред теб са формули, кашонени коли, лагерници.... Утрепа се всичко с тия класове Емакс, Хмакс, набиха се слабофинансовите при спонсорираните, поне 10 мои конкуренти приключиха тогава, сега дай да изгърмим всичко... Вече и за лапане няма да има! Смотаняци! :D

И все пак някой може ли да ми отговори на въпроса от началото на поста ми ?
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта

cron