БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Всичко извън автомобилния спорт

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот bobbi1 » Вто Май 21, 2013 20:29

ibar написа:
STESICO написа::!:
GT 51 написа:Наско е отговорен човек, познавам го , и съм сигурен , че всички събрани средства ще отидат по предназначение и за каузата да се подпомогне семейството на Ванката !

+1 , :!: Много години съм в този спорт , Наско е от малкото ОТГОВОРНИ и ДИСЦИПЛИНИРАНИ хора който познавам . Повярвай ми "чувствата ти" те лъжат .


Аз съм от хората, които НИКОГА не питат без причина!

Снощи говорих с първата жена на Иван, от която той има две деца! Не е получила и стотинка! Както и от предишни мероприятия. За това си позволих лукса да попитам. Ако се подпомагат само част от децата на Иван - то е редно да се обяви предварително а това дали е честно е друг въпрос!



Веднага ти отговарям на питането:
от петък сутрин чакаме жената на Иван да се обади и да каже от какво нейните деца имат нужда и кога ще ги купим :!:
Наско няма нищо общо с организирането на това благотворително шоу. отговорник за това съм Аз!!!!
Ако някой иска да пита нещо - на линия съм.
Смятам че на всички други въпроси Владо Ви отговори подобаващо
"Да имаш кураж не значи да не се страхуваш - това значи да те е страх и въпреки това да имаш воля да продължиш."
bobbi1
 
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 09:18
Местоположение: Варна
Име: Боян Безус

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот ibar » Вто Май 21, 2013 21:58

Как се казваш?
Аватар
ibar
 
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:32
Местоположение: София
Име: Илиян Бързев

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот ibar » Вто Май 21, 2013 22:28

явно имаш съмнения кои го е писал е сега аз сам майката на дани. Дани го писа сама,ако това те интересува разбра,тя е на 15 и не мога да я спра когато се отнася за нея,така дали сам първата или втората няма значение децата са негови кажете какво ви вълнува къде ще отидат парите.голямата му дъщеря не иска нищо от вас това го написа аз и без вас си ги изгледах,ще отидат за лаптоп и телефон доволни ли сте не че няма ме но не искате да ги дадете за нещо същестственно,едно дете не се гледа с техника а с други работи но това си е вече моя работа,щом сте избрали да не ми дават парите ок решихме го с децата доволни ли сте.но които има съмнения че дъщеря ми го е писала оставям си тел 0886621096
Аватар
ibar
 
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:32
Местоположение: София
Име: Илиян Бързев

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот andrey kokalov » Вто Май 21, 2013 23:21

Вие нормални ли сте?! Не познавах Иван, но от много хора съм чувал САМО добри думи за него. Цялата организация на Дървото на Сливен отново се прави главно в негова чест. Според Вас паметта му заслужава ли тези словоизлияния за ПОРЕДЕН път? Ако имате проблеми с някой и нещо не смятате ли, че оплакванията вредят на името му, лека му пръст?! За правописа на последното мнение направо не ми се коментира..................
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот bobbi1 » Сря Май 22, 2013 00:39

ibar написа:явно имаш съмнения кои го е писал е сега аз сам майката на дани. Дани го писа сама,ако това те интересува разбра,тя е на 15 и не мога да я спра когато се отнася за нея,така дали сам първата или втората няма значение децата са негови кажете какво ви вълнува къде ще отидат парите.голямата му дъщеря не иска нищо от вас това го написа аз и без вас си ги изгледах,ще отидат за лаптоп и телефон доволни ли сте не че няма ме но не искате да ги дадете за нещо същестственно,едно дете не се гледа с техника а с други работи но това си е вече моя работа,щом сте избрали да не ми дават парите ок решихме го с децата доволни ли сте.но които има съмнения че дъщеря ми го е писала оставям си тел 0886621096



Каквото и да напиша ще е малко.......................... .
Никой не отрича че двете Ви дъщери, са деца и на Иван. Никой не си го е и помислил за миг.
Свързахме се с Вас няколко дни преди Благотворителното шоу и ясно обяснихме какъв е начина Вашите деца да получат техния дял от парите коити ще съберем. Единственото условие което поставихме ние, като проводник между всички хора взели участие и присъствали в събирането на парите и Вас беше:
да има човек който да присъства когато се харчат събраните пари за Вашите деца. Пак казвам - изискване на всички участвали в събирането на парите под каквато и да е форма :!:
Ние като организатори поехме ангажимент това да се случи и ще настояваме да е така до края!
В телефонен разговор с Вас уточнихме , че Вие като единствен родител имате право сама да решите по -какъв начин да изразходвате тези средства без каквито и да е ограничения, стига крайният облагодетелстван да са двете Ви деца.
Вие сама казахте че децата имат нужда от лаптоп и телефон , а сега твърдите че деца не се гледат с техника :?: :idea:
Още в петък (денят след Благотворителното шоу Камен Ви се обади и каза сумата с която Вашите деца разполагат).
От Ваша страна остана ангажимента да харесате нещата които желаете и да ни се обадите по телефона за да ги закупим заедно.
Припомням Ви, че ние все още очакваме да ни се обадите и парите все още са в нас. Моля да не заблуждавате хората че не сте получили нищо! Това не е вярно - просто Вие не искате да го получите и опорочавате нещо от което Вашите деца биха имали само облаги :idea:
Ако в крайна сметка не желаете да получите тези пари и продължите да твърдите, че не са Ви от помощ, те ще бъдат предадени на бащата на Иван и преведени на банковите сметки на двете Ви дъщери, като те ще могат да си ги теглят лично когато станат пълнолетни.
Успяхте да опорочите нещо, което беше организирано от много хора и с много труд и лишения от всички за което сърдечно Ви поздравявам!!!!!

И още нещо :
на рали"Златни Пясъци" - така нареченото планинско Варна 2012 , където твърдите че пред очите Ви са събирани пари и са били извадени урни в памет на Иван и не сте получили нищо - единственото което се случи тогава е :
Камен мина с колата на Иван преди старта на планинското като първи автомобил в НЕГОВА ПАМЕТ!!!!
"Да имаш кураж не значи да не се страхуваш - това значи да те е страх и въпреки това да имаш воля да продължиш."
bobbi1
 
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 09:18
Местоположение: Варна
Име: Боян Безус

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот golf_1 » Чет Май 23, 2013 04:13

ibar написа:явно имаш съмнения кои го е писал е сега аз сам майката на дани. Дани го писа сама,ако това те интересува разбра,тя е на 15 и не мога да я спра когато се отнася за нея,така дали сам първата или втората няма значение децата са негови кажете какво ви вълнува къде ще отидат парите.голямата му дъщеря не иска нищо от вас това го написа аз и без вас си ги изгледах,ще отидат за лаптоп и телефон доволни ли сте не че няма ме но не искате да ги дадете за нещо същестственно,едно дете не се гледа с техника а с други работи но това си е вече моя работа,щом сте избрали да не ми дават парите ок решихме го с децата доволни ли сте.но които има съмнения че дъщеря ми го е писала оставям си тел 0886621096

Илиян Бързев -от днес ти си жена за мен,щом от твоя ник първо пишат уж деца на 15 години,после недоволни майки,че им се харчело 2000 илядо лева, абе как не те е срам бе колега,ти си за вечен бан ве смешник...Нали много взеха да разбират от форума,защо не се регистрираха недоволната майка с нейното име,вместо тука някви подлоги да влизат, с първия си въпрос тънко да дразнят,че парите не били отишли,после да пише 15 годишно момиче,и сега да пише майката,колега Бъзи искам да съм на мястото някой мод и да ти изтрия всичките мнения и тебе самия от форума.Илиян Бъзев ти знайш ли как едни момчета от Варна на собсвени начала направиха нещо,а ти ми го играеш няква опозиция,ти не си човек бе,не пиши никога повече тука..Как 3-ма човека писахте за няколко дни от един профил,от кой искате сметка,от тия дето нямат пари за едно планинско но се навиха да направят нещо за децата ви госпожо,а не за самата вас,тяхните коли не вървят с слънчеви колектори да знайте...Хората 5 пъти ви казаха,че парите искат да идат за децата,а не за вашето благо,хората не са длъжни да ви гледат децата и това разберете...Боян искаше да направи нещо за тия деца,и го направи човека,а вие тука пред цяла България ще обвините хората,че са крадци,няма как госпожо,ако бяха такива щяха да карат на всяко рали,планинско и т.н...И да ви кажа,че когато и да кажат че ще има рейс-такси винаги ще има мераклии,защото хората са на пъво място фенове на спорта,и не печелят от него,дали са си кот имат,това да знаете.....Ще ви помоля да не осирате повече труда на хората...Казаха ви как ще стане всичко,харата искат децата да видят нещо,а не вие....И ако имате сърце се извините на всички тук и на Боян Безус ,човека кайто иска да помогне на децата ви....Защото в един друг Български епизод видяхме един баща как изхарчи на комар парите получени за кръвнина от Максим Ставийски,и сега дано да разберете госпожо,че всичко ще иде за тях,а не за вас.......И дано този профил никога не пише повече в тоя форум.....Жалко за всички хара постарали се за нещо,видяхме за поеден път че в БГ никой нете оценява на нищо..... :|
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот Иван Шопов » Чет Май 23, 2013 11:19

Мисля, че и в тази тема доста се попрекали и е крайно време това да бъде прекратено.

Уважаема госпожо,

Не се познаваме с Вас, но имах удоволствието Вашият бивш мъж Иван не просто да бъде да бъде И мой приятел, а и дори да ми помага в конкретни състезания. Познавах го като човек, който даваше душата и сърцето си за това, което прави и съм сигурен, че нито той, нито неговите ИСТИНСКИ приятели биха одобрили начина, по който се изказвахте в последните няколко дни. Искрено Ви моля да спрете с подобни излияния, защото не постъпвате нито честно, нито коректно към всички, които го помним с добро. Жалко е дори да се споменава думичката "пари" докато отново се доказа, че много хора помнят Иван и го обичат такъв, какъвто беше. Гордейте се с бащата на Вашите деца и това, което е оставил след себе си и повярвайте ми - не всеки може да се похвали с подобна обич от толкова много хора.

Не ме интересуват отношенията и нагласата Ви спрямо следващата жена в живота му или детето, чиято майка не сте Вие. Уважавам и оценявам усилията Ви да отгледате Вашите деца и съм напълно сигурен, че това мероприятие само би било в полза на самите тях. Повтарям тях, а не Вие, мен, организатори или който и да било друг. Защо просто не оставите хората да свършат това добро дело без да се месите?

Много Ви моля - не опорочавайте абсолютно доброволните усилия на моите колеги и приятели, които направиха нещо от сърце и в памет на Иван - заради него и останалите без баща дечица. Моля Ви... Малко са подобни жестове и не трябва да бъдат смачквани, отритани или принизени по подобен начин. Ако самата Вие сте на друго мнение - ок, имате това право, но не поругавайте това, което приятелите на Иван направиха ОТ СЪРЦЕ! То е за неговите деца и те със сигурност го заслужават.

Пиша всичко това, защото съм възмутен от жалката картина, в която превърнахте това благородно начинание. Пиша го, не защото организаторите са ми колеги и приятели, а защото се възхищавам на желанието, усърдието и не на последно място уважението им към Иван. Моля, проявете го и Вие и спрете да опорочавате всичко... Подобни думи и действия няма да върнат нашият приятел, няма да го върнат и при Вас, нито пък ще накара някой от нас да уважава подобна и типично по женски ненавист към "следващата в живота му".

Не искам да влизам в полемики с Вас , а просто споделих и моето лично и ОТСТРАНИ мнение.

До утре можете да поднесете извиненията си или просто да замълчите - това е Ваш избор.

Темата ще бъде заключена вечерта на 24 май, навръх един истински и български празник - точно като тези, в които Иван превръщаше всяко състезание само с присъствието си!
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот bobbi1 » Чет Май 23, 2013 19:45

Днес се състоя среща между Камен, бившата съпруга на Иван и най - голямата му дъщеря.
С парите които ние всички събрахме , те пожелаха да си купят лаптоп за около 800лв, телефон за около 500лв и една карта за телефона. Остатъка от парите им беше даден.
Ние си изпълнихме поставените цели , а дали те са от полза или не - вече не е наша работа.

Отново искам да благодаря на всички взели участие в благотворителното шоу и събирането на средства.
"Да имаш кураж не значи да не се страхуваш - това значи да те е страх и въпреки това да имаш воля да продължиш."
bobbi1
 
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 09:18
Местоположение: Варна
Име: Боян Безус

Предишна

Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта

cron