БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Всичко извън автомобилния спорт

БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот atanasfena » Съб Май 11, 2013 17:54

В памет на един от най-големите фенове на автомобилните спортове в България, варненските състезатели организират благотворително рейс шоу за подпомагането на децата на Иван Йорданов - Свата.

Шоуто ще включва картинг състезание и рейс такси, като всички средства ще бъдат дарени.

Участниците в картинг състезанието ще премит през свободни квалификации, като постигналите десетте най-добри резултата ще участват в отбори с варненските състезатели с възможност да спечелят специалната мемориална купа.

В рейс таксито ще участват 10 автомобила, които ще направят 8 курса. Всеки записал се ще бъде разпределен по автомобилите чрез томбола.

Цена за возене: 30 лева.
Записванията ще се осъществяват на адрес:
[email protected]

Програма на събитието: 16.05.13-картинг писта Варна
17-19 часа. - Тренировки за определяне на десетте топ резултата за картинг състезанието

19:30 - 20 часа - Състезание

20 часа - Рейс такси.
atanasfena
 
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 18:59
Име: atanas simeonov

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот ibar » Пет Май 17, 2013 23:42

atanasfena написа:В памет на един от най-големите фенове на автомобилните спортове в България, варненските състезатели организират благотворително рейс шоу за подпомагането на децата на Иван Йорданов - Свата.



Защо ли имам лошото чувство, че евентуално събраните пари не са отишли при децата на Иван?
Нека някой организатор или каквато и да е отговорна личност за това благотворително начинание има доблестта да каже тук колко пари са събрани и къде са отишли!

Благодаря
Аватар
ibar
 
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:32
Местоположение: София
Име: Илиян Бързев

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот GT 51 » Съб Май 18, 2013 01:33

Наско е отговорен човек, познавам го , и съм сигурен , че всички събрани средства ще отидат по предназначение и за каузата да се подпомогне семейството на Ванката !
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот STESICO » Съб Май 18, 2013 08:58

:!:
GT 51 написа:Наско е отговорен човек, познавам го , и съм сигурен , че всички събрани средства ще отидат по предназначение и за каузата да се подпомогне семейството на Ванката !

+1 , :!: Много години съм в този спорт , Наско е от малкото ОТГОВОРНИ и ДИСЦИПЛИНИРАНИ хора който познавам . Повярвай ми "чувствата ти" те лъжат .
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот ibar » Съб Май 18, 2013 09:10

STESICO написа::!:
GT 51 написа:Наско е отговорен човек, познавам го , и съм сигурен , че всички събрани средства ще отидат по предназначение и за каузата да се подпомогне семейството на Ванката !

+1 , :!: Много години съм в този спорт , Наско е от малкото ОТГОВОРНИ и ДИСЦИПЛИНИРАНИ хора който познавам . Повярвай ми "чувствата ти" те лъжат .


Аз съм от хората, които НИКОГА не питат без причина!

Снощи говорих с първата жена на Иван, от която той има две деца! Не е получила и стотинка! Както и от предишни мероприятия. За това си позволих лукса да попитам. Ако се подпомагат само част от децата на Иван - то е редно да се обяви предварително а това дали е честно е друг въпрос!
Последна промяна ibar на Съб Май 18, 2013 18:59, променена общо 1 път
Аватар
ibar
 
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:32
Местоположение: София
Име: Илиян Бързев

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот golf_1 » Съб Май 18, 2013 17:03

ibar написа:
atanasfena написа:В памет на един от най-големите фенове на автомобилните спортове в България, варненските състезатели организират благотворително рейс шоу за подпомагането на децата на Иван Йорданов - Свата.



Защо ли имам лошото чувство, че евентуално събраните пари не са отишли при децата на Иван?
Нека някой организатор или каквато и да е отговорна личност за това благотворително начинание има доблестта да каже тук колко пари са събрани и къде са отишли!

Благодаря

Човека написал темата мисля, че няма нищо общо с твоя проблем, по принцип аз трябваше да напиша тази тема, но нямах такава възможност, такаче недейте да петните името на човека, той само е споделил темата в форума,няма нищо общо с събиране на пари...Няма смисъл да обсъждаме неговото име,мисля че планинско Варна ви хареса..... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот fan73 » Съб Май 18, 2013 18:52

Да де ,ама тук става въпрос за благотворителност и дали приходите от мероприятията отиват по предназначение,а не за планинско Варна.
Аватар
fan73
 
Мнения: 140
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 16:34
Име: илиан кръстев

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот ibar » Съб Май 18, 2013 18:56

golf_1 написа:
ibar написа:
atanasfena написа:В памет на един от най-големите фенове на автомобилните спортове в България, варненските състезатели организират благотворително рейс шоу за подпомагането на децата на Иван Йорданов - Свата.



Защо ли имам лошото чувство, че евентуално събраните пари не са отишли при децата на Иван?
Нека някой организатор или каквато и да е отговорна личност за това благотворително начинание има доблестта да каже тук колко пари са събрани и къде са отишли!

Благодаря

Човека написал темата мисля, че няма нищо общо с твоя проблем, по принцип аз трябваше да напиша тази тема, но нямах такава възможност, такаче недейте да петните името на човека, той само е споделил темата в форума,няма нищо общо с събиране на пари...Няма смисъл да обсъждаме неговото име,мисля че планинско Варна ви хареса..... :D


Къде в поста ми прочете да споменавам имена, освен това на Иван (бог да го прости) ?
Аватар
ibar
 
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:32
Местоположение: София
Име: Илиян Бързев

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот DIMOVSKI TEAM » Нед Май 19, 2013 09:16

Здравейте, не го познавам (atanasfena),човека пуснал тази тема и не мога да дам оценка за него но мисля, че след като пуска дадена тема трябва да публикува и последващите развития от събитието, а именно:
...Колко пари са събрани от това благотворително шоу?...
...Как ги разпределиха на трите деца на Иван?...
...Получиха ли ги вече?...
Не мисля,че трябва да се делят децата независимо от това,че са от двете жени на Иван те са негови.
Не съм присъствал на събитието и не знам дали децата са били там, но мисля ,че е редно да присъстват и след като приключи събитието да бъдат разпределени парите на три.
DIMOVSKI TEAM
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 12:44
Местоположение: Скопие/Велико Търново
Име: Драгослав Димовски

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот borko varna » Нед Май 19, 2013 17:56

Колегите да ме извинят,но го копирах от FACEBOOK и бъдете сигурни,че всичко ще си отиде по предназначение.Vladimir Gatev
Благодарим сърдечно на всички, които се включиха в благотворителното събитие в памет на Иван Свата. След картинг състезанието, рейс таксито и всички дарения в кутиите разположение на картинг писта "Варна", събраните пари са 2212, 50 лева!Те ще бъдат дарени на трите деца на Иван! Огромни благодарности на Boyan Bezus, любезните домакини от Картинг писта "Варна" и нейния собственик Иво Цонев, и на всички, които се включиха в организацията на събитието. Мемориалната купа в памет на Иван отиде при победителя в картинг състезанието Diyan Apostolov!
borko varna
 
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Апр 10, 2010 10:40
Име: borislav draganov

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот ibar » Нед Май 19, 2013 20:51

Добър ден аз сам най голямата дъщеря на Иван пиша от профила на един приятел. Знам че сте събрали пари за децата на на баща ми за четвърта година. Миналата година бях на рали златни и видях как събират пари "уж" за децата му а от тези пари аз и сестра ми нищо не видяхме. Най добрия приятел на баща ми Камен измисли най голямата простотия да ни дадът парите тази година но ако той дойде с нас да види какво ще ни купи майка ни а не ходи да види какво пазарят баба ми и дядо ми за апартамента си.Аз нямам нищо против да дават всички пари на Данчо (брат ми) но поне да не пишат за децата на Иван. А никои не пита майка ми как ни е гледала ама нищо на кой му пука за нас това го знам от много отдавна. Аз тези пари не ги искам както ме е гледала майка ми досега ще ме гледа и за напред. Писна ми от вашите простотии заради вас баща ми ще се обърне в гроба бе хораа СПРЕТЕ СЕ. Не ви искам парите искам да не лъжите хората защото лично на мене са ми казвали че много хора знаят че баща ми има само един син." Камене не те мислех за такъв знам че баща ми ви е настройвал срещу майка ми, но си мислех че поне на тебе ти пука поне малко за нас но видях че не е така на хора които не сам очаквала им е пукало за нас. Сигурно не знаеш че сам на 15 и не знаеш че уча в Спортното но няма значение знам че някой хора ги е яд че ни давате парите тази година. Аз пак казвам на мене не ми трябват тези пари когато и трябваха на майка ми да ни отгледа никой не се сети за нас БАЩА МИ ЩЕ ТИ СЕ СМЕЕ ОТ ГОРЕ И НЕ САМО НА ТЕБ И НА ДРУГИ ХОРА КОИТО ИЗМИСЛЯТЕ ТЕЗИ ПРОСТОТИИ НЕ СЕ ИЗЛАГАИ. За мене наи големите приятели на баща ми които се сетиха за мене за сестра ми и за брат ми бяха Веско и Лиудмил. Просто вече нямам думи НЕ СЕ ИЗЛАГАИТЕ".
Аватар
ibar
 
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:32
Местоположение: София
Име: Илиян Бързев

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот atanasfena » Пон Май 20, 2013 19:34

ИСКРЕНО СЕ ИЗНЕНАДАХ ОТ ПОСЛЕДНОТО НАПИСАНО ТУК!!! БЯХ ПОМОЛЕН ДА ОТКРИЯ ТАЗИ ТЕМА , С МИСЪЛТА ЧЕ НАИСТИНА ЩЕ СЕ ПОМОГНЕ НА КОГОТО И КОГАТО ТРЯБВА !!! АЗ ЛИЧНО ПЛАТИХ ВОЗЕНЕТО НА ДВЕ ДЕЦА ЗА ДА СТАНАТ СЪПРЕЧАСТНИ КЪМ СПОРТА КОЙТО ИВАН ТОЛКОВА ОБИЧАШЕ !!! И ИСТИНАТА Е ЧЕ НЯМАМ НИЩО ОБЩО С ОРГАНИЗАЦИЯТА НА МЕРОПРИЯТИЕТО И МИ Е СТРАШНО НЕПРИЯТНО, ЧЕ ИМЕТО МИ СЕ СПРЯГА В ОТРИЦАТЕЛЕН ПЛАН !!! МИЛО МОМИЧЕ ИЗВИНЯВАЙ АКО НЕЩО ТАКОВА СЕ Е СЛУЧИЛО , НО НАИСТИНА НЯМАМ ВИНА И ВСЕ ПАК ИЗВИНЯВАЙ!!!
atanasfena
 
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 18:59
Име: atanas simeonov

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот ibar » Пон Май 20, 2013 20:04

Как се казваш?-аз сам голямата дъщеря на Иван (свата)
Аватар
ibar
 
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:32
Местоположение: София
Име: Илиян Бързев

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот atanasfena » Вто Май 21, 2013 09:20

Казвам се Атанас Симеонов и с баща ти се познавахме добре от трасетата...
atanasfena
 
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 18:59
Име: atanas simeonov

Re: БЛАГОТВОРИТЕЛНО ШОУ В ПАМЕТ НА ИВАН-СВАТА

Мнениеот P.Solberg » Вто Май 21, 2013 19:31

От няколко месеца не съм влизал във форума и не смятам да го правя в бъдеще. Но искам да взема отношение относно нещата, които са се писали в темата за благотворителното събитие, което бе миналата седмица.

Изключително неприятно съм изненадан от поста, който виждам тук и който се твърди, че е от детето на Иван. Не мисля, че тя го е писала и още повече ще си позволи да използва подобни изрази, намесващи името на баща и, а относно грамотността на въпросния пост не искам да коментирам.

Фактите са следните - Боян Безус ми разказа за идеята, веднага реших да помогна с каквото мога да се осъществи, както направиха и хората от Картинг писта Варна. Никой не е искал и не е делил децата на Иван, просто хората, които го познаваха твърдо заявиха, че ще дадат парите само и единствено на трите деца и те трябва да бъдат използвани само и единствено за тях, тъй като имат съмнения относно използването им от другия родител.

След преброяването се оказа, че имаме налични 2212,50 лева, които бяха дадени на най-добрия приятел на Иван - Камен, който заедно с Боян се ангажира да направят необходимото, за да стигнат парите до децата без да се намесват други фактори.

Изключително неприятно съм изненадан от това писмо и призовавам въпросното момиче, ако има желание да се срещне с мен и лично да ми каже тези неща в очите да го направи. Факт е, че получихме подобно писмо и дни преди събитието, в което бившата жена на Иван ни призоваваше да не правим събитието, защото нямало смисъл и всевъзможни други глупости. Никой от хората, които са се занимавали в момента с това събитие, не са събирали пари преди това за децата на Иван и въпросните редове и разни рали "Златни" не са ми ясни. Факт е, че явно някой се изявява от името на децата и има някакви други желания. Който има желание да разбере или да задава въпроси, телефона ми го имат много хора, фейсбук акаунта ми е активен и няма да върна никого да му отговаря на това, което го интересува.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Следваща

Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта

cron