Писта Велико Търново 27-28 Април 2013

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Велико Търново 27-28 Април 2013

Мнениеот KrumDonchevFen111 » Нед Апр 28, 2013 18:02

Някакви снимки и клипове?
Силов и чип тунинг (подготовка на състезателни автомобили), автодиагностика, изработка на състезателни части за автомобили и ролбари. Л.С
KrumDonchevFen111
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пет Фев 24, 2012 22:48
Местоположение: София
Име: Petio Petkov

Re: Писта Велико Търново 27-28 Април 2013

Мнениеот trouble » Нед Апр 28, 2013 18:21

"Сензационно по време на редовната пресконференция след края на Писта “Велико Търново” Илия Царски обяви, че се отказва от Пистовия шампионат за 2013 година"

nonstop.bg
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта Велико Търново 27-28 Април 2013

Мнениеот QUATRO » Нед Апр 28, 2013 19:13

Явно договорът с KING куца...По-интересното е, кои са тези пилоти ,който са си повярвали много :D . Най вероятно става въпрос за Любо Каменов....
- http://www.nostop.bg/news/details/1990/ ... D1%82.html
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Писта Велико Търново 27-28 Април 2013

Мнениеот trouble » Нед Апр 28, 2013 19:31

Хубав град с готини приятели, добра организация със строги полицаи, но и разбиращи от рали. Ама безинтересно състезание с малко участници. Това беше с пистовия шампионат тази година :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта Велико Търново 27-28 Април 2013

Мнениеот KrumDonchevFen111 » Нед Апр 28, 2013 19:51

trouble написа:Хубав град с готини приятели, добра организация със строги полицаи, но и разбиращи от рали. Ама безинтересно състезание с малко участници. Това беше с пистовия шампионат тази година :)


Е не мисля така, все пак е началото на годината и доста автомобили не бяха готови да вземат участие :)
Силов и чип тунинг (подготовка на състезателни автомобили), автодиагностика, изработка на състезателни части за автомобили и ролбари. Л.С
KrumDonchevFen111
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пет Фев 24, 2012 22:48
Местоположение: София
Име: Petio Petkov

Re: Писта Велико Търново 27-28 Април 2013

Мнениеот BradurS » Нед Апр 28, 2013 21:10

trouble написа:Хубав град с готини приятели, добра организация със строги полицаи, но и разбиращи от рали. Ама безинтересно състезание с малко участници. Това беше с пистовия шампионат тази година :)

Въпреки всичко, си изкарах много готино, въпреки че умряхме на тая жега с флаговете два дена...
Преди състезанието всеки който се е разходил в сервизния парк щеше да усети доброто приятелско настроение, усмихнатите лица, механици умуващи върху поредния казус над някой автомобил, мацки лъскат бегачките. Настроението предвещаваше едно добро състезание. Почти без интриги, скандали, блъсканици и кавги. Радвам се че премина без инциденти и катастрофи за разлика от съботата.
Искам да изкажа огромното си впечатление от Мирослав Ангелов, който значително е подобрил карането си, както и от Тодор Тодоров и неговото невероятно поло !
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта Велико Търново 27-28 Април 2013

Мнениеот rally_girl » Нед Апр 28, 2013 22:26

Какво става с този спорт?!! :roll: :(
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Re: Писта Велико Търново 27-28 Април 2013

Мнениеот mladen » Нед Апр 28, 2013 22:54

rally_girl написа:Какво става с този спорт?!! :roll: :(
Лошото е че нищо не става. Защо замира спорта от кои зависи това със всяка година участниците стават все по малко
mladen
 
Мнения: 31
Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 22:31
Име: mladen dobrev

Re: Писта Велико Търново 27-28 Април 2013

Мнениеот BOXER » Нед Апр 28, 2013 22:56

Много искам Ангелов да кара и на Дракона със супера.Тогава няма класирането да е такова в РС.Пунтото просто след обратните завой ускоряваше достатъчно бързо,че да не може клиото да ускори с него и да го атакува на завойте. :)
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Писта Велико Търново 27-28 Април 2013

Мнениеот ispo » Нед Апр 28, 2013 23:01

Очакхвах доста по-атрактивно състезание, за жалост всичко се решаваше в първите 3 обиколки. Яд ме бе единствено за Кондев с Астрата, тъкмо беше почнал да напъва Стоян и нещо го предаде автомобила. Очаквах по-силно състезание от към участници, но и това е нещо на фона на случващото се. Силно се надявам да има прогрес с всеки изминал кръг. :)
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

Re: Писта Велико Търново 27-28 Април 2013

Мнениеот iliandonchev » Пон Апр 29, 2013 00:12

Последният път когато ходих на Писта В.Търново останах много впечатлен. Имаше атракция, имаше борба във всички класове и ми беше много интересно. Очаквах и тази година да е така, но за съжаление не беше. Доволен съм от състезанието, добре беше, но очаквах повече. Видях доста познати и си изкарах весело вечерта. Другия път повече :D Ааа и да, полото на Тодоров хвърчеше направо :))
Аватар
iliandonchev
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Сеп 26, 2008 22:22
Местоположение: град Сливен
Име: Илиян Дончев

Re: Писта Велико Търново 27-28 Април 2013

Мнениеот GT 51 » Пон Апр 29, 2013 00:15

Лапата на мотора се е счупила, и приключи, иначе с това каране , и с тази подготвена кола от Васко и Пепи щеше да стигне доста напред.Мен също много ме е яд , с оглед на това , че е проспал старта, но пък се видя , че на всяка обиколка наваксваше.Сигурен съм , че ако кара на Дракона, ще покаже истинските си възможности, пък и колата беше сглобена в Четвъртък вечерта и нямаше много време за тестове.Убеден съм , че на Калояново, ако кара, ще е по добре....
Днес, среща с много приятели, много емоция, но сякаш Шампионата има затихваща функция,което е жалко.Организаторите се бяха постарали , маршалите бяха на ниво,полицията в час. Ще се видим на Дракона.Поздрави и Успех... 8)
Подробно инфо можете да прочетете тук:

http://vromos.bg/%D1%82%D0%BE%D0%B4%D0% ... %BB%D0%B8/
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта Велико Търново 27-28 Април 2013

Мнениеот REZINA » Пон Апр 29, 2013 01:54

Много добра организация и атмосвера,всичко мина спокойно и без ненужно натоварване,културна публика,строга охрана и маршалите си бяха в час ;-) Лошото е че която статия да прочета............се пише само за кралския клас и че състезанието е минало монотонно и без изпреварвания и спортен хъс......повярвайте ми не е така......или ако нямаш ЕВО не си интересен ??? и какво значи отлив от пистов шампионат ? .....просто много коли сдадоха багажа в събота,а това че имаше малко публика е друг въпрос.........да не говорим че в този момент е имало 4 мероприятия в страната и едно от което е Пистата в Плевен където е имало рекорден брой публика и учасници (Тодор Дунев е закарал и двата нисана) ........... ;-) или забравяме за кризата която е настъпила всички.........лично аз се върнах в Плевен с 15лв. и ще се наложи дълго време да избивам 2-та бона подготовка !!! Или както каза Царски на прескофернцията 18 състезания в двата шамионата са непосилни !!! Щом за човек като него е така какво да кажат другите !!! сигурен съм че 90% от учасниците са на моето мнение и са си дали последния лев само и само да са там,да не говорим че видях хора като Илия Бояджиев и редица други в публиката.....да не мислите че на тях не им се кара ?????????????????????????????
Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: Писта Велико Търново 27-28 Април 2013

Мнениеот BradurS » Пон Апр 29, 2013 09:12

Кондев наистина беше с много подготвен автомобил и публиката показа уважение след като отпадна !!!
Резина ти си в топ 3 по най ненормално влизане в тесния улей към моста...това пежо много стои на пътя и спира. Имаше моменти в които бях готов да се обзаложа че няма никога да го вземеш този завой като виждах как идваш но уви ! Дано успееш да пребориш Ерменко !!
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта Велико Търново 27-28 Април 2013

Мнениеот BradurS » Пон Апр 29, 2013 09:22

Като изключим злобата на някои хора... трябва все пак да поздравим Илия, който до последния момент се бореше за 1 място, въпреки че беше почти невъзможно. Личеше си, че малко по малко стапя преднинанта на Маршавелов ! Жалко че няма да го видим на следващите писти....
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта

cron