Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот andrey kokalov » Чет Ное 22, 2012 16:02

Г-н Мечков,за първи път някой да каже истината за пилотите и да си стои зад името.Лошото е,че истината потвърждава и поведението на хората по-горе.
Самата писта,в частност организатора,няма как да носят пряка вина за развоя на гонката при най-големите.Там нещата бяха изпуснати още след освобождаването на автомобилите и допускането на драгстери в тази група.В случая пилотите могат да бъдат обвинявани единствено за личното си поведение !Но след като всеки един от тях напоследък се храни от спорта е нормално амбицията да си шампион да е толкова голяма.Ако и за догодина си осигуриш храната със сигурност е по-добре !Лошо е и друго- как така все още пилотите,които уронват престижа на Федерацията още се състезават ?!
Относно статията на Страшо-определено доста рязка,но си мисля,че така трябва.Защото в момента хората си плуват по течението и някак си трябва да бъдат извадени от летаргията !
Важното е затвърждаването на тенденцията при по-масовите автомобили интереса да е по-голям.Там си личи кой кара,а не кой колко пари има за турбини и кутии.Само Радикала бърка нещата,но след време смятам,че липсата на пари ще постави от само себе си пистовите надпревари където им е мястото.Ще има по-евтини коли,повече участници и ще се гледат битки за позиции,а не мерене на финансови възможности.
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот golf_1 » Съб Ное 24, 2012 00:38

Преди малко по телевизия нова-спорт по спортните новини дадоха интервю и крокодилски сълзи на Румен Дунев, човека каза,че фау-старта на Царски му отнел титлата :lol: , е аз няма какво да кажа повече, да водиш в едно състезание.техниката да те предаде,и после да плачеш и да лъжеш хората,ако беше бил,тея скандали нямаше да ги има, 100про......После организаторите кви били,пък те хората не могат да губят,то в ВРЦ не се напъват толкоз.... :lol:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот rudolf » Съб Ное 24, 2012 09:37

ма разликата в точките е 42???,,,,дори и да го бяха дисклалифицирали и румен да вземе още 7 точки-пак теоритично царски е шампион....бъркам ли?
не ми се кометира какъв шампион би бил румен щом в състезанието не може да бие някой ,а много държи да го дисклалифицират...

в деня на финала и на победата на конкурента ти, да обясняваш кво би станало ако твоя тим бил доставил турбина си е чиста провокация .--- такива реванета вече не ги правят и аматиорите.,отдавна е демоде да обясняваш колко си бърз ако си имал пари,гуми, окачване, тунинг,не си се счупил и т.н. причини заради които си назад...
rudolf
 
Мнения: 204
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 16:15
Име: Иван Иванов

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот beta_racing » Съб Ное 24, 2012 10:52

Резултати ще бъдат ли качени някъде или ще стане като Писта Дракон II 2012 :?
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Л. Мечков » Съб Ное 24, 2012 18:48

:lol: .... без думи
Прикачени файлове
423058_2492901498402_727779624_n.jpg
423058_2492901498402_727779624_n.jpg (23.93 KiB) Прегледано 10314 пъти
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот stoks1 » Съб Ное 24, 2012 19:06

beta_racing написа:Резултати ще бъдат ли качени някъде или ще стане като Писта Дракон II 2012 :?


Ето ти резулатите

http://vromos.bg/%D1%80%D0%B5%D0%B7%D1% ... %B2%D0%BE/
stoks1
 
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Апр 24, 2010 22:11
Име: Стойчо Стоев

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот beta_racing » Съб Ное 24, 2012 19:38

stoks1 написа:Ето ти резулатите

http://vromos.bg/%D1%80%D0%B5%D0%B7%D1% ... %B2%D0%BE/
Благодаря :wink:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот golf_1 » Съб Ное 24, 2012 20:35

http://bgnrc.info/index.php?option=cont ... 4&Itemid=1

Mайко мила тези смешници защо продължават да се излагат, колко са смешни как хленчат, ама истинските фенове знаят за какво става дума и никога не биха се подвели по тези смешници с извинение..Този Бенчев изпреварил ли е 1 кола,че ми извадил някъв таблет да показва на Царски,че 7 човека му сменят гума,ами аз незнам как 7 човека ще хванат 1 колело и ще го носят,как не го е срам,и Дунев ще ми говори за младите пилоти как не трябвало да бъдат грешно насърчавани,а тоя дойде оня ден и сега и той там се наредил,а не е показал и 1% качество, за да го звемем на сериозно...Така виждал уважението господин Дунев към бавните пилоти,тези който бачкат до късно вечер,но искат да се пробват с някой таралясник,(просто да се изкефят с това което имат,без спонсори,на свой гръб така) господина каза че тези хора уронвали престижа на федерацията,понеже били затваряни с обиколки(в този момент ми щъкна защо не пуснем господин Дунев срещу Стайков с едни коли у някоя гора,и да видим накрая кой уронва честта на федерацията,защото Дунев изведнъж на 50 точки разлика взе да определя съдбата на малките и бедните отбори,ай да го видим из гората колко му стиска,аз бих заложил 100бона за Пламен без шеги)..И този наглец който не зачита бедните и малките клубове,щял да започва кампания срещу Ради,е кой от тези клубове ще ти повярва бе,като ти сам каза,че кола,която била затваряна няколко пъти,уронвала престижа на БФАС...И най малкия клуб ще ти кажат да се махаш,защото хората отиват да си карат карането,а не да се борят за стълба,защото хората са мъже,и когато ти поведеш едно състезание,ти си 1-ви,и когато техниката те предате,можеш да си търсиш вината при теб,а не при оня,дето мръднал 1см,и после се вижда как спира,нарочно за да те пусне да поведеш тая колона,обаче водача на колоната с най добро време получава технически проблем,и после космоса му крив..И журналиситте тъпи,заблудени,четат разбираш ли неговата статия(от неговия поглед),как Царя бил приклещен от Дунев и невероятния Бенчев(който не съм виждал да изпреварва,въпреки че е шампион),абе смешници сте бе,и истинските фенове разбраха за какво става дума...Руменчо навремето спираха Фиата на Пламен заради твойто заводско Клио,да не яде бой под-път и над-път,сега ревеш по същия начин и един мъж никога не би пискал,да беше ти взел стартта да,ама той те остави да поведш колоната,защо не търсиш вината в техническия ти отдел..И как можеш да кажеш,че между тебе и Илия няма спорове,след редовете и селениите в Фейсбук,защо лъжеш журналистите,защо не им показа как пишеш на маймуски, как с варзани ръце биеш хората...Защо не каза как блъсна Танев на Русе,на Търново Митко Илиев ти нарави една снимка на Евото-за което беше наказан,и ти ще говориш за фер-плей и как младите да се учели боже боже, колко жалки хорица има в тая държава...Дунев няма как да обединиш клубовете защото сам го каза,че бедните уронват престижа на федерацията,а тях не ги интересува кой си,хората си ходят да си покарат малко и да поспорят с равни коли по 100коня,ако ще...В статията виждам,че е написано "водещите пилоти"(Румен кара,спор няма,ама другите кога станаха водещи,не си спомням,явно журналистта е обективен,както каза измисления гт-51),идва голямото недоразумение Росен Даскалов(който повтаря ааааааа,ммммммммм около 50 пъти,който уж не бъркал класиранията на никой,ама сам си каза че бъркал класирането на други пилоти(и това било разбираемо,е уж не бъркаше никой,сега стана разбираемо)....И на Писта Търново шампиона с Радикал бил притиснат от Мирослав аааа,умммммм Ангелов ли беше(е няма по големи мърши от тримата баш пилоти дето са се събрали), собсвеника на найлоновите торбички(егати комплексарския отговор,поредния грандомански),и го били притиснали в мантинелите(е аз да кажа господин смешник Даскалов вие как свихте Денис Шишив в стълбовете, който беше с 3,4,5 скорост останал на Писта Русе,а вие го свивахте в стълбовете,нима забравяте,ние помним онборд,и на писта Серес на старт финала нима не играехте ляво-дясно срещу Пламен Камбуров да не ви мине 3метра широкото БмВ,ама само вие можете,така герой измислени от вчера дошли,и били водещи,водещи ще бедете когато си сложите памперси и се опитате като за начало да пиете Стефан Панчугов из балканите,и покажете каране,а не задаване на гас по правите с 500кг лагерни колички,и ми търсел конкуренция боже господи,имам да пиша много,ама отивам да ям,че се изнервих на "водещите пилоти"...... :lol:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот kolmana » Съб Ное 24, 2012 22:17

golf_1 написа::


Браво, много истинси казано! :wink:

Дунев с тези изцепки и тая грандоманщина изгуби страшно много фенове и продължава да губи Не знам като са такива карачи, който винаги техниката ги спъвала, какво търсят в пистовия шампионат? Пречили им бавните коли ... ми ходи карай някоя рали отсечка да те отупат тебе и драгстъра ти коли с тройно по-ниска мощност и после ела пак да говориш. Зимата, ако се засечем да тренира въобще няма да му обърна и секунда внимание! Царски не искам да го коментирам, защото по-начало ми е страшно противен!
Аватар
kolmana
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Дек 16, 2011 10:38
Име: Николай Даутов

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот rudolf » Съб Ное 24, 2012 23:38

,,,доста е попресилен дунев...54см,,,3 спици и половина таратанци....

http://www.youtube.com/watch?v=LZ12LcOOxyQ а според видеото няма и една цяла,-което е по малко от 20 сантиметра.... 1/9 от 1.94 сантима обиколка на колелото... колко и да го гледам е не повече от 16-18сантима;0


3 спици и половина е единствено ако дунев смята и 4рите колела на колата колко път са минали и ги калкулира:))
rudolf
 
Мнения: 204
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 16:15
Име: Иван Иванов

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот kiko » Съб Ное 24, 2012 23:54

Фалстарта си е фалстарт без значение дали е 1 сантим или 1 метър.Царчето от край време не ме е кефил.Троицата обаче също.Особено тоя дето в детската градина раздава шамари с бухалка.Единствено Бенчев донякъде с отпаданията си правеше някаква интрига през сезона срещу умрелите катъри в Х-совете.
Панаира дето си го правят в крайна сметка е в полза на спорта - медиите се зазяпват в интригите и туко излезе някакво инфо за този спорт.По-добре от нищо :wink:
В крайна сметка шампиона си е шампион - без значение с какво и срещу кого е карал :mrgreen: .
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот rudolf » Нед Ное 25, 2012 00:16

keko: тезата на дунев за фаустарта е ,че като преиначи разтоянието с което царски е направил фау старт, ще докаже че няма как сигналната система да не е реагирала и това е заговор срещу него,всичко е покварено и лъжат че машината не е регистрирала фау старт...-никой не отрича фау старта, но обвиненията са в злонамерени действие спрямо него самия...

демек докато обяснява кой уронва престижа на федерацията, си нагажда фактите за да го урони...
rudolf
 
Мнения: 204
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 16:15
Име: Иван Иванов

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот GT 51 » Нед Ное 25, 2012 01:45

golf_1 написа:http://bgnrc.info/index.php?option=content&task=view&id=7384&Itemid=1

Mайко мила тези смешници защо продължават да се излагат, колко са смешни как хленчат, ама истинските фенове знаят за какво става дума и никога не биха се подвели по тези смешници с извинение..Този Бенчев изпреварил ли е 1 кола,че ми извадил някъв таблет да показва на Царски,че 7 човека му сменят гума,ами аз незнам как 7 човека ще хванат 1 колело и ще го носят,как не го е срам,и Дунев ще ми говори за младите пилоти как не трябвало да бъдат грешно насърчавани,а тоя дойде оня ден и сега и той там се наредил,а не е показал и 1% качество, за да го звемем на сериозно...Така виждал уважението господин Дунев към бавните пилоти,тези който бачкат до късно вечер,но искат да се пробват с някой таралясник,(просто да се изкефят с това което имат,без спонсори,на свой гръб така) господина каза че тези хора уронвали престижа на федерацията,понеже били затваряни с обиколки(в този момент ми щъкна защо не пуснем господин Дунев срещу Стайков с едни коли у някоя гора,и да видим накрая кой уронва честта на федерацията,защото Дунев изведнъж на 50 точки разлика взе да определя съдбата на малките и бедните отбори,ай да го видим из гората колко му стиска,аз бих заложил 100бона за Пламен без шеги)..И този наглец който не зачита бедните и малките клубове,щял да започва кампания срещу Ради,е кой от тези клубове ще ти повярва бе,като ти сам каза,че кола,която била затваряна няколко пъти,уронвала престижа на БФАС...И най малкия клуб ще ти кажат да се махаш,защото хората отиват да си карат карането,а не да се борят за стълба,защото хората са мъже,и когато ти поведеш едно състезание,ти си 1-ви,и когато техниката те предате,можеш да си търсиш вината при теб,а не при оня,дето мръднал 1см,и после се вижда как спира,нарочно за да те пусне да поведеш тая колона,обаче водача на колоната с най добро време получава технически проблем,и после космоса му крив..И журналиситте тъпи,заблудени,четат разбираш ли неговата статия(от неговия поглед),как Царя бил приклещен от Дунев и невероятния Бенчев(който не съм виждал да изпреварва,въпреки че е шампион),абе смешници сте бе,и истинските фенове разбраха за какво става дума...Руменчо навремето спираха Фиата на Пламен заради твойто заводско Клио,да не яде бой под-път и над-път,сега ревеш по същия начин и един мъж никога не би пискал,да беше ти взел стартта да,ама той те остави да поведш колоната,защо не търсиш вината в техническия ти отдел..И как можеш да кажеш,че между тебе и Илия няма спорове,след редовете и селениите в Фейсбук,защо лъжеш журналистите,защо не им показа как пишеш на маймуски, как с варзани ръце биеш хората...Защо не каза как блъсна Танев на Русе,на Търново Митко Илиев ти нарави една снимка на Евото-за което беше наказан,и ти ще говориш за фер-плей и как младите да се учели боже боже, колко жалки хорица има в тая държава...Дунев няма как да обединиш клубовете защото сам го каза,че бедните уронват престижа на федерацията,а тях не ги интересува кой си,хората си ходят да си покарат малко и да поспорят с равни коли по 100коня,ако ще...В статията виждам,че е написано "водещите пилоти"(Румен кара,спор няма,ама другите кога станаха водещи,не си спомням,явно журналистта е обективен,както каза измисления гт-51),идва голямото недоразумение Росен Даскалов(който повтаря ааааааа,ммммммммм около 50 пъти,който уж не бъркал класиранията на никой,ама сам си каза че бъркал класирането на други пилоти(и това било разбираемо,е уж не бъркаше никой,сега стана разбираемо)....И на Писта Търново шампиона с Радикал бил притиснат от Мирослав аааа,умммммм Ангелов ли беше(е няма по големи мърши от тримата баш пилоти дето са се събрали), собсвеника на найлоновите торбички(егати комплексарския отговор,поредния грандомански),и го били притиснали в мантинелите(е аз да кажа господин смешник Даскалов вие как свихте Денис Шишив в стълбовете, който беше с 3,4,5 скорост останал на Писта Русе,а вие го свивахте в стълбовете,нима забравяте,ние помним онборд,и на писта Серес на старт финала нима не играехте ляво-дясно срещу Пламен Камбуров да не ви мине 3метра широкото БмВ,ама само вие можете,така герой измислени от вчера дошли,и били водещи,водещи ще бедете когато си сложите памперси и се опитате като за начало да пиете Стефан Панчугов из балканите,и покажете каране,а не задаване на гас по правите с 500кг лагерни колички,и ми търсел конкуренция боже господи,имам да пиша много,ама отивам да ям,че се изнервих на "водещите пилоти"...... :lol:


Господин Истински фен,
Господин 100 бона , вероятно в Китайски Юани,Съветски Рубли или Албански Леки,
Господин Корифей в Автомобилния спорт,
Незнам за какво хленчите ВИЕ ! Вероятно сте скаран с моторните спортове, и въобше със спорта, защото даже и не предполагате, че дадено състезание има регламент, програма, правилник.Когато тези неща се нарушават , естествено нарушителя се санкционира.Няма значение дали е за 1 см , или за 1м.Правилника е един за всички.ГИФ,вероятно не ти е направило впечатление, обаче,Калин кара в Х4 , а Румен и Илия в Макс, с оглед на тазгодишният Шампионат Калин примерно, кого да изпревари....баба ми, баба ти , комшийката, помисли малко, постарай се :) Той си се бори с колегите от негови клас , не с Панчугата.ГИФ вероятно също не знаеш , че Калин тази година , изключая две състезания миналата, кара пълен сезон при Батковците от БФАС .Е какви времена , искаш да покаже, и кого да изпревари,с тази кола, освен теб Господин 100 бона...??? Когато се събират коли в групата има битка, когато ги няма с Голфа ли ти да се надбягва.
Що се касае за обективната журналистика, пак си срещу течението.Понеже не си запознат, ще те открехна, този път безплатно.Страшо си има екип, когато той не може да присъства на дадено състезание , по една или друга причина, той има акредитирани журналисти и фотографи подписващи се с името си и носещи отговорност за това което са написали и снимали.Те са безпристрастни, вършат си работата, и отразяват това което са видяли.Колкото и да не ти харесва.
Единственото нещо за което по някакъв начин сме на едно стъпало е позицията за Росен Даскалов при онбордите на Серес и Русе.Просто момчетата тогава го пожалиха.Това е .
И за последно ГИФ , Мистър 100 бона......ела следващия сезон, карай, финиширай и коментирай....имаш бюджет 100 бона....имаш сезон, бъди Пилот и ни радвай, памперсите са от мен, аз не съм хилярдер....Айде отивам да пия бира че аман от Истински фенове.......Наздравец. И не ми пиши на лични , нямам време да се занимавам....Поздрави 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Иван Шопов » Нед Ное 25, 2012 11:22

Хайде стига сте обсъждали кой е по-ревлив или по-голям карач.
По логиката на Тихомир трябва да има 3 до 5 автомобила на всички състезания, защото той се кефи само и единствено на тях.
Основните неща, които (според мен) трябва да се извадят като изводи са няколко:
- Проблемите между състезателите се задълбочават или в най-добрия случай остават нерешени и се повтарят.
- Факт е казаното от Любо Мечков за крамолите и разправиите. Бих добавил, че ако повече колеги обръщаха внимание на неуредиците ВИНАГИ, а не САМО когато касаят персонално тях картинката щеше да е по-добра. Искането на доста хора да има правилници, но само за техните конкуренти е плод на противопоставянето, насаждано и поддържано с години от "най-старата" управа на БФАС.
- Организационните ядове на повечето състезания са ежедневие, подминавано често с мълчание.
- Сайта на БФАС отново се е превърнал в поменик, дори напоследък има проблеми с SQL базата и е пълна боза.
- Радетелите за бърза и внезапна промяна вече са недоволни и готвят нова (защо ли?).
- В сезон 2012 имаше проблясъци, но като цяло перспективата е лоша (през 2012 без ЕРШ, с неизчистени дългове, без сериозни субсидии от МФВС, без изготвен навреме календар, без възможност за сключване на рекламни договори овреме и т.н. и т.н.).
- Предизборните обещания за прозрачност, яснота, бърз и качествен коректив, "много пари", които ще се влеят в касата на БФАС се оказаха порендите думи без покритие.
- Обещанието и решението, че се дава "последен срок" на задлъжнелите клубове отново се оказа отлагане на проблема. Ако не знаете, то срока отново е удължен до 31.01.2013г., като не се спазва решението за отнемане на правото за организиране на състезания. Нещо повече - изключени клубове, признати дори от сегашната управа на БФАС като такива излъчват състезатели и организират състезания. При нещастен случай кой ли ще е отговорен?
- "Мерките за масовизиране на спорта" не дават търсеният резултат.
- Медиите и публиката тотално губят интерес към нашите мероприятия.
- Спортният Трибунал публикува решения от 3 страници, пълни с юридически термини, без познание на спецификата на спорта. Набиващо се в очи е твърдението "Ние сме върховната власт, има нарушения, но няма да има наказания за никого!". Очевадно е, че двама от членовете на Трибунала са съответно организатор и Рейс-директор на едно и също състезание. Нищо лично към тях, но при възникнал проблем (както се и случи) точно на това състезание Трибунала рязко оредява, а решенията няма как да бъдат напълно обективни.
- Факт е, че нарядите и длъжностите са като пожизнена пенсия и нито едно, отговорно за издънка длъжностно лице не е наказано.
- Факт е че съществува не конфликт на интереси, а нещо повече - едни и същи хора се назначават на длъжности, които трябва да приемат и отменят решения една на друга.
- Няма обновяване на базата със спортни комисари, технически такива, маршали и т.н.
- Противоречията между НКС и Специалните Правилници са факт, но никой не желае да ги изчисти.
- Така титулуваната и обещана за промяна в Устава отново е отложена за необозримо бъдеще.
- Автомобилният спорт в България не е "обединен" както се твърдеше, а е разделен на множество враждуващи помежду си групички по интереси или занаят.
- БФАС като ръководна и определяща спорта структура не работи ефективно и това се доказва непрекъснато.

Ето това е реалността и който иска може да си затваря очите или да подбутва нещата в други дискусии.
Не бъдат ли решени тези проблеми, повярвайте ми - няма да има значение кой кара най-смело, най-добре или най-самоотвержено. Участниците ще продължат да оредяват, нивото на спорт ще пада, а публиката съвсем скоро по брой ще бъде по-малко от тази на футболен мач от "В" група.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот golf_1 » Нед Ное 25, 2012 15:18

Ванка май по логиката на колегата ти дунев трябва да има 3 или 5 коли,че бавните(бедните), уронвали престижа на федерацията,май не четеш и ти правилно като Гт-перника,казах че предпочитам 20 саксота и лади,пред 3 подпалвачки 500кс с вечните проблеми,и като станат прекалено много тези проблеми почват организаторите да са виновни за тях,защото ако някой си бе взел титличката,сега нямаше да има пресконференции и голямо палене на медиите,че и цял метър мръднала колата на Царски.... :lol: Това,че сам фен на някой пилоти не значи,че другите са ми безразлични,и аз Иване се надявах на минеш Любен с новия двигател с2000 на Астрата,ама някой друг път можеби,защото Любен караше,не пишеше по форуми и медии, вечно федерацията не му беше виновна.... :lol: А Ванка и забравих още нещо,понеже постоянно повтаряш за някви смъртни случай, е ти като се качиш в кола 50коня на гас, е не си ли в опасност бе Ванка,или като пресичаш улицата,или можеби в чужбина не стават сакатлъци,че не спря с това кой щял да отговаря,евентуално ако станело нещо...И гт-51 никога не съм казал че съм карач,че ми се кара и че съм медийна личност,но облог мога да хвана и да заложа на точния човек,срещу "водещ пилот" както го пишат или по скоро както им е написано на тъпите журналя... И гт-51 казваш да заповядам догодина, хахах че у вашия двор ли ще карам,така както ми го казваш,май забравяш коя част на България са развили спорта,със сигурност не е на запад....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта

cron