IRC Рали Сливен 2012

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот Golfa » Съб Авг 11, 2012 23:43

не са ли пробвани преговори с евроспорт да намалят малко цената, тази година и без това здраво са го закъсали. а пък то и да се проведе ирц-то, кой мислите ще дойде, ще е по-зле и от ерц "България". иначе тоя чичка си ги говори някакви 4-5 часа на ден директно картина по евроспорт :lol: :lol: :lol: абсурдно е да се дават държавни пари за такова нещо, още повече в тази криза. та дори и частни да са, малко ли болници, дестки градини, училища са в лошо състояние.
Golfa
 
Мнения: 51
Регистриран на: Пет Юли 13, 2012 11:16
Име: Stavri Sotirov

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот GT 51 » Нед Авг 12, 2012 00:40

40.000 хил. лв...??? Интересна цифра, и ралито си го има, ами близо МИЛИОН или 1.000.000 в лева,както щете....усещате ли разликата , или аз имам халюцинаций...??? А разликата...тя къде е....??? Даже и да е наполовина...???? Просто питам, нищо лично.... 8) Интересно ми е...??? :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот P.Solberg » Нед Авг 12, 2012 11:27

Проблемът е от двете страни - и едните и другите са нареждат при всеки един повод, така че тук нещата са ясни. Относно участието на Сливен в IRC е много много важно и е хубаво да го осъзнаете, колкото и пари да струва - догодина България е на прага да остане без състезание от Европейския. Смятате ли, че след "чудесното" рали "България" оценката му ще е добра? Все си мисля, че оценката вече излезе, обаче никой не я показва. След като почти на всички е ясно, че Евроспорт ще държи огромна част от 14-те състезания за догодина да бъдат именно от IRC. Тогава шансът на България е да има състезание в IRC, което да може да кандидатства и евентуално "България", ако стане някакво чудо и да имаме два шанса да влезем. При положение, че се дават по 2 милиона за един турнир по тенис, защо трябва рали спорта да не получи тези пари? Да, Твърдица се прави сигурно с 40 000 лева, но Сливен е малко по-дълго, плюс доста екстри, които се изискват от Евроспорт - хеликоптер например. Критиката ми към организатора е, че се направи пресконференция, която беше ненужна и говориха доста хора, които не са запознати с детайлите и настроиха доста хора срещу състезанието. Поне знам, че има на кого да го кажа и да си вземе бележка.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот dod0 » Нед Авг 12, 2012 17:32

Atanas Tchaneff
Здравейте! Искам да Ви благодаря за това, че искате да ни помогнете в този труден за нас момент! Вярвайте, не сме искали да се стига до това положение, но злощастното за нас стечение на куп обстоятелства ни докара до тук да се чудим как да спасим провеждането на рали Сливен като част от IRC. Публикувам сметките на АСК Сливен, моля всеки който дари някаква сума да пише в основанието ДАРЕНИЕ.
Свободният достъп до отсечките сервизния парк, щаба и др. тази година ще бъде платен – 15.00лв за цялото състезание, като в тази сума ще бъдат включени пропуск, постер, програма, списание и други рекламни материали на организатора. Всеки, които дари по-голяма сума, ще получи съответния брой пропуски.
Сметки на АСК Сливен са:
В лева: Инвестбанк-клон Сливен
IBAN: BG89IORT80291000829300
BIC SWIFT: IORTBGSF
В евро: Инвестбанк-клон Сливен
IBAN: BG71IORT80291400829300
BIC SWIFT: IORTBGSF
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот trouble » Нед Авг 12, 2012 20:27

И това:

http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 0&Itemid=1

Айде покажете сега, че сте истински фенове.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот golf_1 » Пон Авг 13, 2012 10:43

trouble написа:И това:

http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 0&Itemid=1

Айде покажете сега, че сте истински фенове.

Краси колко истиски сме, тъй като се оглеждам по състезания и не виждам много останали...Не помогне ли Държавата=Боко Тиквата не виждам кой,и едвали с нашите трохи ще стане нещо,не че няма силни частни фирми,ама на хората едвали им е до хвърляне на пари за каузата...И аз все още си мисля,че сумата не е толкова голяма,просто някой трябва да убеди правителсвото, че иска-неиска трябва да дадът едно голямо нищо за тях , в ставнение с това което крадат..А другото нещо е нашия невероятен спасител Бойко директно да заяви на някой фирми,че на тях им се е паднало да са спонсори,че сега го гледам в тая светлина се изживява,и спасителя да открие състезанието с поредния си пиар пред тв....Лошото е,че виждам и врагове уж Българи, сега ще държат сметка за парите,се едно те ще ги дават..За милионен път се обеждавам,че по големи нечовеци от нас няма,вместо да сме сплотени и обединени ,ние си разменяме глупави реплики и ценови листи...И съм сигурен,че ако беше в някоя нормална държава,само феновете щяха да съберат сумата,вместо да задават глупави въпроси що струвало толкоз,ама така и ще си отидем като лаещи и винаги разидинени,и гледащи в пъницата на другия...Аз все още вярвам,че ще го има в ИРЦ формат...
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот trouble » Пон Авг 13, 2012 11:36

golf_1 написа:
trouble написа:И това:

http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 0&Itemid=1

Айде покажете сега, че сте истински фенове.

Краси колко истиски сме, тъй като се оглеждам по състезания и не виждам много останали...Не помогне ли Държавата=Боко Тиквата не виждам кой,и едвали с нашите трохи ще стане нещо,не че няма силни частни фирми,ама на хората едвали им е до хвърляне на пари за каузата...И аз все още си мисля,че сумата не е толкова голяма,просто някой трябва да убеди правителсвото, че иска-неиска трябва да дадът едно голямо нищо за тях , в ставнение с това което крадат..А другото нещо е нашия невероятен спасител Бойко директно да заяви на някой фирми,че на тях им се е паднало да са спонсори,че сега го гледам в тая светлина се изживява,и спасителя да открие състезанието с поредния си пиар пред тв....Лошото е,че виждам и врагове уж Българи, сега ще държат сметка за парите,се едно те ще ги дават..За милионен път се обеждавам,че по големи нечовеци от нас няма,вместо да сме сплотени и обединени ,ние си разменяме глупави реплики и ценови листи...И съм сигурен,че ако беше в някоя нормална държава,само феновете щяха да съберат сумата,вместо да задават глупави въпроси що струвало толкоз,ама така и ще си отидем като лаещи и винаги разидинени,и гледащи в пъницата на другия...Аз все още вярвам,че ще го има в ИРЦ формат...


Отговора на "Краси колко истиски сме" се крие в собствения ти пост:

"вместо да сме сплотени и обединени ,ние си разменяме глупави реплики и ценови листи" - хайде да се сплотим
"И съм сигурен,че ако беше в някоя нормална държава,само феновете щяха да съберат сумата,вместо да задават глупави въпроси що струвало толкоз" - ми хайде да платим
"Аз все още вярвам,че ще го има в ИРЦ формат" - Инвестбанк Варна :)

Ти за себе си го направи. Остави ги другите, какво те интересуват тях. Няма нужда да разсъждаваме защо Бойко и какво Бойко. Така и така Тише трябва да си купиш пропуск нали. Нека бъде предварително. Колкото повече си повтаряме че няма да стане, то наистина няма да стане. Успех на Варна желая, защото знам, че там и Шумен са подкрепящите ни. Та едно време бяхме едно цяло. Сега трябва да бъде пак така. Тук вие се чувствате у дома си, сигурен съм. Както и ние когато сме Аладжа Манастир или Новосел.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот QUATRO » Пон Авг 13, 2012 17:23

Ето нещо за което трябва да го направим - http://www.youtube.com/watch?v=HmdcDcKi ... r_embedded
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот trouble » Пон Авг 13, 2012 17:43

QUATRO написа:Ето нещо за което трябва да го направим - http://www.youtube.com/watch?v=HmdcDcKi ... r_embedded


Аз и Илиян Дончев правим един снимков материал на най хубавите завои от рали Сливен по етапите Българка, Молова Гора и Стара Река. Ще отнеме време защото трябват средства (за гориво) и време за обикаляне, но ние сме навити.

Ето една готова снимка. Има ли съмнение, че Сливен трябва да бъде IRC:

1234124-2.jpg
1234124-2.jpg (178.67 KiB) Прегледано 22247 пъти


Задача - Познайте завоя :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот QUATRO » Пон Авг 13, 2012 17:46

сЪЪерджиииския....
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот QUATRO » Вто Авг 14, 2012 12:47

ГлеЙ-те ве ,как го правАт Немците :D - http://shop.rallye-deutschland.de/index ... ckets.html
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот trouble » Вто Авг 14, 2012 14:53

QUATRO написа:сЪЪерджиииския....


Пише се сеирджийския...

QUATRO написа:ГлеЙ-те ве ,как го правАт Немците :D - http://shop.rallye-deutschland.de/index ... ckets.html


Красоти не ни трябват. Трябват пари :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот QUATRO » Вто Авг 14, 2012 16:55

За написаното - просто го направих на маЙтаБ-Бе........
За останалото - Аз мойто съм си го свършил ,остава ми само да чакам .......


пп.МеждУ ДрУгото радвам се ,че клипчето се харесва на доста хора :D
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот GT 51 » Сря Сеп 05, 2012 00:15

Понеже одеве ми изтрихте написаното в Соц. мрежи, да си питам и тук.....ИРЦ ли е Рали Сливен или ...не....Какво се случва...??? :?:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот P.Solberg » Сря Сеп 05, 2012 08:44

В момента вървят преговори, като има резултат ще се обявят.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта

cron