Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот QUATRO » Нед Юли 01, 2012 20:54

Резинка искам да те поздрава лично за доброто каране - трите ти обиколки в събота бяха доста Радвещи , в неделя незнам какво страши но позицията от която стартира и преди да се прибереш в бързият бокс беше с четери места напред и в обиколката ти на отпадане беше доста близо до оная Черната . Боби - каквото и да ви кажа за това момче все ще е малко - но нека най- напред поздравя механиците му ,които успяха в продължение на цяла нощ да Съживят колата от проблемите който го сполетяха в събота - то не бяха спирачни дискове,строшен - то не бяха полуоски - карета - скорости но на сутринта се видя ,че е имало закакво ,ВОДЕШЕ на Росен близо две обиколки. Фията и той омекна в шестата обиколка но така и не разбрах какво му се случи . Трабанта - недостижим ,Стоян успя да се задържи цели две обиколки близо до него но явно ЕГН-то. си каза думата . А пежато и двете саксота направиха страхотно състезание - през цялото време караха като Закачени . Царя - Каръка продължава. спука гума предна лява в третата обиколка и всичко в този клас Приключи - Маршавела направи всичко по силите си да догони Румен но техниката го предаде и него,проблем с кардана го прати и него да почива . Румен се радваше на победата си като малко дете - изрази я с дрифтаджиските си умения .Иначе организацията на надпреварата беше доста добра с изключение на гореспоменатите фактори ......
Публиката - страшно МНОГО .
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот GT 51 » Нед Юли 01, 2012 21:46

REZINA написа:
GT 51 написа:Какво е станало...я раздуйте...? 8)
Какво се е случило с Калин Бенчев и Коцето Маршавелов...?

Калин се запали и прецака новара кутия на субито.а Маршавелов счупи кардан........общо много коли получиха проблеми (включително и аз) според мен е заради жегата,а тази писта е тежка за каране при такива метереологични условия

Ами Роска стягай колата за Кюстендил, имаш две седмици 8) Успех 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот QUATRO » Нед Юли 01, 2012 21:56

Ето малко от мойте снимки - тези от презноща не съм ги качил щото не се връзват към темата - http://bubetopzz.snimka.bg/automobiles/ ... 012.687091
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот GT 51 » Нед Юли 01, 2012 22:06

Това с влекача и ремаркето е страхотна идея, не се сещам май досега на някой ЗМ да е правено... 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот Greaddy » Нед Юли 01, 2012 22:07

P.Solberg написа:Каква конкуренция, Боби го направи за смях след като даже успя да го задмине и 2 обиколки да го държи зад себе си! Дори публиката започна да подкрепя момчетата със Суперите! Отделно - този човек май не разбра, че организира кръг от Националния шампионат на затворен маршрут, а циркаджийска сбирка! Въпросните 8000 души трябваше да чакат по 1 час между маншовете на 35 градуса, за да гледат някакви пишман дрифтъри, които дори успяха да замърсят пистата точно на спирането от най-дългата права! Смешна история, лично аз ако отново се организира по същия начин няма да отида. Поздравления за всички, които участваха и се бориха.

Много недостойно изказване от твоя страна,тея думи които ги каза не важат поне за Павлин Пенев,Росен Мечков и Алекс Бурдин.Коментатора хубаво го каза по едно време тези момчета го правят за вас.Но както и да e гледайте си селските кушии и предполагам че дрифтърите повече няма да ви цапат уникалните писти с телеграфни стълбове и тротоари.Добре че е серия едно та да се види нещо,то на решетките на time-attack интригата е по-голяма от целия този пародиен шампионат !
Аватар
Greaddy
 
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Юни 29, 2008 16:38
Местоположение: Варна
Име: Лъчезар Лазаров

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот kiko » Нед Юли 01, 2012 22:11

Луда работа - на тази жега,сумати народ се дразнеше на странни опити за дрифтене,които освен замърсяване на пистата,не доведоха до нищо.Евалата на Боби - показа,че не е важно с какво го правиш,а как го правиш.Този Радикал е бухалка в детска градина...само дето няма кой да я развърти.Като цяло......не си заслужаваше.Съжалявам,че го казвам на фона на многото ентусиазъм у повечето пилоти в тази жега,но някак си опитите на "фолка" на автомобилния спорт усра работите.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот P.Solberg » Нед Юли 01, 2012 22:12

Точно - селски кушии. Но като сме отишли да гледаме селски кушии, поне се очаква да гледаме това, а не 2 часа дрифт, който си я харесва тази дисциплина ходи гледа нея, не селски кушии! Нямам нищо против въпросните момчета, но като ще се прави нещо такова, поне се разберете да го правите качествено и приятно, а не да се набива толкова време. Съжалявам, но не мога да приема, че съм ходил до Русе да гледам към 1 час състезание и 2 часа дрифт!
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот ivanko_rs » Нед Юли 01, 2012 22:32

[quote="Greaddy"
Много недостойно изказване от твоя страна,тея думи които ги каза не важат поне за Павлин Пенев,Росен Мечков и Алекс Бурдин.Коментатора хубаво го каза по едно време тези момчета го правят за вас.Но както и да e гледайте си селските кушии и предполагам че дрифтърите повече няма да ви цапат уникалните писти с телеграфни стълбове и тротоари.Добре че е серия едно та да се види нещо,то на решетките на time-attack интригата е по-голяма от целия този пародиен шампионат ![/quote]

Колега,аз не мога да разбера ти за какво беше дошъл,да гледаш състезания по затворен маршрут или дрифт и някакви картинги които не могат да тръгнат :?: Защото доооста голям процент от публиката беше дошла да гледа ЗМ Русе :!: Защо пропускаш и дюдюкането от страна на публиката към дрифтаджиите след като видяха какво могат и след това към Пантелеев който минаваше с колата за сигурност и беше удюкан за това че бавят сесиите с глупости :wink: Другия път стой ти 5 часа на някоя от градинките на 37-8 градсуса и после ми обяснявай кой за какво е дошъл и какво да гледа.Аз лично ако знаех как точно ще се случат работите щях да си го гледам в къщи на живо в нета.
Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно
Аватар
ivanko_rs
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 23:05
Местоположение: Русе
Име: Иван Цветков

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот trouble » Нед Юли 01, 2012 22:41

ivanko_rs написа:гледам в къщи на живо в нета.


То едно пряко предаване беше ... :mrgreen:
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот Clam Shell » Нед Юли 01, 2012 22:49

Ми само едно може да се каже, който нему е харесало е можел да си замине, никой не е държан на кол и въже. На "Симовата Мелница" не видях нито един да се оплаче всички се кефиха на дрифтърите, да не кажа повече от колкото на рали пилотите. Това беше едно доста добро попадение на Росен Даскалов, добре организирано и всичко си беше доста на ниво в сравнение с доста от миналите години. Не сте благодарни, че човека се нае и организира нещо, а не да оставят Русе без кръг...
Clam Shell
 
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Май 18, 2011 22:20
Име: Ц. Цанев

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот colt 4 » Нед Юли 01, 2012 23:01

И аз сефте гледам такова състезание и като изключим жегата и проточилото се състезание,за догодина оставам със смесени чуства дали да бия път от Силистра до Русе ама в България всичко е така ето и едно клипче от мен.
. http://vbox7.com/play:a82560a61a
colt 4
 
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 22:18
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Димитър Георгиев

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот REZINA » Нед Юли 01, 2012 23:01

QUATRO написа:Резинка искам да те поздрава лично за доброто каране - трите ти обиколки в събота бяха доста Радвещи , в неделя незнам какво страши но позицията от която стартира и преди да се прибереш в бързият бокс беше с четери места напред и в обиколката ти на отпадане беше доста близо до оная Черната Боби ......

Благодаря но да уточня че стартирах от 20 позиция с боксуващ съединител и никакъв уред по таблото не ми работеше,даже и обортомера,добрах се до 4-тапозиция в Х2,но за жалост и перките не ми работеха от този проблем с тоците,на онборда се вижда как пускам и карам на парното (след малко ще го кача) и за капак на всичко в предпоследната обиколка колата загуби всякъкви тоци и угасна...........в последствие открихме проблема...разхлабена маса към купето :twisted:
До сега на тази писта не бях карал,а и в събота не можах да я опозная за 2-3 обиколки тъй като хвърлих съединител,но поне записах някаква бавна обиколка която ми даде шанс за участие. Важното е че покарахме и честито на победителите,радвам се че прекарах уйкенда в атмосвера на приятели,желая Успех на всички ;-)
Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот Състезателчето_91 » Нед Юли 01, 2012 23:03

Не знам но от както се помня ходя по пистовите състезания ,до сега състезание с такава организация не бях гледал !Отлична организация за мене ,вярно сега че нямаше много автомобили но...
За Росен и радикала ,човека има възможност ,купил си го е и кара ,какъв е проблема ?!? Кога щяхме да видим нещо такова ?!?
За Боби ,на черното бяло не мога да кажа ,кара и до на макс !
Знам какво коства на всеки един отбор очастието в такова състезание ,колко средства ,нерви и финанси ,и за това аз уважавам всеки един от тези екипи записали участие ,без значение дали е с Лада или последен модел Митсубиши !
За момчетата с БМВ-тата и дрифта ,нека клиповете говорят дали е харесало на публиката или не .

https://www.youtube.com/watch?v=S54JECQ ... ature=plcp

https://www.youtube.com/watch?v=PXN4tXD ... ature=plcp

https://www.youtube.com/watch?v=k6ecrN2 ... ature=plcp

https://www.youtube.com/watch?v=nqvgjsO ... ature=plcp

https://www.youtube.com/watch?v=CCVf_FY ... ature=plcp
Изображение
Аватар
Състезателчето_91
 
Мнения: 131
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 10:12
Местоположение: Русе
Име: Радостин Стоянов

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот trouble » Нед Юли 01, 2012 23:14

Аз дрифт не видях, виждам пилене на гуми и ръсене на масла :)......Ама така е с чалгата и кушията се привлича сегашния фен. Така че трябва да считаме че избора на Росен Даскалов е печеливш. Само дето ние малкото останали дългогодишни фенове на автомобилния спорт, не го разбираме...ама нас кой ли ни пита :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот H1pNoTiC » Нед Юли 01, 2012 23:27

Аватар
H1pNoTiC
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Окт 08, 2007 00:29
Местоположение: Бургас
Име: РИНГ МЕДИЯ

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта