IRC Рали Сливен 2012

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот trouble » Чет Юни 28, 2012 01:33

Не съм мислил още за Стара Река, тъй като откак е на качване (демек 15 и кусур години, не ходя там вече), ама на Българка сигурно ще е на сиирджийския както си го знаем по старите, малко над 2-рата чешма ( не онзи горе след Дървото). :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот dinkoh » Чет Юни 28, 2012 09:15

За Българка разбрах,а като измислиш за Стара Река,моля да споделиш :)
dinkoh
 
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 10:49
Име: Динко Тодоров

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот P.Solberg » Чет Юни 28, 2012 09:36

Сиирджийския завой тази година няма да се кара.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот Ferjancz » Чет Юни 28, 2012 14:51

Vaseto написа:То остава и пари да събират. Вие г-н Николаев,може да си купите пакет и като отидете там някаде, полицая да Ви натири, че тука не може да се спира. А и не вярвам организатора да си мръдне пръста за зрителите и да осигури места за паркиране. И за какво ще плащаме, за 3-4 европейци( поне до момента толкова ходят на IRC), и още няколко "комшии". Федерацията и Министерството за това ли ще налеят стотици хиляди евро, та да отблъснем малкото останали зрители. В момента посоката е друга- да събираме, популярност и зрители. Не пари да им искат, а трябва минерална вода да им раздават.



То пък можеше ли ти да не плеснеш някакво такова мненийце? Ама след като са 3-4 европеци и няколко комшии, ти предлагам да не ходиш и да не плащаш. Седиш си вкъщи по боксерки на климатиче и цъкаш копченцата на клавиатурката, хем по-удобно, хем без нерви по етапите с охрани и прочие. Ти ако идеш на световно по футбол, без пари ли ще влезеш на стадиона и какво точно ще получиш срещу билета си освен това, че ще ти чоплят семки и фъстъци по главата и ще се бутате с пияните фенове. Обаче ако е за рали става олеле майко, как видиш ли ще се дават пари за гледане, абсурд. Ама и без това си от Сливен, говори с организаторите да ти нагласят една торба с кебапи и бира и на всеки етап, на който си решил да ходиш да ти ги носят, предполагам ще компенсира разхода "билет", кой знае?!
Аз не мога да разбера едно нещо, от толкова години ходя по състезания, проблеми съм имал едва няколко пъти. Ти обаче си сигурен, че заставайки на място Х полицая ще дойде и ще те "натири". Ама нали ти е ясно, че за да ги има тези разправии не са виновни полицаите, а организаторите, че не са си направили правилно инструктажа. Ето ти за пример Golf 1, който е пословичен с разправиите си с органите :mrgreen: (нищо лично), на Узана всичко е било ОК и не само за него, явно има вариант. Ако се прецени, че ще се плаща, ще си платим, голяма работа, на фона всичките пари, които ще се похарчат от човек да е зрител на Сливен, едвали билета ще е проблем!!!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот stefan deliivanov » Чет Юни 28, 2012 15:21

тои този се знае кое дето само плуе по рали Сливен ама няма да му станат работите дето ги е замислил :evil:
Аватар
stefan deliivanov
 
Мнения: 51
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 08:40
Местоположение: сливен
Име: stefan deliivanov

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот dod0 » Чет Юни 28, 2012 18:17

P.Solberg написа:Сиирджийския завой тази година няма да се кара.


Краси имаше в предвид S-ката. :)
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот trouble » Чет Юни 28, 2012 19:06

dod0 написа:
P.Solberg написа:Сиирджийския завой тази година няма да се кара.


Краси имаше в предвид S-ката. :)


Да, аз от 90-те години си знам сеирджийския завой на Българка. Този който се събират примерно на планинското и който се намира над 2рата чешма. Във вътрешността му има възможност за паркиране. Там даже си седят на асфалта още Митко Шампион, Го Кате, Фен Клуб Кортелов (не че аз не съм ги писал хехе). Взеха да се хвърлят после на завоя след Дървото (където няма да се кара сега) Гьотлихер, Крум и още куп други по различни времена и взеха на него да му викат сеирджийски. А моля и за предложения за Стара Река, няма да откажа напътствия от хора които не са от Сливен. За мен няма значение кой от къде е. Празника е налице. :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот QUATRO » Чет Юни 28, 2012 19:22

Краси за тука ли става въпрос - http://vbox7.com/play:2a46c75b05

И да та питам е това ще го карат ли - http://ww.vbox7.com/play:50afb54838
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот trouble » Чет Юни 28, 2012 19:25

QUATRO написа:Краси за тука ли става въпрос - http://vbox7.com/play:2a46c75b05

И да та питам е това ще го карат ли - http://ww.vbox7.com/play:50afb54838


И на двата клипа - ДА :) (нали само че на спускане :))
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот QUATRO » Чет Юни 28, 2012 19:36

И пак да та питам отсечката Стара Река в този варянт ли ще е и в коя посока се кара - http://www.rally-maps.com/country/Bulga ... Stara-reka
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот Rally Fan » Чет Юни 28, 2012 20:13

QUATRO написа:И пак да та питам отсечката Стара Река в този варянт ли ще е и в коя посока се кара - http://www.rally-maps.com/country/Bulga ... Stara-reka


По последна информация, всички отсечки ще се карат и в двете посоки :mrgreen:
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот Vaseto » Чет Юни 28, 2012 22:59

Калчев, ти като пишеш нещо, после четеш ли си го? Сигурен съм, че не. Какви глупости говориш? Какъв футбол, какви бири и кебапи? Този начин на изразяване е унизителен тук.Трябва ли, да се заяждаш с всеки който си казва мнението. Успорваш броя на участващите ли? Да, малко са, но това е действителността. Като Калчев ли се изявяваш, или като Администратор? Ако си второто и си коректен, е редно да си наложиш наказание. Не знам от колко години и къде ходиш по състезания, но там където съм ходил в чужбина и съм си плащал, човека отговорен ми посочва осигурено място за паркиране и безопосна зона за гледане.Плащайки човек се надява да получи отношение, а не да бъде гонен и унизяван.Единственно си прав, че за разправиите не са виновни полицаите,а организаторите. А като знам тези организатори ми е ясно, че последното нещо за което мислят са зрителите.Присъствал съм на много техни разговори.
Аватар
Vaseto
 
Мнения: 143
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 18:21
Местоположение: Sliven, Tvardica, Sofiq
Име: Васил Киров

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот trouble » Пет Юни 29, 2012 00:54

Да питам един много невинен въпрос - Какво точно не ви харесва на рали Сливен 2012, че даже и се мъчим да дискутираме. Кога на рали Сливен не е имало къде да паркираш. Места за колите бол. Проблеми с полицаите никога. Предвид сега че няма да се използва Парчето за за рали, оставяте си там колата и си ходете навсякъде. Ходенето пеш е здраве. Практически имате 10 км. паркинг. Предвид теснотата на СЕ Българка ще си оставяте колите ако не се доберете до сеирджийския, то тогава долу още около чешмата, та дори и на старта/финала (зависи кой ден я гледате). На Стара Река колите идеално ще седят на пътя за Бяла (те там не карат). Абсурд ще е някой да се мъчи да паркира в етапа, особено частта от Агликина Поляна до село Стара Река. Полицаите ще бъдат прави да гонят всеки от там.

И да както каза Чавдар етапите ще са и в двете посоки, ние просто говорим за спусканията, които не са били налични скоро. Иначе на всеки е ясно какъв е маршрутът на рали Сливен 2012. Събота - качват Българка и пускат Стара Река, неделя качват Стара Река и пускат Българка. Между тези минавания е и пускането и качването на Молова Гора и двете минавания на Кипилово сигурно.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот Ferjancz » Пет Юни 29, 2012 08:42

Vaseto написа:Калчев, ти като пишеш нещо, после четеш ли си го? Сигурен съм, че не. Какви глупости говориш? Какъв футбол, какви бири и кебапи? Този начин на изразяване е унизителен тук.Трябва ли, да се заяждаш с всеки който си казва мнението. Успорваш броя на участващите ли? Да, малко са, но това е действителността. Като Калчев ли се изявяваш, или като Администратор? Ако си второто и си коректен, е редно да си наложиш наказание. Не знам от колко години и къде ходиш по състезания, но там където съм ходил в чужбина и съм си плащал, човека отговорен ми посочва осигурено място за паркиране и безопосна зона за гледане.Плащайки човек се надява да получи отношение, а не да бъде гонен и унизяван.Единственно си прав, че за разправиите не са виновни полицаите,а организаторите. А като знам тези организатори ми е ясно, че последното нещо за което мислят са зрителите.Присъствал съм на много техни разговори.



Не, не се заяждам с всеки! Ама очевидно и ти четеш през ред! Никъде не съм оспорил броя участници, ама на теб нещо не ти изнасят. Като си си плащал навън, какво те спира да си платиш и тук, аааааа да полицаите, които ще те натирят. Ама след като се познаваш с организатори и си бил на техни разговори, еми предложи им варианти, влез в организацията, помогни им с нещо (хем и пропуск може да ти дадат и пак да се разминеш с плащането), стига с това форумно геройство. Пак казвам, никой не е поканен с пита на състезанието и ако ти е проблем билетчето, просто не ходиш, толкова е лесно. И ето ти още едно примерче, като си платиш винетката дупките изчезват ли, не, е да ама що я плащаш тогава? Ама както и да е ти най-добре си знаеш, не ми се влиза в спорове.

П.П. Не мога да си сложа наказание, системата не го позволява :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот sKyKy » Чет Юли 05, 2012 23:37

Здравейте ! Аз специално си гледам от малък се на Стара Река.Там ме е водил бащата и тая година пак ще съм там.Попринцип гледаме горе след шиканите,които направиха 2011 година на голямата поляна.Но тази година мисля да се спуснем на доло по отсечката има няколко приятни S-ки,които ще бъдат доста интересни според мене.

Давайте предложения и за други отсечки къде да се гледа може пък да променя местоположението :D :D :D И се стягайте че неостана много време ! Успех на всички !
sKyKy
 
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Авг 14, 2010 20:58
Местоположение: Велико търново
Име: Петър Николов

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта