Рали-Крос Ловеч, 16-17 юни, нац. ш-т

Дискусия за Българския Шампионат по Рали-Крос

Re: Рали-Крос Ловеч, 16-17 юни, нац. ш-т

Мнениеот KrumDonchevFen111 » Нед Юни 17, 2012 16:40

Някой да качи класирането
Силов и чип тунинг (подготовка на състезателни автомобили), автодиагностика, изработка на състезателни части за автомобили и ролбари. Л.С
KrumDonchevFen111
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пет Фев 24, 2012 22:48
Местоположение: София
Име: Petio Petkov

Re: Рали-Крос Ловеч, 16-17 юни, нац. ш-т

Мнениеот copilotche » Нед Юни 17, 2012 17:05

Първи е Александър Иванов /Монтана Рейсинг/.Втори Стоян Апостолов /Елена РТ/. Трети Иван Живков /Монтана Рейсинг/
GLOBUL RALLY TEAM
Krum Donchev - Petar Yordanov
http://www.globulrt.com
Аватар
copilotche
 
Мнения: 47
Регистриран на: Сря Апр 27, 2011 01:02
Име: Ivanela Ivanova

Re: Рали-Крос Ловеч, 16-17 юни, нац. ш-т

Мнениеот emo_s_klasa » Нед Юни 17, 2012 23:36

Да това е класирането, но след брутална проява на Румен Киров, първо спря на пълна газ в колонката на Владимир Василев и му бракува колата, веднага на следващия завой точно в тясната част спря на место за да могат задните да се намелят едно хубаво ( при това спиране Иван Иванов-Жико директно се удари мисля че в Стоян Апостолов а отзад го връхлита Ани Ванков и колата на Жико е брак), и казано на кратко след тази проява две коли брак и Ани Ванков отпадна от състезанието. Според мен този човек Румен Киров трябва да си изхвърли гащеризона в гюма.
Аватар
emo_s_klasa
 
Мнения: 95
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 22:58
Местоположение: Pleven
Име: Emil Ivanov

Re: Рали-Крос Ловеч, 16-17 юни, нац. ш-т

Мнениеот trouble » Пон Юни 18, 2012 00:16

Преди няколко месеца докато чакахме сезона, в другия раздел за Авто-Крос се редяха мнения засягащи тезата,че Авто и Рали Кроса трябва да бъдат чути, подрепяни и да имат своето място сред фенове, началници на БФАС, медия....Аз реших, че не съм ходил на състезание досега и ще отида. "Барем" да видя за какво става дума. Може да е интересно. Е на Ловеч не отидох но реших да гледам клипове и снимки за първи път от много години насам. Е няма такава селска кушия :). Съжалявам, че ще се приеме много лошо сред участниците, ама за какво ли бяха напъните да бъдат чути. По-добре това да си остане неизвестно и затихващо, и там никой да не разбира за него (рали-кроса), че спорта не знам накъде ще отиде.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали-Крос Ловеч, 16-17 юни, нац. ш-т

Мнениеот H1pNoTiC » Пон Юни 18, 2012 00:38

Аватар
H1pNoTiC
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Окт 08, 2007 00:29
Местоположение: Бургас
Име: РИНГ МЕДИЯ

Re: Рали-Крос Ловеч, 16-17 юни, нац. ш-т

Мнениеот REZINA » Пон Юни 18, 2012 01:24

Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: Рали-Крос Ловеч, 16-17 юни, нац. ш-т

Мнениеот Andrey13 » Пон Юни 18, 2012 07:18

trouble написа:Преди няколко месеца докато чакахме сезона, в другия раздел за Авто-Крос се редяха мнения засягащи тезата,че Авто и Рали Кроса трябва да бъдат чути, подрепяни и да имат своето място сред фенове, началници на БФАС, медия....Аз реших, че не съм ходил на състезание досега и ще отида. "Барем" да видя за какво става дума. Може да е интересно. Е на Ловеч не отидох но реших да гледам клипове и снимки за първи път от много години насам. Е няма такава селска кушия :). Съжалявам, че ще се приеме много лошо сред участниците, ама за какво ли бяха напъните да бъдат чути. По-добре това да си остане неизвестно и затихващо, и там никой да не разбира за него (рали-кроса), че спорта не знам накъде ще отиде.

Явно не си фен на кросовите дисциплини :wink: ! Тук динамиката , адреналина и екстремния оргазъм са преди всичко.За сравнение балета и художествената гимнастика. На балетно представление се ходи с вечерно облекло а на художествена гимнастика с анцуг :D . Разликата е ясна :roll: .Тя е в публиката 8) .
"Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ!..."!
Аватар
Andrey13
 
Мнения: 726
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 18:38
Местоположение: Montana
Име: Андрей Колев

Re: Рали-Крос Ловеч, 16-17 юни, нац. ш-т

Мнениеот trouble » Пон Юни 18, 2012 09:56

След видяното много трудно ще стана фен, но признавам, че тези дисциплини има хора, които "не ги слуша главата" :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали-Крос Ловеч, 16-17 юни, нац. ш-т

Мнениеот arnest » Пон Юни 18, 2012 13:46

Колега emo_s_klasa , как може да ти хрумне, че човек след като е повел колоната ще спре нарочно за да се ударят другите, та нали така рискува да го заобиколят или ударят и него що за малоумен замисъл, доколкото разбрах от удара на колката с номер 1 и червеното Audi, първият е загубил първа скорост и затова спира и след неуспешни опити тръгва на втора.
А за умишления удар на Субаруто с Аудито ще може вероятно да видите и друго видео, от което ясно се вижда как Аудито засича Субаруто и не му оставя никакво място, липсва каквато и да е корекция с цел сблъсък от шофьора на субаруто.
И на последно място след като Румен Киров трябва да се откаже от този спорт при положение, че той има най-много победи за последните четири години, а също така и полпозишъни, другите не знам какво трябва да направят.
arnest
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Юни 18, 2012 13:30
Име: Иван Петков

Re: Рали-Крос Ловеч, 16-17 юни, нац. ш-т

Мнениеот REZINA » Пон Юни 18, 2012 17:02

arnest написа:Колега emo_s_klasa , как може да ти хрумне, че човек след като е повел колоната ще спре нарочно за да се ударят другите, та нали така рискува да го заобиколят или ударят и него що за малоумен замисъл, доколкото разбрах от удара на колката с номер 1 и червеното Audi, първият е загубил първа скорост и затова спира и след неуспешни опити тръгва на втора.
А за умишления удар на Субаруто с Аудито ще може вероятно да видите и друго видео, от което ясно се вижда как Аудито засича Субаруто и не му оставя никакво място, липсва каквато и да е корекция с цел сблъсък от шофьора на субаруто.
И на последно място след като Румен Киров трябва да се откаже от този спорт при положение, че той има най-много победи за последните четири години, а също така и полпозишъни, другите не знам какво трябва да направят.

А ти беше ли там та коментираш.........за спирането може да има някакво обеснение,но за удара се замисли малко какво пишеш,Рижия беше пред Румен с една кола разлика,а ти ми говориш за затвряне....
Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: Рали-Крос Ловеч, 16-17 юни, нац. ш-т

Мнениеот terzo » Пон Юни 18, 2012 17:18

И жълтия CRX изблъска Радко в мантинелите, при положение че в момента на инцидента вече беше зад 205-цата, но....
Аватар
terzo
 
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Юни 18, 2012 01:17
Местоположение: Бургас
Име: Мирослав Терзиев

Re: Рали-Крос Ловеч, 16-17 юни, нац. ш-т

Мнениеот emo_s_klasa » Пон Юни 18, 2012 18:07

arnest написа:Колега emo_s_klasa , как може да ти хрумне, че човек след като е повел колоната ще спре нарочно за да се ударят другите, та нали така рискува да го заобиколят или ударят и него що за малоумен замисъл, доколкото разбрах от удара на колката с номер 1 и червеното Audi, първият е загубил първа скорост и затова спира и след неуспешни опити тръгва на втора.
А за умишления удар на Субаруто с Аудито ще може вероятно да видите и друго видео, от което ясно се вижда как Аудито засича Субаруто и не му оставя никакво място, липсва каквато и да е корекция с цел сблъсък от шофьора на субаруто.
И на последно място след като Румен Киров трябва да се откаже от този спорт при положение, че той има най-много победи за последните четири години, а също така и полпозишъни, другите не знам какво трябва да направят.

Първо не ми говори кое е умишлен удар и кое не, защото първо съм бил точно там и следващото което е съм също автомобилен състезател и малко от малко имам поглед кое е БЕЗ ДА ИСКАМ и кое е удар на пълна газ ( защото мога да ти дам пример с мен на писта дракон миналият месец точно след дългата права на спирането се завирам на Стоян Апостолов и той ме затваря, чукнах го, но там скороста точно преди да спреш е между 160-170км/ч само че за разлика от Румен аз натиснах спирачките по здраво и колите се разминаха с мнооого леки забележки, даже на Стоян не му се и откачи бронята, а нали ти е ясно ако бях постъпил като Румен че с тази скорост задният мост на Стоян ще да му го сложа на предната седалка. ) така че......... :?: :?: :?: . И виж клипа че Румен както се движи как изведнъж спря, ама вярвам че не е да търси първа скорост, така че погледнете по реално на нещата, не защитавам никой, просто всеки си дава парите да кара и аз в случая като зрител искам да гледам повече коли на старта, а сега ще видим за следващото състезание колко ще бъдат участниците. Айде поздрави на всички :wink: , честито на победителите. :)
Аватар
emo_s_klasa
 
Мнения: 95
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 22:58
Местоположение: Pleven
Име: Emil Ivanov

Re: Рали-Крос Ловеч, 16-17 юни, нац. ш-т

Мнениеот 5 GTT » Пон Юни 18, 2012 20:53

arnest написа:..................., първият е загубил първа скорост и затова спира и след неуспешни опити тръгва на втора.


Спрял за да търси 1-ва?! :lol: :?:
Аватар
5 GTT
 
Мнения: 48
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 14:38
Име: Георги Дочев Дочев

Re: Рали-Крос Ловеч, 16-17 юни, нац. ш-т

Мнениеот arnest » Пон Юни 18, 2012 21:21

Не приятелю, не е спирал за да я търси, а когато намалиш за да вземеш завой и се опитваш да включиш няколко пъти скорост но тя не влиза колата спира понеже няма какво да я движи мисля, че не е толкова сложно, но пък щом ви харесва да мислите, че нарочно е спрял да изчака да се ударят другите няма проблем всеки има правото да бъде тъп, колкото си иска.
arnest
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Юни 18, 2012 13:30
Име: Иван Петков

Re: Рали-Крос Ловеч, 16-17 юни, нац. ш-т

Мнениеот REZINA » Пон Юни 18, 2012 21:55

terzo написа:И жълтия CRX изблъска Радко в мантинелите, при положение че в момента на инцидента вече беше зад 205-цата, но....

Да и там педер@стия.....в сайта на Вромос има онборд на Радко и там ясно се вижда :(

http://vromos.bg/%d1%80%d0%b0%d0%bb%d0% ... %b2%d0%b8/
Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат по Рали-Крос

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron