ERC (VIII кръг)+IRC (IX кръг) Рали Барум 31 авг.-2 сеп. 2012

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

ERC (VIII кръг)+IRC (IX кръг) Рали Барум 31 авг.-2 сеп. 2012

Мнениеот trouble » Сря Дек 21, 2011 00:31

ERC (VIII кръг)+IRC (IX кръг) Рали Барум 31 авг.-2 сеп. 2012
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: IRC 2012 - календар, слухове, новини

Мнениеот zzari » Вто Мар 20, 2012 09:47

Не съм сигурен дали тук му е мястото,от ден съм във форума ,но искам да попитам има ли някой който да организира посещения на ралита в чужбина или всеки сам се спасява?Задавам въпроса защото сме се навили 7-8 човека да ходим на рали Барум!Ако някой е ходил би ли споделил какво излиза приблизително като парички и там на място организация хотели,паркинги има ли билети и на какво цена и ако има други подробности?Благодаря предварително!
zzari
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Мар 20, 2012 09:13
Местоположение: Варна ,България
Име: Захари Захариев

Re: IRC 2012 - календар, слухове, новини

Мнениеот trouble » Вто Мар 20, 2012 11:48

Всеки сам се "спасява" :)...Много хора от тук от форума ходиха миналата и минали години, ще помогнат. Може да се обсъжда и в темата, все пак за това е създадена:

viewtopic.php?f=5&t=10178
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: IRC 2012 - календар, слухове, новини

Мнениеот zzari » Вто Мар 20, 2012 19:02

Чудих се там има ли свободни места по хотелите по това време и колко парички горе долу излиза пътят ако се организираме с две коли по 4 човека на човек и плаща ли се нещо по етапите?
zzari
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Мар 20, 2012 09:13
Местоположение: Варна ,България
Име: Захари Захариев

Re: IRC 2012 - календар, слухове, новини

Мнениеот P.Solberg » Вто Мар 20, 2012 20:18

За хотели - трябва да се замислиш за това и да резервираш много много преди състезанието. Градът е много малък и хотелите са пълни, включително в близките населени места в радиус 70-80 километра.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: IRC 2012 - календар, слухове, новини

Мнениеот zzari » Вто Мар 20, 2012 22:05

Видях доста хотели в Словакия на около 30-35 километра от Злин и са по-евтини от Чешките,ще опитам с резервация през юни...
zzari
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Мар 20, 2012 09:13
Местоположение: Варна ,България
Име: Захари Захариев

Re: IRC 2012 - календар, слухове, новини

Мнениеот trouble » Вто Мар 20, 2012 22:10

zzari написа:Видях доста хотели в Словакия на около 30-35 километра от Злин и са по-евтини от Чешките,ще опитам с резервация през юни...


Късно...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: IRC 2012 - календар, слухове, новини

Мнениеот zzari » Вто Мар 20, 2012 22:23

току що говорих с познат който организира екскурзии...около 460 лева с две нощувки+закуски и транспорт/автобус/ ....
zzari
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Мар 20, 2012 09:13
Местоположение: Варна ,България
Име: Захари Захариев

Re: IRC 2012 - календар, слухове, новини

Мнениеот LACHO » Вто Мар 20, 2012 23:06

zzari написа:Не съм сигурен дали тук му е мястото,от ден съм във форума ,но искам да попитам има ли някой който да организира посещения на ралита в чужбина или всеки сам се спасява?Задавам въпроса защото сме се навили 7-8 човека да ходим на рали Барум!Ако някой е ходил би ли споделил какво излиза приблизително като парички и там на място организация хотели,паркинги има ли билети и на какво цена и ако има други подробности?Благодаря предварително!

Здравей колега!Ще ти го кажа направо че с автобус няма кой да те води по етапите!Ако не е нещо ново от сега!Пътят е 1250 км.в едната посока,а за етапите според зависи колко далеч ще гледаш!Първо имаш магистрални такси в Сърбия около 24 евро.После имаш винетка 5 дневна в Унгария която е 8 евро.В Словакия най малката винетка е месечна и е 10 евро.Ако минете през Братислава и от там не хващате към Бърно ами към Жилина и след това да влезете в Чехия спестявате винеткта за Чехия.Пропуска за всички фен зони,шейкдаун ,награждаване и сервизи ти е 8 евро за цялото рали.Хотели има доста,но най-изгодно излиза общежитието на тамошния университет което се отдава за ралито и е около 18 евро на човек на вечер без закуски!Условията са повече от прилични и си на 50 метра от арката на ралито и на 200 метра от супер специалния етап.Само за сверка предната година там спаха Катето и Тошко с целите си екипи!За храна всеки сам си преценява така че горе долу е това!За хотел и запитвания се ориентирай още към юни месец защото след това заради интереса към ралито увеличават цените!
Аватар
LACHO
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 15:22
Местоположение: София.Бели брези
Име: Лъчезар Тодоров

Re: ERC (VIII кръг)+IRC (IX кръг) Рали Барум 31 авг.-2 сеп.

Мнениеот zzari » Сря Мар 21, 2012 08:19

Благодаря много!Ще решим какво да правим ,но явно трябва да се организираме вече.Всъщност сега като смятам то е горе долу едно и също с кола или автобус.Аз ако съм сигурен че,ще се кача на автобуса и ще ме разтоварят направо на етапа и после пред хотела и на другия ден пак така бих предпочел да си платя и да не се занимавам но,явно няма кой да организира тези неща и наистина ще се спасяваме сами...!
zzari
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Мар 20, 2012 09:13
Местоположение: Варна ,България
Име: Захари Захариев

Re: ERC (VIII кръг)+IRC (IX кръг) Рали Барум 31 авг.-2 сеп.

Мнениеот rally_m » Сря Мар 21, 2012 09:17

zzari написа:Благодаря много!Ще решим какво да правим ,но явно трябва да се организираме вече.Всъщност сега като смятам то е горе долу едно и също с кола или автобус.Аз ако съм сигурен че,ще се кача на автобуса и ще ме разтоварят направо на етапа и после пред хотела и на другия ден пак така бих предпочел да си платя и да не се занимавам но,явно няма кой да организира тези неща и наистина ще се спасяваме сами...!

С автобус няма как да се разкарваш по етапите.... пък и едвали ще се съберете толкова много хора, за да напълните цял автобус. Ако сте с една кола, четирима човека ще ви излезе около 450 лв всичко. Ние така направихме миналата година, като плащахме 3 нощувки. :wink:
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Re: ERC (VIII кръг)+IRC (IX кръг) Рали Барум 31 авг.-2 сеп.

Мнениеот zzari » Сря Мар 21, 2012 10:46

Къде нощувахте?Днес направихме връзка с общежитието на университета в Злин и ни отговориха ,че е запазено за участници и щабовете им...
zzari
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Мар 20, 2012 09:13
Местоположение: Варна ,България
Име: Захари Захариев

Re: ERC (VIII кръг)+IRC (IX кръг) Рали Барум 31 авг.-2 сеп.

Мнениеот rally_m » Сря Мар 21, 2012 14:11

В тези общежития бяхме. Нищо чудно вече да са запазени, на страхотно място са, условията са добри, както и цената.
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Re: ERC (VIII кръг)+IRC (IX кръг) Рали Барум 31 авг.-2 сеп.

Мнениеот zzari » Пет Мар 23, 2012 13:55

не знам какво ще правим но,май ще се организираме с автобус...чакаме точна оферта и ще решаваме...
zzari
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Мар 20, 2012 09:13
Местоположение: Варна ,България
Име: Захари Захариев

Re: ERC (VIII кръг)+IRC (IX кръг) Рали Барум 31 авг.-2 сеп.

Мнениеот P.Solberg » Пет Мар 23, 2012 14:07

Като цяло с автобус няма да можете да стигнете до отсечките. Трафика по време на ралито е огромен и ги спират много много надалеч от отсечките.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Следваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron