Писта Бургас 15-16 октомври 2011, Нац. ш-т VI кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Бургас 15-16 октомври 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот itzo28 » Пон Окт 17, 2011 09:05

За пореден път станахме свидетели как един пилот(пилот друг път) за едното място рискува живота на друг състезател.И тук мога да кажа , че въобще не става въпрос за спортсменство или нещо такова.Този просто трябва да му забранят да кара със други на трасето, като има пари и желание да си кара сам, когато и където му е удобно.Добър вариант е Писта Дракон - отиваш плащаш си и си чупищ собствената кола и глава , а не на другите.Същия този така наречен "пилот от старата школа" на писта Дракон освен , че предизвика катастофата и отпадането на Росен Русев и не беше наказан, но и Росен беше наказан да стартира на следващото състезание(Писта Бургас) с 3 позиции назад.Въпреки това той показа кой е по добрия пилот и при поредната атака от негова страна отново беше изхвърлен от трасето. Добре , че Росен приема нещата с усмивка , макар , че незнам аз на негово място дали ще успея да се сдържа.На Дракона се размина с големите повреди , но сега колата няма място където да не е ударена.Също така следата от удара ясно си личи.И всякакви изказвания от страна на въпросния г-н Апостолов , че няма съприкосновение между двата автомобила са безмислени и безпочвени.Добре поне, че това е един от малкото случай когато истината възтържествува, но аз съм абсолютно сигурен , че този г-н няма да върне купите , защото те за него са по важни отколкото живота и безопасността на другите.Факта , че г-на дори не си признава грешката говори достатъчно ясно за каква безсъвестна личност става въпрос.В заключение мога да кажа само едно звучно и силно УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!!
Отстрани не всичко изглежда така както е всъщност!!!!
Аватар
itzo28
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 19:17
Местоположение: Варна
Име: Христо Христов

Re: Писта Бургас 15-16 октомври 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Окт 17, 2011 10:01

Един приятел беше с мен и ми вика,абе тия хора как блъскат коли за толкова пари,просто човека беше потресен..Спомням си че някой пилот се беше оплаквал от заплахите на чичо Стоян,след като е бил малтретиран по същия начин...Последните 2 писти бяха целите в масло от колата му,сега пак колата му не върви,и дай да сгърча човека да се утрепе, ама няма да го пусна,това поведение ми прилича на 16 годишен надъхан рейсър,а не на представител на хонда за Бургас...А най тъпото от цялата работа е, че той пак не се чувстава виновен, даже едно извинявай не спря да каже,а се изниза като сопол....Мисля, че хора с рецидив трябва да се наказват малко по сурово..... :evil:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Писта Бургас 15-16 октомври 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот trouble » Пон Окт 17, 2011 11:43

Като гледам снимката в Рали Експреса и тези дървета..малеее....Че то на рали е подобно, а тук го водим писта. Нито е обезопасено нито нищо. Т.е. едно побутване ще струва скъпо, а не просто да се спреш в пясъка и гумите, не че има такива. Постъпката на Стоян Апостолов е нечовешка...античовешка...уууу и аз да кажа. Брей този пилот колко години съм го уважавал, а то виж какво излезе...

И да кажа малко думи за организацията. Тя че беше стегната, беше...ама не може "началниците" там да крещят на маршалите - Ей тюфлек, вдигни флага бе. Аз на село ли съм къде съм попаднал. Ако момчето не знаеше какъв флаг да вдигне, то виновни за това са хората, които са го обучили, ако са го обучили въобще. И след като толкова разбират от флагове и подобни сигнали, трябваше ли в продължение на не знам си колко обиколки едното момче от една Лада, да ръкомаха да дадете инструкция за флаг, че има нещо на пътя си. Едната кола се разпиля на съставните си части, ама състезанието си продължи. Поне 2-те огледала да бяхте събрали, нещо гума може да се пукне и да се отавани някой баш пред вас...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта Бургас 15-16 октомври 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот svetluo » Пон Окт 17, 2011 12:35

Постъпката на Стоян наистина е неспортсменска , какво да кажем тогава за серията на Царя от мелета (изключвам инцидента сега не е виновен той...) той трябваше да няма лиценз от поне 3-4 години ! За да не бъда опроверган - писта Бургас (мисля преди 3 години) Боби Борисов в дърветата и карамбол между хората ! Русе преди 2 години - отново удар с Дунев ! Миналата година от Писта Бургас - отново с Дунев на въпросният завой , където Стоян и Росен Русев са се ударили ! Велико Търново 2010 - няма нужда от коментар , хиляди хора видяха какво стана ! Да не говорим за безбройните контестации за какво ли не , или пък за уважението към публиката и колегите на награждаванията , където или не се излиза на стълбичката или се излиза и се слиза...Не казвам , че Стоян е невинен не съм видял не мога да кажа , но ако трябва да се раздават наказания и отнемания на лицензи трябва да се започне от Царчето . Замислете се има меле там е и Царя....А относно това , което казвате че хората трябвало да си сменят класовете , недейте дава акъли , че и тези пилоти ще се насочат към чужбина или към нашите зрителски позиции :D то няма клас , в който да им отърва на всички . Ако има правосъдие нека то да бъде за всички :!:
Eдин добре изпързалян завой носи повече духовно удовлетворение от едно Е*ане!
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Re: Писта Бургас 15-16 октомври 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот svetluo » Пон Окт 17, 2011 12:53

Иначе за състезанието - хареса ни ! Имаше битка , имаше и драма , абе имаше си от всичко...Не разбрах защо спряха с червени флагове втората сесия в самият край на първата обиколка ? Бояджиев беше взел старта на Тонев и беше удържал първата обиколка ( пълна противоположност след рестарта ) . Направиха се още 2 загряващи обиколки след това , което неминуемо би довело до привършване на горивото на хората , които са го изчислили до капката (общо 3 обиколки повече) . Дочух , че диктора спомена нещо за намаляване на състезателната дистанция , не разбрах дали се осъществи - не преброих обиколките . Последния завой наистина се оказа много "мръсен" за пилотите . Както Краси каза момчето със Саксото така се удари в мантинелата , че чак земята се разстресе . Другият с ладата - ОК завъртя се , следващият след него с помощта на светия дух го избегна , но беше безразсъдно това че въобше не се огледа когато тръгна да се връща към състезанието и излезе точно на пътя на следващата кола...резултата са две помляни коли.Следващите обиколки трябваше да продължат при наличието на половин кола разпиляна по цялата дължина на последния завой . Много красива битка беше иначе до края на серията коли от Х2 , Х1 и А6 в борба за победата до финала...Много стабилно каране показа дебютанта Калин Стефанов - все така и за напред ! Всички коли със задно предаване просто увяхнаха на тази мокра писта - и Антов и Даскалов и Бояджиев , трабантчето също....Всички с много добри позиции от сухата писта в събота , но на мокро просто непосилно...Следва Серес :!:
Eдин добре изпързалян завой носи повече духовно удовлетворение от едно Е*ане!
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Re: Писта Бургас 15-16 октомври 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот BradurS » Пон Окт 17, 2011 13:28

Хаха ще се сетите вие ;Д
Сега се сещам за една писта Стара Загор 2005 май беше, по същия начин дедо отавани и едно Палио... В
Време е да се вземат мерки, преди да е пострадал някой по-сериозно.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта Бургас 15-16 октомври 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот IL.TZARSKI » Пон Окт 17, 2011 14:19

svetluo написа:Постъпката на Стоян наистина е неспортсменска , какво да кажем тогава за серията на Царя от мелета (изключвам инцидента сега не е виновен той...) той трябваше да няма лиценз от поне 3-4 години ! За да не бъда опроверган - писта Бургас (мисля преди 3 години) Боби Борисов в дърветата и карамбол между хората ! Русе преди 2 години - отново удар с Дунев ! Миналата година от Писта Бургас - отново с Дунев на въпросният завой , където Стоян и Росен Русев са се ударили ! Велико Търново 2010 - няма нужда от коментар , хиляди хора видяха какво стана ! Да не говорим за безбройните контестации за какво ли не , или пък за уважението към публиката и колегите на награждаванията , където или не се излиза на стълбичката или се излиза и се слиза...Не казвам , че Стоян е невинен не съм видял не мога да кажа , но ако трябва да се раздават наказания и отнемания на лицензи трябва да се започне от Царчето . Замислете се има меле там е и Царя....А относно това , което казвате че хората трябвало да си сменят класовете , недейте дава акъли , че и тези пилоти ще се насочат към чужбина или към нашите зрителски позиции :D то няма клас , в който да им отърва на всички . Ако има правосъдие нека то да бъде за всички :!:



Колега ти явно имаш нещо лично към Илия, незнам можеби ти е изял баничката!?

Така си мисла, защото споменаваш само за инциденти в ,който е замесен цара!Но аз ще ти дам няколко други примера.Първо "писта Русе 09" Николай Паунов vs Румен Дунев "писта дракон 09" Искрен Маринов vs Боби Борисов "писта В.Търново 2011" Румен Дунев vs Маршавелов и това само в голямия клас!Можеби пропускам и още някои.Веднага ти давам и още един пример за цвят както се казва "писта Търново 2010" Ганчев Пейчев - долу на обратния при боксовете Ганчев направо искаше да му се качи на тавана! и още и още ..............
Престанете най- накрая да рогаете само по Илия тоя човек е луд по тоя спорт ,като всички в тоя форум, и дава всичко за него и за какво за да получи некоя друга псувня от некои си !!! Много моля отворете си очите :arrow: по горе написах примери
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

Re: Писта Бургас 15-16 октомври 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот Андрей Стефанов » Пон Окт 17, 2011 16:06

svetluo написа:Постъпката на Стоян наистина е неспортсменска , какво да кажем тогава за серията на Царя от мелета (изключвам инцидента сега не е виновен той...) той трябваше да няма лиценз от поне 3-4 години ! За да не бъда опроверган - писта Бургас (мисля преди 3 години) Боби Борисов в дърветата и карамбол между хората ! Русе преди 2 години - отново удар с Дунев ! Миналата година от Писта Бургас - отново с Дунев на въпросният завой , където Стоян и Росен Русев са се ударили ! Велико Търново 2010 - няма нужда от коментар , хиляди хора видяха какво стана ! Да не говорим за безбройните контестации за какво ли не , или пък за уважението към публиката и колегите на награждаванията , където или не се излиза на стълбичката или се излиза и се слиза...Не казвам , че Стоян е невинен не съм видял не мога да кажа , но ако трябва да се раздават наказания и отнемания на лицензи трябва да се започне от Царчето . Замислете се има меле там е и Царя....А относно това , което казвате че хората трябвало да си сменят класовете , недейте дава акъли , че и тези пилоти ще се насочат към чужбина или към нашите зрителски позиции :D то няма клас , в който да им отърва на всички . Ако има правосъдие нека то да бъде за всички :!:

Пич много ще се радвам на някое състезание да дойдеш и да го кажеш това на Илия,а не да се криеш като мишка зад монитора,и както виждам по-горе от написаното всичката вина все на Илия е хвърляш!!!Замисли се малко,ако го нямаше той какво щяхте да гледаде пилоти без конкуренция,и научили се да побеждават със побутвания и блъскания.Давам ти пример на първия Дракон като стартираха Илия межеше да бутне Коцето но не го направи,защото всички видяхме,че на Коцето колата вървеше повече!!!Моля всички негодуващи от Илия и целият му екип,ако има нещо идвайте и ни го казвайте направо на наз,а не да се криете като мишки зад мониторите.
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Писта Бургас 15-16 октомври 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот nikif1 » Пон Окт 17, 2011 20:08

Няма го Йончев.....да видим как Апостолов ще го блъска..............

p.s.Забравихте как Боби смля колата на Царя на Хасково.........
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Re: Писта Бургас 15-16 октомври 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот trouble » Пон Окт 17, 2011 20:33

Кой кого смлял и кой какво ял....било е....тук говорим за Бургас и Стоян.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта Бургас 15-16 октомври 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот Lada...2105 » Пон Окт 17, 2011 20:36

Андрей е много прав, на Бургас ако го нямаше царя с неговия автомобил може би и останалата публика ще се да си тръгне ;) А какъв беше проблема на евото? Че едвам го караше.
Lada 1500 Rally
Трансвагон Бургас
Аватар
Lada...2105
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 20:09
Местоположение: Бургас
Име: Lada...2105

Re: Писта Бургас 15-16 октомври 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот nikif1 » Пон Окт 17, 2011 20:37

Да му вземат лиценза,и ще спре да ги блъска.Щом не му го взимат,ще пробължава,той така си е свикнал......
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Re: Писта Бургас 15-16 октомври 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот Андрей Стефанов » Пон Окт 17, 2011 20:46

Lada...2105 написа:Андрей е много прав, на Бургас ако го нямаше царя с неговия автомобил може би и останалата публика ще се да си тръгне ;) А какъв беше проблема на евото? Че едвам го караше.

Скъсана полуоска и през цялото време кара на преден диференциал!!!
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Писта Бургас 15-16 октомври 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот Sedan » Вто Окт 18, 2011 00:39

IL.TZARSKI написа:
Колега ти явно имаш нещо лично към Илия, незнам можеби ти е изял баничката!?

Колегата явно усеща кой ще стане шампион тази година и това никак не му се харесва :mrgreen: :mrgreen:
Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Re: Писта Бургас 15-16 октомври 2011, Нац. ш-т VI кръг

Мнениеот vencibs » Вто Окт 18, 2011 11:20

Господа, изказвам уваженията си към всички пилоти участвали в тренировките и състезанието, условията наистина бяха ужасни за каране, особено за автомобилите със задно задвижване и пожелавам успех на тези, които смятят да завършат шампионата. Сега, не че съм от Бургас, но и аз искам да дам едно мнение за инцидента Апостолов - Русев - бях накрая на моста и имах възможността да видя пряко събитията, беше ясно че Росен ще изпревари Стоян - просто се видя че въпреки че стартира отзад за няколко обиколки вече бяха един зад друг и когато Росен тръгна да го изпреварва на излизане от обратния май малко повече приклещи Апостолов към бордюрите, които вече са доста високи след ремонта, при което като отбранителна реакция Апостолов го подпря, може и да е било подбутване. Ако не беше го направил Стоян нито можеше да спре и да го пусне, нито да запази тази си траектория защото той щеше за е по таван след като се удари в стълбовете по средата. Според мен Апостолов има известна вина, но едва ли е искал такова развитие с елиминация на Росен - за това огромно влияние оказа мокрото трасе, ако беше сухо това нямаше да се случи. И нека коментари да дават само преки свидетели на инцидента, а не хора - предполагащи и дочули това - онова.
vencibs
 
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Окт 18, 2011 10:53
Име: Венелин Димов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта

cron