БШЗМ 2012 - календар, новини, слухове

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

БШЗМ 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот svetluo » Сря Окт 12, 2011 18:57

Оставям на вас първите клюки...
Eдин добре изпързалян завой носи повече духовно удовлетворение от едно Е*ане!
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Re: БШЗМ 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот hrisj » Сря Окт 12, 2011 20:38

А някой знае ли дали 2012 ще има състезание в Хасково защото аз живея в Хасково, а тази година не можах да го гледам. Затова питам дали в 2012 ще има да го гледам.Дано да има. :D :D :D
hrisj
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Сеп 19, 2011 20:19
Местоположение: Хасково
Име: Ангел Ангелов

Re: БШЗМ 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот P.Solberg » Пет Окт 14, 2011 15:28

Ето едни планове за връщането на писта "Варна": http://www.ams.bg/?act=content&rec=11140
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: БШЗМ 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот andrey kokalov » Съб Окт 15, 2011 13:08

Е това е наистина добра новина.Дано Тодор допринесе за такава възможност в морската столица.Според мен не е нормално града с една от малкото истински спортни зали да няма никакво спортно моторно мероприятие.Дано и с появата на картинг пистата на Ики нещата да се пораздвижат.А иначе и аз мога да споделя нещо от кухнята.В момента усилено се работи по една от малкото останали Самари у нас.Сава въпрос за колата на Илия Вълчев.След едногодишни модификации и участия на случаен принцип колата е вече напълно готова.Модифицирани са окачването,мотора,скоростната кутия по модел на Лада Калина С 1600.Разбира се колата е правена у нас и няма все още много добра визия.За нея ще се грижим през зимата.Единствено липсата на средства в момента ни спъват да взимаме участия.Дано догодина това не е така и да допълним с още един атрактивен автомобил листата на стартиращите във всяко състезание на затворен маршрут,планинско или рали .
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: БШЗМ 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот damnit » Съб Окт 15, 2011 13:49

andrey kokalov написа:Е това е наистина добра новина.Дано Тодор допринесе за такава възможност в морската столица.Според мен не е нормално града с една от малкото истински спортни зали да няма никакво спортно моторно мероприятие.Дано и с появата на картинг пистата на Ики нещата да се пораздвижат.А иначе и аз мога да споделя нещо от кухнята.В момента усилено се работи по една от малкото останали Самари у нас.Сава въпрос за колата на Илия Вълчев.След едногодишни модификации и участия на случаен принцип колата е вече напълно готова.Модифицирани са окачването,мотора,скоростната кутия по модел на Лада Калина С 1600.Разбира се колата е правена у нас и няма все още много добра визия.За нея ще се грижим през зимата.Единствено липсата на средства в момента ни спъват да взимаме участия.Дано догодина това не е така и да допълним с още един атрактивен автомобил листата на стартиращите във всяко състезание на затворен маршрут,планинско или рали .


Супер! От кога ви чакаме да я направите! :D
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: БШЗМ 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот REZINA » Нед Окт 16, 2011 22:40

Долових някакви слухове за затворен маршрут Ловеч 2012г. някой да има някакво инфо :D
Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: БШЗМ 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот pavkata_svt » Сря Окт 19, 2011 23:24

REZINA написа:Долових някакви слухове за затворен маршрут Ловеч 2012г. някой да има някакво инфо :D

И шампионат с Българо-Китайските<Великата стена> :D .
Не е невъзможно наистина.
pavkata_svt
 
Мнения: 35
Регистриран на: Пон Яну 07, 2008 23:00
Местоположение: София
Име: Павлин Павлов

Re: БШЗМ 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот GT 51 » Сря Окт 19, 2011 23:32

То има и слухове за писта София догодина,не че не е невъзможно, но всичко зависи от желанието на организатора, а те за сега са няколко, въпроса е дали ще се разберат финансово и най вече с общината, а колкото и да ви се струва невероятно, няма по скъпа писта като организация от София.! :wink: 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: БШЗМ 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот IL.TZARSKI » Сря Окт 19, 2011 23:54

Е това е хубав слух вече :wink:
Това ми е най-милото състезание от всички.Само че общината е много голям проблем и не ми се вярва да разрешат такова нещо.2009 когато беше последната писта София имаше много разгневени хора долу на бул.България при Била и големи задрЪствания, коИто и със състезание и без състезание си ги има ,така или иначе, но ходи да спориш с кметицата на ,която писта София вЪОбще не и на дневен ред.................
IL.TZARSKI
 
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 13:42
Местоположение: софия
Име: ceco iliev

Re: БШЗМ 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот GEKON » Чет Окт 20, 2011 08:20

IL.TZARSKI написа:Е това е хубав слух вече :wink:
Това ми е най-милото състезание от всички.Само че общината е много голям проблем и не ми се вярва да разрешат такова нещо.2009 когато беше последната писта София имаше много разгневени хора долу на бул.България при Била и големи задрЪствания, коИто и със състезание и без състезание си ги има ,така или иначе, но ходи да спориш с кметицата на ,която писта София вЪОбще не и на дневен ред.................


+1
За нея са по важни млечките.
GEKON
 
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Мар 30, 2010 16:21
Име: Георги Наумов

Re: БШЗМ 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот ivozet » Чет Окт 20, 2011 09:05

Община София само един маратон я интересува! :lol:
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: БШЗМ 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот ispo » Пет Окт 21, 2011 10:24

andrey kokalov написа:Е това е наистина добра новина.Дано Тодор допринесе за такава възможност в морската столица.Според мен не е нормално града с една от малкото истински спортни зали да няма никакво спортно моторно мероприятие.Дано и с появата на картинг пистата на Ики нещата да се пораздвижат.А иначе и аз мога да споделя нещо от кухнята.В момента усилено се работи по една от малкото останали Самари у нас.Сава въпрос за колата на Илия Вълчев.След едногодишни модификации и участия на случаен принцип колата е вече напълно готова.Модифицирани са окачването,мотора,скоростната кутия по модел на Лада Калина С 1600.Разбира се колата е правена у нас и няма все още много добра визия.За нея ще се грижим през зимата.Единствено липсата на средства в момента ни спъват да взимаме участия.Дано догодина това не е така и да допълним с още един атрактивен автомобил листата на стартиращите във всяко състезание на затворен маршрут,планинско или рали .



Шапка ви свалям за проекта който правите,ако може качете някоя снимка да видем за какво иде реч :lol: УСПЕХ!!!
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

Re: БШЗМ 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот kiko » Пет Окт 21, 2011 15:39

Най-после някой и у нас да се впусне в този проект.Лично аз очаквам с нетърпение този автомобил.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: БШЗМ 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот vilio_92 » Пет Окт 21, 2011 20:04

едно момче от Русе гласи Ланчия ДЕЛТА S2 просто незнам евотата колко ще варвят тогава
Аватар
vilio_92
 
Мнения: 62
Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 22:11
Име: Velizar Ganev

Re: БШЗМ 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот Л. Мечков » Пет Окт 21, 2011 20:33

vilio_92 написа:едно момче от Русе гласи Ланчия ДЕЛТА S2 просто незнам евотата колко ще варвят тогава

:lol: :lol: :lol: Да не се отчаяш... ного ша вАрвят
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Следваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта