Писта Дракон II 1-2 октомври 2011, Нац. ш-т V кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Дракон II 1-2 октомври 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот emilzah » Вто Окт 04, 2011 17:51

efco написа:Много съм прав Влади , много се извинявам, че не си ме разбрал! Но аз не съм казал, че съм несъгласен с наказанието напротив аз казах, че неволно са въвлечени моите механици като са извикани от съдиите да изместят колата при положение че е забранена чуждата помощ на пистата и още повече като е почнало да гори задно дясно колело. Защо тогава спортните комисари не разгледаха случая така : имало ли е такава ситуация в която съдията първо те вика да изтеглиш колата тоест съдеиствие на съдията за махане на автомобила от опасното място, а после те докладва за това нарушение и те декласират !!! ..., защо никой не потърси вината и в съдията за да се разбере истината каква е и че съдията също има вина !!! А напротив Ники Златков ходи да го издирва само и само да излезе истината наяве...


Приложил съм снимка на завъртането на Щерев, където се вижда и изхода от трасето. Както се вижда на снимката там постоянно съдия няма. Единствено съдията, който извикваше и подреждаше колите преди излизане за тренировката посрещаше колите, които излизат от пистата. Този съдия и по време на тренировките и по време на състезанието беше с бяла фланелка. Според механиците на Кискинов "съдията", който ги е повикал да извадят колата е бил с черна фланелка. А там няма такъв, но виждам двама души с черни фланелки, които видимо не са съдии. Още повече, че Кискинов се върна при колата си, която се твърди, че се запалила (задното колело), но той лично отпрати маршала, който му носеше пожарогасителя и не го използваха, въпреки че момчето го остави пред колата. А Кискинов продължаваше да стои до колата и да се опитва да прави нещо с флага, който същия съдия с бялата фланелка му подаде.
Прикачени файлове
SANY0193.JPG
Аватар
emilzah
 
Мнения: 35
Регистриран на: Съб Юни 07, 2008 20:05
Местоположение: Пазарджик
Име: Емил Захариев

Re: Писта Дракон II 1-2 октомври 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот efco » Вто Окт 04, 2011 21:17

Вюртее, Вюрте само да вземеш да отговориш на е те тоя въпрос- Кой те назначи за Рейс Директор и каква съдийска квалификация - категория си изкарал че да управляваш цяло състезание ??? Оценям ти престараването но Много си се взел на сериозно чак и спортния комисар който няма право тук да обяснява за съдийските решения на ЗМ " ДРАКОН 2" и той е тук! Съдията е извън земен и е облечен с невидими дрехи !!! Не забравяйте че аз също бях в национална съдийска колегия до преди една година , не ви ли е малко неудобно кариера ли сега започвате в този спорт , май ви "използваха" срещу мен или аз излезнах поредния глупак да се занимавам с хора които на черното казват бяло само и само да останат чисти !!! Бъдете живи и здрави и ви пожелавам скоро да имате такава ситуация на трасето където и когато и да е и да се сетите какво съм искал да ви кажа и да се опитват да ви унижават хора дето са "по компетентни" от вас !!! А аз ще пия едно уйски БАЛАНТАЙН подарък от един господин дето вече е Много ГОЛЯМ капацитет в автомобилния спорт !!!
Последна промяна efco на Сря Окт 05, 2011 00:20, променена общо 2 пъти
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Писта Дракон II 1-2 октомври 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот ivozet » Вто Окт 04, 2011 21:32

Имах в предвид паркираните коли извън пистата, а не тези вътре. Не съм се престрашавал да влеза вътре в пистата.

Ето я ситуацията м/у двете Хонди. Вижда се кой кого побутна отзад и кой кого затвори :lol: http://www.youtube.com/watch?v=SDoSv32nfxY
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Писта Дракон II 1-2 октомври 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот GT 51 » Вто Окт 04, 2011 21:43

Ами като се загледаш.....на края на правата Стоян изпреварва отвътре в ляво с малък допир май....???? :) ,след това Росен също изпреварва в ляво на завоя на зелен флаг, и се вижда , че го минава ,тогава Стоян го блъска и Росен излиза от пистата.... :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта Дракон II 1-2 октомври 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот ivozet » Пон Окт 17, 2011 18:17

Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Писта Дракон II 1-2 октомври 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот REZINA » Сря Окт 26, 2011 11:58


Защо махна видеото ? :( Не може да се гледа........
Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: Писта Дракон II 1-2 октомври 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот ivozet » Чет Окт 27, 2011 14:24

REZINA написа:

Защо махна видеото ? :( Не може да се гледа........


Не съм го махнал! Там си е! :wink:
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Писта Дракон II 1-2 октомври 2011, Нац. ш-т V кръг

Мнениеот Genata » Вто Дек 11, 2012 13:30

Genata
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Фев 10, 2012 13:09
Име: Evgeni Miladinov

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта

cron