Рали Франция 2011

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Рали Франция 2011

Мнениеот Rand » Пон Окт 03, 2011 22:31

Почти сам убеден,че в новият договор на Льоб има клауза "Шампион за 2011 год."
Аватар
Rand
 
Мнения: 95
Регистриран на: Чет Апр 14, 2011 13:51
Местоположение: Варна
Име: Пламен Илиев

Re: Рали Франция 2011

Мнениеот trouble » Пон Окт 03, 2011 23:54

Очаквано...ама то винаги е било така. Аз по рано през годината казах, че двама супер пилоти в един отбор брашно не мелят. Не се повярва. Винаги един трябва да е втори. Ожие сега ще се прави на недоволен пред медиите, но ще слушка здраво. Защото ако избере алтернативата преминаване в друг отбор, ще дръпне назад. Въпроса е кога Лоеб ще се оттегли за да даде шанс на друг да спечели титлата. Докато го направи Ожие може да бъде психически сринат. Мога да дам близък пример със другата легенда Михаел Шумахер, който потъпка кариерите последнователно на Юха Сало, Еди Ървайн, Рубенс Барикело и може би най-много на Фелипе Маса. Едни се отказаха от Ф1, други минаха в посредствени отбори, остана само Фелипе, който и до ден днешен нищо не може да направи. То разбира се има много фактори, те колите не вървят сега така както преди. Много трудно е решението на един пилот къде да отиде. Представете си че Сезон 2012 Минитата омажат Ситроените. Ни да останеш ни да си тръгнеш. С няколко хиляди евра повече, Оливие знае как да успокои "бунтуващия" се Ожие. От всичко това губим обаче ние. Може да гледаме титанична борба до последния СЕ и накрая колата на единия ще спре да си почине на 5 метра от финала.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Франция 2011

Мнениеот Rand » Вто Окт 04, 2011 00:10

Вчера Бекс и Колин Кларк пуснаха слух за 2012 който е малко вероятен, но за сметка на това Много интересен :D
Ситроен : Льоб и Мико
Форд:Себ-младши и ?
Фолксваген: Яри и Ханинен
Но поне за мен най-важно е дали ще се намери място за, Отт "Stone Face" Танак догодина защото според мен,той и Ожие са бъдещето в WRC.
Аватар
Rand
 
Мнения: 95
Регистриран на: Чет Апр 14, 2011 13:51
Местоположение: Варна
Име: Пламен Илиев

Re: Рали Франция 2011

Мнениеот Цецо » Вто Окт 04, 2011 09:02

Е това ако стане.... ще повярвам в световната конспирация :)
Цецо
 
Мнения: 169
Регистриран на: Пон Апр 19, 2010 10:49
Име: Цветан Мудров

Re: Рали Франция 2011

Мнениеот rally_m » Вто Окт 04, 2011 09:09

Rand написа:Вчера Бекс и Колин Кларк пуснаха слух за 2012 който е малко вероятен, но за сметка на това Много интересен :D
Ситроен : Льоб и Мико
Форд:Себ-младши и ?
Фолксваген: Яри и Ханинен
Но поне за мен най-важно е дали ще се намери място за, Отт "Stone Face" Танак догодина защото според мен,той и Ожие са бъдещето в WRC.


На Мико ще му ходи да е втори пилот, доста си развъли карането, въпреки че с точките е добре (всички знаем как е спечелил повечето). А слуха за Фолксваген ако е верен... струва ми се че ще имам нов отбор за който да викам :twisted: Яри и Ханинен са много бързи и атрактивни пилоти, всеки фен гледа първо това, а после точки и титли... Относно Танак, определно има бъдеще, той е една от младите и проспериращи звезди. Към него бих прибавил и Микелсен, много бърз пилот, бях писал и в друга тема, че стилът му на каране много ми прилича на Великия Колин. :wink:
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Re: Рали Франция 2011

Мнениеот popodopolo » Вто Окт 04, 2011 09:42

Краси,намеси Ф1 и се сещам за годината когато Сена и Прост бяха в Макларън,когато всяко състезание имаше заповеди но като излезнат на пистата се правиха на глухи!Какво стана тогава?Не им дадоха въздух на другите отбори!15 победи от 16 старта!
Все още се надявам да "оглушеят" и двамата и да гледаме рали и да не пълним темите с "тактически" приказки!
Аз ако съм на Ожие ставам си шампион и отивам във Голф Тиим :lol:
Парите там ще са повече със сигурност от френските :wink:
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: Рали Франция 2011

Мнениеот P.Solberg » Вто Окт 04, 2011 11:48

Говори се, че Танак ще има догодина цял сезон, но с клиентско WRC. Така или иначе той подписа 3-годишен договор с Форд по-рано през сезона. Танак най-вероятно ще влезе по схемата, която влезе и Марко Мартин - трета кола, но с възможност да се бори и да докаже, че има място в първия отбор. На рали Франция Отт доказа, че е адски бърз и на асфалт. Трябва малко да поизчисти грешките, които му костваха точки и ще бъде идеален пилот за някой от водещите отбори, плюс факта, че като го гледам си е перде и не се поддава на провокации. Виждал съм го и като механик на Ал Атиях, когато той нае кола от отбора на Марко Мартин, така че явно е и достатъчно технически подготвен да комуникира активно с инженерите - нещо, което е много важно, но понякога се пропуска.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Франция 2011

Мнениеот Rand » Вто Окт 04, 2011 12:12

P.Solberg написа:Говори се, че Танак ще има догодина цял сезон, но с клиентско WRC. Така или иначе той подписа 3-годишен договор с Форд по-рано през сезона. Танак най-вероятно ще влезе по схемата, която влезе и Марко Мартин - трета кола, но с възможност да се бори и да докаже, че има място в първия отбор. На рали Франция Отт доказа, че е адски бърз и на асфалт. Трябва малко да поизчисти грешките, които му костваха точки и ще бъде идеален пилот за някой от водещите отбори, плюс факта, че като го гледам си е перде и не се поддава на провокации. Виждал съм го и като механик на Ал Атиях, когато той нае кола от отбора на Марко Мартин, така че явно е и достатъчно технически подготвен да комуникира активно с инженерите - нещо, което е много важно, но понякога се пропуска.

По време на Мешек беше механик на Туран,но четох интервю на Марко,че той и едно Автомобилно списание не могат да осигурят пари за цял сезон,така че пак парите са фактор и ще продължаваме да гледаме бездарни пилоти, а От ще е механик я на Маминото синче или на Виягра примерно.
Аватар
Rand
 
Мнения: 95
Регистриран на: Чет Апр 14, 2011 13:51
Местоположение: Варна
Име: Пламен Илиев

Re: Рали Франция 2011

Мнениеот P.Solberg » Вто Окт 04, 2011 12:28

Ще ги намерят парите, най-малкото Марко има достатъчно връзки в EOS, мисля че беше петролната им компания, самият той изгря благодарение на тях. Отт ще си кара догодина, а и от Форд имат нужда от читав млад пилот.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Франция 2011

Мнениеот beta_racing » Вто Окт 04, 2011 13:22

От е страхотен пилот! Наистина жалко, че на още едно талантливо момче му куцат парите! Добре, че Марко го е "намерил", за да му помага иначе сигурно нямаше и като механик да го виждаме по световните ралита :?

Владо е абсолютно прав за това, че ако си технически грамотен, ще може и да комуникираш с инженерите "разбираемо". Съчетанието от това качество + таланта в много случаи е равно на бъдещ шампион :)
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Франция 2011

Мнениеот Rand » Вто Окт 04, 2011 18:34

Новиков ще кара Ситроен в Испания :?:
Аватар
Rand
 
Мнения: 95
Регистриран на: Чет Апр 14, 2011 13:51
Местоположение: Варна
Име: Пламен Илиев

Re: Рали Франция 2011

Мнениеот cutflash » Вто Окт 04, 2011 18:39

Ами да :) Да провери колко са здраве и те :)
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Рали Франция 2011

Мнениеот Rand » Вто Окт 04, 2011 18:49

cutflash написа:Ами да :) Да провери колко са здраве и те :)

Ами да пита Райконен и Меркенщайн те знаят.
Аватар
Rand
 
Мнения: 95
Регистриран на: Чет Апр 14, 2011 13:51
Местоположение: Варна
Име: Пламен Илиев

Re: Рали Франция 2011

Мнениеот ARES_D » Сря Окт 05, 2011 19:27

Какво зрелищи по етапите,еми как да не харесваш рали спорта. :D

http://www.youtube.com/user/rallymedia# ... Ls0Wn-UPrA
СВЕТЪТ СЕ ВЪРТИ НАСТРАНИ....
Аватар
ARES_D
 
Мнения: 35
Регистриран на: Сря Ное 26, 2008 21:56
Местоположение: СОФИЯ
Име: Петър Поломски

Предишна

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта