Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот zevsa » Чет Юни 16, 2011 21:03

Някой случайно да е записал предаването за ЗМ Русе по Евроком от снощи? Ако може някой да даде линк, става и на лични. За съжаление не можах снощи да го гледам, а така ми се искаше (иска все още), макар че го гледах на живо, но все пак ...
Аватар
zevsa
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Май 11, 2009 23:30
Име: З. Димитров

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот cengiz.ruse » Пет Юни 17, 2011 00:10

ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСЕКИ КОИТО ЗАВЪРШИ С КУПА 4ЕСТИТО НО ЗАЕДНО СЕ ЯДОСВАМ ЗАЩО НЕ ПУСНАХА ФОРМУЛАТА НА МАРШАВЕЛОВ ДА НАПРАВИ 3 ОБИКОЛКИ НА ПИСТАТА НАИ МАЛКО ЩЯХМЕ ДАСИ СПОМНИМ ЗА ЕСТЕРА НА ВСИ4КИ САСТЕЗАТЕЛИ ИМ ПОЖЕЛАВАМ МНОГО УСПЕХИ ЗА ШОУТО САС КОЕТО НАПРАВИХА ЗА НАС КОИТО ЕДНО ПОКОЛЕНИЕ ЩЕСИ ОТИДЕМ САС МЕ4ТАТА ДА СЕДНЕМ В САСТЕЗАТЕЛЕН АВТОМОБИЛ
Аватар
cengiz.ruse
 
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Фев 08, 2011 02:52
Име: cengiz kemalov

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот cengiz.ruse » Пет Юни 17, 2011 00:41

ivanko_rs написа:Мдам,много грубо бутане от страна на Даскалов,ама картингистка работа ,то там освен бутане други чалъми няма :x
Няма го на видео ,но долу на мелницата дето се удари Петре,Даскалов много грубо изпревари и Камбуров с подобно затваряне.

П.П.Колега Мицов ти кое "РАЛИ" гледа,защото аз по същото време гледах 'Затворен Маршрут Русе" :shock:

П.П.1.Да повторя това дето писах и в темата за "Писта Хасково" - Господа(семкаджии) ,защо не казвате на хляба "ЛУКАНКА",нали пак е за ядене :?: Въпроса е риторичен,не се нуждае от тоговор :lol:

:arrow: ТОВА МОМЧЕТА НЕ Е БАЛЕТ, НО ИСКАМ И АЗ ДА КАЖА НЕЩО ЗА СЪСТЕЗАНИЕТО. МНОГО ДОБРО КАРАНЕ НАПРАВИ ИВ. ПЕТКОВ, НО КОЛАТА НЕЩО ТУРБОТО .НА БОЖИЛОВ ХОНДАТА ВЪРВЯ СУПЕР И БМВ-ТО НА ДАСКАЛА ВЪРВЯ НЕОЧАКВАНО ДОБРЕ, И ВЪВ НАШИЯ ШАМПИОНАТ ИМА МНОГО СЪСТЕЗАТЕЛИ, КОИТО ОБИЧАТ ДА КАРАТ ВЪВ КЛАС С НАЙ-МАЛКО КОЛИ. ВАЖНА Е КУПАТА, КОЯТО ЩЕ ВЗЕМАТ. ТО ТОВА НЕ Е СПОРТ, А ВЗЕМАНЕ ПАРИ ОТ СПОНСОРИ. А ПЕТРЕ МОЖЕ ДА ВЪРВИ ДА интервал СИ ИГРАЕ ФУТБОЛА И НЕГОВИЯ СПОНСОР ДА ДАДЕ ПАРИ НА НЯКОЙ, КОЙТО МОЖЕ ДА КАРА. ТО КАРАНЕТО ИДВА ОТ ВЪТРЕ НА ЧОВЕК, А НЕ СЪС ПАРИ И ШКОЛИ, И НА ЦЕЦО САКСОТО СУПЕР ВЪРВЯ.
--------------------------------------------------------------------------------------------
А писането не идва отвътре на човек, а става със школи :)
Аватар
cengiz.ruse
 
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Фев 08, 2011 02:52
Име: cengiz kemalov

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот tsetzo » Пет Юни 17, 2011 11:01

viktor_vts написа: Две думи и за организацията по трасето: най-добрата в Русе откак се помня, а аз от 6-годишен посещавам точно това състезание, 'щото живея точно до пистата, като вярвам, че това се дължи на Пламен Пантелеев! Друг е въпроса, че го нямаше на трасето, а така се надявах да видим Полото в действие... :roll:

Той пак беше на трасето с фолксваген, само че с таурег :D .
Царски като е загубил сервото не ми се струва че е било голяма грижа.
tsetzo
 
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Юни 11, 2011 18:25
Име: Цветелин Дочев

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот automagazin » Пет Юни 17, 2011 13:36

В понеделник ще пуснем обзорно предаване за писта Русе, от първите два класа. В предаването ще има интервюта с пилотите. Предаването може да гледате в сайта на Автомагазин БГ - http://www.automagazin.bg
Най- доброто от автомобилният спорт на едно място - http://automagazin.bg/
Аватар
automagazin
 
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Юни 15, 2011 23:45
Име: Automagazin Bg

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Андрей Стефанов » Пет Юни 17, 2011 17:49

tsetzo написа:
viktor_vts написа: Две думи и за организацията по трасето: най-добрата в Русе откак се помня, а аз от 6-годишен посещавам точно това състезание, 'щото живея точно до пистата, като вярвам, че това се дължи на Пламен Пантелеев! Друг е въпроса, че го нямаше на трасето, а така се надявах да видим Полото в действие... :roll:

Той пак беше на трасето с фолксваген, само че с таурег :D .
Царски като е загубил сервото не ми се струва че е било голяма грижа.

За твое сведение е голяма грижа,от страни като гледате и е много лесно,но какво съм тръгнал да обеснявам повечето колеги и приятели знаят какво е да се кара без хидравлика и то състезателен автомобил!!!
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот automagazin » Съб Юни 18, 2011 01:55

ето и малко снимки от Автомагазин БГ - http://automagazin.bg/viewGallery.php?id=4
Най- доброто от автомобилният спорт на едно място - http://automagazin.bg/
Аватар
automagazin
 
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Юни 15, 2011 23:45
Име: Automagazin Bg

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот zevsa » Съб Юни 18, 2011 18:11

Аз не мога да си обясня едно нещо – при положение, че времето беше дъждовно, писта Русе събра над 10000 зрители, минали години, макар и не дъждовно писта Русе беше една от най-посещаваните в календара (събирала е по над 30000 зрители). В сравнение с Дракон например, това са няколко пъти повече зрители, фенове, семкаджии и т.н. (на кой както му е удобно), което е достатъчно показателно, че в Русе моторните спортове се харесват от хората и то доста.
А в релност какво става – всяка година не могат да се намерят до последния момент спонсори, имахме два кръга от пистовия шампионат, сега остана само един, при което и той беше под голям въпрос почти до старта, едва сега в Русе се направи картинг писта, където човек може да отиде и да се накара на воля, нямаме една писта или някакво обособено трасе, на което който иска да отиде с личният си автомобил и да си начеше крастата (подобно на Дракона) и т.н и т.н. Уж голям град, уж индустриален и развит и пр. измислици, а в действителност ...
P.S. Нямам нищо против писта Дракон, даже напротив! Не ме разбирайте погрешно, просто я дадох за пример, тъй като темата за Дракон 1 бе най-прясна, а и имаше доста недоволни мнения от малкия брой зрители.
Поздрави
Аватар
zevsa
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Май 11, 2009 23:30
Име: З. Димитров

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот viktor_vts » Съб Юни 18, 2011 19:18

tsetzo написа:

viktor_vts написа: Две думи и за организацията по трасето: най-добрата в Русе откак се помня, а аз от 6-годишен посещавам точно това състезание, 'щото живея точно до пистата, като вярвам, че това се дължи на Пламен Пантелеев! Друг е въпроса, че го нямаше на трасето, а така се надявах да видим Полото в действие... :roll:


Той пак беше на трасето с фолксваген, само че с таурег :D .
Царски като е загубил сервото не ми се струва че е било голяма грижа.


За твое сведение е голяма грижа,от страни като гледате и е много лесно,но какво съм тръгнал да обеснявам повечето колеги и приятели знаят какво е да се кара без хидравлика и то състезателен автомобил!!!


+1
Аз затова го поздравявам за здравото каране въпреки проблема, който според мене при кола с подобна мощност става още по-сериозен! :)
Аватар
viktor_vts
 
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Яну 11, 2010 16:21
Местоположение: Варна/Русе/Дънди
Име: Виктор Несторов

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот toschnq » Пон Юни 20, 2011 22:57

дават ли по някоя телевизия това предаване автомагазин?
Аватар
toschnq
 
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Юни 11, 2011 22:42
Име: Todor Geoegiew Micow

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот GT 51 » Пон Юни 20, 2011 23:48

cengiz.ruse написа:ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСЕКИ КОИТО ЗАВЪРШИ С КУПА 4ЕСТИТО НО ЗАЕДНО СЕ ЯДОСВАМ ЗАЩО НЕ ПУСНАХА ФОРМУЛАТА НА МАРШАВЕЛОВ ДА НАПРАВИ 3 ОБИКОЛКИ НА ПИСТАТА НАИ МАЛКО ЩЯХМЕ ДАСИ СПОМНИМ ЗА ЕСТЕРА НА ВСИ4КИ САСТЕЗАТЕЛИ ИМ ПОЖЕЛАВАМ МНОГО УСПЕХИ ЗА ШОУТО САС КОЕТО НАПРАВИХА ЗА НАС КОИТО ЕДНО ПОКОЛЕНИЕ ЩЕСИ ОТИДЕМ САС МЕ4ТАТА ДА СЕДНЕМ В САСТЕЗАТЕЛЕН АВТОМОБИЛ

И коя е формулата на Маршавелов...???? Най -вероятно е химична формула...???? :?:
Имаше едночасово предаване по Евроком за ЗМ Русе, аз си го записах на видеото...не е сложно...видео,кабели и ТВ и става... :D
zevsa написа:Аз не мога да си обясня едно нещо – при положение, че времето беше дъждовно, писта Русе събра над 10000 зрители, минали години, макар и не дъждовно писта Русе беше една от най-посещаваните в календара (събирала е по над 30000 зрители). В сравнение с Дракон например, това са няколко пъти повече зрители, фенове, семкаджии и т.н. (на кой както му е удобно), което е достатъчно показателно, че в Русе моторните спортове се харесват от хората и то доста.
А в релност какво става – всяка година не могат да се намерят до последния момент спонсори, имахме два кръга от пистовия шампионат, сега остана само един, при което и той беше под голям въпрос почти до старта, едва сега в Русе се направи картинг писта, където човек може да отиде и да се накара на воля, нямаме една писта или някакво обособено трасе, на което който иска да отиде с личният си автомобил и да си начеше крастата (подобно на Дракона) и т.н и т.н. Уж голям град, уж индустриален и развит и пр. измислици, а в действителност ...
P.S. Нямам нищо против писта Дракон, даже напротив! Не ме разбирайте погрешно, просто я дадох за пример, тъй като темата за Дракон 1 бе най-прясна, а и имаше доста недоволни мнения от малкия брой зрители.
Поздрави

Колега , писта Дракон е частна собственост, доколкото знам,в БГ има много запустели самолетни писти, които могат да се преправят, но това е друга тема,що се касае за зрителския интерес,всичко е въпрос на маркетингов трик или тем подобни шмекерий.То и писта София няма вече , дето чупи даже рекорди по посещаемост даже и от мача България-Хърватска, на който съм бил...44.000 хил на стадиона при откриването, почти два пъти повече на Бояна.Прави си извода колега....Спонсори......няма такива...има рекламодатели...законите са такива ,олигофрените Ф парламента ги гласуваха ,никой нищо не каза и сега няма как хората да си оправдят разходите,,,,много е просто...Поздрави :)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот АРА Моторспорт » Вто Юни 28, 2011 10:03

Здравейте и благодаря на всички които ме подкрепяха. За съжаление след повредата на Дракона мотора беше събран с големи компромиси и само за да мога да взема участие в Русе. Въпроса беше да карам с резерви за 3-тото място или на макс за да зарадвам всички които ме подкрепят. Естествено аз избрах да си карам карането...и мотора не ми издържа...ето закъсняло видео за всички които се интерисуват...там се вижда всичко...:)
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... tCV3NXs2Zo
www.aramotorsport.com
Победата трябва да бъде извоювана а не подарена !
www.aramotorsport.com
АРА Моторспорт
 
Мнения: 86
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 11:51
Местоположение: Габрово
Име: Атанас Д. Божилов

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот D.DIMITROV » Сря Юни 29, 2011 00:38

някой знае ли кога ще сложат снимки от ралито тук в сайта аз имам снимки но искам да видя и на други хора снимките
Аватар
D.DIMITROV
 
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Ное 22, 2008 11:44
Име: Denislav

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот АРА Моторспорт » Сря Юни 29, 2011 17:53

Не е рали...а за снимки влез в сайта на www.aramotorsport.com там са моите снимки...:)
Победата трябва да бъде извоювана а не подарена !
www.aramotorsport.com
АРА Моторспорт
 
Мнения: 86
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 11:51
Местоположение: Габрово
Име: Атанас Д. Божилов

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот zlatacho » Чет Юни 30, 2011 10:38

Браво за онборда! Въпреки, че групата ви беше малка, си направихте мъжко и оспорвано каране. Жалко, че колата ти не издържа.

П.П. За пръв път гледам видео от БГ кола с толкова много камери на борда!
Аватар
zlatacho
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пет Юни 08, 2007 09:23
Име: Ангел Стоянов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта