Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Гетов » Пон Юни 13, 2011 00:47

Андрей Стефанов написа:Искам само да кажа на всички,че Маршавелов не стартира последен,последен стартира Илия!!!

Дай повече светлина кво ...що...стана!??????
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Андрей Стефанов » Пон Юни 13, 2011 01:15

Гетов написа:
Андрей Стефанов написа:Искам само да кажа на всички,че Маршавелов не стартира последен,последен стартира Илия!!!

Дай повече светлина кво ...що...стана!??????

Ами в събота на тренировките още на първата обиколка се счупи мотора,благодарение на Г-н Панталеев,че ни услужи със сервиза си успяхме до 10 и 30 вечерта да го сменим със нормален мотор,имахме само една записана обиолка,и трябваше Илия да стартира последен.След като стартираха Илия от последен вече на втората обиколка беше водач на колоната,но не за дълго след като получи проблеми във хидравликата и се наложи да кара до края без хидравлика,така,че вие си представете как се кара без хидравлика,но въпреки тия всичките проблеми сме доволни!!! :wink:
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот mitaka005 » Пон Юни 13, 2011 07:13

маршавелов стартира последен не царски и браво за страхотния старт на илия.
Аватар
mitaka005
 
Мнения: 39
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 18:12
Име: mitaka005

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот eduardo » Пон Юни 13, 2011 10:47

http://www.bfas-bg.org/results_2.html

И все пак има официални резултати от милата ни федерация:))
Pastelo Racing Team
eduardo
 
Мнения: 34
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 22:10
Местоположение: Русе
Име: Eduard Avetisyan

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Андрей Стефанов » Пон Юни 13, 2011 11:59

mitaka005 написа:маршавелов стартира последен не царски и браво за страхотния старт на илия.

Колега незнам какво си гледал но много грешиш,аз и целият екип бяхме на старта и няма просто как да несъм видял,явно сте се заблудили влез в сайта на федерацията и виж стартовата решетка и тогава ще се увериш!!!
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Юни 13, 2011 12:19

Андрей Стефанов написа:
mitaka005 написа:маршавелов стартира последен не царски и браво за страхотния старт на илия.

Колега незнам какво си гледал но много грешиш,аз и целият екип бяхме на старта и няма просто как да несъм видял,явно сте се заблудили влез в сайта на федерацията и виж стартовата решетка и тогава ще се увериш!!!

Човека си прави такива изводи защото в загряващата Косьо се появи последен,нали някой сподели по-назад в темата,че не е успял да запали за загряващата обиколка и затова се е забавил..На Илия агрегата на правата пак подминаваше почти всики като спрели...Какво стана с Дунев,тез коли постоянно взеха да се чупят,не е на добре...
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Гетов » Пон Юни 13, 2011 12:32

Rumen Dunev
Na zagrqva6tata obikolka skasah zadna lqva poluoska i startirah i karah na 3 zadvizva6ti kolela , na 1vata obikolka motora ostana na 3cylindara a na 3tata obikolka na 2va i edva se pribrah do boksa no pone se borihme do kraj :)


Из фейсбука!!!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот MADRACER » Пон Юни 13, 2011 13:22

[quote="Андрей Стефанов"][quote="Гетов"][quote="Андрей Стефанов"]Искам само да кажа на всички,че Маршавелов не стартира последен,последен стартира Илия!!![/quote]
Дай повече светлина кво ...що...стана!??????[/quote]
Ами в събота на тренировките още на първата обиколка се счупи мотора,благодарение на Г-н Панталеев,че ни услужи със сервиза си успяхме до 10 и 30 вечерта да го сменим със нормален мотор,имахме само една записана обиолка,и трябваше Илия да стартира последен.След като стартираха Илия от последен вече на втората обиколка беше водач на колоната,но не за дълго след като получи проблеми във хидравликата и се наложи да кара до края без хидравлика,така,че вие си представете как се кара без хидравлика,но въпреки тия всичките проблеми сме доволни!!! :wink:[/quote]

правилно съм преположил че е хидравлика, като слезе от колата беше размазан и се държеше за ръцете... все пак мъжка борба , на мен лично ралито :mrgreen: ми хареса, имаше интрига и в трите класа :D
Аватар
MADRACER
 
Мнения: 71
Регистриран на: Пет Май 27, 2005 14:46
Местоположение: varna
Име: АНГЕЛ КАСПАРОВ

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот znainainai » Пон Юни 13, 2011 16:34

ivanko_rs написа:.......Още на втората обиколка на обратния на Шел-а стана някакво спречкване и при нас първи дойде .... Царски,след него Маршавелов,Камбуров,Даскалов,Шишев,Дунев и Петков.............Но не за дълго,Даскалов го изпревари и почна да догонва Царя,като на последния завой преди финала(обратния на Шел-а) успя да го изпревари и по този начин взе второто място в генералното класиране.........................

Айде сега аз да вдигна мъглата понеже имам пряко участие.
Аз съм оня със байраците на обратният завой на шел и като такъв дет гледа от най-близо ще кажа кое как.
Не е имало дори и докосване на автомобили на втората или която и да е обиколка при мен. Относно изпреварването на Р.Даскалов то той го напвари на правата към старт финала понеже преди нея на спирането за обратният завой нямаше траектория за изпреварване. Царя кара мноого мъжки но умората си каза тежката дума. Ако не беше проблема със хидравликата Даскалов нямаше да е на второ място.
znainainai
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 00:34
Име: Петко Мелеков

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот ispo » Пон Юни 13, 2011 17:10

Ако има някой връзка с CRT (АСК Контрол) след церемонията по награждаване,бяха написали сигнал до спортните комисари,какво стана след това и има ли промяна в класирането :?:
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Гетов » Пон Юни 13, 2011 18:44

ispo написа:Ако има някой връзка с CRT (АСК Контрол) след церемонията по награждаване,бяха написали сигнал до спортните комисари,какво стана след това и има ли промяна в класирането :?:

http://www.bfas-bg.org/uploaded_files/b ... es_869.pdf
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот svilen » Пон Юни 13, 2011 18:48

Симеон Кандаров написа:
toschnq написа:абе шишев с какъв двигател беше чуваше се като хеликоптер :shock:

със фалшив с къв да е :mrgreen: тои е толкова 2000 кубика и Х/4 колкото аз съм космонавт

сьс фалшив не е. фалшивия мотор се оказа на Камбуров след проверка на техническата комисия 2300 кубика.
svilen
 
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 20:06
Местоположение: v.turnovo
Име: svilen stratiev

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Състезателчето_91 » Пон Юни 13, 2011 20:35

А този Камбуров от къде изникна тази година ,нямам нищо против него даже напротив ,ама ми е непознат още ,от кой град е и кои са му спонсори :?:
Изображение
Аватар
Състезателчето_91
 
Мнения: 131
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 10:12
Местоположение: Русе
Име: Радостин Стоянов

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот trouble » Пон Юни 13, 2011 21:23

Състезателчето_91 написа:А този Камбуров от къде изникна тази година ,нямам нищо против него даже напротив ,ама ми е непознат още ,от кой град е и кои са му спонсори :?:


Винаги си е карал. Не се сещам каква кола караше миналите години, мога да проверя. И като купи на Стайков Евото и вече се забелязва повече :). Мисля, че има потенциал в него.

П.П. През 2010, втори в пистовия шампионат в класа над 1600 куб. с Рено Клио. Карал е и Пежо на Своге 2010.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта Русе 11-12 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот 18nv » Пон Юни 13, 2011 22:15

:shock: Кара си от доооста отдавна. И добре си кара, но се учудвам, че е фалшив :roll:
Но по вече се учудвам на Цецо, наистина ли това е причината да е дисквалифициран :?:
Аватар
18nv
 
Мнения: 62
Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 19:00
Местоположение: Ruse
Име: Пламен Братанов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта