Рали Италия 2011

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Рали Италия 2011

Мнениеот krasi77 » Съб Май 07, 2011 13:25

забавляват се :D
krasi77
 
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Апр 08, 2010 16:51
Местоположение: vidin
Име: krasimir

Re: Рали Италия 2011

Мнениеот beta_racing » Съб Май 07, 2011 13:40

Rand написа:
Rally Fan написа:
Rand написа:Какъв е смисъла от присъствието на Виагра,Уилсън,Куипърс и Меркенщайн,след като Танак Ханинен и Прокоп ги бият през цялото Рали?

Имат пари - карат, нямат пари - не карат. :)

То това е ясно,но аз не виждам смисъла.
Така е, имат пари хората и карат за кеф. Не, че ми е по-интересно да ги гледам отколкото, да кажем, водещите пилоти в IRC, ама...това има насреща във WRC :lol:
Ти ако имаше пари като тях, отново ли щеше да гледаш смисъла или щеше да караш пък...дали ще те бият Супер 2000 нямаше да има значение :mrgreen: Да ти кажа, аз бих се "поизложил", ама бих покарал малко :oops: :oops: :oops:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Италия 2011

Мнениеот bat_jori » Съб Май 07, 2011 14:04

имаш възможност караш,освен тук никъде другаде не се смята кой и защо кара ,просто хората по света се радват на всеки на старт независимо кой е и с какво и кой го побеждава.по тая логика на лаго омодео Скандола даде по -добро време от Танак и компания,за кво карат пък Ханинен,Ал Атиах и другите.
Въпроса е за около 72км -Льоб загуби 18 сек от Хирвонен,за вторите минавания колко ще е загубата ,колко ще могат да избият утре -г-н Христов сподели над 10 сек ще му духат под опашката и аз така мисля .Да се напънат едва ли ще свалят на по -малко от 20 сек.,ако беше Латвала втори ще е друго,Ожие вчера се прави на умряла лисица щял да кара за отбора не било това неговото състезание ,но да видим .
п.с-Дамяне ,доста фенове ще имаш ,не си сам:)
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Рали Италия 2011

Мнениеот beta_racing » Съб Май 07, 2011 16:42

bat_jori написа:п.с-Дамяне ,доста фенове ще имаш ,не си сам:)
Ще паднете от смях, недей да ме надъхваш сега :mrgreen: :mrgreen:

Във WRC Академията е голяма касапница - горе-долу през етап-два има промяна в класирането и обикновено този, който е бил лидер, след това отпада :lol: :lol: Примерно, настоящият първи Егон Каур (победителят от миналия кръг в Португалия), започна слабо ралито (12-13 място), дори на един етап закъсня с над 4 минути, след което лека-полека започна да се изкачва в класирането, разбира се, подпомогнат от проблемите пък съответно на другите :mrgreen:
Още два етапа и финишират (те са само до събота), така че предстои да разберем какво ще се случи. Засега след Каур е Балдони - на 45.3 секунди, а още 54.7 секунди зад Балдони и на общо 1.40.0 минута зад Каур е шведът Фредерик Охлин. Ян Черни пък води останалите, но той самият е на почти 15 минути зад Охлин...
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Италия 2011

Мнениеот P.Solberg » Съб Май 07, 2011 17:05

Поредния естонски продукт ще спечели най-вероятно второ рали и ще стане голяма звезда. Отт Танак ги мачка в S-WRC-то, този младеж в Академията - хората работят да вадят пилоти, а не да правят безмислени напъни да имат състезания в Световния.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Италия 2011

Мнениеот Heaton » Съб Май 07, 2011 23:00

С голяма интрига започва неделята,всички ще са на макс,стискам палци яко за тийм Солберг :D
Аватар
Heaton
 
Мнения: 144
Регистриран на: Пон Юли 12, 2010 15:59
Име: Стилян Иванов

Re: Рали Италия 2011

Мнениеот muzzle » Нед Май 08, 2011 10:10

Солберг мааачка! Дано няма проблеми до края и да остане на подиума, а защо не и да победи. :twisted:
If I go to hell, send me in a GTfour!
Аватар
muzzle
 
Мнения: 43
Регистриран на: Чет Фев 10, 2011 13:56
Местоположение: Шумен
Име: Димитър Димитров

Re: Рали Италия 2011

Мнениеот P.Solberg » Нед Май 08, 2011 10:12

Победа за Пешо надали ще има, но с издънката на Ожие най-вероятно ще е трети. Но може и да се пробва за 2-рото място.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Италия 2011

Мнениеот beta_racing » Нед Май 08, 2011 10:12

Драма в Сардиния - Себастиан Ожие чупи задно ляво окачване в битка за място от първите четири и дава доста слабо време. Губи около 1 минута от първия в етапа Мико Хирвонен.
Себастиан Льоб е отпуснал и вече разликата между него и втория Хирвонен е 18.5 секунди, но последният етап е само 8.24км, което значи, че, за да изпусне второто място, Льоб трябва да има проблем или да направи грешка.
Петер Солберг обаче направи неверояно време на същия проблемен за Ожие предпоследен етап, побеждавайки първото време на Хирвонен с цели 10.3 секунди, и сега е само на 1.3 зад него в генералното класиране, на трето място. Така че ще имаме борба за второто място на Power Stage-а :D :D

Код: Избери целия код
Класиране след СЕ17 Теранова
1. Себастиан Льоб 3:39:22.9
2. Мико Хирвонен      +18.5
3. Петер Солберг      +19.8
4. Себастиан Ожие   +1:31.2
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Италия 2011

Мнениеот beta_racing » Нед Май 08, 2011 10:14

Давайте дружно да търсим излъчване на ESPN, че работата е трагична :x
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Италия 2011

Мнениеот P.Solberg » Нед Май 08, 2011 10:16

Аз онзи ден гледах по mypremium.tv. Можете и да търсите по сайтовете Sport 1, бившото DSF. Също ще го дават и по украинската 1 Auto tv.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Италия 2011

Мнениеот beta_racing » Нед Май 08, 2011 10:27

P.Solberg написа:Аз онзи ден гледах по mypremium.tv. Можете и да търсите по сайтовете Sport 1, бившото DSF. Също ще го дават и по украинската 1 Auto tv.
Еее, супер, щом по mypremium.tv върви отново... 8)
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Италия 2011

Мнениеот техо7 » Нед Май 08, 2011 10:37

beta_racing написа:
P.Solberg написа:Аз онзи ден гледах по mypremium.tv. Можете и да търсите по сайтовете Sport 1, бившото DSF. Също ще го дават и по украинската 1 Auto tv.
Еее, супер, щом по mypremium.tv върви отново... 8)

Аз в момента съм пуснал този линк и за момента ми върви канала.
http://www.silversportz.co.uk/
Поразрових се в темата за рали Йордания и го открих там...Дамян го беше посочил. :D
Аватар
техо7
 
Мнения: 393
Регистриран на: Съб Мар 22, 2008 09:21
Местоположение: Казанлък
Име: тихомир ганчев

Re: Рали Италия 2011

Мнениеот beta_racing » Нед Май 08, 2011 10:47

техо7 написа:Аз в момента съм пуснал този линк и за момента ми върви канала.
http://www.silversportz.co.uk/
Поразрових се в темата за рали Йордания и го открих там...Дамян го беше посочил. :D
На мен ми дава черен екран там :|
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Италия 2011

Мнениеот krasi77 » Нед Май 08, 2011 10:49

на мен също
krasi77
 
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Апр 08, 2010 16:51
Местоположение: vidin
Име: krasimir

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 59 госта

cron