Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот trouble » Нед Май 01, 2011 22:45

titto написа:
18nv написа:Резултати от тренировките:
http://motorsport.bg/live/

Мерси, колега!
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот uBo » Нед Май 01, 2011 23:00

BradurS написа:Като цяло почти никаква интрига в малките класове. В големите Царя заложи зверско темпо. Борбата беше назад за подиума. Супер каране на Маршавелов и Шишев. За Дунев чух че е счупил скорости. Последните обиколки караше без някои предавки според моята преценка. Разкажете какво е направил на обратния.
Като цяло, това което видях публиката въобще не обръщаше внимание на маршалите, по какъвто и начин да подхождаха те. Добре че беше полицията да държи нещата в контрол.
Иначе добър празник се получи, без сериозни инциденти.


добре за публиката да ама тея полицай малко прекалиха снимам се с Денислав след ралито таман се снимаме и полицая ме хванал за якето и ме дърпа и вика няма да ходиш там ! е извинявайте първо всички се снимаха защо беше това отношение е не разбрах а това че се разхождаха на всякъде там няма да коментирам и за всички дето си досмъдя сърцето за 1 лев няма да коментирам
uBo
 
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 20:44
Име: Ивайло Бочуков

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот Ferjancz » Пон Май 02, 2011 09:07

Ferjancz написа:
BradurS написа:........ Надяваме се публиката да е дисциплинирана и уикенда да се превърне в празник.


Ти това вярваш ли го, щото аз лично не!? Те пред полицаите си правят к'вото си искат, та кво остава пред маршали. Ама нищо де, важното е, че сте оптимисти, поздравления за което!




BradurS написа:
lz2ddl написа:Моят пост е повод това:
"Добре че беше полицията да държи нещата в контрол."
а не по повод самото състезание. Възхитен съм и се радвам искрено.

Публика беше застанала близо до трасето , зад лентата. Маршала отиде и ги помоли да се отместят. Последва едно нищо. Полицая дойде и проблема се реши от рас. Надявам се това да е било единичен случай. Но просто не сме свикнали явно...



Това е то и скоро няма да има оправия! Всички са много вещи по състезанията, особено тези, които ходят "на рали", щото няма какво да правят друго събота и неделя, всички разбират много от спорта, всички с голфа могат по-добре да минат, всички много знаят къде да гледат и как да застанат, и като си иде някой в чувал, ей тези същите почват много да лаят как нямало организация, как всичко било под всякаква критика, кой как бил виновен и т.н. Ама като им предложиш да се включат в организацията на едно състезание и да стоят по завоите с жилетките и се почват оправдания от типа "ученичка шести клас, втория срок, в края" :mrgreen: :mrgreen: И те така!

Ама по-важното е, че организаторите има желанието да го направят, както трябва, за което още веднъж поздрави!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот GEKON » Пон Май 02, 2011 09:24

На мен ми хареса.Всички караха много сърцато.На мястото на което бях публиката не е създавала проблеми.И една лека забележка към организаторите - след като старта е насрочен за 11.00 нека да бъде в този час, всяка година закъснява с минимум 30-40 минути.Ако има спънки за който не знаем променете за следващата година часа на старта.Още нещо положително - изброих около 20-25 човека с жилетки "Преса", при положение че на предишните съътезания не виждах повече от 5-10.
GEKON
 
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Мар 30, 2010 16:21
Име: Георги Наумов

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот lz2ddl » Пон Май 02, 2011 12:04

И аз съм солидарен с мнението на Gekon.
Определено това състезание беше на най-високо ниво от всичките до сега.
Смятам, че тук не събаряме правителството а коментираме случилото се през изминалите два дни с цел да разтоварим малко от емоциите а и помогнем на организаторите за догодина.

Надявам се повече хора да четат този форум и да бъдат още по-компетентна публика занапред.
lz2ddl
 
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Май 01, 2011 20:40
Име: Дидо Лечов

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот omega » Пон Май 02, 2011 12:51

Организаторите се бяха постарали, за което ги аплодирам.Жалко че състезанието беше без интрига - лидерите бяха доста над следващите ги.Дано да са достатъчен дразнител в следващите кръгове за останалите и да видим по-голяма конкуренция и повече майсторство.
Аватар
omega
 
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Апр 28, 2011 16:23
Местоположение: Кюстендил
Име: Nikolay Yordanov

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот Цанев » Пон Май 02, 2011 15:02

http://vbox7.com/play:56d2c5a1 ето и клип от сблъсъка
Акъла е нещо което можеш да раздаваш и без да го имаш!
Аватар
Цанев
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:20
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Цанев

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот P.Solberg » Пон Май 02, 2011 15:34

Нищо ново под слънцето.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот BradurS » Пон Май 02, 2011 16:05

Необичайно многото любителски радиостанции на зрителите смущаваха канала. Отне малко време, докато отстраним смущенията.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот recording19studio » Пон Май 02, 2011 17:12

http://www.recording19studio.info/?page_id=31 малко клипчета от мен(Извинявам се за това тпреперена на клипа ,но по - друг начин нямаше как да стане....)
Аватар
recording19studio
 
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Мар 06, 2011 20:25
Име: Иван Веселинов Иванов

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот BradurS » Пон Май 02, 2011 18:07

uBo написа:.... и за всички дето си досмъдя сърцето за 1 лев няма да коментирам

Еми просто не сме порасли за такова нещо... Успаваемостта на билетите бе...нищожна. Дали ако се направят по 50 стотинки няма да има повече успех ? :oops:
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот RaPiD » Пон Май 02, 2011 21:45

Не, трябва да са по 10 лв поне. В Австрия на планинското първия ден беше 15, втория 18 евро билета!!! И няма измъкване братко, тия са от 3 ч. през нощта на постовете. Залостват всички възможни уличики до трасето от ранни зорни и то на километри от трасето, черни, бели пътища, всичко. Има пръви пост и втори пост. Плащаш и за паркниг 3 евро всеки ден. Няма не искам. Даже са и проверявали зрителите по поляните за билети. Супер строг контрол тая година, даже и медиите не можеха да са на трасето, защото наскоро, миналата година е имало инцидент - убито е цяло семейство, трима човека, а пък някакъв журналист бил поначупен тоя година. И затова сега се стои на "километри" от трасето. Аз се нервех, че не мога да снимам от никъде ама и тия с жилетките не бяха по-добре от мен. Имаше завои които от никъде не беше възможно да гледа човек, напрамир един обратен много спънат на който една Октавия ВРЦ и едно ЕВО7 лъзгаха много яко. Ама не ти дават никъде братче, само зад лентите, които са на тъпи места и далеч от пътя. И то кви ленти - не найлонови като наште, разтегливи, ми някви като каиши здрави. Абе иначе организация гут, природа зер гут, колите зер зер гут. Ама като си приказвах с разни зрители или фотографи и те негодуваха срещу ограниченията и викаха "тва го има само в Австрия", както ние тука коментираме нашата организация. Но там поне квото ти кажат изпълняваш. И полицаите също са строги, но поне са по-културни и може да получиш помощ от тях. А да - самите полицаи са много в час с организацията, те комуникираха по станциите щом стане инцидент - веднага спират сатритрането на колите. И полицията и пожарната(мале колко пожарни имаше и то нови, и 6 нови линейки) участват активно в организацията и знаят какво правят. Маршалите също са в час и реагират мигновено.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот BradurS » Пон Май 02, 2011 22:52

Ами това е начина. Но в България ще пробият тунел през земята ама нема да дадат левче.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот Гетов » Пон Май 02, 2011 22:57

BradurS написа:Ами това е начина. Но в България ще пробият тунел през земята ама нема да дадат левче.

Само че някой може да попаднат на шахта, дето ще си покажат муцуните точно на трасето....и после ние ли не знаем какво става!!!Да не дава господ никому!!!!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Писта Велико Търново 30 април - 1 май 2011, Нац. ш-т I к

Мнениеот trouble » Пон Май 02, 2011 23:07

BradurS написа:Ами това е начина. Но в България ще пробият тунел през земята ама нема да дадат левче.


Къртици брат :)


Само за статистиката да отблежа, че стартираха 37 коли.

Аз не казвам, че беше безинтересно. Даже доста интересно за мен. Аз по друг начин си определям дали е било хубаво или не. Да не се взима предвид моето мнение. Като имам компания и една кола да има винаги ми е добре.....
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта

cron