Писта Бургас 16-17 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Бургас 16-17 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот cliosport » Нед Окт 17, 2010 18:52

Добра организация, много публика, хубаво време, но не и запомнящо се състезание.Почти никаква "интрига". Не отива на добре този спорт.
cliosport
 
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Май 03, 2008 10:19
Име: Дилян Петров

Re: Писта Бургас 16-17 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот trouble » Нед Окт 17, 2010 19:07

Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта Бургас 16-17 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Ogi_sh » Нед Окт 17, 2010 19:12

Защо няма галрия за състезанието?
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Re: Писта Бургас 16-17 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Mitaka_BS » Нед Окт 17, 2010 19:33

Ето и едно любителско клипче от мене надявам се да ви е харесало..
http://vbox7.com/play:554cdbdc
Малко ми трепереха рацете ,ама е от студа който ма обливаше.
Mitaka_BS
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 19:26
Име: Димитър Кръстев

Re: Писта Бургас 16-17 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот RaPiD » Пон Окт 18, 2010 00:49

Мокро трасе, без дъжд по време на карането - идеална комбинация... доста атрактивно състезание се получи, въпреки малкото участници. Отново ушев показа колко просто и комплексирано същество е, като искам да благодаря и на Веселин, човекът който пускаше колите... евала бате, по-цървулско поведение не бях виждал от човек от организацията! Явно тая оранжева жилетка и пропуска на врата ми са за окраса според теб... майната му, от прости селяндурчета друго не може да се очаква, 90% от населението са такива, кво да прайш...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Писта Бургас 16-17 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот sparcostz » Пон Окт 18, 2010 10:07

Клипче от тебе да чакаме ли?
sparcostz
 
Мнения: 37
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 22:29
Местоположение: Стара Загора
Име: Атанас Цонев

Re: Писта Бургас 16-17 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Greaddy » Пон Окт 18, 2010 11:07

sparcostz написа:Клипче от тебе да чакаме ли?

Може би цяло предаване :?: :lol:
Аватар
Greaddy
 
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Юни 29, 2008 16:38
Местоположение: Варна
Име: Лъчезар Лазаров

Re: Писта Бургас 16-17 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Окт 18, 2010 11:30

Тая полиция никога няма да разбере какво охранява,тях не ги интерсува нищо друго освен извънредната премиика,защото насила са ги завели да пазят(или по точно да стоят 3 часа прави,нещо много тежко за тях)...Друго си е да събираж пари от хората...Аз стоя на обратния завой след дългата права,и какво става...Колите идват ченгетата си говорят за битови неща от техния супер интересен живот,ама застанали 5 човека пред нас,публиката полудя....Как може хората да пътуват от цялата страна за да уважат състезанието,и накрая някви ченгета да застанат пред теб и нищо да не виждаш и да ти викат,не опъвайте лентата...Според мен оправия няма...В малките А Н на загрявката Петре и момчето с синьото саксо защо направиха тази простотия незмам,само дето си изпочупиха хубавите коли,чак яд ме фана,кой беше виновен не видях....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Писта Бургас 16-17 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот RaPiD » Пон Окт 18, 2010 13:13

Ами Ерменко си е виновен, сам каза, че се е разсеял. Ама бая удар си е било като видях после щетите. Много нелеп инцидент...

Клипче от мене едва ли ще има, но след седмица ще има репортаж както винаги в предаването Виктори Екстрийм(по ХобиТВ, ТВ1 и ТВ+).
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Писта Бургас 16-17 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот ivan_opi » Пон Окт 18, 2010 18:31

Така е ...
Наистина беше нагласена работата , защото аз бях там и лично аз чух как съдиите казаха на Ивайло (Ивко25) да пропуска другите , при което той направи крива физионамия :roll: :evil: и отиде в сервизния парк при колата !! Калпаво също стана и при Митака (Димитър Пенчев) с Фият Палиото ... първо го върнаха съдиите ,че му стърчали гумите извън колата ....... както и да е прибра я и смени джантите за да стане нормална , отива после и те пак не го пускат !! на въпроса защо ?? обаче и те незнаят !! :?:
Skype: Ivan_opi
Race Team OPI- Бургас /АСК HONDA-Апостолов/
Изображение
Аватар
ivan_opi
 
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 16:43
Местоположение: Бургас
Име: Иван Димитров

Re: Писта Бургас 16-17 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Л. Мечков » Пон Окт 18, 2010 19:39

:lol: :lol: Аййй, аййй :lol: Станете адвокати ! До колкото разбрах колегата Ивайло кара извън класирането, защото нещо си там не могло да променя група и клас. Даже и не разбрах до последно точно какво..... Незнам мен точно какво и как ме е пуснал вашият приятел, правите му лоша услуга..... Хората, които разбират от този спорт(не такива на махленско ниво като вас) ще ви обяснят някои положения още на старта какво се случи, как протече състезанието и така......... Но пък от мен един съвет- станете членове на "Лигата на разказвачите" във ФБ :D








П.П.- Ако бях стартирал с читава кола и го бях затворил с една-две обиколки, пак ли се брои за нагласено ???
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта Бургас 16-17 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот ceco_rs » Пон Окт 18, 2010 19:50

Как може да има такива драскачи на глупости не мога да си обясня ! Според мен с тези нови директори на състезания организаторите направиха голяма крачка напред ! Вече се виждат наченки на ред . Това че тези състезатели са Бургазлии ,не значи , че трябва да си правят каквото си искат ! Бяха предупредени достатъчно рано за да могат да си приведат автомобилите в ред ...
ceco_rs
 
Мнения: 113
Регистриран на: Пон Фев 19, 2007 22:35
Местоположение: Русе
Име: Цветомир Цанков

Re: Писта Бургас 16-17 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Aatra_Gsi_Fen » Пон Окт 18, 2010 20:41

Здрававейте на всички фенове не автомобиния спорт!!!
И аз като колегата искам да изразя недовоството си от нашата родна загиваща федерация!!!
Значи визирам група Х3 на писта бургас!!!Снощи бяха изляли офицялните резултати в групата в сайта на милата ни федерация в който Л.Каменов покриваше лимита от 80 процена!!!Сега пише друго ,че не покрива мин от 80% и не се класира-напрактика губи всякакви шансове за победител в Х3-Кога излизат тези резултати -нощем ли! кои ги прменя защо се маниполират!
80% от 15 обиколки са да мин 12 обиколки!!!Да Каменов има 11 обиколки но по правилник взимат обиколките на победителя в неговия клас който са 14!!!
80% от 14 са мин 11.2 да за значи мин 11!!!Незнайно защо вече е вземено под предвид мин 12 обиколки-защо тогава е този правилник, не си спомням но милсля че беше т.17.
Мисля че шампионската титла трябва да се решава на пистата а не извън нея !!!Незнам каква е причината Каменов да не Вземе точки -сиг нощем пак е спукал гума и ги загубил некаде :lol: и кои е повлиал да се маниполират резултатите, но ако г-н Ковачев има меша в тази работа за него не би правила чест да печели по този начин!!!Не визирам никого просто изразявам мнение!!!Все пак има още едно състезание като е по добър да победи и там!!!
Цяла година влагаш пари ,работиш нон-стоп само и само да избуташ това ,това и това състезание!И защо -като е ето, че не всичко зависи само от теб.
Едвали момчето да има някакъв стимул да кара др година и колко са тези като него -Просто федерацията загива!!!
:!: :!: :!:
Aatra_Gsi_Fen
 
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 00:36
Име: Bakoveca

Re: Писта Бургас 16-17 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Гетов » Пон Окт 18, 2010 20:50

Л. Мечков написа::lol: :lol: Аййй, аййй :lol: Станете адвокати ! До колкото разбрах колегата Ивайло кара извън класирането, защото нещо си там не могло да променя група и клас. Даже и не разбрах до последно точно какво..... Незнам мен точно какво и как ме е пуснал вашият приятел, правите му лоша услуга..... Хората, които разбират от този спорт(не такива на махленско ниво като вас) ще ви обяснят някои положения още на старта какво се случи, как протече състезанието и така......... Но пък от мен един съвет- станете членове на "Лигата на разказвачите" във ФБ :D








П.П.- Ако бях стартирал с читава кола и го бях затворил с една-две обиколки, пак ли се брои за нагласено ???

Аз мисля, че и да е бил извън класирането, пак е трябвало да си дава газ до края, че публиката не са им ясни разните правила......по-добре щеше да е чисто състезателно темпо на макс от всички и да се дава газ от всички, пък след финала, времеизмерването и комисарите си знаят ко къде да наредят
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Писта Бургас 16-17 Октомври 2010, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Л. Мечков » Пон Окт 18, 2010 21:04

Гетов написа:Аз мисля, че и да е бил извън класирането, пак е трябвало да си дава газ до края, че публиката не са им ясни разните правила......по-добре щеше да е чисто състезателно темпо на макс от всички и да се дава газ от всички, пък след финала, времеизмерването и комисарите си знаят ко къде да наредят

Аз съм сигурен, че си даваше газ :lol:
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта