Разни жалби,разни протести

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

Разни жалби,разни протести

Мнениеот Lubo » Съб Яну 16, 2010 15:36

Явно има доста хора,които не искат да прочетат правилата.
Пояснявам на чист български език:
Състезателни автомобили - раздел само и единсвенно за състезателни автомобили/картове/бъгита и тн.ТРЕНИРАЧКИ - НЕ!!!Зависи от модератора - може да изтрие темата,може да я премести.
Раздел моторни спортове - обяви свързани с обурудването на състезателни автомобили.По преценка на модератор - теми не отговарящи на раздела се трият.
Раздел други - раздел направен за членове на клуба или хора,които имат определен брой мнения.В раздела се публикуват всякакви обяви!
Раздел реклами - раздел за фирми и ХОРА които искат да правят бизнес.До момента няма нито един човек или фирма,която да е дала поне една стотинка,за обява в този раздел!Раздела е под пряк контрол на целия мод. екип да не се спами в темите на хората,които си изкарват хляба с този бизнес.
За случая по който се вдига тази джабала - някой продава нещо.Фирма?Човек?Град?Снимка?Нищо.Правя електроника за всякакви коли и телефон.Този прави пари от нещо,НЕ ПРОДАВА ЕДНА,ДВЕ СТОКИ.Прави бизнес.Е за кой раздел да е???????????
Много се ядосах и на изказването - "ЗА състезатели и фенове на рали спорта и неговите разновидности специални отстъпки и разработки" Защо този пасаж се появи в жалбата,а не беше в темата ?
Стига ви толкова обяснения.Раздела обяви е направен за хора от спортните среди,които да могат да си продадат нещата,които не им трябват,както и да си купят нещата,които им трябват.За фирми,хора,организации занимаващи се с търговия си има отделен раздел.

Обсъжда се варианта и за обиди към мод. екипа.Най-вероятно всяка една идея за обида или поставяне под съмнение действията на екипа ще бъдат наказвани.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Разни жалби,разни протести

Мнениеот TURBO » Съб Яну 16, 2010 19:58

Преди години ,когато намерих форум рали в дир.бг бях очарован от начина по който си общуваха феновете на най великия спорт.Компетентни мнения,линкове ,клюки от кухнята....После направиха този форум-мислех си за добро!Но съм се излъгал-тук стана тържище и безмислени спорове,стигна се дотам че Деница си търси 5те лв.... а истинските фенове обикалят европа по трасета и не влизат тук!Кажете ми какво правя тук?
Аватар
TURBO
 
Мнения: 151
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 12:02
Местоположение: Варна
Име: Иван Христов

Re: Разни жалби,разни протести

Мнениеот kiko » Нед Яну 17, 2010 10:45

Малко е поотпуснат края.Но и много са потребителите.Има всякакви - чичковци от ф.,хора които ходят по партита и си мислят,че са вътре в нещата,пилоти,фенове,механици,зяпачи и деца.Наистина трудно се стига до общ език между всички.Гледам,че има тенденция към някакъв ред в обявите.Може би защото се четат от всички :roll: .Наистина е тъпо да гледаш една Корса А/6 и до нея бъги за тренировка.Или пък седалка с/без хомологация и някакви джанти от ерата на баба ми дето имат гордото име ЛЯТИ.За случая бих запазил коментара,аз лично не бих се обяснявал на който и да е каква е разликата м/у бизнес и отвързване на непотребни неща.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Разни жалби,разни протести

Мнениеот emoangeliyn » Пон Яну 18, 2010 09:46

Любо, ако имаш време, заедно със Иво, разгледайте правилата във форума на Опел клуба, и по-специално раздел обяви. Според мен, са много добре формулирани, и особено това, че е ограничен спама до минимум. Също добра идея е задължителното публикуване на СНИМКА, ЦЕНА И НАЧИН ЗА ВРЪЗКА извън форума.Предполагам, че сте го коментирали вече, но аз да си кажа, за мен там е най-добре направеният подфорум /специално за обяви става въпрос/

Не, че съм пристрастен де... :D
Аватар
emoangeliyn
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 12:00
Местоположение: Белоградчик
Име: Емо Ангелийн

Re: Разни жалби,разни протести

Мнениеот P.Solberg » Сря Юни 16, 2010 19:42

Кой е този сладур дето го е трил мнеинето на Мечков, че ми е интересно?
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Разни жалби,разни протести

Мнениеот plm » Сря Юни 16, 2010 20:25

Ха.
Според мен проблема е, че "управата'' на форума е с прекалено различни виждания и разбирания за спорта и форума. Знаете, че съм за "твърдо" модериране и направляване на форума. Затова и предложих "организационен" форум, където да се коментира и направлява политиката на форума. Това вече не работи.
Не е нормално с дни наред да няма модератор.
И сега да не се знае кой трие мнения.
Хакер?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Разни жалби,разни протести

Мнениеот txl » Сря Юни 16, 2010 20:40

Пламене, а трябва ли да се знае? В кой от чешките форуми наказанията се налагаха от "организационен" акаунт, така че да не се вижда кой стои зад компютъра?

Владо, ти поне можеш да видиш какво е изтрито, така че не разбирам, от какво е породен интереса ти. Иначе - да, аз трих мненията от темата за Своге. И с оглед на изтритото не виждам нищо странно в това.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Re: Разни жалби,разни протести

Мнениеот Lubo » Чет Юни 17, 2010 11:14

Не обичам да оставям висящи нещата.Не ме интересува дали ще се хареса на някой.


kiko написа:Сега се загледах в кошчето........онова келеме отново влезна в менструална пауза.
Пилот задава въпрос - къде е забранено да се кара със сликове на планинско.Вместо да се правим на много разбиращи да вземем да обясним къде го пише/не пише.
Участник в планинско Своге пише на обикновен фен :Не мисля че може да се дават такива оценки"тоя може или не може,Отвънка е мн лесно,Пробвай и със кола 100 коня по това трасе на 40 градуса температура и пързалящ се асфалт и кажи какво мислиш по въпроса.Лошо ли е някой участник да защити колегите си от нападките на семкарите около трасето?
Трети пилот е написал нещо,което някой малоумник е решил,че е за коша :Гледай сега, що за модератори сте, триете разни мнения, слагате разни теми в секции, където си решите, не давате никакво обяснение на никой, това се случва за пореден път, при това и на други колеги. Не, че много ме бОли, но не е лошо да се съобразявате малко, защото скоро ще си пишете само 10 човека тук

Ми какво бих добавил аз в случая........ +1.

Форума е нещо,което трябва да се контролира.Напълно съм съгласен,че трябва да има строга ръка,но контрол трябва да има и върху модераторите,защото този форум прогони много хора свързани с автомобилния спорт и тенденцията продължава,а съгласете се с мен,че това е единственния оазис в нета у нас,където болните мозъци на тема автомобилен спорт могат да попишат на воля.



Може би си прав за позицията,която си заел.Темата за Своге се обърна на спам и беше необходимо да се направят корекци.За трите въпроса,които споменаваш съм на мнение,че не трябваше да бъдат трити.Но този форум има правила,които са за всички.Имаш лично от мен БАН за един месец за обида към модераторатор.Не подлежи на коментар!


swrt написа:Човек не може да си изпие кафето на спокойствие :twisted:

Недоумявам политиката на форума.Посочените аргументи за некадърно ръководене на форума от страна на Генади са точно формулирани.Не е нормално да се изтрие пост,който точно показва грешките на модераторите.
Пълното ми несъгласие с ръководенето на форума и подкрепата ми към Генади се изразява в това:
Част от модераторския екип са пълни профани.Недоклатени педали.Единственния модератор в този форум за мен е Чаво,всички останали са тъпанари,които са болни на тема автоспорт,но не стават за тази си роля.
Сори Любе.Форума умира по-бързо от федерацията.Това ми е мнението,такова ми е било винаги.Казвал съм ти го милион пъти и се надявам да разбереш този пост.


Напълно съм съгласен,че фурума загива.Загива като самия ни спорт.Съжалявам наистина и разбирам защо за толкова години за пръв път направи такъв пост в този форум.Отново лично от мен един месец БАН!Надявам се да се почувстваш с това съпричастен в по-голяма степен с мнението и наказанието на kiko


Л. Мечков написа:Гледай сега, що за модератори сте, триете разни мнения, слагате разни теми в секции, където си решите, не давате никакво обяснение на никой, това се случва за пореден път, при това и на други колеги. Не, че много ме бОли, но не е лошо да се съобразявате малко, защото скоро ще си пишете само 10 човека тук :D


Наистина се поотпусна края в този форум и съм съгласен,че хората си заминават точно заради това.Като потвърждение на твоите думи ще кажа,че това ми е последното мнение след което ще огранича значително писането в този форум.Мнението ми е,че форума потъна в детски изявления от типа на това:как лъзна,как бръмчи и смислените неща и дискусиите започнаха да стават все по-малко и по-малко.Надявам се всичко(бг. автомобилен спорт) да умре след рали България (както предричат много спецове) и да започнем наново да градим спорта у нас.


chill написа:Откога е забранен чистия слик на планинско?


Благодаря за въпроса,който ще е интересен за много хора.В средата на 90-те чистите сликове бяха забранени за ралитата.Бяхме свидетели тогава как денонощно механиците правеха канали по гумите,защото много пилоти у нас се бяха запасили с чисти сликове.Тогава,обаче се спомена,че става дума само и единственно за ралита.През годините много пилоти си задаваха въпроса дали могат да карат с чист слик на планинско.Винаги съм отговарял :да може.

chill написа:Относно тема:
viewtopic.php?f=1&t=8512
и резултат:
viewtopic.php?f=7&t=8529

Защо ми е изтрито мнението? То е пряко свързано с това което казва колегата в горното мнение - информативно и с нормален тон.

Поздрави,
Момчил Петров.



Извинявам се много от името на модераторския екип за полученото недоразумение.
Поздрави,
Любомир Симеонов.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Разни жалби,разни протести

Мнениеот kiko s BAN-a » Чет Юни 17, 2010 12:26

Мъжка постъпка.Не е страшно да признаеш грешка,страшно е да си мислиш,че я няма.Сигурно ще ми изтрият мнението и сигурно ще получа бан за месец,поне ще помоля ми сложат името в темата,която самите вие направихте и самите вие не я спазвате : viewtopic.php?f=6&t=4381.
Няма лошо да си кажеш мнението!А това е моето.
kiko s BAN-a
 
Мнения: 15
Регистриран на: Чет Юни 17, 2010 12:19
Име: Gena Dimitrov

Re: Разни жалби,разни протести

Мнениеот co_pilota » Чет Юни 17, 2010 15:11

Много колеги не пишат защото нещо не е както трябва тука.Не става така.Подкрепям Любо.
Аватар
co_pilota
 
Мнения: 32
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 12:07
Местоположение: sofia
Име: Aleksandar Dimitrov

Re: Разни жалби,разни протести

Мнениеот speedline » Чет Юни 17, 2010 15:25

Lubo написа: Не обичам да оставям висящи нещата.Не ме интересува дали ще се хареса на някой.
.......
Извинявам се много от името на модераторския екип за полученото недоразумение.
Поздрави,
Любомир Симеонов.


+1. Напълно подкрепям.
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Re: Разни жалби,разни протести

Мнениеот trouble » Чет Юни 17, 2010 15:49

Най-много уважавам строгото отношение, но простете, но не сте банирали правилните хора....
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Разни жалби,разни протести

Мнениеот p.pavlov » Чет Юни 17, 2010 23:18

По-добре "модерирайте" мненията на 15-годишните разбирачи.
p.pavlov
 
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 00:29
Местоположение: София
Име: Павел Павлов

Re: Разни жалби,разни протести

Мнениеот evca » Пет Юни 18, 2010 13:20

Зависи.Ако модерирането се извършва от 15-годишни няма как да стане.Има форум на Адас за членове,но тези които не са членове,май няма къде да пишат :lol: Тука пилотите леко ги смачкват от всички страни,а варианта на Курти за форум е доста слаб.Добре,че има Фацебук.
Изображение
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
evca
 
Мнения: 111
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 13:43
Местоположение: София
Име: Ева Петрова

Re: Разни жалби,разни протести

Мнениеот Vaseto » Сря Юни 27, 2012 22:44

Нищо не се е променило, за две години :cry:
Аватар
Vaseto
 
Мнения: 143
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 18:21
Местоположение: Sliven, Tvardica, Sofiq
Име: Васил Киров


Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron