Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот krasi77 » Чет Апр 08, 2010 17:26

Здравейте,

Много се радвам,че има толкова ентусиазирани фенове на този прекрасен спорт.Доста търсих карта на трасето за 2010г. но не откривам...., дори в rallybulgaria.com няма нищо. Може ли някой да помогне.
БЛАГОДАРЯ
krasi77
 
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Апр 08, 2010 16:51
Местоположение: vidin
Име: krasimir

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот Rally Fan » Чет Апр 08, 2010 17:50

krasi77 написа:Здравейте,

Много се радвам,че има толкова ентусиазирани фенове на този прекрасен спорт.Доста търсих карта на трасето за 2010г. но не откривам...., дори в rallybulgaria.com няма нищо. Може ли някой да помогне.
БЛАГОДАРЯ

Позагледай се малко и в другите теми... поразрови се и попрочети..
Ето тук има доста информация относно скоростните етапи на рали България 2010!
http://forum.rally-club.bg/viewtopic.php?f=4&t=4187&start=285
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот krasi77 » Пет Апр 09, 2010 15:18

БЛАГОДАРЯ Rally Fan

Всичко намерих
krasi77
 
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Апр 08, 2010 16:51
Местоположение: vidin
Име: krasimir

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот trouble » Пон Апр 12, 2010 13:11

Сега след писмото за рали Хеброс седя и си мисля за рали България.....Къде отидохме..ВРЦ....И за какво....Искам да питам..ама не да питам, аз си зная....Има ли друга държава в която има кръг от ВРЦ, в която предварително феновете знаят, че повече ВРЦ там няма да има, месеци преди то самото да е почнало....Колко тъжно.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот техо7 » Сря Апр 21, 2010 16:31

andrey kokalov написа:В магазина засега нищо явно няма да стане.Проектите не могат да се качат и тук в реален размер.Който иска може да ми пише и да му пратря оригиналите.От там нататък има доста фирми,които правят фланелки.Аз поръчах вече 2.Общо излизат 33 лв. с доставката от Еконт.Това е положението за момента.По независещи от нас неща вариантите с магазина на форума засега не се получават.А и на мен ми писна като падар да звъня на всеки и да го питам какво става.....................Има още време.Не е късно.Затова се постарахме да качим и подписа на Тошко.

прати ми оригиналите ако може на мейла и ми дай адреса на фирмата ако може и аз там да си поръчам...гледах снимки от рали Турция и там видях че си със фланелката...изглежда много добре направена
Аватар
техо7
 
Мнения: 393
Регистриран на: Съб Мар 22, 2008 09:21
Местоположение: Казанлък
Име: тихомир ганчев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот lancia_hf » Съб Апр 24, 2010 01:35

Докато умувате върху грешките в сайта на ралито,в другата тема, шуменското такси с рекламата на рали България 2010 тази седмица обиколи цяла Европа. Снимката е от четвъртък вечерта и е направена в Страсбург.
24042010 Strasbourg.jpg
24042010 Strasbourg.jpg (90.23 KiB) Прегледано 8297 пъти

Преди това мина през Румъния,Унгария/2 часа са се мотали в Будапеща/, Австрия,Германия...По-назад в темата някой беше написал,че един надпис нищо не значи. Значи, и то твърде много! ...За тези, които разбират,не им трябва повече от един надпис, да се жегнат и от чисто любопитство да проверят кога е рали България 2010... Така ,че , брат ми ако е жегнал поне 10 човека от "цивилизацията", това ще ме направи много по-горд, от празните приказки изписани тук...

П.П. В яда си от написаните глупости в този форум, ощетих истинските фенове на спорта , като изтрих всичките си клипове. Извинявам им се, и се реванширам: http://vbox7.com/user:wrcbg?p=allvideos . Надявам се скоро да ги зарадвам с клип от предстоящото рали България. А за филма от Акрополис 2009 не го мислете, ще стане, но наистина в момента (а и ДО МОМЕНТА) не ми е останало толкова свободно време,колкото иска направата на един такъв филм.
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот BOXER » Съб Апр 24, 2010 02:22

Абе човече къде изчезна.Ако си спрял да пишеш заради някакви си коментатори се поправи бързо.Не обръщай внимание на селтаците и сейраджийте.
Евала за таксито,сега като се замисля например от компанийте който предлагат екскурзии на ВРЦ можеше да изтопосат някоя реклама по автобусите си по международните линии
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот siky » Чет Май 06, 2010 00:33

Само една малка забележка сложете в сайта на клуба, че въобще ще има някакво международно рали. Стига с тази информация от `08г. Излиза, че само си чешем езиците/пръстите с написаното до тук. Така няма да стане! В международния форум никой не е направил тема, а искаме да си рекламираме ралито :( Евала на на шуменското такси , че направи реклама из Европа. Имаше някакъв опит да се направи нещо за това рали от феновете ама май нищо не стана, ясно че всичко е свързано с пари ама, поне идеи да бяха дошли. Много приказки за нищо :shock:

П.п. Тошко и Ники сложете в сайта, че ще има рали България кръг от WRC

Поздрави:
Светльо
Dreams For WRC
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот Цанев » Чет Май 06, 2010 12:58

Какво стана с тениските, май всеки само ще си прави?
Акъла е нещо което можеш да раздаваш и без да го имаш!
Аватар
Цанев
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:20
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Цанев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот damnit » Съб Юни 12, 2010 01:17

Андрей е прав, да вдигнем малко и тази тема


svetluo написа:Искам да предложа нещо (не знам дали някой преди мен не го е предложил но....все пак ;) ) . Предлагам след като всички знаем колко народ се събира на стената на Белмекен всяка групичка ( а те 100% ще са много) да направи по един солиден трансперант да речем на катастрон с някакво си послание или който там с каквото иска , та поне ако има отразяване медиино от небето да ни покажат и нас по "новините" с ентусиазма и радостта , че имаме кръг от шампионата . Няма да излезе скъпо толкова по 5-10 човека групичка едва ли ще ги съборят по 5 лева за материали , а и съм сигурен , че все ще има мераклии , които да искат да си покажат "творенията" :P . Пък и нали знаете стената е голяма място ще има за всички , представете си колко яко ще е да има десетина трансперанта по 20-тина метра опънати по цялата стена . Поздрави :)
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот andrey kokalov » Съб Юни 12, 2010 22:06

Хайде дойде време пак да си говорим!!!!Позагубих се поради липса на инфо и събития.Сега си наумих няколко неща,дано срещна подкрепа.На много състезания съм чувал за тромбата на дървото.Хората са си взели бутилка и е станало мноооооооооооого добре.Ако някой ги познава да ги докара или да им прати координати.За знамената и саповете.Мисля има доста дървета по балкана,неведнъж сме го доказвали,даже и навън!!!Иска се само да си вземете знамената.Жокер за феновете.Никой нищо няма да ви каже ако си напишете имената на лубимия пилот/екипаж на асфалта!!!!!!!!Хващайте се за спрейовете.Същото важи и за знамената.Поне аз ще нарисувам едно на някой завой на качване.Който знае за тромби на флакони да пише за цени и къде ги има.Транспарантите също е време да се правят.И не забравяйте-важно е да се представим добре през деня.За вечерта е ясно.....................
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот техо7 » Сря Юни 16, 2010 10:46

andrey kokalov написа:Хайде дойде време пак да си говорим!!!!Позагубих се поради липса на инфо и събития.Сега си наумих няколко неща,дано срещна подкрепа.На много състезания съм чувал за тромбата на дървото.Хората са си взели бутилка и е станало мноооооооооооого добре.Ако някой ги познава да ги докара или да им прати координати.За знамената и саповете.Мисля има доста дървета по балкана,неведнъж сме го доказвали,даже и навън!!!Иска се само да си вземете знамената.Жокер за феновете.Никой нищо няма да ви каже ако си напишете имената на лубимия пилот/екипаж на асфалта!!!!!!!!Хващайте се за спрейовете.Същото важи и за знамената.Поне аз ще нарисувам едно на някой завой на качване.Който знае за тромби на флакони да пише за цени и къде ги има.Транспарантите също е време да се правят.И не забравяйте-важно е да се представим добре през деня.За вечерта е ясно.....................

айде фенове ...както казва Андрей дайите инфо откаде могат да се закупят тромби на флакони...май никои не му се пише в тази тема...ралито наближава ... :D
Аватар
техо7
 
Мнения: 393
Регистриран на: Съб Мар 22, 2008 09:21
Местоположение: Казанлък
Име: тихомир ганчев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот damnit » Сря Юни 16, 2010 12:36

В последно време много популярни станаха Вувузелите, тях незнам откъде можем да си набавим, но ето вариант...
http://www.kuku-bg.com/product.php?product=1903
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот rupetev » Сря Юни 16, 2010 13:59

Аз си поръчах вовозела от Е-Bay. Като дойде ще ви кажа дали си струва 13 лв.
Аватар
rupetev
 
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 12:00
Местоположение: ГАБРОВО
Име: rumen petev

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот trouble » Сря Юни 16, 2010 16:00

Това за вувузелите ме заинтригува....Аз не мога да пазарувам от е-бей, идея си нямам.....Някой ако е поръчал повече или тепърва ще поръча да каже.....плащам му го с бонус отгоре :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта

cron