Новини от WRC...

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Новини от WRC...

Мнениеот danon » Нед Май 09, 2010 01:58

lancia_hf написа:Не знам за журналиста, но аз изпих вече 3 двойни кафета. И ако му оправят колата за последните два етапа, ми се иска да се телепортирам на другия край на Земята, че гледката въобще няма да е за изтърване.


Така е Валка!
Това рали е на човека "чиято скорост е от друга планета" - както каза Jari-Matti LATVALA :D
Направи феноменално представяне, а и доста от първите пилоти в кервана му "свалиха" шапка.
Трябва да успее! - Flat Out :D
Аватар
danon
 
Мнения: 140
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 03:22
Местоположение: София

Re: Новини от WRC...

Мнениеот trouble » Нед Май 09, 2010 02:16

- 17,7 до победата...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Новини от WRC...

Мнениеот danon » Нед Май 09, 2010 02:32

Ожие се завърта и гасне мотора в етапа - драма!!!
Аватар
danon
 
Мнения: 140
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 03:22
Местоположение: София

Re: Новини от WRC...

Мнениеот prodrive » Нед Май 09, 2010 02:38

Solberg спрял ?
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Re: Новини от WRC...

Мнениеот danon » Нед Май 09, 2010 02:45

Битка м/у Sebastien OGIER и Jari-Matti LATVALA... :?:
Аватар
danon
 
Мнения: 140
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 03:22
Местоположение: София

Re: Новини от WRC...

Мнениеот danon » Нед Май 09, 2010 02:46

Petter SOLBERG се е ударил в ел. стълб
Аватар
danon
 
Мнения: 140
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 03:22
Местоположение: София

Re: Новини от WRC...

Мнениеот danon » Нед Май 09, 2010 02:49

На финалния сплит Ожие е забил предницата и е съборил бронята...
Последна промяна danon на Нед Май 09, 2010 02:57, променена общо 1 път
Аватар
danon
 
Мнения: 140
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 03:22
Местоположение: София

Re: Новини от WRC...

Мнениеот danon » Нед Май 09, 2010 02:50

Латвала печели Рали Нова Зеландия! - драма, драма, драма :D
Аватар
danon
 
Мнения: 140
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 03:22
Местоположение: София

Re: Новини от WRC...

Мнениеот prodrive » Нед Май 09, 2010 02:51

Браво ! :) , слушам и аз радиото , коментатора направо те пренася на отсечката :)
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Re: Новини от WRC...

Мнениеот rafa90 » Нед Май 09, 2010 02:57

YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS браво Яри мачкай момче, ей тва се казва каране 9.1 секунди на Ожие на последния етап помля ги просто
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: Новини от WRC...

Мнениеот lancia_hf » Нед Май 09, 2010 03:36

Драма май в случая е много меко казано :D Това рали ще ми стане по-любимо от Финландия. Честито и голямо БРАВО на Яри! Дано най-сетне да се отпуши,че явно Мико не е в състояние /и/ тази година да се бори за титлата. А Латвала винаги е бил по-бързия пилот на Форд, просто по-рядко завършваше... Така и шесткратния ще си има по-достоен съперник за титлата.... Едва ли, все пак предстоят и асфалтовите ралита, първото от които е нашето.
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: Новини от WRC...

Мнениеот todor hristov » Нед Май 09, 2010 12:08

Добре че удърът не беше по-силен и нямаше стърчащи железа както ми се стори на изхода от моста,че тия страничните удъри са отврат.То,че Себ е екстрагалактическо същество в човешки образ дори малката ми щерка го знае,ама я да видим тукашните-Солберг,птичките знаете колко пъти кацат на рамото,Хирвонен-това не е достатъчно за шампион,Латвала-браво,но както се казва-можеш и повече.От Земните пилоти има само един,който ако си изпие хапчето за успокоение преди състезание може да победи Льоб-нарича се ...Крис Миик.И дано оная кратуна Уилсън най-накрая реши да го вземе при себе си.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Новини от WRC...

Мнениеот beta_racing » Пон Май 10, 2010 09:52

За трета поредна година (без 2009-та, когато не беше в календара) Рали Нова Зеландия поднася невероятен спектакъл за всички :D Засега резултатът откъм победи е 2:1 за Форд :D
През 2007-ма победата бе за Маркус Грьонхолм срещу Себастиан Льоб с невероятната разлика от 3 десети от секундата - най-малката разлика някога :D
През 2008-ма на последния дълъг етап - така известният Уанга Коуст (който "реши" събитията и тази година) двойната победа, към която Форд се бяха устремили, се изпари - Мико Хирвонен спука гума, а Яри-Мати Латвала се удари! Така първи и втори станаха третият и четвъртият преди това - Себастиан Льоб и Дани Сордо.
Тази година нямах възможност да следя ралито отблизо, но и трите пъти, когато видях класирането след всеки от трите дни бях така :shock:
Първи ден - Льоб се ударил и е назад с минута и 20 сек; Солберг води, а Латвала, Ожие и Сордо са страшно близо един до друг.
Втори ден - Солберг вече е назад, Ожие води, а Льоб е само на 5.3 секунди :shock: :shock: :shock: Еб*ти и карането, братче :shock: :lol:
Трети ден - Латвала побеждава в Рали Нова Зеландия 2010 с невероятно каране в последния етап :shock: :shock: :shock: :D :D :D Льоб пак се ударил, Ожие също се ударил; Хирвонен и Сордо - много близко един до друг и много близко зад Льоб :D

Наистина е било страхотно рали и завиждам (не благородно :D) на хората, които са го гледали наживо 8)
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Новини от WRC...

Мнениеот trouble » Пон Май 10, 2010 11:46

beta_racing написа:... а Льоб е само на 5.3 секунди :shock: :shock: :shock: Еб*ти и карането, братче :shock: :lol:
Трети ден - Латвала побеждава в Рали Нова Зеландия 2010 с невероятно каране в последния етап :shock: :shock: :shock: :D :D :D Льоб пак се ударил....


Предположих, че има нещо такова за последния етап, защото изостана изведнъж със 10 секунди межди 5 и 6 сплит иначе имаше потенциала да бъде над всички.....А отсега нататък предлагам, Себастиан Льоб да се завърта умишлено на първия, втория етап....и после..."..елате ми повече..." :lol: Така хем ралито ще е интересно, хем Льоб ще бъде стимулиран, хем интереса ще се повиши. Такъв сценарии на рали България и туко виж сме пак от календара 2012...ее мечтиии :lol:
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Новини от WRC...

Мнениеот Ferjancz » Пон Май 10, 2010 17:01

trouble написа:
beta_racing написа:... а Льоб е само на 5.3 секунди :shock: :shock: :shock: Еб*ти и карането, братче :shock: :lol:
Трети ден - Латвала побеждава в Рали Нова Зеландия 2010 с невероятно каране в последния етап :shock: :shock: :shock: :D :D :D Льоб пак се ударил....


Предположих, че има нещо такова за последния етап, защото изостана изведнъж със 10 секунди межди 5 и 6 сплит иначе имаше потенциала да бъде над всички.....А отсега нататък предлагам, Себастиан Льоб да се завърта умишлено на първия, втория етап....и после..."..елате ми повече..." :lol: Така хем ралито ще е интересно, хем Льоб ще бъде стимулиран, хем интереса ще се повиши. Такъв сценарии на рали България и туко виж сме пак от календара 2012...ее мечтиии :lol:



Хахаха интересен вариант за нашето рали :mrgreen: Ама Льоб, ако им направи още едно такова показно, колко е по-бърз и добър от тях, според мен някои от тях ще се откажат от този спорт :mrgreen: :mrgreen: То пък чак такова бясно каране, е не е истина пък значи :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта

cron