Новини от WRC...

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Новини от WRC...

Мнениеот trouble » Пон Фев 08, 2010 23:53

техо7 написа:Здравейте...някои ако може да помогне къде може да се гледа рали Швеция онлайн...нямам канала TV Mottors :?


Репортажи от ралито с доста онборди ще излъчват Motor TV, както досега беше Евроспорт. Друг е въпроса дали питаш за онлайн репортажи по някой шведски канал може би или за лайв онлайн, за което аз лично не знам да има...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Новини от WRC...

Мнениеот fan73 » Вто Фев 09, 2010 19:21

В рали Мексико ще стартират само 35 автомобила http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 4&Itemid=1 може би няма да сме най-зле откъм брой участници в нашия кръг.И нещо друго ме подразни,че там ще карат и SWRC и PCWRC и са събрали толкова малко екипажи(явно интереса не е много голям) и може би са прецакали нашия кръг за сметка на тяхния,но така са прецинили господата от FIA- за съжаление.
fan73
 

Re: Новини от WRC...

Мнениеот bat_jori » Пет Май 07, 2010 16:40

Засега Нова Зеландия върви доста интересно ,малки разлики и оспорвана битка.
В първите 3 етапа Себ караше доста лежерно и тактически ,в Касиди 1 -изпусна колата на влизане в тесен мост,имал е доста проблеми с задната врата и след сервиза -цялата тактика се променя :D натисна още в Спрингфилд,Взе дългата Бул 2 ,и ССС,на Ксидии Брукс записа -втори времена и вече е на 1:19 мин от Петер.
1.Солберг
2.Латвала-1,4
3.Ожие-3,9
4.Сордо-8,7
5.Хирвонен-20,2
6.Уилсън-1:09,7
7.СЕБ-1:19,8
Мико този сезон отстъпва повече на Себ ,какво ще предложат Форд днес.Ожие ме кефи максимално ,колко бързо израстна и поддържа високо темпо постоянно ,Солберг дава надежди за нещо голямо ,Сордо -показва зъбки в някой етапи:).
При С 2000 -Кетома се движи много ,много добре,Фиестите имат предимство пред Фабиите.
СС10 -Франклин -20,82 км -22:43 часа -битката продължавааааааааа
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Новини от WRC...

Мнениеот lancia_hf » Съб Май 08, 2010 06:29

ONE MAN SHOW ...
За мен беше истинско удоволствие тази нощ да следя сплитовете от Нова Зеландия... Шесткратния прескачаше съперниците си, както аз прескачам мненията на част от пишещите тук. Много от вас вече ги видяха на живо как карат тези момчета. Представете си сега как е карал Льоб, аз не мога да си представя, за да заличи пасив от 1:20 мин и да го сведе до 5 сек преди последния за деня етап... Не ми се мисли какво е чуствал Матю, знаеки,че след него всеки момент може да се появи "торнадо" и да го отвее като........ Както се казва: Когато той се концентрира максимално и кара, и боговете мълчат! ...
На Ожие сега му е лесно. Но едно е да пердашиш по етапите в "процес на развитие", съвсем друго е когато носиш на гърба си цял един отбор. Че той ще е заместника на Льоб, това и циганетата на битака в Орландовци го разбраха, дано обаче да развие и психиката си наред с пилотските умения. И ако някой още се чуди за хегемонията на французите , нека да види това ,което Владо изрови от необятния интернет:
http://www.dailymotion.com/video/xcw9xm ... ?start=141
И това 5-6 месеца ,най-малко, преди тяхното рали... Затова и хората ще си имат и Льоб, и Ожие, и Монте Карло, и Тур Дьо Франс и т.н. ... А ние? .. Ние даже и тема за рали Нова Зеландия нямаме... Може би защото не участва Кен Блок :!:
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: Новини от WRC...

Мнениеот P.Solberg » Съб Май 08, 2010 10:43

Еми шесткратния просто така им нарита самочувствието на онези, че нямам думи. Все си мислех, че ще се докопа до позиция да атакува челото, ама чак толкова да ги размаже. Явно сега вече кара около 90-те процента, защото ако почне да кара на 100-те вече щеше да е с около 10-20 напред. Феномен си е човека и то благодарение на своите качества, но и на правилната програма на FFSA, която го разви и му даде шанса. Сега този шанс се дава на Ожие, а след него вече виждам Арцено, който се заяви в последния момент от PH Sport и най-вероятно ще атакува титлата в Джуниърите. Но той е малко по-луд от двамата Себастиановци и трябва да се поработи сериозно върху него. Но, Франция просто издуха Финландия по всички параграфи.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Новини от WRC...

Мнениеот plm » Съб Май 08, 2010 12:56

Льоб продължава да побеждава и това не е изненада. Но, ми се струва, че вече не се задоволява само с победа 5-10 секунди. В последния ден на рали Турция въпреки преднината си продължи да кара за време.
И сега в Нова Зеландия показва категорично, че е недостижим. Само на СЕ 12 е по-бърз от втория /Хирвонен/ с 22 секунди за 31 км.! :D
Явно е решил не само да се състезава с останалите участници, но и с времето. :D :D
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Новини от WRC...

Мнениеот bat_jori » Съб Май 08, 2010 17:50

Валка след Касиди беше на 1:40 ,3мин от лидера .След като се прибра в сервиза ми изглеждаше малко постъписан и как гледаше вратата ,а той им взимал мярка как да ги наказва. :D Тотален хегемон прави си каквото пожелае,мачка самочуствието на всички останали ,и със самолет да е Мико , Себ пак ще го нашляпа ,Вторите му минавания могат да те откажат от ралиспорта :D
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Новини от WRC...

Мнениеот P.Solberg » Съб Май 08, 2010 18:17

Като му гледаш онбордите можеш да видиш интересни неща - кара напълно спокойно, уверено. Остава му време да нанесе корекции по записките и да не нарушава темпото си. Ако има машина в автомобилните спортове, това определено не е Шумахер, а Льоб. За мен Льобката доказа много повече неща, отколкото който и да е в моторните спортове до момента. Легенди винаги ще има, ама Себ просто пише правилата за каране в световния.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Новини от WRC...

Мнениеот RS_TURBO » Съб Май 08, 2010 19:08

P.Solberg написа:Еми шесткратния просто така им нарита самочувствието на онези, че нямам думи. Все си мислех, че ще се докопа до позиция да атакува челото, ама чак толкова да ги размаже. Явно сега вече кара около 90-те процента, защото ако почне да кара на 100-те вече щеше да е с около 10-20 напред. Феномен си е човека и то благодарение на своите качества, но и на правилната програма на FFSA, която го разви и му даде шанса. Сега този шанс се дава на Ожие, а след него вече виждам Арцено, който се заяви в последния момент от PH Sport и най-вероятно ще атакува титлата в Джуниърите. Но той е малко по-луд от двамата Себастиановци и трябва да се поработи сериозно върху него. Но, Франция просто издуха Финландия по всички параграфи.

Къде мога да по-прегледам малко повече инфо за това момче Арцено, и как му се пише името на латиница, стана ми интересно...
Смятам, че Льоб мноооого дълго време ще бъде коментирана личност както и пример за подръжание безспорен талант в моторните спортове, човека си е уникален, това време което изби за няколко СЕ си е направо чудо, винаги съм се кефил на френската автомобилна школа но повечето случай те са асфалтови специалисти но Себ разби хегемонията на "Летящите" финландци и то вече 6 години и то подред... да е жив и здрав да затвърждава титли още доста години... :)
No Boost, No Bottle, Just Pure THROTTLE!!!!!
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев

Re: Новини от WRC...

Мнениеот P.Solberg » Съб Май 08, 2010 19:15

http://www.mathieu-arzeno.com/ - това му е сайта.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Новини от WRC...

Мнениеот vikikos » Съб Май 08, 2010 19:29

В Ytube има клипче от близо 3 мин. и си личи,че е доста бързичък,ама и клиото му е доста силно,кви лисичи опашки се показват от ауспуха му... :shock:
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Новини от WRC...

Мнениеот Dim » Нед Май 09, 2010 00:49

Голяма драма става в Нова Зеландия. Журналиста е превъзбуден и му се пие кафе. Льоб поведе, сбърка и се удари, още не е ясно каква е повредата, но е вече 4-ти. Ожие и Латвала губят време спрямо Солберг и Хирвонен. Сега ще е още по-жестоко ако Льоб успее да си върне първото място.
Dim
 
Мнения: 41
Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 15:58
Местоположение: Пловдив
Име: глупости

Re: Новини от WRC...

Мнениеот bat_jori » Нед Май 09, 2010 00:54

след последният сплит и преди финала Себ е допуснал грешка ,повредил е предницата.остава твърде малко а вече е на 21,7 с
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Новини от WRC...

Мнениеот danon » Нед Май 09, 2010 01:25

Уникално рали WRC New Zealand 2010!
Пълно с обрати.
Два етапа до края - много неизвестни.
Поне шест пилота с шанс за победа... :?:

Катастрофата на Loeb -> http://www.youtube.com/watch?v=9YV6W3iZXxA

Loeb Crash.jpg
Loeb Crash.jpg (24.79 KiB) Прегледано 7834 пъти
Аватар
danon
 
Мнения: 140
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 03:22
Местоположение: София

Re: Новини от WRC...

Мнениеот lancia_hf » Нед Май 09, 2010 01:44

Не знам за журналиста, но аз изпих вече 3 двойни кафета. И ако му оправят колата за последните два етапа, ми се иска да се телепортирам на другия край на Земята, че гледката въобще няма да е за изтърване.
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта

cron