НЕрадиоуправляме "Кит"Модели на състезателни коли

Всичко извън автомобилния спорт

НЕрадиоуправляме "Кит"Модели на състезателни коли

Мнениеот svetluo » Съб Яну 30, 2010 23:09

Колеги имам една питанка към вас може и да има писано някъде по въпроса,но поне аз не намерих...Значи работата е такава искам да си купя сглобяем модел (без значение мащаба) на каквато и да е състезателна кола , но не мога да намеря нищо читаво никъде в България . Тук всичко , което се предлага или е с двигател или е вече сглобен макет :( Айде някой ако има някакво инфо къде мога да намеря из интернет или в магазините (Шумен , Варна) да ми каже :) . Благодаря предварително :) .

П.С. Това също е голяма зарибявка , но и много къса нервите ;) имам и други ако някой иска да види да пише ;)
Прикачени файлове
impreza_wrc2006_inst.pdf
Това е инструкцията за сглобяване прави се от хартия всичко ,но не мога да кача целия файл защото е много голям....
(492.2 KiB) 356 пъти
Eдин добре изпързалян завой носи повече духовно удовлетворение от едно Е*ане!
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Re: НЕрадиоуправляме "Кит"Модели на състезателни коли

Мнениеот BOXER » Нед Яну 31, 2010 15:44

Burago преди продаваха такива модели,но сега май вече не ги правят.Аз имах 2-3 колички 1:24.Доста хубаво занимание си е да ги сглобиш,да им налепиш лепенките и тн.
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: НЕрадиоуправляме "Кит"Модели на състезателни коли

Мнениеот svetluo » Пон Фев 01, 2010 09:41

Мда , Бураго преди правеха подобни макети и аз имам доста от тях , но вече никъде не могат да се намерят (явно са спрени от производство).Гледах из много сайтове,но никъде не открих да има подобни на техните макети . Пак се отправям с молба към вас , ако някой има представа как и от къде мога да намеря моля да ми пише ;)
Eдин добре изпързалян завой носи повече духовно удовлетворение от едно Е*ане!
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Re: НЕрадиоуправляме "Кит"Модели на състезателни коли

Мнениеот andrey kokalov » Чет Фев 04, 2010 18:59

Това,което търсиш се нарича стендови модел.Главно се продават в големите магазини за детски играчки,но избора не е голям.Бураго произвеждат все още такива модели,но те не са толкова реалистични.Марката еталон тук е Тамия.Моделите са много истински.Продават се главно по заявка.Тук може да се намерят в сайтове като Хоби Дик,Автомоделизъм и др.Продажбите са главно чрез поръчка в нета.Също там можеш да разгледаш многото филмчета как се сглабят отделните модели.Последната Импреза,която исках да си купя включваше дори дунапрена на ролбарите.С доставката излизаше около 50 лв.,но не знам дали бяха включили и бои в комплекта.Мащабът и беше 1:18.Освен това доста по-добре се консервират,не има падат лепенките и не се драскат.Макетите на Бураго са с метални купета и това често води до недобри отливки.При пластмасовите модели абсолютно всичко това се коригира.
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov


Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта

cron