Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Дискусия за Световния рали шампионат

Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот andrey kokalov » Съб Яну 02, 2010 20:38

Реших да направя отделна тема,за да не пълним другата с много мнения.Искам тук ако можете да ми споделите идеи за нашата подкрепа за ралито.Разбира се мненията да са обосновани.Засега се намериха гайдари,а локацията ще им е на старта и на Белмекен(стената).Тъй като много идеи ще се генерират със времето обмислям вариант за среща и обсъждане на идеите.Като за начало искам модераторите да се включат активно.Първа среща и резултат от нея очаквам около 16 този месец.Който желае да ми пише да го прави на [email protected] или да звъни на 0895401423.
Като отправни точки ще се срем на дрехи,знамена или транспаранти,чистота.Разбира се и на всяка добра идея.Благодаря на Брабус и ДиД за своевременната реакция.Надявам се те да са първите от многото...........Защото ,,Траянови Врата" 09 показа,че НИЕ можем :!: :!: :!:
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот fen_na_krum_donchev » Нед Яну 03, 2010 01:37

Идеята е много добра,но трябва силна организация.А и има доста време до началото на сезона.Първо да видим кой пилот с каква кола ще стартира на рали Траянови Врата,също така и кой ще вземе участие в WRC-то.Лесно ще кажем на агенцията,която да направи тениските,знамената и трансперантите,но трябва силна организация от нас.Трябва да се съберат парите колкото се може поооо ранко,защото клуба ни Дончев-спорт,уж всеки ще даде пари за трансперант,всеки се хвърля ще дам пари и ще направите това по-хубаво,по-красиво и накрая стана така,че от "многото" заявили желание да заплатят,само 5 човека дадохме парите,но както и да е.И затова парите трябва да се съберат още рано.Много хубаво,че сте намерили гайдари,благодарение на Деси Николова.А за знамената,които ще измислите е най-лесно - отиваш в някоя книжарница и взимаш едно голямо знаме на БГ,а може и такива по поръчка с логото на WRC България.Относно тениски и тем подобни,мисля че всеки да си направи по свой избор и да си сложи логото,което ще измислим от форума!
"Риска става все по-голям,а удоволствието все по-малко" - З.Б
Аватар
fen_na_krum_donchev
 
Мнения: 144
Регистриран на: Съб Окт 04, 2008 16:32
Местоположение: Ловеч
Име: Иванела Иванова

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот Цанев » Нед Яну 03, 2010 19:38

На мен ми се върти една идея в главата и да я споделя. Мислех си за това, че реклама на "рали България" се прави реклама само в София имам предвид плакати и билбордове, моята мисъл беше че може да сеъберем някакви малки пари от сорта на 5 или 10лв. (според мен 5 лева никого няма а съборят),да се вземе оригиналният плакат да се добави някъде и логото на клуба, да се изкарат плакати и да се разпратят по 100тина бройки по по-големите градове да се разлепят от съфорумци които имат време. Мен няма да ми е първи път да разлепям безплатно. В момента точно гледам от една агенция офертата 500 цветни плаката излизат около 480 лв. а 5000 около 2000 вероятно има фирми които могат и по евтинко.
Акъла е нещо което можеш да раздаваш и без да го имаш!
Аватар
Цанев
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:20
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Цанев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот todor hristov » Нед Яну 03, 2010 20:01

Имам прекрасна идея-нека изразим уважението си към феда,нахлузвайки наоблечено по един памперс.Ако се съберем доста хора на едно място,чрез подходящи символи можем да изразим послание графически,използвайки окологъзните части.За целта ще е необходим червен перманентен маркер.Както забелязвате всичко това-памперс,гъз,червено,събрано на едно, говори дори само по себе си доста!
Надявам се да не оцените мнението ми като спам!
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот Цанев » Нед Яну 03, 2010 21:24

todor hristov написа:Имам прекрасна идея-нека изразим уважението си към феда,нахлузвайки наоблечено по един памперс.Ако се съберем доста хора на едно място,чрез подходящи символи можем да изразим послание графически,използвайки окологъзните части.За целта ще е необходим червен перманентен маркер.Както забелязвате всичко това-памперс,гъз,червено,събрано на едно, говори дори само по себе си доста!
Надявам се да не оцените мнението ми като спам!

идеята ти ми харесва :mrgreen: :mrgreen:
Акъла е нещо което можеш да раздаваш и без да го имаш!
Аватар
Цанев
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:20
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Цанев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот andrey kokalov » Нед Яну 03, 2010 21:40

Дотук добре.Само насочете идеите си в насока колко уважаваме пилотите си,а не колко ненавиждаме Федерацията и в частност шефа и!!!!
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот todor hristov » Пон Яну 04, 2010 12:21

А те колко уважиха форума ни,независимо колко глупави мнения има.Аз не бих подкрепил каквато и да било идея(вече).Кой драйвър излезе някъде и каза какво мисли да прави.Що аз ще се напъвам да мисля кой,какво.На мен да не би някой да ми е дал хляба в ръцете.Тук сме всичките от вулва нагоре-ако споделиш,някой ще ти го нахлузи,ако си мълчиш,дори да имаш хубави идеи оставаш неразбран.Затова-МАЙНАТА му-ще киризя Льоб,Пешко,Циркаджията и другите, които поне имат ПЪРФОРМАНС!
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот andrey kokalov » Пон Яну 04, 2010 21:26

Е добре!Значи според теб няма смисъл.Явно не всички мислят като теб.Видя се на ,,Траянови Врата" 2009.Като на теб не ти се мисли или занимава няма смисъл да ми го споделяш.Пуснах темата за хора,които явно не са като теб.Ако се съберат поне 20 аз съм доволен.Мен ми трябват идеи,а когато му дойде времето сами ще решим кое как и дали ще стане.Това не е тема кое как НЕ може или НЯМА да стане.И ако има други негативно настроени хора МОЛЯ: - пишете си на лични!!!Искам да общувам с позитивни и градивни хора.За другите са построени стадионите и парламента....................
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот DimitarIliev_fan » Пон Яну 04, 2010 22:28

И според мен трябва на Рали България да покажем, че този спорт е много обичн в страната и че заслужаваме пак ВРЦ поне заради публиката ако не за другото.
Изображение
Аватар
DimitarIliev_fan
 
Мнения: 121
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 15:24
Местоположение: Dundee, Scotland
Име: Явор Гочев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот техо7 » Вто Яну 05, 2010 16:06

Цанев написа:На мен ми се върти една идея в главата и да я споделя. Мислех си за това, че реклама на "рали България" се прави реклама само в София имам предвид плакати и билбордове, моята мисъл беше че може да сеъберем някакви малки пари от сорта на 5 или 10лв. (според мен 5 лева никого няма а съборят),да се вземе оригиналният плакат да се добави някъде и логото на клуба, да се изкарат плакати и да се разпратят по 100тина бройки по по-големите градове да се разлепят от съфорумци които имат време. Мен няма да ми е първи път да разлепям безплатно. В момента точно гледам от една агенция офертата 500 цветни плаката излизат около 480 лв. а 5000 около 2000 вероятно има фирми които могат и по евтинко.

съгласен сам с твоята идея Цанев...за казанлък и ст.загора мога да поема грижата за разлепянето...а за паричките имаш ли идея кои ще ги сабира
Аватар
техо7
 
Мнения: 393
Регистриран на: Съб Мар 22, 2008 09:21
Местоположение: Казанлък
Име: тихомир ганчев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот Цанев » Вто Яну 05, 2010 21:20

Ами ако има достатъчно наистина сериозни хора да видим кой ще дава и кой не да се избере някой от нас, или по желание някой от модераторите ако са съгласни, аз лично не бих имал доверие на някой който не е показал, че е сериозен! Но така като гледам ти си единственият желаещ за момента :)
Акъла е нещо което можеш да раздаваш и без да го имаш!
Аватар
Цанев
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:20
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Цанев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот Цанев » Вто Яну 05, 2010 21:40

Туко що говорих с бащата той каза че големите плакати просто минават през рекламните агенции а ги изкарват в печатница тук във търново имаме една евтиничка "Сира" (там си изкарваме училищният вестник :mrgreen: ) се нарича даже бащата познава и един от служителите или собственика не разбрах точно там могат да ги изкарат вероятно на по ниски цени от тези на "елитната" фирма само трябва да се даде в готов за разпечатване вид а след това да се разпратят.
Акъла е нещо което можеш да раздаваш и без да го имаш!
Аватар
Цанев
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:20
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Цанев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот tik-tak » Сря Яну 06, 2010 07:44

Аз мога да поема ангажимента за гр.Трявна . Кажи само колко пари ще трябват долу-горе за бройка за да ти кажа колко ще взема.
Аватар
tik-tak
 
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 14:16
Местоположение: гр.Трявна
Име: Любен Любенов

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот Ogi_sh » Сря Яну 06, 2010 07:48

Браво Момчета , Стархотни сте! Евала за Ентусиязма ви! Но до къде я докарахме че Шепа фенове трябва да си извадят последните пари за да платят плакатите на Великото ВРЦ България?!
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот Цанев » Сря Яну 06, 2010 11:14

Ами естествено повече бройки по евтино, трябва първо да видим колко човека ще сме ако сме само 4-5 едва ли има смисъл защото всеки от нас ще трябва да се бръкне с няколко пъти повече от 10 лв. ако се съберем скоро време малко повечко хора ще попитам в горе спомената печатница, при тях цените са повече на договорка отколкото да са точно фиксирани. Предлагам и момчета от други градове също да проверят нещата как стоят защото другате може да е още по евтино!
Ogi_sh написа:Браво Момчета , Стархотни сте! Евала за Ентусиязма ви! Но до къде я докарахме че Шепа фенове трябва да си извадят последните пари за да платят плакатите на Великото ВРЦ България?!

Оги ако мога така да те наричам, стигна се до там, защото рекламата не е твърде евтина и фед или "Рали Пул" като организатори предпочитат да спестят някой лев за нещо друго. :mrgreen: но това е отделна тема
Акъла е нещо което можеш да раздаваш и без да го имаш!
Аватар
Цанев
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:20
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Цанев

Следваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта

cron