дубрутру

Всичко извън автомобилния спорт

Re: дубрутру

Мнениеот дубрутру » Пет Дек 25, 2009 09:50

rally_girl написа:Казваш, че си пораснал значи вече си Голямо дубрутру, така ли?! :wink: Само да попитам може ли да се запиша за конкурса? :roll:

Зная, че си красива конкурентка за конкурса, но да ти кажа, че ще гласувам за Цвети.
Може пращай снимките и ще преценим.
Безпристрастно.
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: дубрутру

Мнениеот дубрутру » Пет Дек 25, 2009 09:53

Ferjancz написа:Може може :) Изпращайте снимки в цял ръст и данни за себе си на и-мейл [email protected] ! Заедно с Дубрутру ще преценм единодушно и ще обявим победителката :) Колкото повече, толкова повече, беше казал един познат :mrgreen:



Честито Рождество Христово! Бъдете усмихнати и щастливи !

ЧЕСТИТА КОЛЕДА!
Ако имаш връзки навий Дядо Коледа да ми подари обувки...
и някаква нова спортна кола.
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: дубрутру

Мнениеот Ferjancz » Пет Дек 25, 2009 10:14

дубрутру написа:
Ferjancz написа:Може може :) Изпращайте снимки в цял ръст и данни за себе си на и-мейл [email protected] ! Заедно с Дубрутру ще преценм единодушно и ще обявим победителката :) Колкото повече, толкова повече, беше казал един познат :mrgreen:



Честито Рождество Христово! Бъдете усмихнати и щастливи !

ЧЕСТИТА КОЛЕДА!
Ако имаш връзки навий Дядо Коледа да ми подари обувки...
и някаква нова спортна кола.




Виж обувките не са проблем, ама за спортна кола не знам . Аз колко съм му се молил, ама ей на не ми носи.
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: дубрутру

Мнениеот rally_girl » Пет Дек 25, 2009 10:57

дубрутру написа:
rally_girl написа:Казваш, че си пораснал значи вече си Голямо дубрутру, така ли?! :wink: Само да попитам може ли да се запиша за конкурса? :roll:

Зная, че си красива конкурентка за конкурса, но да ти кажа, че ще гласувам за Цвети.
Може пращай снимките и ще преценим.
Безпристрастно.

Тя нещо не одобрява този вид конкурси, ама не разбирам защо?! :wink: Адреналинът си го има и конкуренцията също.....почти като на рали! Аз обичам всички състезания, даже имам спечелени корони като мис 10-ти "Б", например :D
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Re: дубрутру

Мнениеот rally_girl » Пет Дек 25, 2009 11:03

Ferjancz написа:
rally_girl написа:Благодаря за поканата! :D И още нещо да попитам....понеже и аз порастнах :wink: не искам вече да съм girl. Как да си сменя името, а мненията ми да останат?!
Весела Коледа на всички! :D


Ами съжалявам, че ще трябва да те разочаровам, ама тая фатка със смяна на ника май е невъзможна или поне аз не занм да е. Ама за всеки случай попитай txl или чичо Китанов ( хи хи чичо, сега очаквам да ме скастри ) та те може и да знаят как :) Ама кво ти пречи да си girl, те жените искат да ги мислят за момичета постоянно, пък ти се дърпаш :mrgreen: Ама айде, че ще се отплесна по една тема дето не си е работа :mrgreen: :mrgreen:

Много ми се иска да съм carmen....обичам и колите и мъжете, ама като не става ще съм си girl, кво пък толкова лошо има :wink:
P.S. Снимката ми я има вече тук!
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Re: дубрутру

Мнениеот дубрутру » Пет Дек 25, 2009 12:36

Ferjancz написа:
дубрутру написа:
Ferjancz написа:Може може :) Изпращайте снимки в цял ръст и данни за себе си на и-мейл [email protected] ! Заедно с Дубрутру ще преценм единодушно и ще обявим победителката :) Колкото повече, толкова повече, беше казал един познат :mrgreen:



Честито Рождество Христово! Бъдете усмихнати и щастливи !


Трябва да предупредим миските без еротични снимки, ще препълнят пощата :)
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: дубрутру

Мнениеот дубрутру » Пет Дек 25, 2009 20:29

До кога ще ни контролират, спрете се. :)

http://bg.fanopic.com/smeshni-klipcheta/entertainment/videos/show/19178-udivitelen-stiptiiz
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: дубрутру

Мнениеот tsveti » Пон Дек 28, 2009 09:47

:) Участвам, нали си ми сестра, не мога да те оставя самичка :D

Снимките ти Дубрутру са страхотни :) И аз имам такива, дори по-стари, с коли обаче.

Прякорът ''Бомбата'' да ти е познат? :) Може и да сте карали заедно...
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: дубрутру

Мнениеот дубрутру » Пон Дек 28, 2009 19:13

tsveti написа::) Участвам, нали си ми сестра, не мога да те оставя самичка :D

Снимките ти Дубрутру са страхотни :) И аз имам такива, дори по-стари, с коли обаче.

Прякорът ''Бомбата'' да ти е познат? :) Може и да сте карали заедно...

Не, не се сещам за човека за който ме питаш.
Би трябвало да го зная, ние не бяхме чак толкова много тогава, но и нямахме сегашните възможности за комуникация.
Дай да видим старите снимки, ако е възможно.
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: дубрутру

Мнениеот дубрутру » Вто Дек 29, 2009 14:10

Ferjancz, като нов във този форум ми е трудно, не мога да си изтрия бележките, как се прави?
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: дубрутру

Мнениеот дубрутру » Вто Дек 29, 2009 14:15

"Re: дубрутру
от дубрутру » 2 "

И това пък защото е без цитат ми показва :) , че е от мен за мен, но всъщност е от мен за теб
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: дубрутру

Мнениеот tsveti » Сря Дек 30, 2009 09:37

Ми...когато ги сканирам, може и да ги кача тук. Но пак казвам моите снимки са още по-стари от твоите :D и са с коли.
Но мога да помоля за малко снимки с мотори, от твоето време, с въпросния човек ''Бомбата'' :). Синът му ми е добър приятел, както и самия той разбира се, слушала съм много истории за едно време.
Може и да не сте имали нещата, които имаме ние сега, но за мен вашето време е много по-емоционално и истинско от нашето :)

ПП. Бележките можеш да изтриеш като маркираш тези, които искаш да изтриеш (в дясно квадратчетата) и дадеш отдолу ''маркирай като важно''->''изтрий маркираните'' и след това натискаш -> ''давай'' :)
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: дубрутру

Мнениеот дубрутру » Чет Дек 31, 2009 08:40

tsveti написа:Ми...когато ги сканирам, може и да ги кача тук. Но пак казвам моите снимки са още по-стари от твоите :D и са с коли.
Но мога да помоля за малко снимки с мотори, от твоето време, с въпросния човек ''Бомбата'' :). Синът му ми е добър приятел, както и самия той разбира се, слушала съм много истории за едно време.
Може и да не сте имали нещата, които имаме ние сега, но за мен вашето време е много по-емоционално и истинско от нашето :)

ПП. Бележките можеш да изтриеш като маркираш тези, които искаш да изтриеш (в дясно квадратчетата) и дадеш отдолу ''маркирай като важно''->''изтрий маркираните'' и след това натискаш -> ''давай'' :)


Благодаря, изтриването на бележките било по- простичко отколкото го търсих, справих се, благодаря.
Каквито и снимки за спорта да поместиш тук ще са ми интересни за разглеждане, вероятно и не само на мен.
Чакам ги.
Весело посрещане на Новата Година ти желая Цвети, желая ти още всичките най - хубави неща в света да дойдат с Нея, здраве и много късмет.

Весело посрещане за всички.
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: дубрутру

Мнениеот дубрутру » Пет Яну 01, 2010 10:49

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, НА ВСИЧКИ ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!
http://www.youtube.com/watch?v=g9WNF_2-3gI
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: дубрутру

Мнениеот Ferjancz » Вто Яну 19, 2010 15:09

Я сега ( деца кажете ) кака Цвети да си признае, кой разтриваше клиото днес по бул. Цветан Лазаров, че и газ му даваше в това хлъзгаво и гадно време. Вземе да я изплющи бегачката и после кака Цвети зрител. Ааааааааа не така :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron