дубрутру

Всичко извън автомобилния спорт

Re: дубрутру

Мнениеот emoangeliyn » Пет Дек 18, 2009 20:33

Я, да питам в тая тема, да не отварям друга. Някой дали има инфо, фед. на кого е раздала награди и за какво, че намирам само-Дончев, Дончев, Дончев......и дотук, а мисля че е имало подготвени около 200 приза :lol:
Аватар
emoangeliyn
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 12:00
Местоположение: Белоградчик
Име: Емо Ангелийн

Re: дубрутру

Мнениеот дубрутру » Съб Дек 19, 2009 16:26

emoangeliyn написа:Я, да питам в тая тема, да не отварям друга. Някой дали има инфо, фед. на кого е раздала награди и за какво, че намирам само-Дончев, Дончев, Дончев......и дотук, а мисля че е имало подготвени около 200 приза :lol:


http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%83%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%BF%D0%B8%D0%BD

Ето я и колата
Изображение
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново


Re: дубрутру

Мнениеот Ferjancz » Нед Дек 20, 2009 18:07

Хахахахахахахахахахахахахаха , ти си уникум! От къде ги вадиш тези сайтчета. :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: дубрутру

Мнениеот дубрутру » Нед Дек 20, 2009 22:28

Ferjancz написа:Хахахахахахахахахахахахахаха , ти си уникум! От къде ги вадиш тези сайтчета. :mrgreen:



Весела коледа и на теб
http://elfyourself.jibjab.com/view/rEYEie2DSAcxNm9F
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: дубрутру

Мнениеот tsveti » Пон Дек 21, 2009 17:18

:D :D
Правилно го каза жената...кандидата дори не знае, че участва в изборите :lol:
Ейййй нямам думи просто, добре се посмях, та даже и колежката заразих :wink:

Павка, много добре се справяш с коледните танци :mrgreen: , но не танцуваш по-добре от мен и Дубрутру, да знаеш! :twisted:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: дубрутру

Мнениеот trouble » Пон Дек 21, 2009 20:55

С разрешението на всички участващи в тоя танц...Весела Коледа и от мен:

http://elfyourself.jibjab.com/view/jiHnl7tQC7uqdbNK7vZQ

Преди ми викаха Майкъл Джексън
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: дубрутру

Мнениеот Ferjancz » Вто Дек 22, 2009 09:19

tsveti написа::D :D


Павка, много добре се справяш с коледните танци :mrgreen: , но не танцуваш по-добре от мен и Дубрутру, да знаеш! :twisted:



Това го приех лично , казвайте кога и къде ще се виждаме да видим кой е по-по-най, в танците. Разрешени стимуланти за добиване на по-добри стъпки, троянска сливовоа 7 годишна .. :mrgreen: :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Лични данни

Мнениеот дубрутру » Сря Дек 23, 2009 08:42

Ето ме е мен!
Обърнете внимание на спортния ми осигурителен екип.
Още си го нося, много як.
И съм жив! :)
Изображение
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re:

Мнениеот дубрутру » Сря Дек 23, 2009 10:01

Ogi_sh написа:"Областен диспансер за психични заболявания със стационар - Велико Търново" - ЕООД

Пощенски код: 5000
За контакти: "ОДПЗС - В. Търново" - ЕООД
Email:[email protected]
Факс: 062 623796
Адрес: Велико Търново, ул. "Бузлуджа" № 1
Град: Велико Търново
Лице за контакти: Здравко Харизанов, Людмила Дончева, 062 621883, 062 601480
Телефон: 062 623796

Ако нямаш финансова възможност аз ще ти помогна като се лиша от 1 участие....Съжелявам ХОРА като ТЕБ!



Здрасти Оги, вярно съм малко шантаФ
Не ти се сърдя, но да ти разкажа историята на заболяването
Реших да преснимам тези снимки като история, на това което правиш ти и другите ентусиасти, за което ви се възхищавам истински
Всичко започна от тук, много хубаво ми миришеше бензина
Изображение
Стигна се до тук
Изображение
Та като тръгна нямаше спиране, тук мястото е Свищов, годината е 1971, няма нужда да ти се хваля, че съм първия на снимката, паважа го виждаш, машините са експерементаторски допотопни, супермодерни за времето, скоростта е над 120км.ч., представи си я за времето което е тогава, екипа е обикновено кожено яке.
Изображение
А това съм аз сега, живата история на авто- мото спорта.
Пожелавам на теб и на всички останали заболяли от моето заболяване също като мен да можете да разказвате пътя на идващите след вас.
Весели празници на всички.
Изображение
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: дубрутру

Мнениеот дубрутру » Сря Дек 23, 2009 11:14

дубрутру написа:Темата е изтрита от дубрутру!

Защо показвам тези снимки ли?
Най- малкото е да ви се похваля :)
Снимката е на правата и бърза отсечка, следва ляв завой и заради това се изнасям в дясно, а втория е втори защото е в неправилната позиция за завой с голяма скорост, дребнички неща, кой да ни каже тогава...но така се създадоха школите на известните ни български състезатели.
От снимките може да се види, може да се види когато техниката, дори и фотографската, е била на доста ниско ниво, НО, който вижда ще види, че ентусиастите няма да свършат, може да се види, че не само напредъка на техниката е фактор в този спорт, може да се види, колко много публика е запалена по авто-мото спортта. И това в едно малко провинциално градче. Общата дължина на трасето е около 4км. обиколката. След мотоциклетите всички класове същото трасе ползваме и с автомобили...над 40 автомобила участваха. Имаш представа как се организира едно такова състезание, как се охранява всяка една пряка по трасето в градски условия с различни видове настилка и колко е голям риска от изненади. Може много да се види и е хубаво да се знае, какво е било и какво е сега.. за тези на които им е интересно.
ШантаФите!
Аватар
дубрутру
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Дек 24, 2007 20:59
Местоположение: В.Търново

Re: дубрутру

Мнениеот rally_girl » Чет Дек 24, 2009 23:09

Казваш, че си пораснал значи вече си Голямо дубрутру, така ли?! :wink: Само да попитам може ли да се запиша за конкурса? :roll:
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Re: дубрутру

Мнениеот Ferjancz » Пет Дек 25, 2009 00:01

Може може :) Изпращайте снимки в цял ръст и данни за себе си на и-мейл [email protected] ! Заедно с Дубрутру ще преценм единодушно и ще обявим победителката :) Колкото повече, толкова повече, беше казал един познат :mrgreen:



Честито Рождество Христово! Бъдете усмихнати и щастливи !
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: дубрутру

Мнениеот rally_girl » Пет Дек 25, 2009 00:50

Благодаря за поканата! :D И още нещо да попитам....понеже и аз порастнах :wink: не искам вече да съм girl. Как да си сменя името, а мненията ми да останат?!
Весела Коледа на всички! :D
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Re: дубрутру

Мнениеот Ferjancz » Пет Дек 25, 2009 01:24

rally_girl написа:Благодаря за поканата! :D И още нещо да попитам....понеже и аз порастнах :wink: не искам вече да съм girl. Как да си сменя името, а мненията ми да останат?!
Весела Коледа на всички! :D


Ами съжалявам, че ще трябва да те разочаровам, ама тая фатка със смяна на ника май е невъзможна или поне аз не занм да е. Ама за всеки случай попитай txl или чичо Китанов ( хи хи чичо, сега очаквам да ме скастри ) та те може и да знаят как :) Ама кво ти пречи да си girl, те жените искат да ги мислят за момичета постоянно, пък ти се дърпаш :mrgreen: Ама айде, че ще се отплесна по една тема дето не си е работа :mrgreen: :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

ПредишнаСледваща

Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта

cron