Най-великите пилоти!

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Най-великите пилоти!

Мнениеот beta_racing » Вто Дек 01, 2009 09:01

Браво на Чавдар, че продължава темата :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Най-великите пилоти!

Мнениеот racing service » Вто Дек 01, 2009 15:58

Поздравления мом4ета това е най хубавата тема във форума в момента и с интерес следя нейното развитие.Мисля 4е темата ще е много полезна за онези мом4ета които задават едни такива въпроси...това какво е онова защо е :D ...и други подобни които са известни на 90% от пишещите тук.За съжаление не разполагам с време за да напиша нещо пове4е но редовно 4ета написаното от вас...поздрави
Аватар
racing service
 
Мнения: 151
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 22:31
Местоположение: Севлиево
Име: Иван Кушлев

Re: Най-великите пилоти!

Мнениеот racing service » Вто Дек 01, 2009 16:15

И една тема от мен Паола де Мартини ,тя идва на рали Златни и вървеше много добре,само 4е някои хора решиха 4е е голям срам една жена да бие най голямото ни (светило) тогава Стоян Колев и нещо се слу4и ,а тя си тръгна от Албена обидена...ако знаете нещо пове4е за нея и по темата ще се радвам да го нау4а.
Аватар
racing service
 
Мнения: 151
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 22:31
Местоположение: Севлиево
Име: Иван Кушлев

Re: Най-великите пилоти!

Мнениеот vikikos » Сря Дек 02, 2009 07:53

Да,да,помня това рали с тази италианка 87-88 г. може би :roll: и двамата с нашия (з.м.с. :mrgreen: ) караха Аудита.А не разбирам в предвит заглавието на тази тема,последните двама защо са в нея :?: .То всъщност само първия е за тази тема.
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Най-великите пилоти!

Мнениеот plm » Сря Дек 02, 2009 22:48

vikikos написа:Да,да,помня това рали с тази италианка 87-88 г. може би :roll: и двамата с нашия (з.м.с. :mrgreen: ) караха Аудита.А не разбирам в предвит заглавието на тази тема,последните двама защо са в нея :?: .То всъщност само първия е за тази тема.

Какво ти пречи и Ясен да е в темата? Така е преценил автора, пък и очевидно е положил доста труд да те/ни информира. Сигурно, не си го и прочел цялото, защото казваш, че не искаш да го четеш.
Поне да беше казал как е било с Паула де Мартини. А, то нищо.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Най-великите пилоти!

Мнениеот vikikos » Чет Дек 03, 2009 00:11

Не си спомням точни подробности за врътката с нашия з.м.с. и италианката,бил съм 10-на годишно пешлеме и купувах АМсвят да науча нещо и да изрежа някоя снимка (Полонеза ми беше любима кола м/у другото и много се кефех,че поляците се състезават с тях).Относно темата на Дамян,ами достойна е за всеки рали форум и най-малкото полезна за всички,но след Мишел Мутон,мисля,че само Микола и Бломквист могат да се допълнят.За Ясен е просто несериозно да е в такъв мемориал,то не е класация,за него знаем ние и евентуално сърбите :roll: ,не виждам с какво и къде е известен.Нямам против него,даже ме кефи като пилот,но...
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Най-великите пилоти!

Мнениеот LACHO » Пет Дек 04, 2009 00:50

До vikikos.Бате има резон в твоето мислене.Но моля ви преди да пишеме да се замисляме малко.Не може една тема да мине без размисли и страсти.И без спамове.Съобразявайте се малко с труда на хората.Те с нищо не са ни длъжни.
Аватар
LACHO
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 15:22
Местоположение: София.Бели брези
Име: Лъчезар Тодоров

Re: Най-великите пилоти!

Мнениеот plm » Пон Дек 07, 2009 20:46

Перфектно написано! :D
Благодаря на Чаво за положения труд и спомените.
Делкур определено беше с характер. Това, че е казал за Ориол, че е шофьор на линейка- то е така. Паници си е ...луд.
Спомням си 1993, когато у нас беше "тогавашния" Малкъм Уйлсън. Майк Тейлър тогава правеше Фордовете. Разказа, каква огромна разлика има в карането. Тогава Биазон и Делкур бяха заводски пилоти. В сервиза колата на Биазон е с унищожена ходова част, по мотора -нищо. Груб стил на каране. Пристига Делкур - перфектна ходова част, но мотора...ОК. Тогава показваха, мисля в Португалия , на един стадион начало на ССС. Делкур както стартира след 20 метра колата изпуши и ...на репатрак. Та, Майк Тейлър обясни, че са забавили старта с минута, ама Делкур е бил на пълна газ и като тръгна изпуши-клапани, пружини...Не се сетил да върне газта защото не знае какво става с мотора. Сегашните коли сигурно са защитени. Но, тогава...не.
Та, Делкур кара колата с финез. Е, моторите...
Точно така кара и Льоб. Колата някакси плува...и завива , и заминава.
Казвал съм за Солберг - интензивно спиране, рязко завиване, пълна газ ...и на колата й се завива свят/какво иска той от мен/ :D
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Най-великите пилоти!

Мнениеот fireborn » Вто Дек 08, 2009 13:09

В този смисъл съмнявам се че ако такава класация се направи пак след 5 години или след 10 Льоб пак ще е на първо място, не че не го заслужава, но съм убеден че подреждането ще е друго.

Ако Льоб продължи да се състезава през тези,примерно,пет години и добави още 5 световни титли към колекцията определено ще е на първо място,а така като гледам няма кои да го измести.Единствено Латвала ми прави впечатление има нещо от стила на Макрии избухване с голяма скорост и после епична катастрофа,ако успее да намали катастрофите и запази тази скорост може би през сезон 2011 ще гледаме интересна битка за титлата.
fireborn
 
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Окт 28, 2009 19:57
Име: стилян петров

Re: Най-великите пилоти!

Мнениеот Ferjancz » Вто Дек 15, 2009 10:33

За мен Делкур е един от най-добрите пилоти. Въпреки малкото си победи, си е чоевк с характер. То може би и за това е с амлко победи, както спомена по-горе Пламен, ч чупел мотори а поразия :) На колипчето накрая , момента в които се кара на навигатора, му казва да му чете по-рано :mrgreen: Нвигатора явно е закъснявал :) Бой по каската :mrgreen: И от мен поздравления за положения труд. След време тази тема може да се сложи най-отгоре, за да може да се чете от всеки. Все пак нали искаме да онразоваме младото поколение :)
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Предишна

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта