ЖАЛБА + ПРОТЕСТ

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

ЖАЛБА + ПРОТЕСТ

Мнениеот dqdkaa » Пон Юни 22, 2009 21:20

Защо ми сваляте обявата винаги когато я публикувам има ли причина за това .С какво е по различна от всички останали.Ето я и обявата.Продавам оригинални туниниг файлове от Германия( чип туниниг). За атмосферен мотор мотор 160 лв. турбо мотори 280лв.ОБД туниниг 300лв.ЗА състезатели и фенове на рали спорта и неговите разновидности специални отстъпки и разработки
Последна промяна dqdkaa на Вто Юни 23, 2009 22:03, променена общо 3 пъти
ОБОРОТИ МУ Е МАЙКАТА
dqdkaa
 
Мнения: 65
Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 18:39
Местоположение: ВАРНА

Re: ЖАЛБА

Мнениеот Деница » Пон Юни 22, 2009 22:45

Това Е реклама и правилата са ясни. Колегите са посочили и линк към темата обясняваща ситуацията.

Отделно е изключително некоректно да използваш формата 'ЖАЛБА' да публикуваш отново рекламата за дейността, която извършваш безплатно.

Оставена е обявата ти в раздел РЕКЛАМИ и дали ще бъде одобрена от модераторите, зависи само от теб.
Изображение
Деница
Модератор
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 12:42
Местоположение: София
Име: Деница Богоева

ЖАЛБА -ПРОТЕСТ

Мнениеот dqdkaa » Вто Юни 23, 2009 09:34

Деница написа:Това Е реклама и правилата са ясни. Колегите са посочили и линк към темата обясняваща ситуацията.

Отделно е изключително некоректно да използваш формата 'ЖАЛБА' да публикуваш отново рекламата за дейността, която извършваш безплатно.

Оставена е обявата ти в раздел РЕКЛАМИ и дали ще бъде одобрена от модераторите, зависи само от теб.

Ти май не си чела обявата а там пише ПРОДАВАМ и каква реклама е това ако продаваш 20 гуми или 5 бегачки това също ли е реклама.Защото това е готов продукт купуваш и продаваш(консуматив,резервна част).Все едно е да си купиш или продадеш карбуратор .И преди да изказваш мнение трябва да си наясно кое е търговия и кое е реклама
ОБОРОТИ МУ Е МАЙКАТА
dqdkaa
 
Мнения: 65
Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 18:39
Местоположение: ВАРНА

Re: ЖАЛБА + ПРОТЕСТ

Мнениеот Деница » Вто Юни 23, 2009 23:33

Добре, пиша по - ясно ...

Ти извършваш търговска дейност с неща, които внасяш , нали ? Оповестяването публично на тази ти дейност е реклама и с оглед на това, че не обявяваш чипа от колата си за продан , следва обявата ти да не е на едно ниво с обявата на колегата, обявяващ старата си турбина за продан след като си е купил нова или за да си купи нова.

Има ценоразпис за да седи рекламата на твоят продукт/дейност в съответните подраздели.
Изображение
Деница
Модератор
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 12:42
Местоположение: София
Име: Деница Богоева

Re: ЖАЛБА + ПРОТЕСТ

Мнениеот dqdkaa » Сря Юни 24, 2009 16:16

Ок миличка това как ти звучи прочети го Продавам гуми + сликовев раздел моторни спортове от GTI-8V.8 сликове Hoosier R6, Size: 245/40ZR18,
8 сликове BFGoodrich g-Force R1
Size: 245/40ZR18, Load Rating: LL, Blackwall, ZR Speed Rated, Treadwear: 40, Traction: B, Temperature: A
цена в САЩ на които съм ги купил: US$ 250
цена Лева 175/брой (всички чисто нови
цена в САЩ на които съм ги купил: US$ 282 чиста реклама има и снимков материал директо от някои американски сайт
цена Лева 175/брой (4 x чисто нови)
цена Лева 100/брой (4 x 10км изпосвани)
Сега ще ми кажеш ама той си продава старите и нови гуми които за колата му ок. Има много лев , купил и сега продава няма лошо. При мен е същото купил съм много чипове стари и нови които са били на състезателната кола и сега ги продавам. Къде е ракламата някъде да виждаш фирма търговски представител,ЕТ ,ООД ,ЕООД или http://www...........com или вносител както ти казваш и още куп други форми на реклама да не влизам в подробности.Реклама е когато рекламираш даден продукт със собственото му име или производител,вносител и тн........А в моята обява няма нищо такова това че са с немсики файлове само подсказва за качеството което съдържа чипа.Няма побликуван производител вносител дистрибутор и тн....с което да се свърже с някава форма на реклама .... Имам извесно количество чипове(на които са качени оригинални немски файлове което гарантира високо качество) както е написано в обявата за атмосферни мотори за турбо мотори и ОБД -та от които можеш да си правиш комбинации и да си вкараш колата в някакви параметри.Мисля че такава обява не е по различна от всички остали тук.Изкоментирайте го помежду вас си модераторите и ми пуснете обявата :
Ето погледни и това. Разполагам с още 30 бр.Hankook Ventus 240-580R13...които са познати на много от вас.През последните 2 години продадох 200бр. от тях.Предлагам тези 30 бр.на цена 500лв. за вси4ките....поздрави. Ето това е търговия в големи размери и си е чиста реклама реклама на.Hankook Ventus 240-580R13...има и снимков материал на продукта. ама обявата си стои. Може би приятел или някои от вас .Има много такива това ми попадна на пръв поглед. НИЩО ЛИЧНО КЪМ ИЗДАТЕЛИТЕ ТОВА Е АВТОМОБИЛНИЯТ СПОРТ КУПУВАШ ПРОДАВАШ ДОРАБОТВАШ НЕЩО И ВСЕ СИ ВЪТРЕ . ДАНО НЕ СЪМ ОБИДИЛ НЯКОЙ
Лошото е че този сайт го превърнахте в сайт с комерсиална цел искате да печелите от гърба на изтрадалите автомобилни състезатели и радетели на автомобилният спорт. и както казва Мартин Сурилов , Разликта между голямата пица и автомобилният състезател е че голямата пица може да нахрани едно семейство а автомобилният пилот не м...........липсващите букви си ги добави .Помислете си дали да не махнете таксите за реклама защото което се купува и продава или рекламира е свързано с автомобилния спорт, много от пилотите се издържаме от това за да можем да ви зареждаме с положителна енергия и да има популярност този шибан спорт и дано някои някога ни чуе. По този начин не помагате на спорта каквато беше основната идея за този сайт. дано забогатейте от това и автомобилният спорт тръгне напред. УСПЕХ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Последна промяна dqdkaa на Сря Юни 24, 2009 17:55, променена общо 4 пъти
ОБОРОТИ МУ Е МАЙКАТА
dqdkaa
 
Мнения: 65
Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 18:39
Местоположение: ВАРНА

Re: ЖАЛБА + ПРОТЕСТ

Мнениеот vikikos » Сря Юни 24, 2009 17:43

Модераторката,нещо те е напекло слънцето.Без да защитавам никой,рекламата също е вид продажба,не само сергията на пазара...
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: ЖАЛБА + ПРОТЕСТ

Мнениеот dqdkaa » Сря Юни 24, 2009 18:02

Говорим за конкретният случаи има ли реклама или е обява както всички останали
ОБОРОТИ МУ Е МАЙКАТА
dqdkaa
 
Мнения: 65
Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 18:39
Местоположение: ВАРНА

Re: ЖАЛБА + ПРОТЕСТ

Мнениеот Деница » Сря Юни 24, 2009 23:59

Момчета, вие пак по инерция я подкарахте ... спрете да ревете колко сме забогатяли на гърба на който и да е, ами си помислете как се издържа форума , хост, домейн, галерии, пък достъп откъде ли , пък скорости ... как ви се струва, а?

А цените за обявите видяхте ? Много ли ви се струва ? Обява в специализирано издание е доста по скъпа.

И някой от тия, които най много викат, поне веднъж внесохте ли 5 лв при редките случаи в които се оказва , че няколкото ентуасиасти които развиват форума от години може и да не могат да се справят финансово с всичко , което го съпътства?

Не може само да се иска!

И да ... може и да е слънчасала модераторката, ама в колата купена със спечеленото от форума няма климатик и това се случва ... та, хайде бръкнете се малко та да се обзаведа с нещо по така ...
Изображение
Деница
Модератор
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 12:42
Местоположение: София
Име: Деница Богоева

Re: ЖАЛБА + ПРОТЕСТ

Мнениеот plm » Чет Юни 25, 2009 00:31

Към кой е жалбата?
Деница добре ти каза какви са правилата тук. Като не ти харесва или изнася направи си сайт.
Имаш правото да се оплачеш и на президента на република.
Последна промяна plm на Чет Юни 25, 2009 01:26, променена общо 1 път
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: ЖАЛБА + ПРОТЕСТ

Мнениеот plm » Чет Юни 25, 2009 00:52

vikikos написа:Модераторката,нещо те е напекло слънцето.Без да защитавам никой,рекламата също е вид продажба,не само сергията на пазара...

Ох, това е форум за рали спорта. И аз тук търся мнения и инфирмация за спорта. Вашите кокошкарски далавери въобще не ме вълнуват.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: ЖАЛБА + ПРОТЕСТ

Мнениеот txl » Чет Юни 25, 2009 16:22

dqdkaa написа:Лошото е че този сайт го превърнахте в сайт с комерсиална цел искате да печелите от гърба на изтрадалите автомобилни състезатели и радетели на автомобилният спорт.

Това ли е лошото? А ти защо печелиш на гърба на автомобилни състезатели и радетели на автомобилният спорт, продавайки им продуктите от обявата си?

dqdkaa написа:и както казва Мартин Сурилов , Разликта между голямата пица и автомобилният състезател е че голямата пица може да нахрани едно семейство а автомобилният пилот не м...........липсващите букви си ги добави .Помислете си дали да не махнете таксите за реклама защото което се купува и продава или рекламира е свързано с автомобилния спорт

А ти това, което го продаваш, след като е свързано с автомобилния спорт, защо не вземеш да го раздаваш безплатно? Ами малко помощ за спорта ще бъде. Пилотите тия пари да не ги събират по пътя, та и пари ще им искаш? Срамота, от спорта пари да изкарва, на гърба на състезателите.

****************************************************************************************

Помисли върху тези въпроси и ще стигнеш до полезни заключения. Не ги приемай като въпроси, на които трябва да ми отговаряш, а просто помисли върху тях. А разликата, между нас и тези, които рекламират на сайта, е че ние не си слагаме получените пари в джоба. Не че това е лошо, просто това е ситуацията.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Re: ЖАЛБА + ПРОТЕСТ

Мнениеот dqdkaa » Чет Юни 25, 2009 18:15

txl написа:
dqdkaa написа:Лошото е че този сайт го превърнахте в сайт с комерсиална цел искате да печелите от гърба на изтрадалите автомобилни състезатели и радетели на автомобилният спорт.

Това ли е лошото? А ти защо печелиш на гърба на автомобилни състезатели и радетели на автомобилният спорт, продавайки им продуктите от обявата си?

dqdkaa написа:и както казва Мартин Сурилов , Разликта между голямата пица и автомобилният състезател е че голямата пица може да нахрани едно семейство а автомобилният пилот не м...........липсващите букви си ги добави .Помислете си дали да не махнете таксите за реклама защото което се купува и продава или рекламира е свързано с автомобилния спорт

А ти това, което го продаваш, след като е свързано с автомобилния спорт, защо не вземеш да го раздаваш безплатно? Ами малко помощ за спорта ще бъде. Пилотите тия пари да не ги събират по пътя, та и пари ще им искаш? Срамота, от спорта пари да изкарва, на гърба на състезателите.

****************************************************************************************

Помисли върху тези въпроси и ще стигнеш до полезни заключения. Не ги приемай като въпроси, на които трябва да ми отговаряш, а просто помисли върху тях. А разликата, между нас и тези, които рекламират на сайта, е че ние не си слагаме получените пари в джоба. Не че това е лошо, просто това е ситуацията.

Въпроса е принципен питам и теб това което съм написал обява ли е или реклама.А на останалите въпроси ще ти отговоря комплесно.От 1978 година съм в автомобилният спорт до ден днешен и няма човек които да е дошъл и при мен и да не съм помогнал (помогнал е слабо казано)а с какво и как не го коментирам и kaквото и от където го го изкараме го връщаме 100-кратно в спорта и затова цитирах Мартин Сурилов и пицата житейска истина приятелю незнам дали ти е познато това
Но тук спора е дали това е обява или реклама защото колежката я тълкува като реклама ,И не виждам в коя част от обявата рекламирам нещо и тя да се квалицифира като такава. Не ми е за 5 лв 10лв които ще дам на фона на другите разходи но по горе съм цитирал няколко случаини обяви нищо лично към издателите които могат да се квалифицират като реклами но си стоят раздели обяви и няма проблем.А моята мижава обява се оказа че рекламирам нещо . И затова го приемам като нещо лично и заставам зад убежденията си,и като има правила нека всичките играят по тях
ОБОРОТИ МУ Е МАЙКАТА
dqdkaa
 
Мнения: 65
Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 18:39
Местоположение: ВАРНА

Re: ЖАЛБА + ПРОТЕСТ

Мнениеот TURBO » Вто Яну 12, 2010 10:22

Раздел "Съобщения и коментари"

от txl » Нед Апр 17, 2005 09:28
Раздел "Съобщения и коментари" е предвиден за служебни теми - такива, касаещи проблеми/предложения/коментари и други подобни за форума и сайта. За теми, свързани с автомобилния спорт, използвайте разделите за съответния шампионат или раздел "Обща дискусия".

Благодарим Ви.


Това е отговора на въпроса ти приятел!
Друг е въпроса за начина по който те нападнаха тук уважаваните модератори...Не е този начина ,звучи меко казано цинично.Едва ли не си изгубила 5лв от момчето и се стягаш.Обясни му просто ,че е за друг раздел и да се свърши.Ако са ти проблем наистина 5лв и ти е трудно да подържаш форума ,направи го платен!Пускаш СМС на кратък номер 08****** на цена 2,40лв и пишеш на воля.Надявам се ще успееш тогава да си купиш кола с климатик :D .Айде и със здраве!
Аватар
TURBO
 
Мнения: 151
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 12:02
Местоположение: Варна
Име: Иван Христов

Re: ЖАЛБА + ПРОТЕСТ

Мнениеот dqdkaa » Вто Яну 12, 2010 18:03

plm написа:Към кой е жалбата?
Деница добре ти каза какви са правилата тук. Като не ти харесва или изнася направи си сайт.
Имаш правото да се оплачеш и на президента на република.

ТИ КОЙ БЕшЕ чЕ НЕМОГА ДА СЕ СЕТЯ
ОБОРОТИ МУ Е МАЙКАТА
dqdkaa
 
Мнения: 65
Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 18:39
Местоположение: ВАРНА

Re: ЖАЛБА + ПРОТЕСТ

Мнениеот Lubo » Чет Яну 14, 2010 19:01

Това леко казано е пълно незачитане на правилата във форума.Обявата отговаря напълно за раздел реклами.Потребителя ще бъде наказан с БАН за една седмица от мен,както и лично ще му изтрия обявата .......... ей така от личен кеф :twisted: .
Напълно забравете да публикувате обяви където ви падне.Тези модератори и администратори не са длъжни постоянно да следят и корегират обявите,защото някой го е мързяло да прочете как да публикува обявата си.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов


Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron