Нова версия на форума

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

Нова версия на форума

Мнениеот damon » Пет Яну 11, 2008 16:45

Форума вече е с най-новата версия phpbb3. Външния вид (стила) също е новия по подразбиране. Който иска може да си превключи стила на стария - казва се subsilver2 и форума ще има предишния си вид. Поне за регистрираните потребители. Разгледайте и потребителския панел - има някои нови функционалности, добавяне на рожденна дата и т.н....
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Нова версия на форума

Мнениеот chefo » Съб Апр 26, 2008 11:39

Аз имам един въпрос- Как да направя така, че като влезна да ми показва само новите мнения като светещи в жълто,а не като сега-старите ,които не съм прочел и на които не съм обърнал внимание(обяви най вече) също стоят в жълто и трябва да ги отворя за да ги маркирам като прочетени..... :)
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Re: Нова версия на форума

Мнениеот damon » Съб Апр 26, 2008 11:50

chefo написа:Аз имам един въпрос- Как да направя така, че като влезна да ми показва само новите мнения като светещи в жълто,а не като сега-старите ,които не съм прочел и на които не съм обърнал внимание(обяви най вече) също стоят в жълто и трябва да ги отворя за да ги маркирам като прочетени..... :)


Ами във всеки форум, а и на главната горе вдясно имаш едно - Маркирай като прочетени. Това ще ти маркира всички теми в самия форум или целия форум като прочени в зависимост дали си на главната на форума или в някой подфорум. С новата версия непрочетените те преследват докрай. :) Това е добре тъй като старата версия имаше обратните проблеми - непрочетени теми излизаха като прочетени.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Нова версия на форума

Мнениеот beta_racing » Съб Апр 26, 2008 15:41

damon написа:Това е добре тъй като старата версия имаше обратните проблеми - непрочетени теми излизаха като прочетени.

Това е наистина много добре, защото по едно време много се ядосвах защо ми показва, че съм прочел дадени мнения/теми, а всъщност не беше така :evil:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров


Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron