Live информация за рали Твърдица 2007 през wap

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

Live информация за рали Твърдица 2007 през wap

Мнениеот txl » Чет Окт 11, 2007 22:23

Смс информацията за рали Твърдица 2007 (подробности тук) освен на web сайта на Рали Клуб България, ще бъде публикувана и на wap страница на адрес http://www.rally-club.net/livesms.wml. Така всеки, който притежава gsm с wap поддръжка, ще може да следи подаваната информация за ралито директно през своя gsm.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот damon » Сря Окт 17, 2007 00:06

Искам да попитам колко човека ползваха WAP страницата за информация от смс-ите и резултати. Искам да видим как стоят нещата - до каква стапен да развиваме идеята и за напред. Ние през цялото време на ралито ползвахме уап страницата и на практика бяхме отлично информирани за резултатите и развитието на състезанието, които Любо добавяше...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот Lubo » Сря Окт 17, 2007 09:09

40 зареждания на страницата= ~ 2 лева.Това е при Мтел,тарифа Релакс.

С две думи:за около ДВА лева,всеки който иска,може да разполага с информацията,която пускаме.........40 отваряния са нормални за едно рали България......примерно :wink: .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот txl » Сря Окт 17, 2007 14:08

Като брой хора ми е трудно да кажа колко са били. Мога да кажа, че wap страницата е гледана около 170 пъти, а от колко хора - не знам. Като цяло мисля, че доста малко хора въобще ползват wap и до някъде на това се дължи и толкова слабата (за сега) популярност.
Иначе за цената, моите сметки излизат по-различни от на Любо, по-различни в посока по-евтино, но преди да ги напиша тук ще ги проверя още няколко пъти ;)
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов


Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron