Да спрем форума?

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

Re: Да спрем форума?

Мнениеот ifcho » Сря Мар 19, 2008 22:03

plm написа:Аз пък си мисля, че ако така продължава форума сам ще изчезне, без да се спира или закрива.



Абсолютно! Трябва някой сериозно да се заеме с модерирането на тоз форум :shock:
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re: Да спрем форума?

Мнениеот beta_racing » Сря Мар 19, 2008 22:44

ifcho написа:
plm написа:Аз пък си мисля, че ако така продължава форума сам ще изчезне, без да се спира или закрива.



Абсолютно! Трябва някой сериозно да се заеме с модерирането на тоз форум :shock:

Предложи нещо :!:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Да спрем форума?

Мнениеот plm » Вто Мар 25, 2008 22:21

Предлагам да работим повече, а не да "преглеждаме" какво става тук на 3-4 дена.
То вече е ясно на къде върви форума.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Да спрем форума?

Мнениеот beta_racing » Сря Мар 26, 2008 20:38

Аз лично мисля, че правя всичко, което ми е в правомощията, - за другите не отговарям, но в никакъв случай не спят. На ден влизам по най-малко 2-3 пъти във форума, като изключение е днес, когато съм зает целия ден и влизам чак сега. Аз просто не знам какво трябва да се направи още, както и какво някои искат да се направи - да сме пред компютрите цял ден и да държим форума под лупа ли? Модераторите да си пишем сами, за да "имитираме" активност ли? Какво още...?
Нека такива потребители като ifcho да изкажат "исканията" си по-точно, защото под "Трябва някой сериозно да се заеме с модерирането на тоз форум" аз не схващам какво точно има предвид, а и мисля, че е несериозно изказано (да ме прощава, ако не е така)! Защото, когато се трият мнения следва: "Ъъъъ, къде са мненията?", "Какъв е този комунизъм и каква е тази цензура?". От друга страна, когато пък няма никакви действия по една или друга причина (нямало го някой модератор online или пък не сметнал за добре да прави каквото и да било, или, или, или...) има неща от рода: "Никой не работи тук!", "Къде са модераторите?" и тем подобни :roll: Аз бих казал, че се заключват теми, трият се глупости, има и бан от днес, за който видях точно преди да влезна и тук. Вярно е, че в момента в темата, от която стана всичко, има какво да се направи още и аз лично ще се заема и ще преместя в кошчето мненията на golqmcho_rs, които бяха от рода на "ти си най-големият разбирач" и т.н, но не виждам какво още искат потребителите (в случая какво иска другия баннат ifcho в предното си мнение тук) :roll:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Да спрем форума?

Мнениеот dreams_for_rally » Чет Мар 27, 2008 11:48

Незнам на къде отива този форум.. колкото повече набижава време за състезания, толкова по агресивни стават потребителите.. По лошото е че това не са новорегистирали се, а именно отдавна пишештите. Неможем да искаме да имаме приличен форум, след като не се съобразяваме какво пишем в него.
Направи ми впечатление един от постовете..
ти до вчера си играеше на кукли......ся вярно е че плижиш на..
няма да коментирам написаното.. напомня ми на един друг форум.. кадето всеки 3 пост е написан така, че да злепостави някого.. :| Нека не допускаме това да стане и тук. Има си правила, които трябва да се спазват, щом трябва ще има спамове. Все пак не сме се събрали да се оплюваме...
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Да спрем форума?

Мнениеот joni_racing » Чет Мар 27, 2008 11:53

правилно го каза сладурано :lol: :lol: :lol:
joni_racing
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Ное 12, 2007 14:39
Местоположение: SOFIA
Име: tzvetomir hristov ivanov

Re: Да спрем форума?

Мнениеот plm » Пет Мар 28, 2008 21:50

ifcho написа:
plm написа:Аз пък си мисля, че ако така продължава форума сам ще изчезне, без да се спира или закрива.



Абсолютно! Трябва някой сериозно да се заеме с модерирането на тоз форум :shock:

Не, не, нееее...
Според мен проблема тук е липсата на инфо/и конкуренция/. Винаги ще има странични теми и коментари. Когато няма главни теми със смислено инфо изпъкват ...глупавите.
Ако, с повече работа има повече инфо тук, празните приказки ще са с много по-малък дял и няма да правят впечатление. И няма да има цензура от типа.
viewtopic.php?f=3&t=4116&start=180
А какво е спам?
Пиша и на други места и коментираме и бирата , и ...и там не е спам.
Асен написа какво мисли и ...стана стана тя каквато стана. Къде е проблема? В Асен, че каза какво мисли? Или другаде? Или Асен е написал спам? Не, той просто е изразил мнение. Собствено.
Уважавам хората със собствено мнение.
Сега е петък вечер, точно тогава българите наай-работят!
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Да спрем форума?

Мнениеот beta_racing » Пет Мар 28, 2008 23:52

Така е, съгласен съм с Пламен (въпреки че не успях да прочета какво е писал Асен). Но, Пламене, виждаш сам, че в различните теми за новини, които са написани във WRC раздела например, тук-там има по едно две мнения. След като видиш някоя новина от някой сайт, преведеш я на български, постараеш се да изглежда добре направена за форума (може и снимка да се сложи) и накрая видиш, че я прегледали 100 души и не казали нищо, някак си след 10-тина такива новини се питаш защо изобщо ги пишеш.............а темите с простотиите отново "просперират" в това време. Не е само до важни (и интересни) теми, а до интерес у хората. Дотук от написаното, разумно мислещ човек ще си направи извода, че се толерира простотията и "лайкучката" - неща, за които се е говорило много пъти, - въпреки че в това време има хубава информация :roll: Така че проблемът не е (само) във форума и неговата позлезност/информираност според мен...

А между другото, още няма отговор на моето мнението от по-горе...нямат идеи хората или още не са им изтекли бановете...........не знам :roll:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Да спрем форума?

Мнениеот ifcho » Съб Апр 05, 2008 22:20

Ето един пример, аз когато си правя ташак с неграмотен тийн, преиграл с NFS-то получавам бан :shock: , а когато анонимен потребител на форума, обижда съзтезател от БГ шампионата и го нарича страхливец получава предупреждение :shock:
Еи глупак не ме убиждаи защото по голям страхловец и некадърник от теб не сам виждал по трасетата и знаеш ли какво ще си говорим на русе кои каква кола има и кои каква няма да има вече.........................


Е как после състезателите да уважават този форум и да влизат в него :?:
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re: Да спрем форума?

Мнениеот АРА Моторспорт » Съб Апр 05, 2008 23:06

ifcho написа:Ето един пример, аз когато си правя ташак с неграмотен тийн, преиграл с NFS-то получавам бан :shock: , а когато анонимен потребител на форума, обижда съзтезател от БГ шампионата и го нарича страхливец получава предупреждение :shock:
Еи глупак не ме убиждаи защото по голям страхловец и некадърник от теб не сам виждал по трасетата и знаеш ли какво ще си говорим на русе кои каква кола има и кои каква няма да има вече.........................


Е как после състезателите да уважават този форум и да влизат в него :?:

Така е! Форума ще си остане за употреба на .... не искам да използвам думи защото не знам кой пак ще се вземе на сериозно и ще започне да раздава правосъдие!А че този форум трябва да съществува е от ясно по ясно!Сама че явно не се ръководи както трябва!Дори решили и сменили заглавието на тема с което се опитват да ме обидят!Каквото и да напишат има цифри и факти за това което съм постигнал!Но явно нямам място между вас! Мястото ми е на пистата и обикновенно е по напред от някои хора!Успехи на всички които ще се опитат да запазят този форум, защото и след вас растат деца и те ще трябва да търсят информация и факти за любимия спорт!Дайте им я!Бъдете по реални! Използвайте факти,цифри резултати! Срещу резултатите никои не може да спори!Те сами казват истината!
Победата трябва да бъде извоювана а не подарена !
www.aramotorsport.com
АРА Моторспорт
 
Мнения: 86
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 11:51
Местоположение: Габрово
Име: Атанас Д. Божилов

Re: Да спрем форума?

Мнениеот damon » Нед Апр 06, 2008 01:27

АРА Моторспорт написа:
ifcho написа:Ето един пример, аз когато си правя ташак с неграмотен тийн, преиграл с NFS-то получавам бан :shock: , а когато анонимен потребител на форума, обижда съзтезател от БГ шампионата и го нарича страхливец получава предупреждение :shock:
Еи глупак не ме убиждаи защото по голям страхловец и некадърник от теб не сам виждал по трасетата и знаеш ли какво ще си говорим на русе кои каква кола има и кои каква няма да има вече.........................


Е как после състезателите да уважават този форум и да влизат в него :?:

Така е! Форума ще си остане за употреба на .... не искам да използвам думи защото не знам кой пак ще се вземе на сериозно и ще започне да раздава правосъдие!А че този форум трябва да съществува е от ясно по ясно!Сама че явно не се ръководи както трябва!Дори решили и сменили заглавието на тема с което се опитват да ме обидят!Каквото и да напишат има цифри и факти за това което съм постигнал!Но явно нямам място между вас! Мястото ми е на пистата и обикновенно е по напред от някои хора!Успехи на всички които ще се опитат да запазят този форум, защото и след вас растат деца и те ще трябва да търсят информация и факти за любимия спорт!Дайте им я!Бъдете по реални! Използвайте факти,цифри резултати! Срещу резултатите никои не може да спори!Те сами казват истината!


Наско, заглавието на темата е променено лично от човека, който я е пуснал, тъй като има такава възможност. Ще помислим дали да не изключим възможността за промяна на заглавието на тема след като е пусната. Заглавието не е променено от никой администратор или модератор на този форум! Току що промених заглавието на темата, тъй като новото е меко казано неподходящо!

Само за уточнение - ръководството на този форум няма как да държи за ръцете нито въпросния S1600, нито Иван Шопов, нито Наско Божилов и да им казва какво да пишат. Съжалявам, Наско - това не зависи от нас, нито от "начина на ръководство". Това си зависи от вас - ви е сте си спорили там. Не може форума като общност или ако щеш медиа да отнася негативите за вашия си спор. Просто сте използвали форума за това, а сега едва ли не точно той е черния, че даже и ние сме виновни... Положението според мен в случая е "кой ми сра в гащите" ? ... Все едно ако се скараш по телефона да обвиниш БТК, че не знам и аз какво.
Много пъти съм ко казвал и пак ще го кажа, за съжаление за кой ли път - форума е такъв какъвто си го направим! Явно никой не ме разбира. Ти сам си го казал накрая - нека бъдем реални и да правим нещо, което помага, а не да се караме и черним. За жалост понякога форума ни е такъв, какъвто ни е спорта.


След 2 мин ще коригирам въпросната обида на S1600, тъй като явно никой не я е забелязал - аз сега я виждам. Определено с това си мнение S1600 виси на косъм за бан, но понеже май му е за пръв път няма да има такъв... Никога не съм обичал тия банове! Яд ме е че се налага да се ползват...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Да спрем форума?

Мнениеот beta_racing » Нед Апр 06, 2008 01:53

Съгласен съм с Ники! Не може форумът и в частност основателите (или пък администратори/модератори) да са виновни за писаното от потребителите (в случая S1600). Форумът е за това да се обсъждат дадени неща! Хората, които не спазват правилата се предупреждават/банват! Това е в общи линии!
Аз видях какво е написал S1600 (заплахата), но нарочно не го изтрих! По времето, когато го прочетох, damon-а беше online и оставих на него да реши какво ще прави!
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Да спрем форума?

Мнениеот ifcho » Нед Апр 06, 2008 08:07

Моето мнение е, че такива мнения като на s1600, или като това:
Незнам защто си мислиш,че Иван Ганчев и Данчо Атанасов са слаби пилоти,че вече ти е писнало да ги бийш....Особенно за Ганчев мисля,че ште те направи смешен по ралитата,ако се престрашиш да се пуснеш,нали на писта ти е най лесно....


Просто трябва да се трият (едно бутонче с Х-че вътре). С нищо не допринасят за развитието на дискусията или за имиджа на форума.

Ако ги нямаше тези мнения, темата щеше да остане доста интересна дискусия на правилата и нуждата да се променят (или пък не).
Това с бановете не знам защо сте решили, че върши работа...досегашния ми опит е доказал, че файда йок от банове.
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re: Да спрем форума?

Мнениеот ifcho » Сря Юни 18, 2008 10:08

Та значи за мен бан, когато се заяждам с пубери дет ги тресе хормона, а за хора, които са обида за целия рали спорт нищо:

Ейй... Тъпите шопи ще вземат всичко ами ако рали България стане част от WRC и Рали софия ще го направите IRC и ще се карат все там покрай тапата София много много зле системата имаме толкова отсечки в Сливен тая София златна я искарахте еййй.... Браво Браво дано не стане кръг от IRC :)
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re:

Мнениеот Христоскова » Съб Юли 26, 2008 00:15

TITAN RACING написа:Според мен трябва да се изискват по - строги правила за регистрация,т.е. да стане един вид легитимен.На 80% от регистрираните на ,,профил,, няма никаква информация за тях.Не разбирам някакъв срам ли изпитват да дадат някаква информация за себе си?Специално мен това много ме дразни.Решил някакъв случаен ,,ФЕН,, да се регистрира и почва да ръси глупости...наред с пилоти и механици и т.н.Вярно че всеки има право на мнение,но нека то бъде изразено по достоен начин т.е. не анонимно!


Хм.... Може да сме нови, неразбиращи, но съм чела спорове и между компетентни хора, не само "случайните фенове' се изказват.... хайде да не се виним, кой колко глупости пише.... Който иска да изолира новите , които се интересуват от автомобилният спорт нека да каже открито, че има дискриминация. Как пък не прочетох един признал се за некомпетентен-всичките са всезнаещи. Мой познат подхвърли идеята да си имате тук, определени хора, скрит форум....ок... Моето мнение е, че Форума трябва да го има! Виждам, че е имало интрижки още преди аз да се появя и са били доста сериозни. Това не ме успокоява, а ме кара да се замисля....или във форума се избиват комплекси или в споровете се ражда и истината?! Що се отнася до личната информация..... освен години и местожителство и име...повече не може да се желае от един регистриран потребител. Даже и коментиращият TITAN RASING тук е с ник... Младеж, има си цял закон за защита на личните данни и никой не може да ме убеди, че в интернет пространството има такава защита. Който желае да те проучи по-добре може да го направи, ако ще и с 10 ника да влизаш. Този форум е добра алтернатива-след, като медиите ни лишават от много неща, то тук от ентусиасти може да се научи много. Благодаря, за което...!
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

ПредишнаСледваща

Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron